Громада села Богдан обурена діями сільських депутатів (ФОТО)

27 березня в приміщенні сільського будинку культури в селі Богдан Рахівського району Закарпатської області проходили загальні збори мешканців села. На них були присутні більше 200 чоловік.

Громада села Богдан обурена діями сільських депутатів (ФОТО)
На означені збори не з'явилися депутати від більшості, які блокують роботу Богданської сільської ради. В такий спосіб вони публічно задекларували, що нехтують волею громади села та законами України у частині виконання повноважень депутатів. Депутати від більшості, що висунуті Партією регіонів та партією "Сильною Україною" загнані   "ляльководами" у дуже незручне становище: їх виставили на глум і обурення людей. Якщо немає власного розуму, совісті та мужності протистояти політиці безладу і безглуздя, то мусять терпіти цей сором.
 
 
 
Загальні збори громадян засудили таку поведінку депутатів та прийняли відповідні рішення, які додаю:
 

 

У К Р А Ї Н А
ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ГРОМАДЯН СЕЛА БОГДАН
РІШЕННЯ
 
від 27 березня 2011 року № 5
с.Богдан
 
 Про вираження та захист інтересів
територіальної громади депутатами
сільської ради
 
Заслухавши та обговоривши інформацію сільського голови Ференца Петра Петровича, про виконання повноважень депутатів сільської ради:   Богуняком М.В., Боднарем М.А., Дем'яном П.В., Приймаком Ю.В., Попович Г.М., Сухан Н.П.,   Папаригою П.М., Григориком І.В., Шутком С.О., Черваком С.С., Ференц О.П., Ілавською М.М., Петрецьким Ю.Ю., та враховувавши те, що означені депутати не виконали доручення виборців загальних зборів громадян села від 19.12.2010 р., про обрання секретаря ради, невмотивовано залишають сесійну залу під час проведення сесій, не відвідують сесії ради та загальні збори громадян відповідно до ст.5 Конституції України п.2 ст.2; ст.4; п.1 ст.6; п.1,3 ст.8; ст.13; п.2,4 ст. 49; ст.75 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та п.2 ст.2; п.1,3 ст.8; ст 10; п.9 ст.17, ст.18, п.3 ст.20, ст.37,38 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", загальні збори 
 
В И Р І Ш И Л И :
 
1. Дати оцінку вищезазначеним депутатам села, а саме:
 
1.1. Вважати вищезазначені дії депутатів такими, що суперечать інтересам територіальної громади;
 
1.2. Порушують законодавство України у сфері місцевого самоврядування у частині забезпечення здійснення наданих їм законом повноважень.
 
2. Рекомендувати виборцям виборчих округів, де депутати не забезпечують здійснення наданих їм законом повноважень, скликати збори виборців для прийняття рішення про внесення пропозицій щодо їх відкликання.
 
3. Рекомендувати сільському голові Ференцу П.П. провести чергову сесію ради в сільському будинку культури у присутності громадян села та запросивши на сесію голову Рахівської РДА Андріюка Д.Д.
 
4. Доручити сільському голові дане рішення довести до відома депутатів сільської ради, голови обласної державної адміністрації Ледиди О.О. та опублікувати у засобах масової інформації.

 

Голова зборів П. П. Ференц
Секретар зборів І. Ю. Ілавська 
 
У К Р А Ї Н А
ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ГРОМАДЯН СЕЛА БОГДАН
РІШЕННЯ
 
від 27 березня 2011 року № 6
с.Богдан
 
 Про звернення до голови Закарпатської
обласної організації "Партії Регіонів"
 
 
Враховуючи ситуацію, яка склалася в Богданській сільській раді щодо невиконання депутатами ради наданих їм законом повноважень, загальні збори
 
В И Р І Ш И Л И :
 
Схвалити звернення територіальної громади села Богдан до голови Закарпатської обласної   організації   "Партії Регіонів".
 
Голова зборів П.П.Ференц
Секретар зборів І.Ю. Ілавська 
 
 
Схвалено звернення рішенням
Загальних зборів громадян
Від   27.03.2011 р. № 6
 
 
Про звернення
до голови Закарпатської обласної організації "Партії Регіонів"
 
Ми, жителі села Богдан, учасники загальних зборів громадян від 27.03.2011 р., виражаємо незадоволення поведінкою сільських депутатів, які блокують роботу органу місцевого самоврядування нашого села адже вони не виконують прямих своїх обов'язків. Ми, обирали їх у депутати як громадян незалежно від того ким вони були висунуті. Не можна партійну заполітизованість вносити на рівень сільської громади.
 
Таку деструктивну позицію зайняли депутати висунуті Партією Регіонів. Цією позицією депутати дискредитують діючого Президента, підривають репутацію органів виконавчої влади та названої політичної сили. Ми, переконані, що це робиться не без згоди районного   партійного керівництва, яке очолює владу в районі
 
В зв'язку з вищенаведеним просимо вжити заходів щодо роз'яснення районному партійному керівництву та депутатам села висунутих Партією Регіонів про нерозумність та незаконність їхньої поведінки щодо невиконання ними доручень виборців, невідвідування сесій ради, ігнорування зібрань територіальної громади.
28 березня 2011р.

Теги: Богдан, Ференц, депутат, Ледида

Коментарі

зять 2013-03-10 / 08:09:40
тяжко з вами!

вуйко 2011-06-15 / 02:08:00
Мітько Андріюк голова РДА є голубим збоченцем!!!І його керовництво разом з Берекелами скоро закінчиться!!А Петро переможе синьо-жопих зрадників данецких Гуцулів: Андріюка,Закопченого-Закуреного,Беркелоїжа ,Грапенюка,та іншу шваль..............

тоже богданец 2011-04-24 / 22:01:00
ну шо красні депутати- шо нашкодили те і прибрали. Дав Андріюк команду голосувати за секретаря ради, от ви і проголосували. сказали вам чорне і ви дружно повторюєте чорне, сказали біле і ви кажете біле. Шо ви досягли виконуючи бредові ідеї синички та марії іванівни? Лиш гулі та ганьбу. А Ференц свого таки добився, честь не то шо не втратив, а наоборот примножив. Отакої. Сидіт і обтікайте та далі слухайте забаганки блудних богданських жоний - синички та романючки.

Односельчанин 2011-03-31 / 19:16:00
Депутати висунуті від партії Регіонів схаменіться,Вас обрала громада і прислуховуйтеся до думки громади, а не до думки керманичів від партії Регіонів нам жити в селі і дивитися в вічі одне одному, не обливайте одне одного грязьов це не є по христіянські,схаменіться і просто будьте людьми.Тут не йдуть розборки за особу, яку пропонує голова на секретаря сільської ради тут всім нам односельчанам зрозуміло,що просто ідуть розборки з особою -Ференцом П.П.

катря 2011-03-30 / 08:29:00
Що за час пішов? Великими чоловіками називаємо будь-кого. Хіба це шляхетністно він поступив, використовуючи своє ідейне спрямування? І хіба така діяльність – некорислива? Справді, лиш глибоким аналітичним розумом можна затіяти такий піар, паплюження людей з іншими ідейними переконаннями. Хіба такими вчинками вимірюється патріотизм? Люди, будьте людьми!!!!

богданец 2011-03-30 / 08:22:00
Ференц нічо не валовшен зробити в селі, видит шо не оправдує надії тай вирішив скласти все на когось, звичайно легше кричати, як вони робили 5 років, а не показувати реальну роботу. Помаранчеві так привикли погойкувати і видіти у всіїх ворогів, Хай поводить відкриті сесії, запросить пересічних громадян з села, представників з району, з газети, і висвітлює події реально, що хоче зробити, як зробити і хто йому чим мішає. А коли народ свариться то пани радуються бо їх не кивають.

однокурснику 2011-03-30 / 00:25:00

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін

однокурсник 2011-03-30 / 00:02:00
вражає агресивність, упередженість, амбіційність, та упертість команди ференцових опонентів.Очевидно, що вони йшли в "депутати" не для служіння громаді, а для боротьби з тим самим ференцом. А це вже явище психопаталогії. Тут простежується якесь організоване сільське кланове угрупування підтримане районними керманичами у яких до ференца видно є свої злі плани. Як одні так і другі є дуже дрібними людцями. Не розуміють кого поборюють.Знаючи Ференца з студентських часів, скажу, що це великий чоловік за своїм ідейним спрямуванням, шляхетністю, некорисливою діяльністю, глибоким аналітичним розумом. Він уже увійшов в історію краю як великий чоловік навіть якщо андріюк добється усунення його з посади разом чи точніше за допомогою отих дрібних людей -"слуг народу". Я не знаю як скіниться ця історія, але знаючи вдачу Петра скажу, що вони його не зломлять.При любому результаті він буде переможцем,а його поборювачі пожнуть ганьбу.

Дааа 2011-03-29 / 23:45:00
"Із слабих людий - не чудуютси"

Не грамотна людина! Мало того, кандидат, який, якщо б не гроші,НЕ захистив би своєї кандидатської, НЕ міг два слова зв_язати до купи під час захисту. І, яка це, нафіг, грамотна людина??? Він тільки й знає, що тупі статті штампувати і людей (за 100-200 грам, іноді за 20 грн.) підбурювати й купувати! Що, Петрусю, під різними ніками свої інтереси захищаєш? Навчись грамотно писати! Стид і сором. Ще дітей у школі вчиш. Цікаво...чому?

Сільської війни захотілося? Ти - ПРИДУРОК був, є і залишишся

опришок 2011-03-29 / 21:01:00
fghjk, 29.03.2011 20:07
Петре незабудь мої слова ти згостиш так само як колишній голова Грапенюк. Порозумійся бо буде ти капут.

а ти, козле,не думаєш,як будеш спати щоночі? Петра люди обрали двічі підряд! захочуть люди - самі знімуть! Петро - український націоналіст і добре знає, які обовязки на нього покладені! А те,що КУН є легальною партією, ще не означає, що націоналісти забули 40-50-ті роки! і тобі ,якщо треба,нагадаємо!

fghjk 2011-03-29 / 20:07:00
Петре незабудь мої слова ти згостиш так само як колишній голова Грапенюк. Порозумійся бо буде ти капут.

2011-03-29 / 20:02:00
Надіюсь щось з того вийде... На звернення громади мусять відреагувати

юрець 2011-03-29 / 19:05:00
Люди добрі,схаменіться у селі Богдан понад 2800 виборців ,а на сільські збори явилися 200 і може ніодного виборця не було з тих округів де голосували за депутатів вищезазначених.

Михайло 2011-03-29 / 16:34:00
Шановні мої земляки , я чудую ся вашою терпеливістю і вашоюповедінкою.Так рішення зборів села це найвищий голос,до якого не можуть не прислухатись у правлячих верхах.Виж ішли на вибори і бачили кого вибираєте.Ви повинні були знати що той кому ви даєте поводирський ремінь може закинути його вам на шею.Так що тепер їжте очі що хотіли,бачили що купували.
Але є і інший варіант як змирення з своєю помилкою а це виправлення її- тож організуйте збори села і прийміть рішення нових виборів а тих кого вибрали відізвіть.Вкажіть їм недовіру.Зберіть обовязково підписи.Підпис дійсний тоді коли там вказана ваша адреса і паспортні дані.Такий закон демократії.А ці депутати які живуть у вашому селі і діють проти своїх односельців заслуговують громадський осуд.Вам завтра насадять чужу мову,чужу культуру через ось таких ваших депутатів.Від вас уже позабирали вашу землю і тільки подивіться хто її приватизував-ви на своїй землі будете рабами Киян,Дніпропетровців,Донеччан ...Вони прийшли із сходу із Російською культурою і насаджують її вам.А наші діди і прадіди мали на цілий щебень вищу культуру ніж вони.ґнаш край був на багато років похрещений скорше як було хрещення України-русі.Так що мої милі земляки не продавайтесь за пліснявий огризок,а самі вчіться печи колачі і вгощати своїх сусідів як це робили наші прадіди.
Я ваш земляк який вже 25 років живу на Мораві.

катря 2011-03-29 / 14:48:00
розказую.
Депутати ігнорують не інтереси громади, а інтереси П. Ференца, який пропонує одну й ту ж кандидатуру секретаря ради.

гуцул 2011-03-29 / 13:58:00
Мені здається , що депутати повні дурних амбіцій від який у першу чергу терпимо ми мешканці села.....Партія Реіонів повна гуцулів зрадників, а П.П.Ференц патріот і хоче добра для села, чи може я не правий. Подивіться як він живе і що має крім гризоти від головування. Дехто це порозуміє як прийде якиїсь бойко або гайналь і стане головою. Ми гуцули нехочемо свого мати ....дасть буде ЧужиЙ..шкода...люди схаменіться...

МИХАЙЛО 2011-03-29 / 11:47:00
Як і всяке мракобісся, місцеві регіонали та їх ідейні натхненники-ляльководи бояться СВІТЛА. Тобто, бояться йти до людей, бояться розказати громаді про свою позицію, бояться відкрито заявити , чим керуються, коли ігнорують інтереси громади, зрештою, тупо порушують чинне законодавство. Адже депутат ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ по закону ОСОБИСТО брати участь у роботі ради - розглядати питання в комісіях, брати участь в роботі сесії. Деякі депутати регіонали у Верховній Раді за рік ЖОДНОГО (!!!) разу не появлялись у сесійній залі. Богданські депутати беруть із них приклад і хочуть встановити своєрідний рекорд? Гідності у них немає. Розуму також. Так тримати, ПРоФФесіонали!

2011-03-29 / 11:46:00
Так розкажіть нам тут, катрьо, де грішне, а де - праведне))

катря 2011-03-29 / 11:37:00
То не слабохарактерність. Характер у Петра Петровича - ого-го. Але й уміння зробити з мухи слона, сплутати грішне з праведним не відбавиш

богданец 2011-03-29 / 11:33:00
Най каже слоник скільки раз подавав попозиції на секретаря ???? Та най не забуває шо тото секретар не його особистий, а сільської ради, депутатів, і депутати вибирають собі а не йому секретаря, так шо най си прислухає нарід в особі більшості, а не кричить і показує свою слабохарактерність


Петро Ференц
Публікації:
/ 2Голодомори, політичні репресії, терор, погроми, депортації
/ 5Перші польові матеріали, або Записник бесід з батьком
/ 52Ти, дебіле, або Булінг учителя Богданської школи
/ 54Московське православ’я на Закарпатті як дітище МГКЄ
/ 13Родина Поповичів з Богдана
/ 10Богданські смереки, або Похвала глупоті
/ 5Освітній закон і Угорщина. Історичний контекст і завдання на перспективу
З літопису села
Український чин Закарпаття в період угорської окупації та початку встановлення радянського тоталітарного режиму (1939-1945 рр.)
/ 5Пам’яті батька
/ 2Юрій Ерстенюк. На таких тримається Україна
/ 1"Золотий" вересень
/ 1Хата Калинюка
/ 10Михайло Тиводар. Слово про Вчителя
/ 36Бібліотека, фітнес і комунальне майно
/ 2Старе гуцульське фото з ХІХ століття
/ 12Гра на бідності
/ 1Українська суспільна думка 30-х років про соціальний устрій, великий бізнес і соціальну справедливість (ДОКУМЕНТ)
/ 2Чи вирветься Україна із обіймів олігархату?
/ 15Впізнати їх
/ 29Богдан, школа і "каптьорка"
/ 8Ференц – «корупціонер»!
/ 2До других роковин з дня смерті Ярослава Дашкевича
/ 12Чи побував Іван Франко на Закарпатті?
/ 11Чи візьме Богдан участь в "Гуцульській бринзі"?
» Всі записи