ФОТОФАКТ. Чинний перший заступник мера Ужгорода готував антимайдани, агітував за сепаратизм і фотографувався зі зброєю

Після перемоги Революції Гідності чинний заступник міського голови Ужгорода Іван Волошин суттєво підчистив свою сторінку в соціальній мережі Фейсбук і мімікрував у патріота. Однак, ужгородці, які брали участь в Майдані, добре пам'ятають його як одного з організаторів лютневого АнтиМайдану в Ужгороді, в якому, до речі, брали участь і інші представники чинної влади обласного центру Закарпаття - міський голова Віктор Погорєлов і секретар Ужгородської міськради Богдан Андріїв.

ФОТОФАКТ. Чинний перший заступник мера Ужгорода готував антимайдани, агітував за сепаратизм і фотографувався зі зброєю

Один з користувачів Фейсбуку - Євген Рахімов, який нещодавно, під час громадських слухань стосовно дотримання законності посадовцями міської влади в Ужгороді, в присутності прокурора Ужгорода Івана Зареви та головного міліціонера Ужгорода Романа Стефанишина повідомив про один із злочинів І.Волошина - "вербування" обманом  "піджака" із обіцянками виділення землі "за схемами" - оприлюднив раніше зроблені скріни з Фейсбука І.Волошина, які свідчать про сепаратистські погляди та кримінальні нахили нинішнього чиновника.

За інформацією Закарпаття онлайн, автомат, з яким фотографувався І.Волошин, на його ім'я не зареєстровано. Немає прізвища І.Волошина і в числі тих, хто здав нелегальну зброю в рамках оголошеного УМВС України в Закарпатській області місячника добровільної здачі зброї.

28 березня 2015р.

Теги: Іван Волошин, сепаратизм

Коментарі

ужгородець 2015-06-14 / 23:32:06
Волошин кончена людина! дуже підла і йому це з рук не зійде! все шо він натворив повернеться йому в тисячі раз гірше!!!

Волошин 2015-04-04 / 00:19:09


Так, залишилися. Ксіви агентів ФСБ Росії є в мене, Шаранича і мукачівського Чубірки.


Вася типичный 2015-04-03 / 22:59:35
А чекисты вообще остались в нашей державе?

Вася типичный 2015-04-03 / 22:56:58
А где вы все раньше были???Когда он бормотал бред и после этого,не многие жаждали..а сейчас когда его прессуют, все собаки залаяли...Скажу всем -земля круглая....

Патріот 2015-04-01 / 23:40:26
Маринець Роман Андрійович, який являється керівником злочинного угрупування, яке в минулому році затримали, та яке вчинило ряд резонансних розбоїв. Зараз він знаходиться у розшуку, бо якимось чудом (думаю всім зрозуміло яким) йому вдалося втекти?
Зараз дана особа є полковником та займає посаду начальника внутрішньої безпеки ДНР.
Але це все дрібниці, найцинічніше у всій цій історії те, що роки наші хлопці вмирають на Сходи воюючи за нашу Батьківщину, у цього сепаратиста у Тячеві і далі працює і процвітає бізнес, ресторан на автовокзалі, сауна, м’ясний магазин, і жоден орган, праві сектора чи народні самооборони його родичів (дружину, батька, які й самі є потенційними сепарами) навіть не думають перевірити чи допитати. Ось так, все у нас нормально, все у нас в державі добре.
Ще раз дуже прошу Вас журналісти, люди не залиште це так просто, перевірте цю інформацію, на Вас остання надія, Тячівські мєнти куплені з потрохами!!!

Уголовка 2015-04-01 / 22:45:59
Чистий кримінал! І де прокурор?

ШОК!!! 2015-03-31 / 20:16:32


Флуд. Видалено два коментаі одного автора. Адмін


Лоці 2015-03-31 / 09:35:04
Може у Лучках-проблема? Звідти лише біда на Ужгород пре. То Рата , тепер Волошин.

Свiдок 2015-03-30 / 20:47:34
Iбанат, і в чорній майці - ібанат.

Ужгородець 2015-03-30 / 16:52:37
Уявіть собі Ужгородці, що цього сільського БИКА, БИДЛОТУ захищає вся прокуратура на чолі з прокурорами ЯНКОМ і ЗАРЕВОЮ!!!!! ПОЗОР!!!

Небесна Сотня 2015-03-30 / 16:47:13
На віщо тримати такого бидла? Хай ідуть до своїх покровителів у Москву, разом з Януковичем!

унгвар 2015-03-30 / 15:55:36
Такі "керівники" - це приниження для нашого міста

физиономистка 2015-03-30 / 13:57:13


Лицо, не обезображенное интеллектом


Копча 2015-03-30 / 09:27:37
Сара, що безпосередньо ти зробила для своєї батьківщини, а після цього згоден обговорити проблему бездіяльності Києва.

SARAH 2015-03-30 / 09:18:35


Коментар видалено. Адмін


РАТА-КОЛА 2015-03-30 / 00:33:56
Дегенератмвне созданіє цей Волошин

Удивленный 2015-03-30 / 00:32:16
Мля, коня не хватает. Была б картина ''Бык и конь". А так ЧИСТЫЙ ПРидурок.

Зарева (міняю шапку) 2015-03-29 / 19:38:29
Волошин обіцяв, що я буду прокурором Пудкарпатськоі Руси

народ 2015-03-29 / 16:32:55
Цей лучківський вроджений придурок не відає, що прийде час віддати все награблене, не думає, що прийде кінець його цинічному пануванню в Ужгороді. Краще сів би в загратовану камеру та пережив би народний гнів та схоронив би собі собаче життя. а так здохне десь у підворотні.

Таня 2015-03-29 / 14:20:10
Офігіти! Те, що Волошин - мудак і гопнік, який у часи Майдану спав і бачив, як ЛЮДИ впадуть під тиском системи, давно відомо. Але те, що він недалекоглядний придурок, який для "крутого" фото позує із автоматом, за відсутності стратегічного мислення ляпає те, що на язику, і ще при цьому претендує на ватажка "окремого Закарпаття"... Ой, стовпи чекають-сумують...

НОВИНИ: Політика

23:45
/ 6
НАЗК направило до суду адмінпротокол на мера Берегова Бабяка
02:19
/ 4
Кулеба про суперечку з Угорщиною: готові дружити, але будемо бити за порушення інтересів України
22:39
"Газпром" припинив транзит газу в Угорщину через Закарпаття
00:31
"Швидкі", які на Закарпатті вручив "префект" Зеленського Тищенко, пов'язані з "ДНР"
23:58
/ 8
Росія може повністю зупинити транзит газу до Угорщини через закарпатське Берегово – Оператор ГТС
00:15
/ 3
"Закарпатець" Шуфрич став власником 60% "Першого незалежного", створеного експрацівниками "каналів Медведчука"
23:21
/ 5
Як діти та жінки закарпатських нардепів хизуються багатством у соцмережах
16:31
/ 6
Угорського депутата, речника партії з правлячого блоку не пустили в Україну
11:02
/ 9
Зеленський призначив керувати Ужгородською РДА Радіона Кіштулинця
10:02
/ 10
"Він дійсно начитаний!" – екзаменаторка про адвокатський іспит нардепа Киви на Закарпатті
05:36
/ 12
Упійманий на вимаганні та отриманні хабара "слуга" Попелич продовжує працювати на посаді голови Воловецької ОТГ
11:12
/ 1
Закарпаття відвідає комітет ВР із питань інтеграції України до ЄС разом із Консультативною місією ЄС в Україні
09:15
/ 9
В Ужгороді біля пам’ятного знаку борцям за Волю України зірвали червоно-чорний стяг
18:04
/ 30
Кримінальну справу щодо мера Ужгорода Андріїва стосовно розтрати 6,5 млн грн закрили через термін давності
10:10
/ 2
Уряд у зв'язку із висловленям недовіри звільнив голову Берегівської РДА і призначив нового керівника Ужгородської РДА
05:23
/ 20
В Ужгороді "батько" закарпатського сепаратизму планує презентувати свою книжку, перевидану у сепаратистському видавництві
01:32
/ 1
Перемовини Сійярто та Лаврова у Будапешті: що далі очікувати Україні від головного союзника Росії в ЄС
04:38
/ 16
Угорщина заборонила в’їзд на свою територію слідчій групі СБУ, яка веде справу Брензовича
15:12
/ 32
Священики Закарпаття та Львівщини просять нового нунція вирішити питання єдності УГКЦ
02:08
Три серпневі дні Ужгорода
19:31
/ 9
Сійярто поскаржився міністру Путіна, начебто Україна порушує багато угод щодо угорців Закарпаття
04:18
/ 1
Здобуття Незалежності. Закарпаття