Ужгородського депутата Волошина розшукує Інтерпол

Оголошення про міжнародний розшук одіозного ужгородського депутата розміщено на офіційному сайті Інтерполу.

Ужгородського депутата Волошина розшукує Інтерпол

Так, депутата Ужгородської міськради Івана Волошина оголошено в Міжнародний розшук за звинуваченням в хуліганстві, тобто грубим порушенням громадського порядку із застосуванням вогнепальної зброї.

Раніше Міністерство внутрішніх справ України оголошувало І. Волошина у всеукраїнський розшук, зазначаючи, що той переховується від органів досудового розслідування з 23 травня 2019 року. Звинувачується він за ст.296 ч.4 КК України (Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку із застосуванням вогнепальної зброї).

Нагадаємо, у 2016 році Волошин вчинив резонансні хуліганські дії, внаслідок яких одна особа отримала вогнепальні поранення, а іншій було заподіяно умисних тілесних ушкоджень. Це сталося на території пам'ятки архітектури місцевого значення "Корона" (в Ужгороді). Потерпілі у провадженні неодноразово заявляли про затягування слідства та вимагали від Генпрокурора Луценка відреагувати на бездіяльність правоохоронців.

Наприкінці 2018 справу передали розслідувати у столицю. Поранений у стрілянині ужгородський активіст Євген Рахімов тоді висловив сподівання на завершення слідства.

Паралельно, з початком 2019 року персоною Волошина зацікавилося НАЗК. Там прийняли рішення про перевірку його декларацій, які містили сумнівні відомості. Зокрема антикорупційний орган зацікавили дані про придбання Волошиним понад 20 квартир за наднизькими цінами, а також походження його мільйонних статків. 

Зауважмо, раніше повідомлялось про те, що Волошин може переховуватися у Майамі (США). Адже він сам у соціальних мережах розповідав про своє перебування в США.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, 11 квітня Волошин в'їхав з Угорщини на Закарпаття, тимчасово "порішавши" питання через "європейського" Катеринчука.

Згодом Волошин потрапив у т ТОП-10 виявлених ознак антикорупційного законодавства від НАЗК.

06 лютого 2020р.

Теги: Інтерпол, розшук, Волошин

Коментарі

Читач 2020-02-13 / 07:56:26
Чому і інші кримінальні справи не реанімують проти цього одіозного персонажа?

Факт 2020-02-10 / 12:42:02
Констатації. Вигідно меру? Не смішіть. Яказагроза від цієї мавпи з рейтингом 2%?))) Ця мавпа накралась ще при погорєлові, і до нього. Так що ...)))

зняцьовський 2020-02-07 / 21:31:29
сися криса іще жива?

Констатації 2020-02-07 / 15:52:20
А ви задумувалися, кому найвигідніще щоб його не було в місті Ужгород, ну ще хоча б рік?
Правильно! Меру Ужгорода.

констатація 2020-02-07 / 15:46:23
Чувак своєю наглою бездумністю тупо закрив собі дорогу додому

влад 2020-02-07 / 15:02:30
...він і йому подібні погано вчилися у школі, а тому не розуміють, що від карми не втечеш...все - питання часу...А жити у постійному очікуванні кари чи покарання (це різні поняття)нестерпно...я йому не заздрю!

Читач 2020-02-07 / 09:55:10
Шукають то і шукають! А Ви скажіть, що буде із недобудовою "нової" Корони? Все стоїть...

Говерла 2020-02-07 / 09:44:47
А скільки ще таких Іванів є в Ужгородській міській раді?

Харя 2020-02-07 / 09:17:42
Вот Вам и "Европейская партия"

Катерина 2020-02-07 / 09:14:58
А що то за активісти та патріоти, яких він підстрелив? До якої категорії належить професія "активіст"?
Ще є така категорія як "небайдужі".
Це часом не з тої бригади, що в Мукачеві розбірки з Ланьом влаштували?
Поки кормив прокурорську та мусорську нибрязь, нові голодні з'явилися....чесні з НАЗК.
Робіко не поділив з ним вкрадену Корону?

Я Ти кажу 2020-02-07 / 07:59:11
Нич му не буде!( кулько вже кинув)
Фартовий!

сорри 2020-02-07 / 02:12:16
Довбуш, такі не стріляються

Довбуш 2020-02-07 / 00:01:08
Пошліть цьому г-ну «золотий» патрон, а пушка у нього є... і всі справи!
C’est la vie...

Броді 2020-02-06 / 21:23:59
Ваня, це кінець? Всьо пропало?

Карма 2020-02-06 / 21:10:31
За нього вже вроді міліон дають, люди.
Так треба пройтися по його любих друзях, які його весь цей час відмазували, в надії, що він вернеться. Семерак, Фазикошка, Артурчик, Тамазік
Може підскажуть, де шукати?

Микола 2020-02-06 / 21:02:34
Нич йому не буде, верне Робію вкрадені гроші, занесених прокурорським премію, і всьо буде добрі...

Степанов Богдан 2020-02-06 / 20:55:30
Ваня, я відмазував тебе скільки міг тиж пам’ятаєш як я працюючи в Ужгородському слідстві фабрикував по твоїй вказівці кримінальні справи, але зараз не можу тобі нічим допомогти, бо сам відсижсь у Сваляві, вибач

Вуву 2020-02-06 / 19:19:39
О це так ДА .
Читаю і свойім очам не вірю.
Я думаю що він десь сидить в хуній зазаборній.
Привид корони дасть про себе знову чути ...
І тих хто глушив кримінальні справи по ній.

Talisman 2020-02-06 / 19:19:33
Копчу тоже шукали.

Карма 2020-02-06 / 18:43:00
рано чи пізно все дожене і накриє з головою.
Хоч в його випадку, все таки пізно

НОВИНИ: Кримінал

21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу
18:35
В Ужгороді грабіжниця штовхнула та відібрала в жінки сумку
18:04
/ 1
П'яти "ухилянтам", які намагалися виїхати в Румунію як "червонохрестівці", повідомили про підозру
11:01
/ 1
Справу про підрив гранат депутатом Батрином на сесії Керецьківської сільради передали до суду. Корумпованого голову Мушку досі не судять
21:42
/ 1
Детективи БЕБ вилучили в двох ужгородців 3000 контрафактних електронних сигарет на 2,5 млн грн
19:48
/ 3
Наркоторговцеві з Рахова присудили понад 7 років тюрми з конфіскацією майна
11:45
/ 6
Водій "смертельної" Audi Q5 у 2022 році був позбавлений прав через рух п'яним за кермом по зустрічній смузі руху
20:59
"Ухилянт", що прямував у Румунію, 6 днів бродив засніженими горами, зустрів рись, а по ночах чув вовків
11:22
/ 1
На Закарпатті передали до суду справу ОЗУ, що ввозило з-за кордону наркотики та торгувало ними в області
10:59
У Вонігові на Тячівщині житель Буштина під час пиятики штрикнув ножем у живіт приятеля по чарці
11:02
/ 4
В Ужгороді на площі Петефі "п'яний" Seat розтрощив 3 припарковані авто
11:02
Жителя Великої Паладі Пийтерфолвівської громади затримали біля угорського кордону з пакунками наркотика
22:44
/ 2
У Мукачеві в лікарні померла жінка, яку жорстоко, зі знущаннями, побив колишній чоловік
22:39
/ 2
У Мукачеві на "зебрі" таксі збило літню жінку