Насамперед, в оновленому вигляді сайт телеканалу має дещо інший дизайн, крім того, через чіткий поділ на рубрики і підрубрики інтернет-ресурс став набагато зручнішим у користуванні. Наповнення сайту, повідомила Вікторія Росул, здійснюється найперше із використанням авторських матеріалів журналістів «М-студіо», так, наприклад, на сайті є окремі рубрики «Випуски новин» і «Програми». «Також ми співпрацюємо із прес-службами, обов’язково розміщаємо на сайті інформацію з інших новинних ресурсів із посиланням на першоджререло. Тобто, ми намагались створити ресурс по принципу об’єднання телевізійного і новинного спрямування. Наскільки нам це вдалось, наразі судити нашим глядачам», – зазначила Вікторія Росул.
Як розповів адміністратор сайту М-студіо, журналіст Олександр Поліщук, який також є відповідальним за наповнення сайту, завдяки інтернет-ресурсу передачі й новинні блоки телеканалу матимуть змогу дивитись і глядачі з тих районів області, на які трансляція М-студіо не розповсюджується. «Онлайн-режим дозволяє можливість бачити нас у віддалених районах, де нас не видно, наприклад, Рахівському, Тячівському. Окрім того, що є змога дивитись авторські програми телеканалу, на сайті здійснюється і онлайн мовлення місцевих радіостанцій, зокрема, Закарпаття-ФМ, Світ-ФМ, радіо Слатіна. Знову ж таки, в режимі онлайн транслюються і програми телеканалу», – розповів Олександр Поліщук. Додав, що вирізняється сайт ще й тим, що є адаптованим до будь-яких сучасних мобільних пристроїв, відтак, його можна переглядати навіть на нестандартних дівайсах, що одразу й продемонстрував за допомогою 8-дюймового планшету.
Під час презентації поділились журналісти і планами щодо подальшого розвитку і вдосконалення сайту. Так, заплановано уже незабаром запустити окремий блог під здійснення мовлення ранкових ефірів. Крім того, до ведення блогів керівництво запрошуватиме активних і небайдужих закарпатців. На оновленому сайті також хочуть спробувати впровадити незвичну для області практику – дозволити глядачам і читачам оприлюднювати новини про події, свідками яких ті стали. «Зараз у стадії тестування перебуває рубрика «Народні новини», з її допомогою ми будемо дозволяти людям, які мають якусь новину, розміщати її у нас на сайті в цій рубриці – те, що вони знають, сфотографували, відзняли. Ми покладаємо на цю рубрику багато надій, бо сподіваємось таким чином стати ближчими до людей», – розповів Олександр Поліщук. При цьому зазначив, що модерування практично не передбачено, але от видалятись новини і блокуватись «автори з народу» обов’язково будуть за використання нецензурної лексики, особисті образи, за розпалювання міжнаціональної, міжрасової і міжконфесійної ворожнечі.
А ще у найближчих планах – перехід на цифрове мовлення, відповіла на одне із запитань читачів Вікторія Росул. За її словами, «все, що від нас залежало, ми вже зробили. Є певні моменти, через які нам поки не дозволяють перейти на «цифру». Однак, думаємо і маємо сподівання, що вже впродовж місяця це питання буде вирішено».
Наприкінці зустрічі журналісти зауважили: наразі телеканал, а значить, і його сайт позиціонуються як свого роду «альтернатива провладній думці». Запевнили, що медійники й надалі долучатимуться до вирішення проблем людей, що звертаються до телевізійників по допомогу. «До нас звертається дуже багато людей, щодня приходять ті кому потрібна допомога, починаючи від пенсіонерів, які не можуть отримати безкоштовні ліки і завершуючи людьми, котрі мають проблеми із житлом. І люди дійсно багато скаржаться на владу. Нам, можливо, деколи і дорікають, мовляв, ми так багато говоримо про проблеми… Але ж від цього нікуди не дітися, це життєва правда. І таким чином, ми наразі стоїмо на такій опозиційній позиції до влади, яка постійно запевняє, нібито у нас все гарно, добре, як у нас все покращено», – зазначила Вікторія Росул.