Прокурор Закарпатської обласної прокуратури Малинич "порішав" питання зняття свого кума Волошина з розшуку

У п'ятницю, 18 грудня, Ужгородський міськрайонний суд змінив запобіжний захід фігуранту стрілянини в готелі "Корона " Івану Волошину. Останній тепер може повернутися в Україну.

Прокурор Закарпатської обласної прокуратури Малинич "порішав" питання зняття свого кума Волошина з розшуку

Суддя Ужгородського міськрайонного суду Констанція Бенца задовольнила клопотання Ужгородської місцевої прокуратури про зміну запобіжного заходу І.Волошину з тримання під вартою на особисте зобов’язання. Скасування тримання під вартою автоматично тягне собою і зняття підозрюваного із міжнародного розшуку.

Аби отримати такий результат прокурори змінили кваліфікацію злочину з ч.4 ст.296 Кримінального кодексу України (хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної зброї), покарання за яке передбачає до 7 років реального ув’язнення, на  ч.2 ст. 122 КК України (легкі тілесні ушкодження), що не тягне за собою покарання у вигляді позбавлення волі.

Зміна раніше оголошеної підозри і перекваліфікація діяння на більш легке стали можливими лише після 8 грудня, коли відбулась перша сесія новообраної Ужгородської міської ради і автоматично закінчилися повноваження І.Волошина як депутата міськради попереднього скликання. Якщо до того підозру змінити міг тільки прокурор області, то після деактивації депутатського статусу І.Волошина це зміг зробити пересічний прокурор Ужгородської місцевої прокуратури Олександр Трофименков під керівництвом Дмитра Кириленка, чиє перебування на посаді керівника Ужгородської місцевої прокуратури завершилося буквально днями.

За джерелами Закарпаття онлайн в правоохоронних органах, "курував" оборудку за мовчазної згоди нового прокурора області Дмитра Казака кум Івана Волошина, керівник відділу представництва інтересів держави в суді Закарпатської обласної прокуратури Андрій Малинич.

Щоби здійснити перекваліфікацію, прокурори домоглися передачі матеріалів провадження для проведення розслідування зі столиці  до Ужгорода.

Для зміни кваліфікації діяння посадовцям прокуратури довелось піти на грубе порушення законодавства і не помітити порушення громадського порядку в діях І.Волошина, який 2016 року влаштував стрілянину по людях у публічному місці. Нагадаємо, що тоді ним у складі групи осіб на території готелю «Корона» було умисно заподіяно тілесні ушкодження та відкрито прицільну стрільбу по депутату Ужгородської міської ради VII скликання Р.Богуславському та його помічнику Є.Рахімову, які намагалися перешкодити руйнуванню історико-архітектурної пам’ятки місцевого значення.

У подальшому, за вказаним фактом було відкрито кримінальне провадження і Івану Волошину було оголошено підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.296 Кримінального кодексу України, та надано дозвіл на його затримання. Варто зазначити, що для досягнення такого результату справу довелося витребувати до Головного слідчого управління Нацполіції, оскільки на Закарпатті об'єктивно розслідувати справу відносно одіозного ексдепутата ніхто не хотів.

Утім, опинитися за ґратами І.Волошину не довелося: за наявним у нього угорським паспортом він покинув територію країни і вже близько півтора року переховується від органів досудового розслідування, перебуваючи в міжнародному розшуку.

Півроку тому кримінальне провадження за фактом стрілянини в готелі «Корона» в 2016 році вже передавали для розслідування до Ужгородської місцевої прокуратури, але тоді потерпілим вдалося відбити справу і повернути її до Києва. Проте нещодавно справу знову тихо передали до Ужгорода, де керівник місцевої прокуратури і його підлеглі отримали повний контроль над її розслідуванням.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, 11 квітня Волошин в'їхав з Угорщини на Закарпаття, тимчасово "порішавши" питання через "європейського" Катеринчука.

Згодом Волошин потрапив у т ТОП-10 виявлених ознак антикорупційного законодавства від НАЗК.

Також у справі Волошина київські правоохоронці обшукували будинок Малинича та офіс його дружини-нотаріуса.

До того закарпатський прокурор Малинич наймитом афериста Волошина їздив добувати золото у Африці.

19 грудня 2020р.

Теги: Волошин, Малинич, Казак

Коментарі

ВВБ 2021-01-15 / 17:59:11
Малинич правий на 100% бо є гроші та є правда, а ні то ні

Малинич 2021-01-15 / 17:26:13
Кириленку РЕСПЕКТ, порядний переатестований прокурор. Наша людина.

Ситар 2021-01-15 / 14:53:51
Дмитро Кириленко - організатор зміни статті для Волошина. Виконавець - алкоголік-прокурор О.Трофіменков.

опер 2021-01-06 / 22:11:14


Де Іван Іванович? Ще не приїхав? Чекаємо


Регби 2021-01-02 / 13:59:02
Афера тут совсем уже не ждут. выпал из материала)

хенерал Гаврилюк 2021-01-01 / 16:26:14
Ми з Малиничем вже фактично відчули дно але з низу постукали харківчани

до 4231 2020-12-30 / 12:42:02
Зарплати прокурори і судді мають великі, а хабарі беруть ще більші!!! - немає відповідальності!!! Зелений кричав що припинить корупцію і буде саджати - вкажіть скільки прокурорів і суддів посадили за корупцію? Вони що перестали брати хабарі? ні! Беруть ще більше! То зарплати можете підняти до небес - якщо відповідальності немає, високі зарплати до одного місця! А відповідальності вони і далі не бояться! Як приклад - ця історія із Волошиним! Від неї хабарями смердить на весь світ!!! І це якийсь простий місцевий Волошин, а що говорити про київських товсторилих?

май русин 2020-12-28 / 17:23:35
Што, приїхав вже Ушастий? Де суть? Чом 'го невидко?

циніки 2020-12-25 / 18:25:50
Закон про лобізм прийняти треба, а бізнесменам заборонити бути міністрами, депутатами, мерами, чиновника-ми. Так як в цивілізованому світі, би видно хто чиї інтереси лобіює, і сплачуються податки. А в нас міліонери йдуть в мери, депутати, міністри і займаються дерибаном, махінаціями, корупцією.І партій повинно бути 3, 4 а не на кожні вибори по 20 нових.Такий бардак вигідний олігархам, Америці, Європі та Росії- нікому не треба сильної України, тим більше олігархам з 3,4 паспортами.

юрист 2020-12-25 / 13:16:06
Людмило, судді мають удвічі більші зарптали ніж прокурори. Але роками слухають справи, такої тяганини як тепер світ не бачив. Аліментні справи розглядають роками, бідні діти. За справи, де відповідь однозначна, все рівно вимагають гроші.
Прокурори малі діти, порівняно із судами.

Людмила 2020-12-25 / 12:35:29
Під час пандемії зеберати зарплати від медиків і віддавати продажним прокурорам це верх цинізму.

ужгородка 2020-12-25 / 11:16:16
Казак в темі

Вісник прокуратури 2020-12-25 / 07:23:06
Біда не в тому, що у прокуроріа і суддів великі зарплати. Біда в тому, що вони нічого не роблять. Результатів роботи ZERO.
Одні нічого до суду не направляють, інші нікого не засуджують. То за що такі зарплати? До того ж хабарами доберають.

4231 2020-12-25 / 06:14:28
Біда не в тому шо у суддів, прокурорів великі зарплати,бо це гарантія неупередженості, а тому шо в Україні нема соціальної справедливості, керівники держкомпаній( нафтогази, залізниці...), наглядові ради, получають мільйонні зарплати щомісяця + премії пару млн$, щато шо держава найняла іноземних юристів, які виграли суди.

Прокурор 2020-12-24 / 21:59:32
Якшо у державі водяться грошові знаки то у когось їх має бути багато.

Підприємцю 2020-12-24 / 17:16:20
Лікарям і вчителям зарплати не піднімуть, бо в цих "олігархів" при владі, які всі чомусь належать до однієї національності, не в пріоритеті робити український народ здоровим і освіченим. Їм треба хвору і тупу бидломасу, якою легше керувати

злий 2020-12-24 / 16:52:32
Не прокуратура, а зборище корупціонерів

Підприємець 2020-12-24 / 13:31:59
За що прокурорам такі зарплати платять з наших податків? Краще хай лікарям і вчителям піднімуть зарплату.

ужгородець 2020-12-24 / 13:17:04
У прокуратурі заробітна плата від 25 до 50 тисяч щомісячно. На початку грудня отримали премії у розмірі заробітних плат.
А попитайте їх, де їм результати роботи. Скільки грошей вони державі повернули, скільки резонансних справ у суди відправили?
Держава котиться у прірву, а ми спостерігаємо гулянку під час чуми (в нашому випадку під час короновірусу).

??? 2020-12-24 / 08:48:04
Куди дивиться внутрішня безпека прокуратури? Чим вони там взагалі займаються? За що беруть космічну зарплату?

НОВИНИ: Кримінал

22:31
У Сасівці на Свалявщині чоловік, "шукаючи кішку", пограбував жінку
18:28
В Ужгороді затримали вже судимого зловмисника, який в складі групи обкрадав автівки
10:57
На Закарпатті, на кордоні з Румунією, затримали угорця, розшукуваного "Інтерполом" за злочин в Чехії
00:25
/ 1
Справу мукачівця, який вчинив майже десяток грабежів і крадіжок, скеровано до суду
00:19
У Вінниці затримали ужгородця, якого майже 9 років шукала закарпатська поліція
16:12
/ 4
У прокуратурі газовидобувні роботи у Буковці на Воловеччині вважають незаконними і подали позов до суду
10:34
/ 2
Взято під варту підозрюваного у наркоторгівлі жителя Іршавщини
05:30
/ 13
Ужгородському прокуророві, який змінив запобіжний захід розшукуваному "Інтерполом" Волошину, відклали співбесіду по атестації
16:13
/ 2
На Іршавщині група молодиків зупиняла автівки і трощила їх битами
14:21
/ 3
У Великому Березному затримали закупника крадених речей
13:54
/ 2
Усім учасникам схеми заволодіння бюджетних коштів на Мукачівщині обрано запобіжні заходи, а голову ОТГ – відсторонено від посади
12:39
На Закарпатті затримали раніше судимого рахівця, який вчинив черговий злочин
10:53
/ 2
У мешканця Ужгороді вилучили марихуану, амфетамін та альфа-PVP
04:55
/ 15
Затриманий п'яним за кермом Tesla митник вже був причетним до "п'яного" автоскандалу та був "героєм" "Схем"
01:32
/ 4
В Ужгороді патрульні затримали неповнолітнього крадія зливових решіток
16:54
Грек, який налагодив на Закарпатті схему контрабандних поставок деревини за кордон, постане перед судом
15:07
На Рахівщині у кухаря місцевого розважального комплексу вилучили психотропи
13:22
У Мукачеві розшукали зловмисницю, яка викрала у знайомого 10 тис грн
10:37
На Виноградівщині встановлюють обставини смертельної ДТП в якій загинув велосипедист,
10:13
/ 1
На Закарпатті виявили факт формування штучного кредиту 3,33 млн гривень
02:58
На Виноградівщині велосипедист потрапив під колеса авто - соцмережі
17:17
Керівника підрядної фірми підозрюють у заволодінні понад 2 млн грн на будівництві тублікарні в Нижній Апші на Тячівщині
15:03
/ 3
Молодика, що вдарив в Ужгороді пенсіонерку каменем по голові й відібрав у неї телефон, взято під варту
13:52
/ 8
У Львові затримали двох закарпаток, що обкрадали перехожих
12:52
/ 1
Троє малолітніх ужгородців викрали з церкви позолочені хрести
» Всі новини