В Ужгороді на будівництві "Корони" депутат міськради Волошин підстрелив громадського діяча Рахімова і стріляв у депутата міськради Богуславського (ФОТО)

Про те, що саме Іван Волошин поцілив у помічника депутата міської ради Романа Богуславського - Євгена Рахімова - кореспонденту "Закарпаття онлайн" повідомив особисто Євген Рахімов, якого з місця нападу забрала "швидка" і котрий наразі перебуває в лікарні.

В Ужгороді на будівництві "Корони" депутат міськради Волошин підстрелив громадського діяча Рахімова і стріляв у депутата міськради Богуславського (ФОТО)

В Ужгороді довкола скандального будівництва на "прихватизованому" депутатом міської ради Іваном Волошином за сумнівними схемами готельно-ресторанного комлексу "Корона" стався збройний інцидент із кривавими наслідками. Так, у самісінькому серці Ужгорода, на площі Театральній, де буквально позавчора відновилося будівництво на незаконно відчуженому і по суті зруйнованому історичному комплексі "Корона", стріляли у депутата міської ради Романа Богуславського та його помічника Євгена Рахімова.

Останнього в підсумку з простреленою ногою з місця події забирала "швидка".

Наразі місце конфлікту огороджено. Свідки стверджують, що "прихватизатор" і фактичний власник "Корони", депутат міськради та екс-кандидат у мери Ужгорода Іван Волошин особисто перебуває на будівництві.

Зокрема, як розповіла одна зі свідків, у момент, коли вона проходила повз споруду, почула кілька пострілів. Відтак, з-за синьої огорожі вийшов з простреленою ногою Євген Рахімов, за яким ішов чоловік із пістолетом в руках і персонально Іван Волошин - так само зі зброєю та примовляючи" "Давай, давай його звідси". Коли ж Євген Рахімов вже перебував безпосередньо на площі, Іван Волошин разом із невідомим чоловіком повернулися за огорожу, на територію будівництва.

Наразі Є.Рахімова шпиталізовано. Як розповів у коментарі телефоном сам помічник депутата міської ради, стріляв у нього саме депутат міської ради Іван Волошин.

18 травня 2016р.

Теги: Волошин, Корона, стрілянина, пістолет, Рахімов, Богуславський

Коментарі

Qwerty 2016-05-22 / 23:44:30
Активисты пытаются пробитьголовой стену возведённую за годы прокуратурой судом милицией и круговой порукой так называемых депутатов горсовета. Господа! Не туда долбите! Есть правильные пути достижения торжества справедливости! Но они находятся в архивах вышеизложенных структур. Вывод - пока не изменится качественно руководство правоохранительной судебной систем а также основная масса депутатов будет патриотично настроена на достижение интересов города а не личных интересов - нужны иные меры!

До курви 2016-05-21 / 22:09:58
Так куди ж тобі стара курво папірець про власність "Корони" принести.

Зняцёво 2016-05-21 / 21:01:43
https://www.youtube.com/watch?v=2QTtXqDjNP4

Стара курва 2016-05-21 / 16:33:19
Нихто не і подумає, што найкращий вихід із ситуації, се віддати "Коруну" мені. Я із своїми дівчатками там таке гніздечко файне улаштую, што буде саме загляденіє. Се місце якраз нас би пудойшло. І гарантую: нихто ні у кого не буде стріляти, судитися, битися. Я не є, ні Бедь, ні Ратушняк, ні Погорєлов, ані Волошин. Я є умудрьонная жизнью красівая женщіна. Тож, якщо хочете мати спокуй, отдайде "Корону" мені. Інак, ще не такого увидите...

Патриот-555 2016-05-20 / 22:45:03
Деградиация власти не только в том,что Волошин не за решеткой,но и в том,что такие псевдоактивисты как Рахимов и Богуславский ходят ещё по свободе, которые готовы свих матерей продать в ... рабство дабы только получить хоть какую-нибудь материальную подачку.

Степан Крук - 555 2016-05-20 / 16:38:39
Повністю згідний!!! Стосовно Маскаля: це дрібний фейсбушний піарщик! Жодної реакці на подію ні від нього, а ні від його прес-служби. Випадковість? Не думаю!!!

555 2016-05-20 / 15:25:57
Меня удивляет позиция так называемых власти и правоохранителей! Губернатор губошлёп-извиняла и великий реформатор Ривис языки попрятали в одно место! Мер вообще упал в лекварь! Янко вместо того что бы дать принципиальную оценку действиям депутата горсовета выставил на посмешище бесхребетного прокурора и продажного Савко! Стрельба в областном центре под носом у облпрокуратуры! Ни одного руководителя областного уровня! Удивил начальник полиции! При осмотре места стрельбы и мордобоя бегал и исполнял указания депутата Волошина! Позорище! Место волошина в тот момент было клетка дежурной части. Деградация власти и правоохранителей полная!

ГПУ 2016-05-20 / 10:27:43
Кого вводити в громадську раду при прокуратурі буде вирішувати новий прокурор області, якого вже практично призначено. Наступного тиждня думаю ознайомитеся.

Роман правдолюб 2016-05-19 / 23:20:00
Пора паркан зносити! Де активна громадськість???

Янко 2016-05-19 / 19:27:46
Прийшов час вводити відомого мецената,
І рестаратора Івана Івановича Волошина до складу громадської ради при прокуратурі Закарпатськоі області, його вказівки завжди є цінними для нашої оновленоі прокуратури.

пік цинізму вора Волошина 2016-05-19 / 15:44:20
За словами Івана Волошина, двоє осіб проникли на приватну територію комплексу «Корона», який огороджений парканом, та на який обмежений доступ в зв’язку з проведенням підготовчих робіт по реставрації. В той час власник перебував на будівництві і спілкувався з будівельниками. Прораб будівництва попросив Богуславського і Рахімова піти, в той час як ті почали його бити.

Ванга 2016-05-19 / 14:50:58
А що чернь хотіла. Це тільки ягідки. Скоро між автоматними чергами будете на базар за гнилими крумплями пробиратися.
Ні правоохоронних органів, ні влади, ні громадськості не має.
Ніхрена немає і є лише жахлива перспектива.

форестер 2016-05-19 / 13:38:48
за

Хто за те, щоб Волошина взяли під варту? 2016-05-19 / 11:28:31
Степан Крук - "ЗА"

громада 2016-05-19 / 10:45:59
Взагалі вже ніякого страху нема ні перед Богом ні перед людьми.В центрі міста!!!!Депутат!!!!Та на нари такого депутата!!!Мотуз в руки і мило...

Ім 2016-05-19 / 09:55:02


Тому що це брехня. Свого замовника на коментарі - депутата-"прихватизатора" - відбілюйте деінде. Коментар видалено. Адмін


Галя 2016-05-19 / 09:51:35
А мене питання до податкової:- "Чи заплатив Волошин податки з тих грошей за які він купив "Корону" ? "

Степан Крук 2016-05-19 / 08:58:28
Маю запитання до міліції-поліції. Чому Волошина не взято під варту на 72 години, як це передбачено законом? Адже доведено, що він неадекватний і створює реальну загрозу для суспільства. Сутичка з застосуванням вогнепальної зброї ( резиновими кулями можна нанести травми, несумісні із життям) є прямим показом до взяття під варту до рішення суду про запобіжний захід. Вочевидь, реформа правоохоронних органів передбачає подвійні стандарти і оглядається на персоналії, а не на закон.

гоноровий віршик 2016-05-19 / 06:36:37
Дежій із Радванки 2016-05-18 / 21:23:01
У вариши - в Ужгороді, сталася пригода,
Щось собі не поділили, два дурні уроди,
Двоє пішли у «Коруну», нібо-то посцяти,
А за ними прибіг Іван та почав стріляти.

Бо він думав, що Рахімов хоче щось украсти,
А той каже іди на х.й ідіот ушастий,
Іван то то не витримав тай стрельнув у ногу,
А сам дзвонить Малиничу, просить допомогу.

Андрій каже, буде добре, усе порішаєм,
Ми вже з кумом Грамотником грошики збираєм,
Понесемо куди треба, будеш ти на волі,
Але віддаш в «Апріорі» обом кумам долі.

Бо хто зараз допоможе кумові задарма,
Особливо ідіоту, що стріля бездарно,
Як би попав му в гузиця, це би було діло,
Ганьбив бися показати, й дуже би боліло.

форестер 2016-05-19 / 03:25:57
"Охоронцем" з другим пістолетом був волошинський швондер Броді. Рідкісна паскудь

НОВИНИ: Кримінал

15:42
За продаж психотропів у громадських місцях на Мукачівщині судитимуть молоду дівчину
14:54
Мешканця Ужгорода взято під варту за підозрою у побитті співмешканки до смерті
13:34
/ 5
На Закарпатті викрили схему торгівлі фейковими довідками про результати ПЛР-тестів на COVID-19
11:45
На Закарпатті затримали 18-річного юнака, що замовив через соцмережі наркотики і попросив їх забрати 16-річного товариша
11:38
Три спроби тютюнової контрабанди припинили прикордонники Мукачівського загону
11:26
/ 2
На Закарпатті затримали прикордонника, що за хабар у понад 2,5 тис доларів погодився сприяти у контрабанді сигарет
11:13
На Рахівщині чоловік виніс із закинутого підприємства балони для кисню, зварювальний апарат та металеві вироби
11:06
Під час обшуку помешкання фігуранта злочину в Хусті знайшли близько 2 кг марихуани
15:47
21-річного мешканця Ужгорода взято під варту за підозрою у зберіганні наркотиків і психотропів в особливо великих розмірах
14:50
/ 1
Водія Infinity, що вчинив ДТП на Мукачівщині із загиблим та двома травмованими, взято під варту без застави
02:04
На Мукачівщині мотоцикліст загинув при зіткненні з авто
01:45
На Хустщині зіткнулися легковик і мікроавтобус
16:14
Нетверезого водія, що на Хустщині врізався в авто, а відтак смертельно збив трьох пішоходів, взято під варту
15:42
/ 1
Наркоторговцю з Виноградова, що тікав при затриманні, присудили 6 років в'язниці із конфіскацією всього майна
14:30
Мешканець Хустщини, що намагався з ревнощів зарізати знайомого, перебуватиме під вартою
13:51
Мукачівця, підозрюваного у побитті дівчини й залишенні її в небезпеці, взято під варту
11:06
/ 2
Раніше судимий мешканець Ужгородщини облаштував мініплантацію конопель
10:10
/ 2
На Закарпатті судитимуть посадовців Держгеокадастру, що передали понад 50 га державних земель у приватну власність
14:17
У під'їзді багатоповерхівки в Ужгороді чоловік під час суперечки вдарив опонента ножем у живіт
14:14
На Ужгородщині нетверезий чоловік під час сварки до смерті побив співмешканку
12:52
/ 15
У Колочаві підліток, катаючись селом на позашляховику, поки батьків не було вдома, збив жінку
10:21
У раніше судимого мешканця Ужгорода влучили кілограм марихуани та майже пів кілограма метамфетаміну
15:12
Біля Чопа наркоп'яний водій пропонував патрульним 2 тис. грн хабара
14:27
На Берегівщині Audi смертельно травмувала пішохода-пенсіонера
13:56
/ 2
Водій Infinity, який спричинив смертельну ДТП неподалік Мукачева, був п'яний