В Ужгороді на будівництві "Корони" депутат міськради Волошин підстрелив громадського діяча Рахімова і стріляв у депутата міськради Богуславського (ФОТО)

Про те, що саме Іван Волошин поцілив у помічника депутата міської ради Романа Богуславського - Євгена Рахімова - кореспонденту "Закарпаття онлайн" повідомив особисто Євген Рахімов, якого з місця нападу забрала "швидка" і котрий наразі перебуває в лікарні.

В Ужгороді на будівництві "Корони" депутат міськради Волошин підстрелив громадського діяча Рахімова і стріляв у депутата міськради Богуславського (ФОТО)

В Ужгороді довкола скандального будівництва на "прихватизованому" депутатом міської ради Іваном Волошином за сумнівними схемами готельно-ресторанного комлексу "Корона" стався збройний інцидент із кривавими наслідками. Так, у самісінькому серці Ужгорода, на площі Театральній, де буквально позавчора відновилося будівництво на незаконно відчуженому і по суті зруйнованому історичному комплексі "Корона", стріляли у депутата міської ради Романа Богуславського та його помічника Євгена Рахімова.

Останнього в підсумку з простреленою ногою з місця події забирала "швидка".

Наразі місце конфлікту огороджено. Свідки стверджують, що "прихватизатор" і фактичний власник "Корони", депутат міськради та екс-кандидат у мери Ужгорода Іван Волошин особисто перебуває на будівництві.

Зокрема, як розповіла одна зі свідків, у момент, коли вона проходила повз споруду, почула кілька пострілів. Відтак, з-за синьої огорожі вийшов з простреленою ногою Євген Рахімов, за яким ішов чоловік із пістолетом в руках і персонально Іван Волошин - так само зі зброєю та примовляючи" "Давай, давай його звідси". Коли ж Євген Рахімов вже перебував безпосередньо на площі, Іван Волошин разом із невідомим чоловіком повернулися за огорожу, на територію будівництва.

Наразі Є.Рахімова шпиталізовано. Як розповів у коментарі телефоном сам помічник депутата міської ради, стріляв у нього саме депутат міської ради Іван Волошин.

18 травня 2016р.

Теги: Волошин, Корона, стрілянина, пістолет, Рахімов, Богуславський

Коментарі

Qwerty 2016-05-22 / 23:44:30
Активисты пытаются пробитьголовой стену возведённую за годы прокуратурой судом милицией и круговой порукой так называемых депутатов горсовета. Господа! Не туда долбите! Есть правильные пути достижения торжества справедливости! Но они находятся в архивах вышеизложенных структур. Вывод - пока не изменится качественно руководство правоохранительной судебной систем а также основная масса депутатов будет патриотично настроена на достижение интересов города а не личных интересов - нужны иные меры!

До курви 2016-05-21 / 22:09:58
Так куди ж тобі стара курво папірець про власність "Корони" принести.

Зняцёво 2016-05-21 / 21:01:43
https://www.youtube.com/watch?v=2QTtXqDjNP4

Стара курва 2016-05-21 / 16:33:19
Нихто не і подумає, што найкращий вихід із ситуації, се віддати "Коруну" мені. Я із своїми дівчатками там таке гніздечко файне улаштую, што буде саме загляденіє. Се місце якраз нас би пудойшло. І гарантую: нихто ні у кого не буде стріляти, судитися, битися. Я не є, ні Бедь, ні Ратушняк, ні Погорєлов, ані Волошин. Я є умудрьонная жизнью красівая женщіна. Тож, якщо хочете мати спокуй, отдайде "Корону" мені. Інак, ще не такого увидите...

Патриот-555 2016-05-20 / 22:45:03
Деградиация власти не только в том,что Волошин не за решеткой,но и в том,что такие псевдоактивисты как Рахимов и Богуславский ходят ещё по свободе, которые готовы свих матерей продать в ... рабство дабы только получить хоть какую-нибудь материальную подачку.

Степан Крук - 555 2016-05-20 / 16:38:39
Повністю згідний!!! Стосовно Маскаля: це дрібний фейсбушний піарщик! Жодної реакці на подію ні від нього, а ні від його прес-служби. Випадковість? Не думаю!!!

555 2016-05-20 / 15:25:57
Меня удивляет позиция так называемых власти и правоохранителей! Губернатор губошлёп-извиняла и великий реформатор Ривис языки попрятали в одно место! Мер вообще упал в лекварь! Янко вместо того что бы дать принципиальную оценку действиям депутата горсовета выставил на посмешище бесхребетного прокурора и продажного Савко! Стрельба в областном центре под носом у облпрокуратуры! Ни одного руководителя областного уровня! Удивил начальник полиции! При осмотре места стрельбы и мордобоя бегал и исполнял указания депутата Волошина! Позорище! Место волошина в тот момент было клетка дежурной части. Деградация власти и правоохранителей полная!

ГПУ 2016-05-20 / 10:27:43
Кого вводити в громадську раду при прокуратурі буде вирішувати новий прокурор області, якого вже практично призначено. Наступного тиждня думаю ознайомитеся.

Роман правдолюб 2016-05-19 / 23:20:00
Пора паркан зносити! Де активна громадськість???

Янко 2016-05-19 / 19:27:46
Прийшов час вводити відомого мецената,
І рестаратора Івана Івановича Волошина до складу громадської ради при прокуратурі Закарпатськоі області, його вказівки завжди є цінними для нашої оновленоі прокуратури.

пік цинізму вора Волошина 2016-05-19 / 15:44:20
За словами Івана Волошина, двоє осіб проникли на приватну територію комплексу «Корона», який огороджений парканом, та на який обмежений доступ в зв’язку з проведенням підготовчих робіт по реставрації. В той час власник перебував на будівництві і спілкувався з будівельниками. Прораб будівництва попросив Богуславського і Рахімова піти, в той час як ті почали його бити.

Ванга 2016-05-19 / 14:50:58
А що чернь хотіла. Це тільки ягідки. Скоро між автоматними чергами будете на базар за гнилими крумплями пробиратися.
Ні правоохоронних органів, ні влади, ні громадськості не має.
Ніхрена немає і є лише жахлива перспектива.

форестер 2016-05-19 / 13:38:48
за

Хто за те, щоб Волошина взяли під варту? 2016-05-19 / 11:28:31
Степан Крук - "ЗА"

громада 2016-05-19 / 10:45:59
Взагалі вже ніякого страху нема ні перед Богом ні перед людьми.В центрі міста!!!!Депутат!!!!Та на нари такого депутата!!!Мотуз в руки і мило...

Ім 2016-05-19 / 09:55:02


Тому що це брехня. Свого замовника на коментарі - депутата-"прихватизатора" - відбілюйте деінде. Коментар видалено. Адмін


Галя 2016-05-19 / 09:51:35
А мене питання до податкової:- "Чи заплатив Волошин податки з тих грошей за які він купив "Корону" ? "

Степан Крук 2016-05-19 / 08:58:28
Маю запитання до міліції-поліції. Чому Волошина не взято під варту на 72 години, як це передбачено законом? Адже доведено, що він неадекватний і створює реальну загрозу для суспільства. Сутичка з застосуванням вогнепальної зброї ( резиновими кулями можна нанести травми, несумісні із життям) є прямим показом до взяття під варту до рішення суду про запобіжний захід. Вочевидь, реформа правоохоронних органів передбачає подвійні стандарти і оглядається на персоналії, а не на закон.

гоноровий віршик 2016-05-19 / 06:36:37
Дежій із Радванки 2016-05-18 / 21:23:01
У вариши - в Ужгороді, сталася пригода,
Щось собі не поділили, два дурні уроди,
Двоє пішли у «Коруну», нібо-то посцяти,
А за ними прибіг Іван та почав стріляти.

Бо він думав, що Рахімов хоче щось украсти,
А той каже іди на х.й ідіот ушастий,
Іван то то не витримав тай стрельнув у ногу,
А сам дзвонить Малиничу, просить допомогу.

Андрій каже, буде добре, усе порішаєм,
Ми вже з кумом Грамотником грошики збираєм,
Понесемо куди треба, будеш ти на волі,
Але віддаш в «Апріорі» обом кумам долі.

Бо хто зараз допоможе кумові задарма,
Особливо ідіоту, що стріля бездарно,
Як би попав му в гузиця, це би було діло,
Ганьбив бися показати, й дуже би боліло.

форестер 2016-05-19 / 03:25:57
"Охоронцем" з другим пістолетом був волошинський швондер Броді. Рідкісна паскудь

НОВИНИ: Кримінал

13:55
/ 1
На Хустщині та Тячівщині судитимуть місцевих переправників "ухилянтів"
13:21
На Тячівщині затримали уродженця Львівщини, що намагався переправити "ухилянтів" в Румунію
10:58
/ 2
В Ужгороді зіткнулися Mercedes-Benz та Renault Zoe, травмовано 5 осіб
23:44
/ 6
Затриманому на хабарі депутату Ужгородської міськради Мирославу Горвату присудили тримання під вартою з можливістю застави в 250 тис. грн
14:09
Поліція розповіла про обставини "смертельного" зіткнення мікроавтобусів біля Ганьковиці на Мукачівщині
11:00
/ 1
У Руському на Мукачівщині "п'яний" ВАЗ збив 3-х людей на узбіччі – 6-річна дівчинка загинула, жінку і немовля госпіталізували
22:03
На Закарпатті судитимуть 3-х організаторів вивезення "ухилянтів" за кордон через систему "Шлях"
03:47
/ 10
Іршавська суддя замінила 19-річному мукачівцеві, що за кермом вантажівки "під кайфом" спричинив смертельну ДТП, 4 роки тюрми на 1 рік умовно
23:05
/ 1
На Рахівщині працівнику лісгоспу, який п’яний переїхав чоловіка і втік, присудили 5 років тюрми
22:49
На Мукачівщині затримали двох наркоторговців
22:00
На Закарпатті затримали чоловіка, що ґвалтував 13-річну доньку своєї співмешканки
20:21
/ 12
Депутата Ужгородської міськради Мирослава Горвата затримали на хабарі за допомогу в отриманні відстрочки від військової служби
16:44
/ 3
У потязі "Київ – Ужгород" виявили перевдягненого в "бабусю" одесита-"ухилянта", який намагався вдруге потрапити до Словаччини
15:05
За вбивство співмешканця в 2016-му році мешканку Шаланок Вилоцької громади "вдруге" засудили до 9 років тюрми
14:46
/ 1
Виявлені на митниці на Закарпатті комплектуючі до Су-27, які прикарпатець намагався продати в ЄС, передадуть ЗСУ
11:12
На Закарпатті судитимуть колишнього голову селищної ради за незаконне виведення 85 соток землі з комунальної власності
16:46
/ 1
У Чопі чоловік на умовному терміні вдерся в будинок і пограбував пенсіонерів
15:26
В Ужгороді затримали злодія-рецидивіста, що обікрав господарське приміщення ужгородки
15:08
Ужгородця, що продавав метадон і "екстазі", засудили до 6 років тюрми з конфіскацією
13:20
/ 4
За спробу вивезення закарпатки у Камбоджу для проституції угорець відбувся умовним покаранням
21:02
/ 1
На Закарпатті керівника ГО оштрафували за продаж автівок, ввезених для ЗСУ
20:15
/ 1
У Білках чоловік, поки власниця була за кордоном, виніс з її будинку всю побутову техніку
20:04
/ 4
У Богдані на Рахівщині п'яний водій збив велосипедиста, втік, а згодом намагався підкупити поліцейських