Закарпатський нардеп-"регіонал" Бушко назвав "закони про диктатуру" "європейськими

Народний депутат від Партії регіонів Іван Бушко оприлюднив заяву, в якій виправдовує прийняття Верховною Радою України 16 січня пакету антидемократичних і антиконституційних законів.

Закарпатський нардеп-"регіонал" Бушко назвав "закони про диктатуру" "європейськими

"Більшість нововведень – норма життя у країнах Європи, куди так прагли потрапити українці, і за приєднання до якої сотні тисяч наших краян вийшли на Євромайдан", - вважає І.Бушко.

"Країна хотіла якісних змін. Звісно, не таких, які сьогодні руйнують життя сотень людей і українську столицю. А таких, які б не зруйнували, а сприяли будівництву громадянського суспільства в Україні. І до цього треба бути готовим. Тільки так ми можемо претендувати на гідні позиції поряд із передовими та найрозвиненішими країнами Європи", - каже І.Бушко.

22 січня 2014р.

Теги: Бушко урод

Коментарі

ПРОТИ БАНДИ 2014-01-23 / 18:33:03
ЛЮДИ ДОБРІ ЯКИЙ ПОЗОР ФУ!

виноградів 2014-01-23 / 17:35:08
http://15minut.org/article/pojavilos-video-izdevatelstv-berkuta-nad-ljudmi-muzhchinu-izbili-i-razdeli-dogo
завдяки таким як бушко янукович азаров захарченко ...
ті хто має нас захищати робить з УКРАЇНЦЯМИ таке
бушко викинь партійний білет якщо ще є совість якщо не май застрілься

ЛЮДИНА НЕ БЕРКУТ БЕРКУТ НЕ ЛЮДИНА 2014-01-23 / 16:55:11
ЛЮДОНЬКИ ВИНОГРАДІВЦІ ЗАВТРА 24 СІЧНЯ О 12 ЗА КИІВ.ЧАСОМ ЗБІР НА ПЛОЩІ ПРОХАННЯ РОЗПОВСЮДИТИ

ЛЮДИНА НЕ БЕРКУТ БЕРКУТ НЕ ЛЮДИНА 2014-01-23 / 16:53:57
Я СПОДІВАЮСЯ ЩО БУШКО ЗАРАЗ ДИВИТЬСЯ ЯК НАД ЛЮДЬМИ БЕРКУТ ПРОВОДИТЬ СПРАВЖНІ ТОРТУРИ АІ ДУЖЕ Б ХОТІВЛОСЯ ЩОБ ХОЧ НА ХВИЛИНУ ВІН УЯВИВ НА МІСЦІ ЦИХ МУЧЕНИУІВ СВОІХ МАЖОРЧИКІВ

саша 2014-01-23 / 13:26:50
Іди нахер рикавий Іване,Так бим ти дав в пику ,що полетів бись до свого придурковатого брата жаливи.Оби тя чорти убив би їх божий хрест ,взяли в пекло,вмісті з гайдошом.

Челядник 2014-01-23 / 09:49:43
НЕдовго вам прятатися за цими законами. Є закони вищі.

патриотка 2014-01-23 / 06:29:22
давайте не просто говорити тут давайте вийдемо завтра щ 12 на площу и покажемо що ми народ давайте вийдемо за тих кого вбили на майдани тому що в нашому мисти править региональна банда вид самого простого серетар миськради и до мера а депутати вид батькивщини и удару кмкс давно вже стали сателитами регионив

вариський 2014-01-22 / 21:32:44
Всім регоаналам Виноградова типир буде не переливки !Це початок кінця бандитської влади!Смерть загиблих на їхній совісті !Їхні руки в крові!!!

виноградів 2014-01-22 / 19:27:04
ничего вернется он еще домой

наташа 2014-01-22 / 19:15:55
люди давайте завтра зберемпося на майдани у виноградови

БАМчик 2014-01-22 / 18:42:01
закрив би писок
сись риг. Пять чоловік вбито.повід. лікарі....

форніт 2014-01-22 / 18:24:27
Ця бидлота картава Бушко скоро буде вулиці мести . Ти сука брехлива, який думать, що бандюкович його у Виноградові захистить . Гнати паскуду з Закарпаття!

Русин 2014-01-22 / 18:06:35
Паскуда, тай тоти що го вибирали!

Севлюський 2014-01-22 / 15:34:17
У Виноградові в неділю цього тижня буде народне віче, на якому почнуть збір підписів за дострокове припинення депутатських повноважень антинародним депутатом Верховної зради України
Бушком І. І. ось так його люблять виноградівці за підтримку антинародних законів.

Ужгород 2014-01-22 / 15:32:20
А що? бушко здатний щось коментувати?

буча 2014-01-22 / 14:48:58
Дуже шкода що це виноградівське позорище ще рот берує відкривати, щось коментувати. Їм це народ не простить. Кров на Бушку тоже.

Kopca 2014-01-22 / 13:50:56
Після сьогоднішніх подій та жертв ригам варто почати серйозно турбуватися про життя та здоров’я себе та своїх близьких бо вони перейшли межу розумного. Хто з ригів після кривавого придушення протестів залишився в парті той має в будь - який момент очікувати гостей по власну душу.
P.S. Навіть не кажу про бізнес який треба придушувати усіма доступними методами.

БАМчик 2014-01-22 / 13:35:56
БРЕХНЯ. В Європі закони захищають
людей.,а не проти
свободи

сивлюш 2014-01-22 / 13:32:17
бушко качур ледиди то бидлота

людина 2014-01-22 / 13:16:47
Бажаю бушку і всім ригоаналам, щоб ними прийняті закони до них же і застосували. ПО МАКСИМУМУ!!!

НОВИНИ: Політика

08:09
/ 1
Сійярто звинуватив президента і парламент України в спланованій безпрецедентній підлості і чекає третього ножа в спину
08:30
/ 3
"Угорське питання". Чи загрожує Україні сепаратизм на заході?
08:31
/ 4
Угорщина проштовхує в НАТО інтерес Росії– заступник глави МЗС України
15:13
/ 1
МЗС: вплив Москви на Будапешт зростає, це загрожує не лише Києву
14:04
/ 10
Угорщина роздала на Закарпатті понад 100 тисяч паспортів – МЗС
12:34
Угорського бізнесмена призначено представником Торгово-промислової палати України в Угорщині
03:50
/ 25
Порошенко пропонує позбавляти громадянства України за участь у виборах інших держав чи використання іноземного паспорта
17:08
/ 5
Експерти про ситуацію на Закарпатті: критика децентралізації очікувана з боку опозиції, але аж ніяк не від чиновника виконавчої влади
16:32
/ 10
З закарпатських нардепів за звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія проголосували 4, двоє сховалися за "відсутністю", Шуфрич – проти
00:28
/ 5
За хабар у 150 тисяч екс-помічника нардепа Брензовича оштрафували на 13 тисяч
09:28
/ 46
Громада "заблокованої" Холмківської ОТГ пікетуватиме саботажника децентралізації на Закарпатті Москаля
12:09
/ 2
Климпуш-Цинцадзе про перспективи конфлікту з Угорщиною та відносин Україна-ЄС
04:07
/ 10
Чубаров назвав Москаля "маргінальним незнавцем" після його заяви про втрату Криму
20:18
/ 16
Угорщина: як не любити Європу за європейські гроші – три практичні кроки
03:49
/ 4
Верховний суд відмовив Москалю в справі про скасування окремих положень закону щодо об’єднаних громад
05:26
/ 3
Сотні закарпатців автобусами звозили в Угорщину голосувати за владу – ЗМІ
09:18
/ 15
Непомітна мадяризація?
18:31
/ 2
Перемога вічного Орбана: як угорський прем’єр зберіг абсолютну владу в країні
11:07
/ 32
Партія Орбана перемогла на виборах в Угорщині, угорський прем'єр окремо подякував закордоним угорцям
00:31
/ 14
У Берегові відбулися загальні збори Товариства угорської культури Закарпаття (KMKSZ)
05:14
/ 4
Українська тема напередодні виборів в Угорщині
18:19
/ 29
Керівник "Тиса-1" Мещеряков став директором телекомпанії "Сіріус" Балоги
06:40
/ 6
В Угорщині ці вибори є виборами на виживання - експерт
07:26
/ 2
Угорщина не може повністю заблокувати співпрацю України з НАТО — Климпуш-Цинцадзе
16:14
/ 34
Балога вніс у ВР законопроект про впорядкування використання державних символів іноземних держав на території України
» Всі новини