Ужгородського депутата Волошина розшукує Інтерпол

Оголошення про міжнародний розшук одіозного ужгородського депутата розміщено на офіційному сайті Інтерполу.

Ужгородського депутата Волошина розшукує Інтерпол

Так, депутата Ужгородської міськради Івана Волошина оголошено в Міжнародний розшук за звинуваченням в хуліганстві, тобто грубим порушенням громадського порядку із застосуванням вогнепальної зброї.

Раніше Міністерство внутрішніх справ України оголошувало І. Волошина у всеукраїнський розшук, зазначаючи, що той переховується від органів досудового розслідування з 23 травня 2019 року. Звинувачується він за ст.296 ч.4 КК України (Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку із застосуванням вогнепальної зброї).

Нагадаємо, у 2016 році Волошин вчинив резонансні хуліганські дії, внаслідок яких одна особа отримала вогнепальні поранення, а іншій було заподіяно умисних тілесних ушкоджень. Це сталося на території пам'ятки архітектури місцевого значення "Корона" (в Ужгороді). Потерпілі у провадженні неодноразово заявляли про затягування слідства та вимагали від Генпрокурора Луценка відреагувати на бездіяльність правоохоронців.

Наприкінці 2018 справу передали розслідувати у столицю. Поранений у стрілянині ужгородський активіст Євген Рахімов тоді висловив сподівання на завершення слідства.

Паралельно, з початком 2019 року персоною Волошина зацікавилося НАЗК. Там прийняли рішення про перевірку його декларацій, які містили сумнівні відомості. Зокрема антикорупційний орган зацікавили дані про придбання Волошиним понад 20 квартир за наднизькими цінами, а також походження його мільйонних статків. 

Зауважмо, раніше повідомлялось про те, що Волошин може переховуватися у Майамі (США). Адже він сам у соціальних мережах розповідав про своє перебування в США.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, 11 квітня Волошин в'їхав з Угорщини на Закарпаття, тимчасово "порішавши" питання через "європейського" Катеринчука.

Згодом Волошин потрапив у т ТОП-10 виявлених ознак антикорупційного законодавства від НАЗК.

06 лютого 2020р.

Теги: Інтерпол, розшук, Волошин

Коментарі

Читач 2020-02-13 / 07:56:26
Чому і інші кримінальні справи не реанімують проти цього одіозного персонажа?

Факт 2020-02-10 / 12:42:02
Констатації. Вигідно меру? Не смішіть. Яказагроза від цієї мавпи з рейтингом 2%?))) Ця мавпа накралась ще при погорєлові, і до нього. Так що ...)))

зняцьовський 2020-02-07 / 21:31:29
сися криса іще жива?

Констатації 2020-02-07 / 15:52:20
А ви задумувалися, кому найвигідніще щоб його не було в місті Ужгород, ну ще хоча б рік?
Правильно! Меру Ужгорода.

констатація 2020-02-07 / 15:46:23
Чувак своєю наглою бездумністю тупо закрив собі дорогу додому

влад 2020-02-07 / 15:02:30
...він і йому подібні погано вчилися у школі, а тому не розуміють, що від карми не втечеш...все - питання часу...А жити у постійному очікуванні кари чи покарання (це різні поняття)нестерпно...я йому не заздрю!

Читач 2020-02-07 / 09:55:10
Шукають то і шукають! А Ви скажіть, що буде із недобудовою "нової" Корони? Все стоїть...

Говерла 2020-02-07 / 09:44:47
А скільки ще таких Іванів є в Ужгородській міській раді?

Харя 2020-02-07 / 09:17:42
Вот Вам и "Европейская партия"

Катерина 2020-02-07 / 09:14:58
А що то за активісти та патріоти, яких він підстрелив? До якої категорії належить професія "активіст"?
Ще є така категорія як "небайдужі".
Це часом не з тої бригади, що в Мукачеві розбірки з Ланьом влаштували?
Поки кормив прокурорську та мусорську нибрязь, нові голодні з'явилися....чесні з НАЗК.
Робіко не поділив з ним вкрадену Корону?

Я Ти кажу 2020-02-07 / 07:59:11
Нич му не буде!( кулько вже кинув)
Фартовий!

сорри 2020-02-07 / 02:12:16
Довбуш, такі не стріляються

Довбуш 2020-02-07 / 00:01:08
Пошліть цьому г-ну «золотий» патрон, а пушка у нього є... і всі справи!
C’est la vie...

Броді 2020-02-06 / 21:23:59
Ваня, це кінець? Всьо пропало?

Карма 2020-02-06 / 21:10:31
За нього вже вроді міліон дають, люди.
Так треба пройтися по його любих друзях, які його весь цей час відмазували, в надії, що він вернеться. Семерак, Фазикошка, Артурчик, Тамазік
Може підскажуть, де шукати?

Микола 2020-02-06 / 21:02:34
Нич йому не буде, верне Робію вкрадені гроші, занесених прокурорським премію, і всьо буде добрі...

Степанов Богдан 2020-02-06 / 20:55:30
Ваня, я відмазував тебе скільки міг тиж пам’ятаєш як я працюючи в Ужгородському слідстві фабрикував по твоїй вказівці кримінальні справи, але зараз не можу тобі нічим допомогти, бо сам відсижсь у Сваляві, вибач

Вуву 2020-02-06 / 19:19:39
О це так ДА .
Читаю і свойім очам не вірю.
Я думаю що він десь сидить в хуній зазаборній.
Привид корони дасть про себе знову чути ...
І тих хто глушив кримінальні справи по ній.

Talisman 2020-02-06 / 19:19:33
Копчу тоже шукали.

Карма 2020-02-06 / 18:43:00
рано чи пізно все дожене і накриє з головою.
Хоч в його випадку, все таки пізно

НОВИНИ: Кримінал

14:47
/ 2
На Закарпатті викрили прикордонника, котрий зобов'язався за хабар допомогти контрабандистам катапультувати сигарети
10:46
На Мукачівщині п'яний чоловік двічі з одну ніч спробував підпалили будинки односельців, за що відповість у суді
10:34
На кордоні з Румунією та Угорщиною на Закарпатті контрабандисти, тікаючи, "губили" товар
00:47
/ 1
Банда "чорних" рієлторів ошукує жителів Ужгорода
21:47
/ 4
Прокуратура оскаржуватиме "нічний" домашній арешт підозрюваному у скоєнні смертельної ДТП в Іршаві
18:44
На Хустщині сільрада "промислово" привласнила 18 га земель лісового фонду
16:56
/ 6
Мешканець Берегівщини, який закликав "винищувати українців на Закарпатті", постане перед судом
16:00
Поблизу кордону на Закарпатті прикордонники сполохали контрабандиста, що втік, покинувши майже 2 тис сигарет
15:09
В Ужгороді затримали розшукуваного чоловіка, який мав при собі згорток із порошком
13:21