Заступник голови Закарпатської обласної організації УНП Микола Нечитайло зауважив, що «світлофорне господарство міста Ужгород, від якого у значній мірі залежить безпека життя його мешканців та гостей, знаходиться у незадовільному стані. Такого висновку дійшла значна кількість учасників дорожнього руху, які щодня пересуваються вулицями обласного центру».
Обурені мешканці розповідають, що «шукаючи правди в Ужгородському ДАІ, вони дізнались, що відділ СМЕД ДАІ не несе відповідальності за стан світлофорів, оскільки його ліквідовано після проведення тендера, за яким відповідне право отримало КП «МІСЬКСВІТЛО» та повинно обслуговувати світлофорні об’єкти в місті».
Навіть після цього, - за словами громадян, - оперативно вирішити проблему не вдалось, оскільки довідковий телефон у підприємства відсутній.
Відтак, керівництво обласної УНП звернулось до Ужгородського міського голови з проханням навести лад з світлофорними об’єктами міста. «Модернізація системи руху транспорту в місті не просто назріла, а давно перезріла», - зауважив Микола Нечитайло.
Він каже, що говорити про розробку та втілення в життя програми модернізації поки що не доводиться, бо навіть не виконується програма мінімум – не обслуговуються існуючі світлофорні об’єкти через що часто і довготривало окремі перехрестя не регулюються ні технічно, ні працівниками ДАІ. «На жаль, в місті ситуація з світлофорами, стала небезпечною для життя наших громадян: непоодинокі несправності, непрацюючі кольорові сектори, збої у роботі, навіть падіння світлофорів та безліч подібних фактів», - констатує Микола Нечитайло.
Коментуючи вимогу УНП щодо оцінки спроможності КП «МІСЬКСВІТЛО» обслуговувати світлофорне господарство, керівник каже, що «у фірмі яка виграла тендер мали б знати на що йдуть. А натомість, замість повного виконання свої зобовязань посилаються на нестачу матеріалів, коштів, робочої сили і тому подібне».
На переконання представників УНП, міська влада повинна бути зацікавлена у безперебійній, якісній роботі міських світлофорів, з точки зору приорітетності безпеки життєдіяльності, задля збереження часу, нервів, сил та здоров’я і навіть життя людини!