Якщо говорити мовою цифр, то це 681 тисяча закарпатців (усього ж в області — 990 тисяч дорослого населення). За словами спеціалістів, дуже часто люди не звертають уваги на перші сигнали свого “мотора”, а тому звертаються до лікарів досить пізно. Власне, про стан серцево-судинних захворювань у Закарпатті та про сучасні методи боротьби із ними ми поговоримо у четвер.
Із журналістами зустрінуться:
Роман Соскида — головний лікар Закарпатського обласного кардіологічного диспансера;
Ярослав Раточка — завідувач відділенням рентгенхірургії Закарпатського обласного кардіологічного диспансера.
Зустріч відбудеться:
у четвер, 16 лютого, о 12.00
за адресою м.Ужгород, вул. Другетів, 60
Прес-центр "Закарпаття"
прес-центр "Закарпаття"
, Закарпаття онлайн.СпецпроєктиОля 16.02.2012 / 09:40:46
Є запитання до учасників прес-конференції.Знаю, що операція із заміни клапана серця є дуже дорогою, коштує не один десяток тисяч гривень.Якщо ця операція є терміновою і життєвонеобхідною (йдеться про години), а рідні пацієнта не впевнені, що знайдуть такі гроші, тоді операції не буде, відповідно лікарі дозволять людині померти, я правильно розумію? Адже документи про оплату операції потрібно підписувати відразу після поступлення хворого до лікарні.Дякую!
Медсестра 15.02.2012 / 16:52:54
Наш Васюта каже, що в області Мукачівська ЦРЛ найкраща, але зараз хворим практично не виділяють ліків, з першої години перебування людина все купує за свій рахунок. Неужелі з бюджета не виділяється мінімум грошей на лікарства. Може причина в тому, що поговарівають про можливу заміну головного лікаря (якоби згоду на це дав сам Балога).....
Олександр Іванович 14.02.2012 / 16:52:16
Ситуація в медецині критична тому, що без грошей до наших лікарів можеш не підходити і то не факт, що вони тобі допоможуть, бо занадто багато зараз проходимців і черствих людей у медицині. Так скаже відсотків 95 населення. Люди довіряють лікарям десь так як політикам, але останнім хоч гроші платити готівкою не треба. І якщо у вищій освіті минула влада відносний порядок навела (зараз по тестам реально можна вступити в престижний вуз), то у медицині позитивних змін скоро не буде. Хіба про позитив будуть говорити самі чиновники та медики. А ви спитайте думку у людей.