Поліція оголосила у розшук ужгородського депутата Волошина

Є ухвала суду на затримання

Поліція оголосила у розшук ужгородського депутата Волошина

Міністерство внутрішніх справ України оголосило у всеукраїнський розшук депутата Ужгородської міськради Івана Волошина.

Відповідну інформацію розміщено на офіційному сайті відомства.

Зазначено, що І.Волошин переховується від органів досудового розслідування з 23 травня 2019 року.

Звинувачується він за ст.296 ч.4 КК України (Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку із застосуванням вогнепальної зброї).

Також вказано про наявність ухвали суду на затримання І.Волошина.

Нагадаємо, у 2016 році Волошин вчинив резонансні хуліганські дії, внаслідок яких одна особа отримала вогнепальні поранення, а іншій було заподіяно умисних тілесних ушкоджень. Це сталося на території пам'ятки архітектури місцевого значення "Корона" (в Ужгороді). Потерпілі у провадженні неодноразово заявляли про затягування слідства та вимагали від Генпрокурора Луценка відреагувати на бездіяльність правоохоронців.

Наприкінці минулого року справу передали розслідувати у столицю. Поранений у стрілянині ужгородський активіст Євген Рахімов тоді висловив сподівання на завершення слідства.

Паралельно з початком 2019 року, персоною Волошина зацікавилося НАЗК. Там прийняли рішення про перевірку його декларацій, які містили сумнівні відомості. Зокрема антикорупційний орган зацікавили дані про придбання Волошиним понад 20 квартир за наднизькими цінами, а також походження його мільйонних статків. 

Зауважмо, раніше повідомлялось про те, що Волошин може переховуватися у Майамі (США). Адже він сам у соціальних мережах розповідав про своє перебування в США.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, 11 квітня Волошин в'їхав з Угорщини на Закарпаття, тимчасово "порішавши" питання через "європейського" Катеринчука.

Однак днями Волошин потрапив у травневий ТОП-10 виявлених ознак антикорупційного законодавства від НАЗК.

11 червня 2019р.

Теги: Волошин, розшук, стрілянина, Корона, корупція

Коментарі

Volodymyr Krasnoholovets 2019-09-02 / 18:47:41
до Степан Крук 2019-06-20 / 17:34:00 Аферисте та бандюку Волошин! ...
Ото ви так файно розписали, що я пригадав оповідь одного колеги. За Совєтов те ще було. Один поважний альпініст поїхав з Києва до Швейцарії на збір різних альпіністів. А справа була коло самого кордону з ФРН, причому достатньо було перейти місточок і він би опинився вже в Німеччині. То другого дня він так і вчинив - перейшов місток. Аж тут німецькі поліцейські: "Покажи-но, голубе, документи". Аж в паспотрі немає візи до Німеччини. Тому його одвели до суду. Суд засудив його на тиждень до тюрми. А там тюремна камера така, як окремий номер в готелі з усіма зручностими, ресторанна їжа (в порівнянні з совєтской столовой), кольоровий телевізор... На третій день його викликали до бургомістра того німецького містеча і бургомістр попросив його, як альпініста, поміняти годинникову стрілку на верхівці ратуші. Він те зробив, йому навіть заплатили і подякували. Через тиждень сказали, що він вільний і може йти назад до Швейцарії. А цей альпіність їх попросив ще пожити хоча б з тиждень в тому курортному номері. Тюремники і поліціянти були в шоці від його бажання і сказали, що за приписом він вже не є ув'язнений, і тому вони не мають права тримати його довше у в'язниці...

Читач 2019-06-22 / 08:26:36
А при крадіжці КОРОНИ про обов’язок реконструкції Театральної площі всі забули?
Хто буде відповідати за цей кримінал ?

Степан Крук 2019-06-20 / 17:34:00
Аферисте та бандюку Волошин! Ти оточений і всі твої подальші дії та спроби переховуватися є безнадійними. Здавайся!!! На тебе чекає гарячий чай із сухарями, гуманне відношення, ти нарешті зможеш прийняти душ та пройти первинну санітарно-епідемічну обробку, отримати медичну допомогу. На тебе чекає справедливий неупереджений суд та утримання у вязниці, котре відповідає міжнародним стандартам та Конвенції із захисту прав та свобод людини. Нагадуємо, що на твоє повернення чекають тисячі закарпатських людей. Не вагайся і здавайся! У противному разі ти будеш знищений.

Нік 2019-06-19 / 17:30:06
За тов готель консалтинг не забудьте, і рекетирів Захарченка Андрія і Багнія Романа

Добра фея 2019-06-14 / 22:05:00
**я, паскуді ви. А ви про собачок подумали? Знову їх буде на повідку вигулювати чужа домомучітєльніца, а не Ваня, весь при понтах.

І лампочку біля гОдинки наверху Апріорі Іванкові так і не дали вкрутити.

Ізвєрґі

До вуву 2019-06-14 / 19:50:48
Ти тут на зарплатi? Давай чмырити зеленського та його кадровi рiшення!

R.L 2019-06-14 / 14:30:48
До коментаря нижче
=
ти холуй сільський, якого дідька підписуєшся прізвищем людини чесної.

сиди в резервації, рости городину, здай паспорт україни і не висовуйся ніколи з діри.

Данко 2019-06-14 / 07:56:29
За 50 тисяч зроблю невиновним

Адмін 2019-06-13 / 09:00:56


Ужгородського депутата Волошина "замовили" всі – партнер, нардеп, генпрокурор, МВС і очільник поліції України


До R.L 2019-06-13 / 08:33:19
Для цього не треба бути присутнім :)

Корупційну складову чітко видно з кришування справ закарпатськими ментами і прокурорами. І все рушило лише тоді, коли справи забрали в Київ.

А про те, як Волошин переписав на себе Корону і т.д., є, з наведенням документів, навіть на цьому сайті. Та й сам він сам у Фейсбуку пише, що зараз ніби-то хочуть віджати його частки в Короні і Україні.

Не бачити цього всього може хіба сліпий або особа заангажована

R.L 2019-06-13 / 08:18:52
до R.R
я Вас запитав, а не "мелю фігню"
=
до коментаря нижче -
Ви особисто бачили щоб він заносив прокурорам ментам ітд, Ви особисто бачили або були присутні при підписах документів перепису майна чи чогось такого ? - НІ

собаки гавкають караван іде - нічого особистого.
друзі стають ворогами, вороги друзями. Нічого нового.

До R.L 2019-06-12 / 19:51:27
Що він робив? Вкрав за копійки Корону, за продаж якої можна було вилизати весь історичний центр Ужгорода. Спалив Україну, на якій заробляли десятки сімей. Віджимав квартири, в тому числі від сиріт. Розвивав корупцію, підкуповуючи мусорів, прокурорів і т.д.

Продукував паскудства через свої мертві "ЗМІ", поливав помиями всіх неугодних.
Можна довго про це говорити. А смисл?

Дрібна "шістка" з банди зняцьовських, опущена своїми ж за крисятництво, яка так і не переросла в щось гідне.
Чмо, яке побувало видати себе за мачо.

R.R 2019-06-12 / 16:53:34
R.L. що він робив??? Крав, намахував, рейдерував і будував для свєї жопи з награбованого собі любимому ресторанчик???!!! Не мели фігню R.L.

R.L 2019-06-12 / 15:04:55
Який би він не був, я теж чув багато але чути це не бачити ...

він хоть щось робив а ви ?

Князев 2019-06-12 / 14:37:11
Навпаки. "Корону" ніяк не могли завершити, бо Волошин масштабно крав гроші інвесторів. Тепер вони хочуть добудувати "Корону", усунувши злодійську складову

Читач 2019-06-12 / 14:15:38
"Короні" кранти! Хто її добудує?

Вуву 2019-06-12 / 13:12:58
Коли вже за сраку візьмуть старе опудало маскаля ???
Накрала морда ніяк не менше.

патріот 2019-06-12 / 10:08:30
Капець ушастому. Методично додавлюють

До Ффффф 2019-06-12 / 09:57:00
Скуповував продукти на дорогу

Ффффф 2019-06-12 / 09:43:21
Бачили його в недилю в супермаркете!

НОВИНИ: Кримінал

18:24
На Рахівщині виявили ще 3-х байкерів-іноземців - з Італії та Німеччини, що незаконно перетнули кордон з Румунії
13:41
У Мукачеві за викликом про "побиття жінки" у парку патрульні виявили в чоловіка з Бедевлі гранату
11:16
В Ужгороді виявили "безвісти зниклого" чоловіка, що через дах проник на приватну територію
11:09
/ 1
У Мукачеві "повторно" п'яний водій ВАЗа пропонував патрульним $100 хабаря
16:09
/ 1
Проросійському агітатору з Мукачівщини, що закликав до від'єднання Закарпаття, повідомили про підозру
11:31
Справу "земельного" хабарника з Синевирської сільради скеровано до суду
15:02
У Клячанові на Мукачівщині чоловік битою вбив вдома свого гостя
15:29
/ 3
Справу по підпільному нафтопереробному заводу кума Медведчука Чубирка в Мукачеві передано до суду
14:34
Мешканця Мукачівщини судитимуть за незаконне зберігання зброї, боєприпасів і переправлення через кордон "ухилянтів"
01:23
/ 15
На Берегівщині 18 "ухилянтів" перерізали огорожу і втекли в Угорщину
21:39
/ 1
"Систематичного" наркоторговця з Хуста засудили до 7 років тюрми з конфіскацією
17:52
/ 4
У Воловці чоловік побив співмешканку, її 10-місячну дитину та поранив ножем поліцейського
17:41
/ 2
У затриманої групи мукачівських наркоторговців вилучили метамфетаміну на майже 250 тис. грн
20:51
В Ужгороді зупинили водійку, вп'ятеро п'янішу за норму
17:06
/ 2
Трьох закарпатців за ухилення від призову на військову службу засудили до позбавлення волі
16:30
У Мукачеві у п'яного водія мопеда виявили 2 гранати, а вдома – ще 30 набоїв
11:13
/ 23
На Закарпатті вантажівка з 32 "ухилянтами" прорвала державний кордон в угорщину
15:02
/ 4
У 19-річного мукачівця вилучили важких наркотиків на майже 1 млн грн
20:54
/ 1
Жителя Жденієва на Мукачівщині затримали на організації переправлення "ухилянтів" до Словаччини за $7 тис.
11:20
Депутату Нересницької сільради на Тячівщині повідомили про підозру в шахрайстві із землею вартістю понад 1,1 млн грн
11:09
/ 1
За 5 місяців поточного року закарпатські чиновники назловживали на майже 40 млн грн втрат і "намутили" в закупівлях на 340 млн грн
18:57
Ужгородом розгулював чоловік з гранатою
17:47
На Закарпатті жінка вбила співмешканця стільцем, бо не хотіла займатися сексом
11:21
В Ужгороді вночі спалили Mercedes, вогонь пошкодив і припаркований поруч Buick
21:22
/ 2
На Рахівщині затримали 3-х закарпатців-"ухилянтів" та їх переправника з "фішкарями" на мотоциклі з Богдана
» Всі новини