Ужгородського депутата Волошина розшукує Інтерпол

Оголошення про міжнародний розшук одіозного ужгородського депутата розміщено на офіційному сайті Інтерполу.

Ужгородського депутата Волошина розшукує Інтерпол

Так, депутата Ужгородської міськради Івана Волошина оголошено в Міжнародний розшук за звинуваченням в хуліганстві, тобто грубим порушенням громадського порядку із застосуванням вогнепальної зброї.

Раніше Міністерство внутрішніх справ України оголошувало І. Волошина у всеукраїнський розшук, зазначаючи, що той переховується від органів досудового розслідування з 23 травня 2019 року. Звинувачується він за ст.296 ч.4 КК України (Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку із застосуванням вогнепальної зброї).

Нагадаємо, у 2016 році Волошин вчинив резонансні хуліганські дії, внаслідок яких одна особа отримала вогнепальні поранення, а іншій було заподіяно умисних тілесних ушкоджень. Це сталося на території пам'ятки архітектури місцевого значення "Корона" (в Ужгороді). Потерпілі у провадженні неодноразово заявляли про затягування слідства та вимагали від Генпрокурора Луценка відреагувати на бездіяльність правоохоронців.

Наприкінці 2018 справу передали розслідувати у столицю. Поранений у стрілянині ужгородський активіст Євген Рахімов тоді висловив сподівання на завершення слідства.

Паралельно, з початком 2019 року персоною Волошина зацікавилося НАЗК. Там прийняли рішення про перевірку його декларацій, які містили сумнівні відомості. Зокрема антикорупційний орган зацікавили дані про придбання Волошиним понад 20 квартир за наднизькими цінами, а також походження його мільйонних статків. 

Зауважмо, раніше повідомлялось про те, що Волошин може переховуватися у Майамі (США). Адже він сам у соціальних мережах розповідав про своє перебування в США.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, 11 квітня Волошин в'їхав з Угорщини на Закарпаття, тимчасово "порішавши" питання через "європейського" Катеринчука.

Згодом Волошин потрапив у т ТОП-10 виявлених ознак антикорупційного законодавства від НАЗК.

06 лютого 2020р.

Теги: Інтерпол, розшук, Волошин

Коментарі

Читач 2020-02-13 / 07:56:26
Чому і інші кримінальні справи не реанімують проти цього одіозного персонажа?

Факт 2020-02-10 / 12:42:02
Констатації. Вигідно меру? Не смішіть. Яказагроза від цієї мавпи з рейтингом 2%?))) Ця мавпа накралась ще при погорєлові, і до нього. Так що ...)))

зняцьовський 2020-02-07 / 21:31:29
сися криса іще жива?

Констатації 2020-02-07 / 15:52:20
А ви задумувалися, кому найвигідніще щоб його не було в місті Ужгород, ну ще хоча б рік?
Правильно! Меру Ужгорода.

констатація 2020-02-07 / 15:46:23
Чувак своєю наглою бездумністю тупо закрив собі дорогу додому

влад 2020-02-07 / 15:02:30
...він і йому подібні погано вчилися у школі, а тому не розуміють, що від карми не втечеш...все - питання часу...А жити у постійному очікуванні кари чи покарання (це різні поняття)нестерпно...я йому не заздрю!

Читач 2020-02-07 / 09:55:10
Шукають то і шукають! А Ви скажіть, що буде із недобудовою "нової" Корони? Все стоїть...

Говерла 2020-02-07 / 09:44:47
А скільки ще таких Іванів є в Ужгородській міській раді?

Харя 2020-02-07 / 09:17:42
Вот Вам и "Европейская партия"

Катерина 2020-02-07 / 09:14:58
А що то за активісти та патріоти, яких він підстрелив? До якої категорії належить професія "активіст"?
Ще є така категорія як "небайдужі".
Це часом не з тої бригади, що в Мукачеві розбірки з Ланьом влаштували?
Поки кормив прокурорську та мусорську нибрязь, нові голодні з'явилися....чесні з НАЗК.
Робіко не поділив з ним вкрадену Корону?

Я Ти кажу 2020-02-07 / 07:59:11
Нич му не буде!( кулько вже кинув)
Фартовий!

сорри 2020-02-07 / 02:12:16
Довбуш, такі не стріляються

Довбуш 2020-02-07 / 00:01:08
Пошліть цьому г-ну «золотий» патрон, а пушка у нього є... і всі справи!
C’est la vie...

Броді 2020-02-06 / 21:23:59
Ваня, це кінець? Всьо пропало?

Карма 2020-02-06 / 21:10:31
За нього вже вроді міліон дають, люди.
Так треба пройтися по його любих друзях, які його весь цей час відмазували, в надії, що він вернеться. Семерак, Фазикошка, Артурчик, Тамазік
Може підскажуть, де шукати?

Микола 2020-02-06 / 21:02:34
Нич йому не буде, верне Робію вкрадені гроші, занесених прокурорським премію, і всьо буде добрі...

Степанов Богдан 2020-02-06 / 20:55:30
Ваня, я відмазував тебе скільки міг тиж пам’ятаєш як я працюючи в Ужгородському слідстві фабрикував по твоїй вказівці кримінальні справи, але зараз не можу тобі нічим допомогти, бо сам відсижсь у Сваляві, вибач

Вуву 2020-02-06 / 19:19:39
О це так ДА .
Читаю і свойім очам не вірю.
Я думаю що він десь сидить в хуній зазаборній.
Привид корони дасть про себе знову чути ...
І тих хто глушив кримінальні справи по ній.

Talisman 2020-02-06 / 19:19:33
Копчу тоже шукали.

Карма 2020-02-06 / 18:43:00
рано чи пізно все дожене і накриє з головою.
Хоч в його випадку, все таки пізно

НОВИНИ: Кримінал

19:01
/ 1
Суд залишив під вартою звинуваченого у смертельній ДТП Олефіра, хоч депутати Перечинської райради хотіли взяти його на поруки
18:32
На Рахівщині через недбалість лісника вирубано 36 дерев на суму 200 тис грн
18:16
На Закарпатті українець хотів завезти з Італії препарати психотропної дії
16:52
На Тячівщині п'яний закарпатець вкрав авто односельця та поїхав на Львівщину до дівчини
16:16
/ 1
Підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітньої в Ужгороді триматимуть під вартою без можливості внесення застави
09:42
/ 1
Нелегала з Чехії, котрий ще торік приїхав в Україну, виявили на Закарпатті
03:18
/ 9
Студентку в Ужгороді зґвалтував нацгвардієць – правник
12:40
/ 2
Через 490 пачок контрабандних сигарет на "Тисі" в українця вилучили Volkswagen
11:00
/ 3
Тячівець вкрав мотоцикл зі спецмайданчика відділу поліції і ховав у спальні
02:32
У Львові розглядають апеляцію закарпатського гінеколога, звинуваченого у смерті матері 3 дітей
15:31
/ 5
Ще одна членкиня ДВК з Іршавщини визнала провину в незаконній видачі бюлетенів для голосування
14:36
/ 3
В Ужгороді погоджено підозру у зґвалтуванні нападнику на 17-річну дівчину
09:49
/ 1
Наслідки смертельної ДТП на Міжгірщині: пасажир – загинув, водій – в ізоляторі (ОФІЦІЙНО)
18:01
/ 5
У справі про перешкоджання журналістській діяльності голова Хустської райради Іванчо відкликав заяву про каяття
17:54
/ 1
У Мукачеві затримали п'яного чоловіка, що вночі порушував тишу й кинувся на патрульних із битою
17:51
/ 1
Затриманого з партією метамфетаміну в Ужгороді іноземця взято під варту із визначенням застави у 2 млн грн
13:16
/ 2
В Ужгороді погоджено підозру словаку, в автівці якого виявили 2,2 кг метамфетаміну
11:09
На Виноградівщині затримали розшукуваного за грабіж уродженця Харківщини, що кермував авто під дією наркотиків
09:34
На кордоні на Закарпатті в українця відібрали повну "кравчучку" сигарет, які він віз товаришам за кордон "у подарунок"
23:49
/ 1
У Міжгір’ї в кафе 21-річний п'яний відвідувач вдарив ножем в живіт 20-річного хлопця
16:36
/ 1
У Берегові "на гарячому" затримали чоловіка, що вдруге спробував обікрасти будинок сусіда
16:13
/ 1
В Ужгороді правоохоронці виявили 2,2 кг метамфетаміну в автомобілі іноземця (ОФІЦІЙНО)
14:58
В Ужгороді затримали наркоторговця із 2 кг метамфетаміну в багажнику авто
11:06
/ 1
Сьогодні в Хусті судитимуть голову райради Іванча за перешкоджання журналістській діяльності
10:11
На Закарпатті взяли під варту нігерійця, що організував канал переправлення нелегалів і приховувався в Києві