"Закарпатський" архієрей РПЦ випадково "спалив" свої зв’язки з ФСБ

Намісник Троїце-Сергієвоі Лаври Парамон (Голубка) у розмові із журналістами відповів, що «отримує накази як чинний офіцер армії», що звучить дуже підозріло як на священнослужителя церкви.

"Закарпатський" архієрей РПЦ випадково "спалив" свої зв’язки з ФСБ

Рік тому, на одному з російських федеральних релігійних телеканалів «СПАС»  транслювалося ексклюзивне відео-інтерв’ю  архієрея Російської православної церкви, вікарія патріарха Московського і всієї Русі, єпископа Парамона (Голубки).

Звичайне інтерв’ю, якби не один дуже цікавий фрагмент.

На питання ведучого телеканалу Серафима Сашлиєва, про те як він ставиться до свого призначення намісником  Троїце-Сергієвої лаври, яка є «серцем» паломництва в Росії, єпископ Парамон відповів, використавши досить цікаве порівняння «… если говорить про свои переживания, то я понимаю, что это послушание. Церковное послушание, которое мне определили нести в дальнейшем. Понимание того, что огромная ответственность перед священноначалием, перед верующими и перед всей православной церковью. Вот как-то так было воспринято. Ну, если благословили, у нас так скажем, как у военных офицеров, приказ дан – его не обсуждают».

Ця цікава фраза, використана служителем церкви, який мав би бути далеким від військових справ, насправді притаманна кадровим військовим та наштовхує на одну думку:

Невже єпископ Парамон є агентом російської ФСБ, або навіть її кадровим співробітником, який контролює одну з найважливіших ланок? Адже давно відомо, який сильний вплив може здійснювати церква на тих, хто особливо їй вірний.

Принаймні, цим можна логічно пояснити стрімкий кар’єрний ріст Парамона та його  призначення на «високі», відповідальні посади.

Сам єпископ є уродженцем с.Угля Тячівського району Закарпатської області, де в нього залишився брат – архієрей Російської православної церкви в Україні, єпископ Угольський, вікарій Хустської єпархії Симеон Голубка.

У 2019 році, після призначення Симеона вікарієм Хустської єпархії, ряд ЗМІ писав про так зване посилення клану Доровських-Голубок , адже у Симеона також є доволі впливова сестра – ігуменя Серафима (Голубка), яка займала високе становище в Архангельській області Росії. Там вона допомагала архієпископу Даниїлу (Доровських) збирати данину для Москви.

Як повідомляв російський Telegram-канал “Церквач”, Даниїл разом з Серафимою створив доволі впливовий у Московському Патріархаті клан Доровських-Голубок. Він складається з митрополита Даниїла (Доровських), архієпископа Тихона (Доровських), єпископа Парамона (Голубки), ігумені Серафіми (Голубки) та Симеона (Голубки), який є їхнім представником в Україні, та необхідний для того, щоб мати вплив на ситуацію всередині країни.

Для РПЦ це дуже важливо, оскільки Україну вони втрачають і будь-який агент впливу для них є критично важливим.

26 січня 2021р.

Теги: РПЦ, РПЦвУ, Парамон, Голубка

Коментарі

АНАТОЛІЙ ФУРМАН 2021-02-10 / 21:46:41
голубкам краще буде у Мордорії...то нехай туди і злітаються..ця бісівська нечисть доброго не приносить

Віктор Лендєл 2021-01-30 / 00:41:30
"Свуй", ще раз для тих, хто не розуміє з першого разу: Де церква, а де військова термінологія? Ви таку ж фразу з уст, скажімо, владики Ніла, адміністратора МГКЄ, уявляєте? :)

Ужгородцеві 2021-01-29 / 22:39:03
Історично з-за того, що там була сильна опозиція мадяризації - православна церква (не мацковська! на той час) була захисником цього руху. Серед греко-католицького духовенства, що гріха таїти, було багато мадяронів. Ну, а пізніше - нажаль повно темного народу, з їхнього духовенства такі кар"єристи, як ці Голубки, які по драбині вилізають у Раші, та й звичайно рашинський вплив-пропаганда.

Свуй 2021-01-29 / 20:49:46
Авторе - загугліть незнайоме для вас слово "метафора"

Ужгородець 2021-01-29 / 15:25:31
А чому на Хустчині та Тячівщині такі сильно-православні люди московинського пархату? Звідки там ота кацапська напасть та вкорінилася?

До до автора 2021-01-29 / 06:57:04
Внизу ж написано: Парамоша спалілся! Язьік ево = враг ево

Віктор Лендєл 2021-01-28 / 21:11:45
Ну і, кого і як мені досліджувати, я у вас точно питати не буду. ОК? )

Віктор Лендєл 2021-01-28 / 21:09:58
анонімний "до автора", вам вже нижче відповіли: вся ота безтомосна і розкольницька гундяєвська РПЦ - то не церква, а підрозділ КГБ, наділений правом бізнесування.

Це по-перше.

По-друге, не йдеться про якусь ієрархію чи субординацію. Йдеться про термінологію і дії.

По термінології жоден, наприклад, греко-католицький священник такими військовими поняттями оперувати б не зміг. Бо їх просто нема в його лексиконі. І в мізках. Тут вилізло нутро. І це показово. І прикольно )

Ну а дії... Їх згадано в інших виданнях, на які я тут посилаюся. Це щодо конкретно цього клану.

А щоби побачити і зрозуміти суть РПЦ, достатньо проаналізувати дії підпутінського Кіріла Гундяєва - наверху, попів - на окупованому Донбасі, дії РПЦшних підпалюваачів в Діловому на Рахівщині і політично-бізнесові движі Сидора в Ужгороді.

А, нема про що говорити...

До автора 2021-01-28 / 12:56:53
Віктор, ваша стаття якраз показує ваше невігластво у справах Церкви і Християнства взагалі. Такі прикази є всюди і УГКЦ, ПЦУ і будь-якій церковній структурі, інакше би все розвалилось. А Ваше намагання видате бажане за дійсне просто зашкалює і тому народжуються такі матеріали. Досліджуйте накази байдена, помпео, сороса і які дають вказівки знущатись над українським народом, і використовують нас як буфер і розмінну монету...ну і можливо є замовниками таких дописів

Грішка паламарь 2021-01-27 / 09:47:35
Та то братюки Доровськіє з братюками Голубками через Серафіму по-кланилися? Ох, шалунішкі!

злий 2021-01-27 / 00:22:09
Вся ота безтомосна і розкольницька гундяєвська РПЦ - то не церква, а підрозділ КГБ, наділений правом бізнесування.

Що вони взагалі мають до Закарпаття?

маузер под рясой 2021-01-26 / 20:52:35
Ох, Парамоша! Болтун - находка для шпиона! Ох, посрывает начальство погоны