Ужгородський сепаратист Димитрій Сидор "засвітився" на акції сепаратистів у Польщі (ФОТО)

Протоієрей, настоятель ужгородського Хрестовздвиженського кафедрального собору УПЦ Московського патріархату Димитрій Сидор "засвітився" на акції сепаратистів у Польщі.

Ужгородський сепаратист Димитрій Сидор "засвітився" на акції сепаратистів у Польщі (ФОТО)

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомив Ігор Ісаєв.

"Сидор, як виявилося, приїжджав до лемків-сепаратистів вчергове зовсім недавно, на 70-ту річницю акції "Вісла", в місцеву сепарськую організацію "Руска бурса". Якщо перший візит тримали в таємниці, то зараз про це повідомили навіть сепарські лемківські ЗМІ. Почитайте текст і зверніть увагу - поваги до територіальної цілісності України там нуль, її частина називається виключно Підкарпатською Руссю (немає, власне, поваги і ні до чого іншого, окрім себе - подивіться, як автор відгукується про мукачівських "мадярів", роздумовуючи, "краще" вони або "дешевше", - інформує І.Ісаєв, який мешкає в Польші, є журналістом тамтешнього державного радіо і добре володіє ситуацією.

Як стає зрозуміло з допису, вказаному візиту 28 квітня на лемківські терени в Польщі засудженого на українському Закарпатті за посягання на територіальну цілісність України московського клірика передував інший, що відбувся торішнього літа. "Але якщо раніше з Закарпаттям навіть "сепаратисти" (лемки-сепаратисти в Польщі - ред.) намагалися триматися осторонь, не надто показуючи зв'язки з ним - всім зрозуміло, Дмитро Сидор працює на Москву - то зараз чомусь стали брататися більше", - вказує дописувач, наголошуючи: "Якщо йдете на змову з ФСБ РФ або з її агентами - будьте ласкаві відповідати за вчинки." Чітко вказуючи, що "польські служби стежать за Дмитром Сидором та його поїздками в Польщу".

Зі слів І.Ісаєва, "Республіка Польща визнає лемків як окрему, зокрема від українців, меншину. На практиці все виглядає так, що частина лемків співвідносить себе з українцями, а частина вважає окремим народом - їх в побуті називають "лемками-сепаратистами"... Чи варто уточнювати, що перші з другими лемки влаштовують такі #лемкосрач-і...

Але після 2014 року лемкосрачі увійшли в нову фазу. Якщо раніше вони були пасторально благоліпними - хто не так перехрестився або згарду погану в церкві надів, ууу, так ти сепаратист, ааа, так ти українка, все зрозуміло з тобою! - то зараз все пішло у велику політику. "Сепаратисти", які і раніше на конгреси в Москву їздили, зараз п'ята колона, а "українці" збирають пожертви для української армії".

15 червня 2017р.

Теги: Сидор, сепаратист, лемки, Польща

Коментарі

Вуву 2017-06-18 / 02:18:44
Напевно потрібно шукати зерно порозуміння а не нагнітати емоційі і зводити все жо спільного знаменника.
Бо по коментарях йдеться про декілька різних речей... Щодо обговорення.

PATRIOT 2017-06-17 / 11:10:03


Хамство, тролінг і перехід на особистості. Коментар видалено. Адмін


Авторy лемкo 2017-06-17 / 06:22:45
Автор невиступайте проти мріям українського народу бути повноправними європейцями в Європейській унії і в НАТО. То ви працюєте для імперських росіян. З яких пір Польща и Словаччина знаходяться в таборі с Росією і являються ворогами України? За те, що газ дістаєте з Словаччини, що б ви непомерзли зимою і цей газ переходить через території Польщі і Словаччини там, где живуть лемки? А ваші слова пусті, що "Всі свідомі українці чудово знають, що таке "Операція Вісла". Якщо б не були ваші слова пусті і Україна мала б свідомих українців, так лемки б діставали такі права і таку політичну піддержку, як Кримські татари від України.


неД.О.журналіст) 2017-06-16 / 21:58:47


Рожева мрія ідіота)


Микола 2017-06-16 / 21:01:17
ще мало, і ера скакунів з неД.О.журналістами відійде в минуле,... Цикл, так сказать!!!

Автор 2017-06-16 / 19:01:01
наті
Всі свідомі українці чудово знають, що таке "Операція "Вісла". Бо це біль і трагедія українського народу.
Сепаратистами називають не лемків загалом, а ту їх частину, яка, спокусившись на гроші, підпрацьовує на інші держави творенням зручного для них кишенькового народу - на Росію, Польщу, Словаччину.

ната 2017-06-16 / 08:52:59
Автор ви колись читали про Віслу чи чули розповіді лемків? Якщо не чули то подивіться сотні відео, статей а потім їх сепарами називайте.

Земляк 2017-06-16 / 08:22:16
Сидор нехай йде в Москву i не баламутить патриархат!

О.Д. 2017-06-16 / 01:42:44


До "лемко"

Шліть, хто вам забороняє?

Але спершу навчіться писати без капслока. Бо великі букви вам ані мудрості. ані значущості не додадуть


О.Д. 2017-06-16 / 01:41:56
Степан 2017-06-15 / 18:36:0
На оце ваше "повна брехня" вже вам відповів у Фейсбук. Зрештою, візьміть текст з лемківськог7о видання, який наводиться як ілюстрація, і завважте, що Сидора називають гостем. Цього мало, аби зрозуміти приязність стосунків з цим агентом ФСБ?
Так, гість буває і небажаним. Але щось з цієї інформації не видно, аби Сидора з тієї акції накопали в гузицю. От тільки не дублюйте мені тут ту ж дурницю, що і в Фейсбуку - про гостинність і т.д.

Степан Крук 2017-06-15 / 23:44:09
Чорт ( а не Бог) з цим Сидором !А ось Хрестовоздвиженський кафедральний собор стопудово повинен перейти у власність УПЦ Київського патріархату. В центрі Ужгорода гундяївський сепаратистський клондайк - це не порядок!

СМІХОТА... 2017-06-15 / 23:09:30


Коментар видалено за зловживання багатоніковістю. 

Ви вже, будь ласка, визначіться, чи ви лемко, чи СМІХОТА.


Корятович 2017-06-15 / 23:02:34
А що піп Сидор пірається сьогодні як 'лемкосрачем'? А я думав що він разом зі своїм боживольним соратником, Прем'єр Міністром, вважаються 'русиносрачами'?...:-)

лемко 2017-06-15 / 19:52:47
МОЖЛИВО ПОТРІБНО ПРИСЛАТИ ЦЮ СТАТТЮ ЩО ВИ ПИШЕТЕ ПОЛЬСЬКІЙ ВЛАДІ КОТРА ФІНАНСУЄ ЛЕМКІВ І ЦЮ ОРГАНІЗАЦІЮ! ХАЙ ВАШ САЙ ТРІШКИ ПО СУДАМ ПОСУВАЄ!

Віталій Грегор 2017-06-15 / 18:49:17
в'язниця давно вже плаче за цим сепаратистом!

До степана 2017-06-15 / 18:48:05
В статті написано є Лемки-Українці, які збирають гроші для ЗСУ. До них претензій немає! Але є й лемки-путінські пополизателі, сепаратюги, ФСБешні агенти, які є 5 колоною кремля. Так і у нас є русини-українці, такі як я і до них претензій нема! А Є такі як сидор - ФСБешний агент ....

Роман 2017-06-15 / 18:41:24
Горбатого могила справить

Степан 2017-06-15 / 18:36:01
Повна брехня. Отець Сидор здійснив приватну поїздку в Польшу. Його ніхто не запрошував на відзначення лемками депортації лемків (операція "Вісла") в 1947 році. Лемки в Польші офіційни визнані національною меншиною і їхні громадські організації фінансуються за рахунок програм Євросоюзу по підтримці національних меншин. Лемки дуже негативно відносяться до одного з виновників депортації - Росії. Лемки у своїй діяльності підтримують єдність України.
Панове, чому ви такі близорукі і продовжуєте розпалювати, відкритою брехнею, ворожнечу між слов'янськими народами? Бачу не має у вас нічого святого.

НОВИНИ: Політика

17:15
НАБУ оголосило підозру посадовцям УЗ через махінації з тарифами
05:15
/ 122
"Операція "Паспорт"
02:37
/ 3
У "Мукачівській справі" апеляції подали як адвокати бійців ПС, так і ГПУ (ДОКУМЕНТ)
09:15
/ 10
На противагу мовчанці під час протистояння на Хустщині, Москаль зутрівся з "новообраним керівництвом" райради
18:19
/ 10
Обласний Блок Петра Порошенка обурений владним переворотом в Хустській райраді, представник Порошенка в області Москаль – мовчить
15:03
Екс-депутати, чиї картки незаконно голосували на дерибанній "замінованій" сесії Ужгородської міськради, ухиляються від слідства
15:47
/ 25
Новим "головою" Хустської райради став представник "Єдиного Центру", а "заступником" – "радикал"
03:58
/ 3
Одного з підозрюваних у державній зраді суд на Закарпатті звільнив від відповідальності
02:17
/ 3
Суд за позовом Москаля "забезпечив" Мукачеву вулиці Бандери і Шухевича
13:18
/ 21
На незаконній сесії в Хусті голову райради та його заступника позбавили повноважень
03:41
/ 2
Російська агентура в Угорщині підриває єдність Європи та намагається дестабілізувати Закарпаття
17:56
/ 9
У четвер голова Хустської райради розкаже про протистояння та чиновницький саботаж через будівництво міні-ГЕС
04:08
/ 5
Замовник провокаційних "угорських" стел на Закарпатті переховується в Росії - СБУ
02:06
/ 8
Угорський паспорт. Питання подвійного громадянства в Україні досі не врегульовано
05:18
/ 9
"Карпатська Січ" провела благодійний страйкбольний турнір до дня солідарності з політв'язнями
05:15
/ 13
На закарпатській Тячівщині роздають листівки із закликом бойкотувати Київський патріархат з українською мовою в богослужіннях
05:14
/ 86
Влада Ужгорода вважає, що місто розташоване на "на угорських етнічних землях"
03:09
/ 5
Угорські паспорти отримав мільйон закордонних угорців - Шем’єн
16:07
/ 5
Попри гучні заяви екс-прем'єра Яценюка про звільнення всього штату закарпатської митниці, у відомстві цього доручення навіть не отримали