Голова Закарпатської ОДА Полосков разом із трьома заступниками написали заяви на звільнення

Про таке повідомив сам голова Закарпастької ОДА Анатолій Полосков на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Голова Закарпатської ОДА Полосков разом із трьома заступниками написали заяви на звільнення

Разом із ним, заяви написали всі заступники, повідомив керівник Закарпатської ОДА.

"Зміни у житті кожного з нас неминучі. Головне - ми є і залишаємося командою і однодумцями. Тому всі разом ми написали заяви про звільнення.

Чимало встигли зробити і реалізувати, дали старт новим потужним проєктам, які мають бути завершені протягом 2022-2023 років.

Щиро дякуємо кожному, з ким працювали упродовж цього року, хто в нас вірить і йде поряд.

Дякуємо всім закарпатцям, які підтримували, надихали, радили і критикували. Щодня кожне наше рішення - з думкою про наших земляків.

Попереду - нові амбітні завдання і плани", - йдеться у дописі.

Попри те, що А.Полосков пише про всіх заступників, судячи з оприлюднених світлин, а також за інформацією Закарпаття онлайн з кулуарів обласної влади, заяви на звільнення написали тільки заступники голови ОДА Ігор Шинкарюк, Іштван Петрушка та Мирослав Білецький, які разом з А.Полосковим представляли у виконавчій гілці влади Закарпаття команду "Рідного Закарпаття".

Олександр Пацкан та Петро Добромільський ("Слуга народу") заяв на звільнення не писали.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, напередодні 17 листопада на засіданні Кабміну було погоджено рішення про звільнення Анатолія Полоскова з посади голови Закарпатської ОДА.

18 листопада 2021р.

Теги: заяви, звільнення, Полосков, заступники

Коментарі

Ануша 2021-11-21 / 13:46:27
За Петрушку не переживайте.Він дали буде працювати.Я вже дала кому треба було.знову збираємо гроши що мій алфонз залишився при владі.

КВН 2021-11-21 / 13:27:31
Цирк приїхав, цирк поїхав.Кросівки забери,щоб не смерділи.б...о.

виборець 2021-11-19 / 15:59:43
Обьєктивно-ЦЕ НОРМ Команда в ОДА-того Полоскова і тих 3х Заст голови ОДА.А І Петров -СИЛЬНИЙ Керівник теж(З мафією і Корупцією МІСНИХ Князьків-ТАКОГО і ТРЕБА!)-Шкода шо Йде десь?

Правді бути 2021-11-19 / 14:20:55
Плескачі наплескали язиками доста. Язики без кісток

Читач 2021-11-19 / 08:19:02
У прес-службу понабирали дівчат, аби писали-хвалили ода. І хвалили, і посали.Вони теж напишуть заяви і підуть?

до Команда 2021-11-18 / 23:23:57
Москаль ставленик Медведчука та ще й алкаш закончений. Я лічно видів як його у Квітці полонини з ресторана попідруки пяного у машину заводили. Тот подонок ще у 90-ті помагав Медведчукови подминати под себе заправочний бізнес у області. А ви туй любите вспоминати який він бив класний бо знав якусь херню сказанути я чиляди такоє любилося бо то било на їх уровні розвітія

Команда 2021-11-18 / 22:27:12
Команду молодости нашей ніде і не сприймали!!!
Петрушка - контрабандист-крупє, говорити не вміє (із біографії);
Шинкарюк - спортсмен-парашутист-ветеран (взагалі не зрозуміло що воно таке....);
Білецький - наш фатюв, позначений, типове злодіювато-винувате без роду і племені.
А за Полоскова треба звідати у Путіна, што вто за єден..
Політики - дзеркальне відображення народу - нічого на зеркало пенять.
Так і живемо...
От Маскаль, на відміну від цього четверіо...хоч на 3 букви періодично на камеру посилав, то хоч не нудно було....

Газета 2021-11-18 / 21:57:10
Воры и преступники!

Не дають 2021-11-18 / 21:47:51
Людям робити,якісь плани реалізувати,не знати ,чи рік цілий встигли відпрацювати...

EXIT 2021-11-18 / 21:42:05
Пане Полосков, будете проходити мимо ОДА, проходьте дальше. Вас там уже ніхто не чекає

Гуцул до до-Гуцул 2021-11-18 / 21:30:29
Ти навіть нормально і грамотно писати не здатний, двійочник, а я хоч і дикий але маю дві вищі освіти.

до Виктор 2021-11-18 / 21:26:36


Коментар видалено. З темою "заперевальності" - на інші ресурси, де таке толерується. Адмін


Вася 2021-11-18 / 20:41:32
Добромільський, Пацкан, Іванчов, ледида то колаборанти

Виктор 2021-11-18 / 20:37:12
до «не скорой встречи» Опять по нашому знов. Ти или пиши по русски или по нашому!

До "нескорой встречі" 2021-11-18 / 20:30:59
За Білецького баригу правду кажеш на 100 відсотків, але не менший злодій Петрушка, який крав зараз на Берегівщина при владах Яценюка, Пороха та нинішньому Зеленському, хлопці заробили, тоєсть вкрали, мільйони баксів, зараз мож і в своє задоволення пожити, хоч ще і не старі та з часом опять прибються до якоїсь злодійської чергової влади. Гірка правда.

??? 2021-11-18 / 19:49:24
Чому Добромільський не написав заяву? Боїться, що його ліві заправки закриють?

Правді бути 2021-11-18 / 18:51:37
Ще‘ся тот не вродив оби світу вгодив
Айбо Анатолій Полосков і його команда за неповний рік зробили для області більше ніж усі попередні керуючі незалежної України !
Не слухайте лепаві писки !!!
Злодій думать ож чесний - дурний.
Каждий судить сам по собі
Повага і Подяка !
Що зроблять наступні буде видко
Все пізнається в порівнянні

до-Гуцул 2021-11-18 / 18:49:35
То-НОРМ керівники ОДА-Полосков і ті 3 заст голови ОДА!А ти гуцул дикий...ЛИШ ВКРАСТИ бо неГрамотнийф і Нич не Знаеш-Як Обично!

до нєскорой встрєчі 2021-11-18 / 18:48:54
Як мені люблятся їх сардонічні улибки))) Молодчик президент, викопкати всю шоблу і більше нияких договорняків із рідним закарпаттям чи балогом тай остальними бандюками. Особенно білецький тварь рідкісна, настоящий олігарх місцевий, хитрий, подлий, ще й руки у крові замазані у того нелюда

Гуцул 2021-11-18 / 18:38:59
Не зрозуміло суть заяв заступників? Вони і так згідно закону мають писати заяви як прийде новий голова.

НОВИНИ: Політика

23:53
/ 38
В Ужгороді представники ПЦУ відмовилися від участі в молитовному сніданку, на який влада запросила УПЦ Московського патріархату
03:04
/ 2
Що показав перепис у Румунії?
15:00
/ 13
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая