Поліція оголосила у розшук ужгородського депутата Волошина

Є ухвала суду на затримання

Поліція оголосила у розшук ужгородського депутата Волошина

Міністерство внутрішніх справ України оголосило у всеукраїнський розшук депутата Ужгородської міськради Івана Волошина.

Відповідну інформацію розміщено на офіційному сайті відомства.

Зазначено, що І.Волошин переховується від органів досудового розслідування з 23 травня 2019 року.

Звинувачується він за ст.296 ч.4 КК України (Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку із застосуванням вогнепальної зброї).

Також вказано про наявність ухвали суду на затримання І.Волошина.

Нагадаємо, у 2016 році Волошин вчинив резонансні хуліганські дії, внаслідок яких одна особа отримала вогнепальні поранення, а іншій було заподіяно умисних тілесних ушкоджень. Це сталося на території пам'ятки архітектури місцевого значення "Корона" (в Ужгороді). Потерпілі у провадженні неодноразово заявляли про затягування слідства та вимагали від Генпрокурора Луценка відреагувати на бездіяльність правоохоронців.

Наприкінці минулого року справу передали розслідувати у столицю. Поранений у стрілянині ужгородський активіст Євген Рахімов тоді висловив сподівання на завершення слідства.

Паралельно з початком 2019 року, персоною Волошина зацікавилося НАЗК. Там прийняли рішення про перевірку його декларацій, які містили сумнівні відомості. Зокрема антикорупційний орган зацікавили дані про придбання Волошиним понад 20 квартир за наднизькими цінами, а також походження його мільйонних статків. 

Зауважмо, раніше повідомлялось про те, що Волошин може переховуватися у Майамі (США). Адже він сам у соціальних мережах розповідав про своє перебування в США.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, 11 квітня Волошин в'їхав з Угорщини на Закарпаття, тимчасово "порішавши" питання через "європейського" Катеринчука.

Однак днями Волошин потрапив у травневий ТОП-10 виявлених ознак антикорупційного законодавства від НАЗК.

11 червня 2019р.

Теги: Волошин, розшук, стрілянина, Корона, корупція

Коментарі

Читач 2019-06-22 / 08:26:36
А при крадіжці КОРОНИ про обов’язок реконструкції Театральної площі всі забули?
Хто буде відповідати за цей кримінал ?

Степан Крук 2019-06-20 / 17:34:00
Аферисте та бандюку Волошин! Ти оточений і всі твої подальші дії та спроби переховуватися є безнадійними. Здавайся!!! На тебе чекає гарячий чай із сухарями, гуманне відношення, ти нарешті зможеш прийняти душ та пройти первинну санітарно-епідемічну обробку, отримати медичну допомогу. На тебе чекає справедливий неупереджений суд та утримання у вязниці, котре відповідає міжнародним стандартам та Конвенції із захисту прав та свобод людини. Нагадуємо, що на твоє повернення чекають тисячі закарпатських людей. Не вагайся і здавайся! У противному разі ти будеш знищений.

Нік 2019-06-19 / 17:30:06
За тов готель консалтинг не забудьте, і рекетирів Захарченка Андрія і Багнія Романа

Добра фея 2019-06-14 / 22:05:00
**я, паскуді ви. А ви про собачок подумали? Знову їх буде на повідку вигулювати чужа домомучітєльніца, а не Ваня, весь при понтах.

І лампочку біля гОдинки наверху Апріорі Іванкові так і не дали вкрутити.

Ізвєрґі

До вуву 2019-06-14 / 19:50:48
Ти тут на зарплатi? Давай чмырити зеленського та його кадровi рiшення!

R.L 2019-06-14 / 14:30:48
До коментаря нижче
=
ти холуй сільський, якого дідька підписуєшся прізвищем людини чесної.

сиди в резервації, рости городину, здай паспорт україни і не висовуйся ніколи з діри.

Данко 2019-06-14 / 07:56:29
За 50 тисяч зроблю невиновним

Адмін 2019-06-13 / 09:00:56


Ужгородського депутата Волошина "замовили" всі – партнер, нардеп, генпрокурор, МВС і очільник поліції України


До R.L 2019-06-13 / 08:33:19
Для цього не треба бути присутнім :)

Корупційну складову чітко видно з кришування справ закарпатськими ментами і прокурорами. І все рушило лише тоді, коли справи забрали в Київ.

А про те, як Волошин переписав на себе Корону і т.д., є, з наведенням документів, навіть на цьому сайті. Та й сам він сам у Фейсбуку пише, що зараз ніби-то хочуть віджати його частки в Короні і Україні.

Не бачити цього всього може хіба сліпий або особа заангажована

R.L 2019-06-13 / 08:18:52
до R.R
я Вас запитав, а не "мелю фігню"
=
до коментаря нижче -
Ви особисто бачили щоб він заносив прокурорам ментам ітд, Ви особисто бачили або були присутні при підписах документів перепису майна чи чогось такого ? - НІ

собаки гавкають караван іде - нічого особистого.
друзі стають ворогами, вороги друзями. Нічого нового.

До R.L 2019-06-12 / 19:51:27
Що він робив? Вкрав за копійки Корону, за продаж якої можна було вилизати весь історичний центр Ужгорода. Спалив Україну, на якій заробляли десятки сімей. Віджимав квартири, в тому числі від сиріт. Розвивав корупцію, підкуповуючи мусорів, прокурорів і т.д.

Продукував паскудства через свої мертві "ЗМІ", поливав помиями всіх неугодних.
Можна довго про це говорити. А смисл?

Дрібна "шістка" з банди зняцьовських, опущена своїми ж за крисятництво, яка так і не переросла в щось гідне.
Чмо, яке побувало видати себе за мачо.

R.R 2019-06-12 / 16:53:34
R.L. що він робив??? Крав, намахував, рейдерував і будував для свєї жопи з награбованого собі любимому ресторанчик???!!! Не мели фігню R.L.

R.L 2019-06-12 / 15:04:55
Який би він не був, я теж чув багато але чути це не бачити ...

він хоть щось робив а ви ?

Князев 2019-06-12 / 14:37:11
Навпаки. "Корону" ніяк не могли завершити, бо Волошин масштабно крав гроші інвесторів. Тепер вони хочуть добудувати "Корону", усунувши злодійську складову

Читач 2019-06-12 / 14:15:38
"Короні" кранти! Хто її добудує?

Вуву 2019-06-12 / 13:12:58
Коли вже за сраку візьмуть старе опудало маскаля ???
Накрала морда ніяк не менше.

патріот 2019-06-12 / 10:08:30
Капець ушастому. Методично додавлюють

До Ффффф 2019-06-12 / 09:57:00
Скуповував продукти на дорогу

Ффффф 2019-06-12 / 09:43:21
Бачили його в недилю в супермаркете!

Данко 2019-06-12 / 08:51:15
До мене направляйте матеріали, Волошин буде не виновен, Корона і Україна стане моєю, УРА

НОВИНИ: Кримінал

19:06
/ 5
Керівники комунального підприємства Закарпатської облради "конвертували" 2,1 млн грн завищених тарифів на тепло у премії собі
17:02
/ 4
На Закарпатті українець залишив на митниці BMW X1 вартістю 17,6 тис євро
12:41
В Ужгороді чоловік після "нетверезого" конфлікту сів за кермо і п'яним поїхав геть
11:56
На Ужгородщині п'яний водій ВАЗу намагався відкупитися від поліції 500 грн хабара
21:38
У Перечині зіткнулися два авто, є постраждалі
21:02
На посту в Нижніх Воротах затримали 3-х нелегалів, що прямували до Берегова
14:52
/ 1
У Перечині затримали чоловіка, що "неприродньо" зваблював дівчат-підлітків
14:42
У Мукачеві за порушення ПДР зупинили Jeep-"двійник"
11:12
Мукачівець пограбував торгівельний кіоск
11:13
На Берегівщині жінка з неповнолітнім сином тричі залазили крізь дах у депо та гаражі, де покрали металобрухт
09:30
/ 6
Власник джипа, за кермом якого студентка без прав вчинила серйозну ДТП в Ужгороді, добровільно дав їй ключі від авто
18:22
На Тячівщині повідомлено про підозру закарпатці, яка шахрайським шляхом заволоділа землями лісу
18:20
/ 5
На Міжгірщині судитимуть ексголову села, який за підробленими документами передав у приватну власність земельну ділянку
15:42
Під час обшуку в будинку мешканця Мукачівщини знайшли марихуану та одноразові шприци з метамфетаміном
12:37
/ 1
На Закарпатті прикордоннники пострілами зупиняли контрабандиста на УАЗі, а пішим пачкарям вдалося втекти
11:41
На Іршавщині затримали чоловіка, котрий намагався продати гранату РГД-5 та набої до автомата
11:34
У Мукачеві зупинили водя "під кайфом" із наркотиками в авто
11:22
/ 1
Унаслідок зіткнення мікроавтобуса й легковика на Львівщині чоловік і 12-річний хлопчик із Закарпаття – у лікарні, ще один водій загинув
10:02
У мікроавтобусі, що прямував на виїзд з України, на Закарпатті знайшли гвинтівку
08:15
Авто закарпатця потрапило в "смертельну" ДТП на Львівщині
17:59
/ 4
За фактом спроби переправлення двома тернопільцями 6-ох нелегалів через кордон на Закарпатті розпочато кримінальне провадження
16:24
За серію крадіжок та грабіж, ще й зі спробою задушити, мешканця Хуста засуджено до 4,6 років тюрми
16:21
/ 49
Ізраїльтянина, що смертельно травмував дівчину на Ужгородщині, через щире каяття та на прохання батьків відпустили з іспитовим терміном
13:44
/ 2
На Закарпатті неподалік кордону вночі затримали 6 азійців-нелегалів
12:55
/ 2
Українець намагався імпортувати на Закарпатті Volkswagen Caddy, занизивши його вартість удвічі