Москаль повторив дурницю Януковича: вирішив заборонити учасникам масових акцій користуватися балаклавами, масками та шоломами

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль підписав розпорядження "Про заборону носіння балаклав при проведенні масових заходів на території Закарпатської області", яке дублює відповідні положення "диктаторських" законів, прийнятих режимом Віктора Януковича 16 січня 2014 року.

19 січня 2014 р., Ужгород, мобілізаційний збір
19 січня 2014 р., Ужгород, мобілізаційний збір

Про це йдеться в інформації, поширеній в ЗМІ прес-службою Закарпатської ОДА.

Документ рекомендує Головному управлінню Національної поліції України в Закарпатській області вжити додаткових заходів щодо захисту громадян під час проведення масових заходів і забезпечити недопущення участі в них осіб у балаклавах, шоломах або з використанням інших засобів маскування обличчя. Крім того, з профілактичною метою міліції доручено ідентифікувати таких людей із подальшою перевіркою на причетність до скоєння злочинів.

"Це ненормальна ситуація, коли одні українці збираються на масові заходи й ховають свої обличчя від інших українців, прикриваючись при цьому патріотичними гаслами, – коментує розпорядження Г. Москаль. – Для справжніх патріотів немає жодного смислу ховати обличчя, це роблять хіба що злодії чи хулігани. Нормальні люди, тим більше патріоти, збираються на акції й проголошують свої лозунги з відкритими обличчями".

Аналогічна аргументація висловлювалася прибічниками режиму Віктора Януковича при прийнятті Верховною Радою "диктаторських" законів 16 січня 2014 року, які призвели до ескалації протистояння тодішньої влади і народу, що вийшов на протестний Майдан.

Прийняті тоді поправки до законів передбачали, з-поміж іншого, встановлення відповідальністі за участь у мітингах чи зборах в шоломах і масці, або з використанням інших засобів чи способів маскування з метою уникнення ідентифікації особи. За такі дії передбачався штраф у розмірі понад чотири тисячі гривень або арешт на строк до 15 діб.

Тоді ж, як інформувало Закарпаття онлайнВерховний комісар ООН з прав людини закликав українську владу призупинити "диктаторські закони", закарпатський нардеп-"регіонал" Бушко назвав "закони про диктатуру" "європейськими, а "Закарпаття онлайн" перестало називати Януковича президентом.

Тоді вказані "антимайданівські" закони рішуче засудило навіть Товариство угорської культури Закараття, а ужгородці передали "регіоналу" Ковачу вимогу про відкликання голосу за "ручні закони".

Попри заборону рухатися в автоколоні, ужгородці зустрічали АвтоМайдан біля ОДА посмішками, вітальними жестами і миганням фар.

А ужгородці вийшли на протестне віче під гаслом "Диктатурі  НІ!!!".

21 березня 2018р.

Теги: заборона, Москаль, шолом, балаклава

Коментарі

Читатель 2018-06-24 / 17:56:44
Хоть, я давно тут не был, но отвечу тут пользователю Сори.
Откуда у вас информация, что Москаль ездит с работы? И, прям, под охраной? Будьте любезны, не распространяйте враньё.

Москаля, при желании, можно увидеть идущим куда-то пешком. Какие еще пиар-походы?

Нік 2018-05-04 / 10:21:04
Не читав те, що ви тут писали, але знаю одне, що ні перекриття доріг, ні мітінги в балаклавах ні до чого доброго не приведуть, хіба що зміни однієї банди на ще гіршу. Тільки коли кожен виборець візьме депутатів всіх рівнів за гузисі і заставить їх, а вони правоохоронні органи працювати на себе, ось тоді мож щось очікавати. Довгий путь, але коротший, ніж трусливо в балаклавах устраювати балагани да скоріше за гроші відстоювати якоїсь алігархічної групировки інтереси

сори 2018-04-14 / 14:32:57
Чітатєлю
Підходити до Москаля нема смислу. Хіба щоби нарватися на матюки. З роботи він ніколи не ходить, а їздить. А ті піар-проходи, на які ведуться такі, як ти, бувають раз на п'ятирічку і під камери.

сорри 2018-04-14 / 14:30:40
Ніякі "намордники" у Львові не забороняли. Не фантазуй.

cvthtrf 2018-04-14 / 12:52:32
повторюю...діалог не має смислу...у Львові давно заборонили ті намордники...
від кого прячетесь...якщо з чистими помислами...

Читатель 2018-04-09 / 17:39:15
Еще раз повторюсь, и по сути:
1) Подойти к Москалю, когда он идет с работы (на работу) слабо?
2) Гарантии, среди "масок", нет: "Не боись! Все свои тут!"

Степан Крук -читателю 2018-04-03 / 12:50:24
А дискусія з Москалем на вулиці, то як? Нв ху...,єба...піз... Мать?! А вам тих дітей, що по вулиці гуляють не жаль???

Читатель 2018-04-03 / 12:44:15
А во-вторых, хочу заметить одну вещь. Может, Москаль неправ, но человек ни от кого не прячется, в частности, ходит на работу и с работы, как все! Без охраны и т.д.

И никому не приходила в голову мысль, выловить Москаля на улице, и спокойно подискуссировать с ним на эту тему. Не укусит! Кстати, и его Фейсбук открыт для всех.

Читатель 2018-04-03 / 12:41:39
Я недоумеваю. В общем, раньше было понятие "человек разумный", которое перетекло в "человек псевдоэмоциональный". А собственно, в чем сыр-бор?

В общем, я понял даже поспать-поесть, в туалет сходить и т.д. отходят на второй план. Главное - в маске ходить, оказывается! И даже коммунальные тарифы, хоть заоблачные будут. ))) Пусть даже без работы остаться. Пусть даже в семье неладно. Главное, ведь, ходить в маске. А всё остальное у настоящего человека должно быть побоку. )))

ворош-до акккк 2018-03-31 / 09:06:55
може тебе легше виловити і сплавити з гівном по каналізаціі-га?

Ужгородець 2018-03-28 / 19:06:34
Карпатська Січ це нормальні люди......

Лев 2018-03-28 / 18:38:51
Я не прихильник Г.Г.Москаля, але вважаю,що на масові заходи громадяни мають ходити з відкритими обличчями, щоб влада бачила, що її вже ніхто не боїться.
Також вважаю, що охоронцям різноманітних недержавних структур має бути заборонено ходити по місту у чорній чи камуфляжній уніформі. Ця форма - це спецодяг і її використання, має бути чітко регламентовано Законом, тільки у межах охоронюваного об'єкту.

Ааккк 2018-03-28 / 09:35:48
Полезно було ще виловити всю Карпатську хреносіч орендувати їм поїзд і отправити за гори додому а то розвелося тут сміття всякого

Степан Крук -.... 2018-03-26 / 12:13:03
Витверезники - зло! За перебування там треба сплачувати. Із кишені дружини та дітей алкаша...

*** 2018-03-26 / 12:08:42
Краще,поліція зайнялась п’яницями, які валяються на тротуарах,щоб діти не бачили!А ще організуйте витверезник,а потім справді за п’янку треба дати по дупі,заставити працювати на будь-яких роботах! Включити економіку,а не п’янку!

БУРЕВІЙ 2018-03-25 / 21:13:22
МЕНІ ЦІКАВО ЧИ РОСПОВСЮДЖУЄТЬСЯ ДАНЕ РОСПОРЯДЖЕННЯ НА ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ЯКІ ОДЯГАЮТЬ БАЛАКЛАВИ БЕЗНОМЕРНІ ШОЛОМИ І ГАМСЕЛЯТЬ СВІЙ НАРОД ЯКИЙ ВИКОРИСТАВ СВОЄ КОНСТИТУЦІЙНЕ ПРАВО НА ПРОТЕСТ НА МАЙДАНІ МИ ЦЕ БАЧИЛИ ДЕ ВИНУВАТЦІ А СУДДІ ХТО.

Степан Крук -Вуву 2018-03-25 / 10:02:19
Москаль нехитрий, а примітивний! Просто він вважає закарпатців за дебілів. Зробив недолугий вкид в інформаційний простір, а люди його швидко схавали. І не тільки закарпатці... І ніхто собі не задав питання: чому КС на мирну ходу одіває балаклави, а морди бити псевдоактивістам йде без балаклав???

Вуву 2018-03-24 / 22:56:54
Видається так що після цього "указу маскаля" ... Коли влада (в його особі) так зманіпулювала КС ... Остання
повинна вийти на повторний протесний марш із вимогою відставки самого маскаля. І не інакше.
Ваша думка.?

Вуву 2018-03-24 / 22:47:23
Дивуюсь ... Чесно кажу дивуюсь.
Якщо маскаль такий хитрий і в такий спосіб хоче перевірити реакцію суспільства ... То
То чому деяк настільки "недалекоглядний".?
Або чому ніхто не підсказав КС ... Яким чином вони можуть стати як інструмент до владних маніпуляцій ?

ужгородець 2018-03-24 / 21:48:13

Заклик Ю.Луценка в дію)))

https://www.facebook.com/201017853789759/videos/224286844796193/?id=100012572109437

НОВИНИ: Політика

03:04
/ 2
Що показав перепис у Румунії?
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"