Кабмін погодив звільнення Полоскова з посади голови Закарпатської ОДА

Кабінет міністрів погодив звільнення голови Закарпатської обласної державної адміністрації (ОДА) Анатолія Полоскова.

Кабмін погодив звільнення Полоскова з посади голови Закарпатської ОДА

Рішення принято 17 листопада, повідомляє РБК-Україна, посилаючись на рішення уряду.

Анатолій Полосков виконує обов'язки голови ОДА з грудня 2020 року.

Анатолій Полосков народився в 1968 році. Працював на різних посадах в банківському секторі, займався підприємницькою діяльністю. З 2011 року був директором виноробної компанії.

При цьому попередній голова ОДА Олексій Петров обіймав посаду керівника Закарпаття з 23 квітня, таким чином не пробувши на посаді і року.

 

 

 

 
17 листопада 2021р.

Теги: звільнення, Полосков, кабмін

Коментарі

місний 2021-11-18 / 12:06:31
тать це і є правда істинна бо видно це простим людям як робить сесь петров хоч немісний но за простих людей хоче справедливості і проти усіх місних злодіїв!

антибіотик 2021-11-18 / 10:10:40
самий єфективний керівник на цій посаді генерал ПЕТРОВ !!!!!!!!!

до "лис"(18-34год)... і -усіх краян 2021-11-18 / 08:58:43
П."лис"!АБСОЛЮТНО ПРАВИЛЬНО КАЖЕТЕ-ЗГОДЕН З Вами!Класти на Усі Керівні Посади Треба ПРИШЛЯКів-бо НАШІ закарпатці УСЕ РОЗКРАДУТЬ лишеп-"ТІЛЬКИ ЦЕ І ВМІЮТЬ ТупоГолові"-ЦЕ ВЖЕ ВИдно за ост 20років Усім і простим Людям-Краянам Закарпаття!

ужгородка 2021-11-18 / 08:12:57
повне ніщо. глупий як і вся зелень

Сергій 2021-11-17 / 23:53:36
Наступний на вихід шнирьок Петрова - прокурор Дмитро Казак

До Еволюції 2021-11-17 / 23:49:13
Це правда. На жаль. Стільки молодих політологів, громадських активістів, а при владі лише бариги для бариг, корупціонери для корупціонерів. Саме слово "влада" вже не асоціюється зі знаннями і вміннями, кращістю, обраністю, зараз це віддає чимсь порочним та зловонним. Шкода молодь, яка не має альтернативи. Шкода молодь, яка не дає альтернативи. Шкода молодь, якій не дають стати альтернативою.

Еволюція г.. в природі 2021-11-17 / 21:57:50
Барига з 42км. Губернатором був, Викладач Медведчуківський губернатором був, Клептоман-реакриаційник губернатором був, Контрабандист, губернатором був, Мент губернатором був, Кондитер губернатором був, Контррозвідник губернатором був, Винороб губернатором був. Професіонала з фаховою освітою «управління в органах влади» тільки не було.
Перелік класифікатора професій в Україні ще має професії для продовження експериментів….

Коменти які характеризують закарпатия 2021-11-17 / 19:06:55
Бос..Нашто чужих,дійсно? межи своїми легше красти))..Довго сь думав придурку іще Ланя говнюка і долбодятла прикапчав))..може ти ще Януковича на трон зась притягти??
Лев
17.11.2021 14:29
Коадить своих хлопцив а не всяких Петрових Иванових полоскових и инших зальотиков
Бос
17.11.2021 14:26
У нас на закарпатю э свои нам не треба зальотних&липше був би ланьо михайло Иванович а не всяка шушара и бувуби порядок
jonny
17.11.2021 14:22
знову буде петров, помста зелених київських
Москаль
17.11.2021 14:21
Верните Москаля и все станет на свои места
Золтан
17.11.2021 14:19
Зняли ОПшники "рідного закарпатця" у відповідь на зняття Петрова. Запасаємось попкорном)))
До Оооо
17.11.2021 14:17
Ось насправді!!
Чому ламати, а не будувати??
Бо ламати легше, а будувати -- здається нікому не потрібно..
Мирний Атом
17.11.2021 14:17
яка в пень закарпатська система , не є ниякої закарпатської системи , лизати хіба гузицю у верхах , то є закарпатська система
Іван Васильович
17.11.2021 14:15
Ха, це буде цікаво..Зеленський пришле Термінатора на йсю шоблу..Я би вернув зараз злого Петрова на губернатора)..
Коля
17.11.2021 14:05
Зелених копкають з Закарпаття.
Оооо
17.11.2021 13:56
Це цікаво, хто прийде наступний пробувати зламати закарпатську систему?))

до лис 2021-11-17 / 18:50:12
Усралися якраз наші ворюги. Уже зрозуміло усім що наші ніколи не наведуть тут порядок, у главі усіх установ треба класти пришляків. Чуда не зроблять але так хоча би місцеві злодії не будуть на розслабоні красти в тиху приспівуючи

ЛИС 2021-11-17 / 18:34:47
Уср.....ся з тищенком-котлетою!

Полосков іди дальшу шмурдяк свій бадяжити, ти паршивий торговиць смертив 2021-11-17 / 17:55:21
Допонтовалося рідне закарпаття, типир не лиш голова ради буде от слуг, а ще й губернатора покладуть президентського. Рідне закарпаття обєднуйтеся з балогом і шатайте ситуацію в області дальше, у вас так класно получаєся))))) Ще аж типир Тищенка покладуть губернаторам я просто устрою празник

Василь 2021-11-17 / 16:19:59
Прожиють люди без голови ОДА і Ради, ще ментів треба повиганяти з прокурорчатами, податківців най люди без упирів пожиють хоть місяць спокійно.

Виктор 2021-11-17 / 16:19:21
Фейк

Місцевий 2021-11-17 / 14:53:14
А може в УжНУ готують якусь петицію до Будапешта, Братислави чи то й Праги!?
:)

Семен 2021-11-17 / 14:19:25
Полоскова

Воланд 2021-11-17 / 14:18:57
Треба ввести Пряме правлiння президента!

Семен 2021-11-17 / 14:18:46
Здається що мінери чекають указу про звільнення Полоскання і будуть доти мінувати поки не буде указу.Коли буде відомо хто голова ОДА будуть обирати голову ради.

пішта 2021-11-17 / 14:09:27
та кажете, що типирь у нас повне безвладдя, ни голови ОДА, ни голови обласної ради, ще й постійне замінування адмінбудинку облради, одне слово,колапс влади

НОВИНИ: Політика

23:53
/ 25
В Ужгороді представники ПЦУ відмовилися від участі в молитовному сніданку, на який влада запросила УПЦ Московського патріархату
03:04
/ 2
Що показав перепис у Румунії?
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая