Так, на початку засідання з'ясувалося: попри офіційне завчасне повідомлення та надіслані повістки, представник прокуратури без пояснень безпідставно не з'явився на розгляд справи. Так само з незрозумілих причин не було доставлено до зали суду із СІЗО засудженого Богдана Пилипіва.
Разом з тим, усі інші учасники до суду прибули: у залі перебували адвокати, а також самі засуджені із умовним терміном, які нині, будучи мобілізованими, несуть службу у військовій частині в Ужгороді та у термін до 10 травня, ймовірно, будуть направлені на схід. Підтримати побратимів прийшли також товариші по службі та активісти СПО "Карпатська Січ".
Колегія суддів у складі Володимира Дацківа, Георгія Гошовського та Федора Вотьканича, вислухавши та врахувавши думки представників захисту та засуджених, у зв'язку з відсутністю прокурора та засудженого Богдана Пилипіва, постановила перенести засідання наступний тиждень, на вівторок, 5 травня.
Одночасно з цим, колегія вирішила реагувати на неявку без поважних на те причин і жодних пояснень сторони обвинувачення на судове засідання листом в обласну прокуратуру.
Як повідомляло Закарпаття онлайн, 30 січня Ужгородський міськрайонний суд в особі головуючого у процесі по справі «штурму» й «замаху на життя» Богдана Пилипіва з товаришами – судді Віктора Данка – ухвалив рішення про ув’язнення Богдана Пилипіва та присудив умовні строки його побратимам.
Рішення суд виніс усупереч усім усім прогалинам у лінії звинувачення, попри явні та прозорі фальшування справи та її замовний характер, не зважаючи на явні невідповідності звинувачень і доказів у вигляді відеозаписів з камер спостереження поблизу УСБУ, що раз по разу, з кожним наступним судовим засіданням, усе більше вказували на замовність зазначеної справи.
Чи не через явні «білі нитки», якими була «зшита справа», а відтак – винесений суворий вирок – Ужгородський міськрайонний суд впродовж довготривалого часу, попри вимоги адвокатів, самовільно не передавав апеляційну скаргу на вирок до обласного апеляційного суду. Втім, після винесення редакцією Закарпаття онлайн проблеми у публічну площину, норми КПК судом врешті були виконані, а апеляційна скарга – зареєстрована в обласному апеляційному суді.