Руйнівник "Корони", соратник Медведчука та сепаратист Іван Волошин затіяв будувати МГЕС на Ужі (ДОКУМЕНТИ)

Під чергову аферу вже виділяються 3 земельні ділянки

Руйнівник "Корони", соратник Медведчука та сепаратист Іван Волошин затіяв будувати МГЕС на Ужі (ДОКУМЕНТИ)

Завтра, 13 червня, на черговій сесії Ужгородської міської ради депутати розглядатимуть питання затвердження проєктів землеустрою щодо відведення ТОВ «РІАЛ ЕСТЕЙТ ГРУП ЛТД» на умовах оренди трьох земельних ділянок:

  • кадастровим номером  2110100000:71:001:0007 площею 0,1803 га;
  • кадастровим номером 2110100000:71:001:0008 площею 0, 0648 га;
  • та кадастровим номером 2110100000:34:001:0339 і площею 0, 0467 га.

Усі три – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії по вулиці Електрозаводській у м. Ужгороді. Тобто, під спорудження на річці Уж ще однієї МГЕС.

Раніше резонансу набуло питання виділення ділянки на Словянській набережній, на якій афільоване з БУРВ р. Тиси ТОВ «ДУКАТ-УЖГОРОД» також збирається будувати малу ГЕС. На цій самій сесії 13 червня депутати розглядатимуть питання затвердження проєкту землеустрою та передачі у оренду і для цього ТОВ.

Згідно з даними аналітичної системи ресурсу YouControl та Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ТОВ «РІАЛ ЕСТЕЙТ ГРУП ЛТД» належить родині колишнього першого заступника Ужгородського міського голови Івана Волошина.

Засновниками ТОВ значаться Іван Волошин та ТОВ «ДОВІРА УЖ». Кінцевими берефіціарами – Іван Волошин та його дружина Тамара Готра.

Засновники і берефіціарні власники ТОВ «РІАЛ ЕСТЕЙТ ГРУП ЛТД»

Засновник і бенефіціарний власник ТОВ «ДОВІРА УЖ»

Господарська діяльність як «РІАЛ ЕСТЕЙТ ГРУП ЛТД» так і «ДУКАТ-УЖГОРОД» виключає таку, що пов’язана з енергогенеруючими об’єктами. Однак, як відповіли у відділі землекористування Ужгородської міської ради на запитання про підстави відведення вказаних земельних ділянок компанії, що не має відповідного профілю господарської діяльності та про осіб кінцевих бенефіціарів компанії, – «норми Земельного кодексу України не передбачають отримання додаткової інформації від заявника, лише заяву та графічне зображення бажаного місця розташування земельної ділянки».

Здійснення промислової діяльності потребує наявності приміщення відповідного функціонального призначення для виробництва електроенергії, у той же час у власності ТОВ «РІАЛ ЕСТЕЙТ ГРУП ЛТД» є столярний цех, квартири та допоміжні приміщення по вул. Електрозаводській. У полі чинного законодавства України це може вказувати на те, що така юридична особа є лише компанією-оболонкою.

Насамкінець, відведення згаданих земельних ділянок для будівництва МГЕС не відповідає чинному Генеральному плану Ужгорода. Це добре розуміють уповноважені органи Ужгородської міської ради і профільна депутатська комісія, однак все одно продовжують затверджувати суперечливі до відношенню до Генплану детальні плани.

Іван Волошин відомий Ужгороду як руйнівник пам’ятки місцевого значення – ресторанно-готельного комплексу «Корона» на площі Театральній, 5-7, де наразі на реплікованій будівлі колишньої пам’ятки продовжуються будівельні і опоряджувальні роботи, та кінотеатру «Ужгород» по вулиці Августина Волошина, 20.

Також Волошин перебував у міжнародному розшуці Інтерполу, однак завдяки родинним зв’язкам у прокуратурі ексзаступнику міського голови вдалося уникнути кримінальної відповідальності.

Крім того у контексті війни з росією варто нагадати про письмову угоду про співпрацю між Іваном Волошиним і держзрадником віктором медведчуком, та сепаратистські заклики Волошина до збройного відділення Закарпаття у 2014 році.

12 червня 2023р.

Теги: Волошин, МГЕС, афера

Коментарі

Волошин 2024-04-05 / 12:12:14
Почавим будувати ГЕС в Ужгороді. А ви ся не мерегуйте. https://uzh-rda.gov.ua/novyna/povidomlennya-pro-planovanu-diyalnist-yaka-pidlyagaye-ocinci-vplyvu-na-dovkillya-5

ужгородець 2023-06-14 / 19:00:39
До нижнього.
А чом ти не вступиш в роту "птахи мадяра"? Там і побачиш як іде гра в квадрокоптери. Чи ти не чув, що квадрокоптерщки для орків цілі номер 1?
Чи ти може десь бачив вирок відносно Бровді, який набрав законної сили?
Сидиш в тихому сонному Закарпатті і пиз...ш як медведчуківець. Ти часом не ху...с волошинський?
Напиши своє прізвишще мадяру якщо такий сміливий, може він тобі за....цю розірве на німецький хрест.

ЛОХОТРОН 2023-06-14 / 18:55:47
Igmeg,focmeg,bozmeg! Зробiть то Волошина!

До 13:25 2023-06-14 / 15:34:19
А що скаже адвокат мадяра про рату, сембера, погорелого та андрIева ? Твоя логiка така-вкрасти млн в держави , а потiм пiти гратися в квадрокоптери , ось тобi i iндулiгенцiя !? Так чом «пташка мадяр» не пiде в штурмовики або в окопи ?! Бо знае , що там «фавлi “, там швидко лишать «iкара « крил!

Ужгородка 2023-06-14 / 15:03:02
Війна розв'язала руки всім виродкам без винятку... Одним гнити в окопах і повертатися в домовині, а інші пхають собі все, до чого дотягнуться, за обидві щоки... Після перемоги Україну очікує розруха... Те, що не зруйновано, додерибанять виродки у владі...

закарпатець 2023-06-14 / 13:44:05
Кур..., кожного дня в області похорони. Гинуть герої, сиротіють діти, а ви про під.... смолавого тут пишете.
Та впіймайте його і зламайте му хребта. Все буде мати, але нічого йому не треба буде.
З такими інакше не можна, бо на них ні слідства ні суда немає.Така вже в нас ср.... держава.
А не валовшнісьте, то поцілуйте го в гу....цю.

до "Микола Оксанiвна" 2023-06-14 / 13:25:06
На відміну від злодія Волошина, Броовді Рооберт Йоосипович (позивний «Мадяр») зараз перебуває на фронті - він командир взводу другої штурмової роти при 28 ОМБР ЗСУ, засновник підрозділу аеророзвідників «Птахи Мадяра».
https://24tv.ua/pumb-doyednavsya-do-megazboru-madyara-zadonativ-3-milyoni-griven_n2334184

Малфа.ру 2023-06-14 / 10:32:29


Якщо простий « бiзнесмен» може стiльки намутити, то важко уявити маштаби злодiйства бидлоРати, погорелого, сембера, андрiiва та самого депутатенка бровдIя ..! Той самий бровдiй-колишнiц друг/ подельнiк волошина !


Ужгородець 2023-06-14 / 08:04:18
Волошин давно повинен був висіли на липовій алеї. Адже у нас немає ні правоохоронців ні судів.

Мда 2023-06-14 / 01:13:11
А що Волошин вже відбудував згорілу Україну? Там же мав бути ультра спа центр... Раз його так тягне на інші проекти.. Коли вже це чмо погонять з города туди, звідки воно прийшло. А чи пам'ятає він, як він втікав з сесії коли прийшли повісти роздавати.. Прикриватись дружиною велика робота.. Кожен рік по дитині, щоб не мобілізували..

Пробачте-2 2023-06-13 / 20:00:02
Де ПОСР.ТИ?Та нА ГОЛОВУ ПОС.И тому Ів Волошину-шо РоЗОКРАВ Весь город і Комунальне майно-та нема 1 Туалета-ото Все ВОЛОШИН Іван!ЙОМУ Нас.и на голову

Пробачте 2023-06-13 / 18:37:29
А де в Ужгородi мож посрати? Я з села знав де будар був там уже нема!

=-=-=- 2023-06-13 / 17:30:59
Так Шо?-ЦЕЙ Волошин -Вже в УКРАЇНІ?-і на СВОБОДІ?-А Шо на Фронт Волошина не Беруть-бо ТАК ЛЮБИВ з Автоматом Калашнікова ФОТкатися-..як ГанГстер руСунський*Та Шо ЦЕ?-Волошин на свободі?

Іван 2023-06-13 / 15:10:27
Уже виділили. і проголосували всі депутати як миленькі.

то капець! 2023-06-13 / 11:25:21
То війна, виявляється, лише на Сході. А на Закарпатті цімбори Мертвечука, виявляється, можуть не тільки далі газдувати і на сесіях голосувати, але й безплатно землю громади отримувати.
Ей, СБУ, ау!

ЛОХОТРОН-73 2023-06-13 / 07:06:54
Буде колись порядок чи нi! Сранi депутати-покидьки! Нiяких ГЕС! Вам треба не про дерибан думати а про людей! Де у центрi мiста е хоть один туалет? З ваших рiшень всi бударi перероблемi пiд бутики,магазини! Там роблять вид що щось продають вашi родичi iкурви!

Микола Оксанiвна 2023-06-13 / 05:26:38
Волошин робертом броудiйом,колись не давно цiмборували ! До речi, куди подiвся тik-токер броудi ,кличка « мадяр»?!

констатація 2023-06-13 / 04:12:09
Ушастий покидьок в своєму репертуарі :(

сорри 2023-06-13 / 00:44:34
Те, що це якась афера, очевидно. Який Во(ло)шин без афери?
Інша річ, що це пусте місце досі тримає під гіпнозом всіх довкола. Точно "Ревізор" Гоголя

Янош 2023-06-12 / 23:48:26
Це схема. Там ніякої МГЕС не буде. Буде акватермалпарк.А СОНЕЧКАМ пофігу. Там Стойка багато років відлизував Волошину.

НОВИНИ: Соціо

21:41
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено
19:04
/ 18
Перелік парафій МГКЄ, які святкують Великдень з усією Україною 5 травня
15:52
/ 9
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
» Всі новини