Ужгородський міськрайонний суд, порушуючи КПК, не передає апеляцію по вироках засуджених у «справі Пилипіва»

Навіть на вимогу адвоката засуджених Романа Бухтоярова Ужгородський міськрайоний суд, порушуючи процедурні терміни, не передає апеляційну скаргу в Апеляційний суд Закарпатської області.

Ужгородський міськрайонний суд, порушуючи КПК, не передає апеляцію по вироках засуджених у «справі Пилипіва»

Апеляційна скарга на вирок Ужгородського міськрайонного суду, яким Богдана Пилипіва як головного «фігуранта» у справі «штурму УСБУ» із пораненням працівника міліції, було засуджено до 4-х років в’язниці, а трьом іншим обвинувачуваним присуджено умовні вироки, була подана адвокатом ще 2 березня. Відповідно до норм Криімнально-процесуального кодексу, з Ужгородського міськрайонного суду апеляційна скарга мала бути направлена в апеляційний суд до 6 березня. Однак, зроблено цього силами суду, як це передбачено законодавством, не було. 

Зважаючи на таке, 10 березня на ім’я головуючого судді у справі Б. Пилипіва та трьох його товаришів Віктора Данка адвокатом Романом Бухтояровим було направлено вимогу про усунення порушень норм КПК та направлення справи до апеляційного суду.  

За процедурою, упродовж 3-х днів апеляційна скарга мала бути скерована судом першої інстанції до апеляційного суду, де й була б зареєстролвана. Втім, станом на сьогодні, 16 березня, матеріали справи в апеляційний суд так і не направлені. У такий спосіб, колегія суддів у справі Б. Пилипіва на чолі із головуючим Віктором Данком нехтують чітко сформульованими нормами Кримінально-процесуального кодексу. Згідно із яким, на надіслання апеляційної скарги на вимогу визначено строки у 3 дні – тобто, до 13 березня включно апеляція мала б уже бути спрямована та зареєстрована. 

16 березня 2015р.

Теги: суд, апеляція, Пилипів, вироки

НОВИНИ: Соціо

18:17
У Перечині перепоховали Героя Ярослава Токаря, який у 2023-му загинув під час боїв у Бахмуті Фото новина
17:30
Румунія продовжила обмеження руху на кордоні через ремонт мосту на річці Тиса
11:12
/ 5
У Збинах на Мукачівщині громада перейшла з російського православ'я в ПЦУ
09:39
/ 1
Підтверджено загибель на війні Героя із села Кіреш на Хустщині Олександра Куриці Фото новина
09:01
Стало відомо, коли на Закарпатті вимикатимуть світло 2 грудня
15:46
У Мукачеві встановили четвертого бронзового гусака Фото новина
10:57
В Ужгороді сьогодні попрощаються із захисником Золтаном Калої Фото новина
10:05
У селі Видричка на Рахівщині попрощалися із полеглим захисником Степаном Павлючком Фото новина
09:06
Оприлюднено прогнозний графік відключень електроенергії на Закарпатті 1 грудня
16:45
У Мукачівському замку відкрили резиденцію Святого Миколая Фото новина
12:51
У селі Видричка на Рахівщині попрощаються із Героєм Степаном Павлючком Фото новина
10:18
У Берегові стартував Благодійний різдвяно-новорічний ярмарок на площі Кошута Фото новина
09:06
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 30 листопада
17:39
/ 3
У Мукачеві провели акцію на підтримку полонених та зниклих безвісти військових Фото новина
12:41
/ 2
Жителька Нижнього Болотного на Хустщині відзначила 100-літній ювілей Фото новина
10:41
/ 1
У Часлівцях на Ужгородщині попрощаються із полеглим Героєм Михайлом Дюриком Фото новина
09:02
/ 1
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 29 листопада
18:06
/ 2
Герой «Азовсталі» з Мукачівського прикордонного загону отримав державну нагороду Фото новина
16:27
У Мукачеві зустріли евакуйовану родину з Дніпропетровщини Фото новина
15:18
/ 1
Закарпатські митники затримали вантажівку з незадекларованим товаром на 1,5 млн грн Фото новина
14:39
/ 10
На Мукачівщині громада УПЦ МП разом з настоятелем приєдналася до ПЦУ Фото новина
14:06
У Мукачеві посеред ночі патрульні знайшли малюка, який сам блукав вулицями Фото новина
12:15
/ 1
Виноградівська міськрада повідомила про смерть Героя із Великих Комʼят Едуарда Густі Фото новина
11:23
Чопський прикордонний загін проводить набір на військову службу за контрактом
10:27
Апеляційний суд у Львові очікувано залишив чинним детальний план територій під будівництво вітряків на Руній
» Всі новини