Після втручання влади і ЗМІ "угорську" корону на "Короні" "підрихтували" тризубом і зіркою Давида (ФОТО)

А всі зображення головного державного символа Угорщини на банері на огорожі будівництва зафарбували

Після втручання влади і ЗМІ "угорську" корону на "Короні" "підрихтували" тризубом і зіркою Давида (ФОТО)

Після резонансу в ЗМІ та втручання влади репліку головного символа державності Угорщини – Святостефанської корони на вкраденій в громади Ужгорода і зруйнованій пам'ятці "Корона" було в авральному порядку відкориговано – за допомогою "наліпок" на ньому розмістили зірку Давида, тризуб, надпис "Ужгород", дату здобуття Україною Незалежності тощо. Соратник Медведчука і один з організаторів АнтиМайдану в Ужгороді Іван Волошин вкотре перевзувся в повітрі.

Паралельно зачистили сліди багаторічної провокації і на банері, розміщеному на огорожі будівництва, – всі зображення корони Святого Іштвана на ньому станом на нині зафарбовано.

Власне, варто зазначити, що влада відреагувала на провокацію "прихватизатора" і руйнівника пам'ятки Івана Волошина ще до появи публічної реакції на неї – за інформацією Закарпаття онлайн, щонайменше прораба будівництва було попереджено про неприпустимість таких провокативних дій ще за кілька днів до того.

Проте, у звичному для себе стилі, Іван Волошин вдався до публічних маніпуляцій, post factum розмістивши в соціальній мережі проплачену рекламну інформацію, в якій йдеться про те, що, начебто, зміни в "коронному" наверші зруйнованої ним пам'ятки було зроблено раніше. Однак фото, зроблені редакцією перед публікацією, зображення на банері, а також відсутність попередньої інформації про зміни від власника "Корони" з цього приводу чітко вказують на реальні причинно-наслідковий зв'язок і послідовність подій у цій історії.

Під вказаною публікацією у Фейсбуку, дописи під якою, судячи з неграмотності, продукує сам І.Волошин, розгораються нові пристрасті. Зумисне або "по недомислію", але в новому варіанті корони на "Короні" зірку Давида розміщено як головний символ і вище від державного герба України. На що організатору провокації та коректив до неї вказали деякі коментатори. Але це вже інша тема, оцінку якій мають дати компетентні органи.

Інші критичні коментарі, зокрема на тему привласнення "Корони" та знищення її як пам'ятки, охоронюваної законом, під публікацією взагалі видаляються.

Попри таргетування, вказаний рекламний пост за понад добу набрав мізерну кількість вподобань – всього 5 десятків, серед яких переважно особи з близького оточення І.Волошина, а також ті, хто не в темі.

Так чи інакше, редакція Закарпаття онлайн задоволена досягнутим проміжним результатом і вдячна представникам влади за швидку реакцію на влаштовану провокацію. Імперських символів – чи то російських, чи то угорських , тим більше – з виразним присмаком ревізіонізму, в державі Україна і на українському Закарпатті зокрема бути не має. Навіть в такому "відкоригованому" вигляді. Адже доданих нюансів здалеку не видно, а в обрисах того, що розміщено на верхівці бетонно-пінопластового "новодєла", спорудженого на місці зруйнованої пам'ятки, чітко впізнаються обриси первісного виробу – репліки корони Святого Іштвана.

Україна, попри внутрішній спротив колаборантів і сепаратистів, важко, через кров, виборює власні ідентичність та незалежність. І розвиток та завершення описаної ситуації є одним із рельєфних проявів перебігу цього процесу.

07 липня 2023р.

Теги: корона, Волошин, провокація

Коментарі

Війна 2023-07-13 / 10:44:28
Респект сайту «Закарпаття онлайн» та особисто пану Олегу за принципову позицію щодо обʼєктивного висвітлення підкилимних ігрищ в Закарпатті

Павло Петрович 2023-07-12 / 16:55:13
Зараз волошину дає гроші другий любитель руського міру Андрій Русин

яніна 2023-07-11 / 12:21:57
там зірка Давида тільки тому, що аферист Волошин "розповів лоха" Гозду, єврея-забудовника, який вклав гроші в Корону.

Габрієлян 2023-07-10 / 11:22:52
Аферист Волошин постійно підставляє своє оточення під кримінал , приклад цьому кримінальне провадження по його підлеглому Броді Олександра та нотаріуса на якого повісили аферу з кидком Мадяра . Номер кримінального провадження - №12018000000000753 по обвинуваченню Броді та Дранчак у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України та ОСОБА_3 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 388, ч. 2 ст. 366, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 382 КК України. Судова справа слухається в Ужгородському міськрайонному суді - суддя . Номер судвої справи №308/1278/22 . Тут розкривається вся суть афериста Волошина . Читайте , слідкуйте і не дайте себе ошукати цією бандою з Волошина , Малинича і інших переверетнів у пагонах.

Наталка Майстренко 2023-07-10 / 09:10:05
Шакал перекидав, але як це люблять використовувати політики закарпатські, мукачівські, народні деиутати в своїх планах. Брати мукачівські аж наперегонки хоснують покидька

Наталка Майстренко 2023-07-10 / 09:04:34
Ви задоволені реакцією влади?!
А якже відсутність реакції (нині за аналогією - це негативна реакція) Закарпатської ОДА як органу охорони культурної спадщини від 2016 року по сьогодні на знищення пам'ятки і будівництво примітивного "новодєла"? Ужгородської міської ради (наявність з 2016 року спеціаліста, якій платили зарплату з міськогь бюджету, з охорони культурної спадщини) і по сьогодні? Обласної прокуратури (з 2019 року - Закарпатська обласна прокуратура) яка тупо не розслідує і поклала під сукно принаймні 2 кримінальні провадження за цим фактом (ну, це для них звична справа)? Скільки змінилось з 2019 року керісників обласної прокуратури, 4? Їм що, очі/вуха позакладало? Чи вчдучились символи кирилиці складати в слова і пов'язувати змістом? Тест на загальні навички під час атестації проходив кожен з них? І де кожен, може дискваліфіковані? Ан, ніт. Роблять кар'єру далі. А щоб вас! Бо саме ви своєю бездіяльністю вбиваєте відчуття захищеності ісправедливості.
Хто може бути цим задоволений?!

До МадЯра 2023-07-10 / 08:51:10
Ну, Роберт, тебе не одна людина в 2017-му про це попереджала.

Позивний Мадяр 2023-07-09 / 23:18:56
Волошин аферист всі це знають!

Позивний Мадяр 2023-07-09 / 23:18:12
Волошин аферист всі це знають!!!!

злий 2023-07-09 / 17:45:09
Все просто: то за допомогою зірки Давида Волошин, що обісрався з переляку, спробував залізти без мила в гузицю владі і конкретно президенту

констатація 2023-07-09 / 15:36:08
А зірка давида над тризубом - це сюр якийсь!
Здається, є закон, який карає за таке ставлення до державної символіки?

констатація 2023-07-09 / 15:33:53
Капець!
війна, патріотів щодня хоронимо, а тут, на Закарпатті, медведчуківська небрязь збагачується і влаштовує провокації!
Влада є?

До нижнього 12:10:46 2023-07-09 / 12:35:14
Батерфляй =======> В ДУРКУ!

До адмiна 2023-07-09 / 12:10:46


Салабон я лiцемерний, як i вся ця « шарашкiна контора» кремлядська!


корона 2023-07-08 / 18:21:04
Афер вже найшов нових інвесторів ? Ще хтось є , хто довіряє цьому шакалу ? Перекидав всіх з ким працював і навіть близьких родичів та друзів. Одно надіюсь , що прийде мадяр та насре вухатому на лисину в центрі міста.

короні 2023-07-08 / 17:21:04
Не пилуймо. Там тепер намалювалися нові претенденти на звання кинутих Волошиним, то вже трохи почекаємо, коли зі статусу кандидатів вони перейдуть у статус терпіл, і тоді вже складемо повний список.
То довго тягтися не буде. Як тільки Волошин отримає доступ до грошей інвесторів, мож буде публікувати список обіжених ))

иншакий Горват 2023-07-08 / 17:13:00
Айно, ціґани вальки на Корону місили, де наш гербарій?

слово Горвату 2023-07-08 / 17:00:15
Там трохи дискримінація... А де ще "римлянськоє" колесо-емблема?
Вже би причепив "класичну" форму корони, зубчасту, нейтральну - ніхто б не чіпався

корона 2023-07-08 / 16:02:12
Аферист волошин постійно включає провокативні ідеї , треба скласти реєстр осіб яких кинув волошин

еее 2023-07-08 / 15:08:26
волошина на нари.

НОВИНИ: Політика

22:20
/ 4
Зеленський призначив Сергія Кононенка начальником УСБУ в Закарпатській області
20:08
/ 2
Зеленський звільнив Гузинця з посади голови Ужгородської РДА
23:53
/ 38
В Ужгороді представники ПЦУ відмовилися від участі в молитовному сніданку, на який влада запросила УПЦ Московського патріархату
03:04
/ 3
Що показав перепис у Румунії?
15:00
/ 15
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 13
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"