Вищий спецiалiзований суд підтвердив вирок сепаратистові Сидору

Сьогодні в м. Києві Вищий спецiалiзований суд України з розгляду цивiльних i кримiнальних справ залишив вирок, винесений Димитрію Сидору, без змін.

Вищий спецiалiзований суд підтвердив вирок сепаратистові Сидору

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, 19 березня в Ужгороді відбулося завершальне судове засідання у кримінальній справі №499 за ч. 1 ст. 110 КК України "посягання на територіальну цілісність і недоторканість України", порушеній проти протоієрея УПЦ Московського патріархату о. Димитрія Сидора слідчим відділ УСБУ в Закарпатській області ще 5 грудня 2008 року. 

Суддя Закарпатського апеляційного суду Іван Стан оголосив вирок – три роки позбавлення волі з відтермінуванням виконання вироку на 2 роки. Саме стільки, скільки вимагав прокурор. Також Димитрія Сидора зобов’язано сплатити штраф у сумі 1840 гривень. Додатково покарання обмежувало засудженого у закордонних поїздках і зобов’язувало повідомляти про зміну місця проживання.

Д.Сидора судили за те, що він як представник Сойму підкарпатських русинів звертався до Росії з проханням визнати незалежність так званої Підкарпатської Русі від України.

 

18 жовтня 2012р.

Теги: Сидор, сепаратист, вирок

Коментарі

ангел 2012-12-03 / 17:13:01
Він походу знак СВОБОДИ показує

лупіч 2012-10-22 / 21:49:09
гляньте йому в очі. бігме цей пописько не сповна розуму.шизик. або прикидається, щоб руські за свого принимали й гроші платили.

105 2012-10-22 / 12:36:29
Дорога до Європейського суду відкрита...

Bohdana 2012-10-21 / 12:25:22
Погоджуюся з коментарем Города: у матушке-Расєє попові кістки би світилися на уранових шахтах.
За два роки він щось собі намолить і в тюрму не сяде.
Рішення суду -комедія.
Особливо - 1800 гривень штрафу!!!
Це стільки варта єдність і мир у багатомільйонній державі?!
Пригадую радянську класику: " Советский суд-самий гуманний суд в мире!"...

József 2012-10-19 / 21:14:01
Я незнаю хто Ви . Як Вам треба Пукинськои мацкальщини . Тоди збирайте бунчи та до пукина до сибиру з Нашои Украини. Вроди говорили що Ви ще й священник то правда чи ни . Як йо то думати треба про паству

miscevij 2012-10-19 / 19:00:39
kosma idi vci istoriju.avstro-uhorscsini z 1918 roku vzse nemaje.je tilki uhorske korolivstvo do 1945 roku regentom jakoji buv vitéz nagybányai HORTHY MIKLÓS.

Косма 2012-10-19 / 18:32:34
Як ви знаєте шановний громадянине України з Ужгорода, який не зміг за 20-ть років незалежності вивчити державної мови (в то время как мы знаем и украинский и русский на довольно неплохом уровне) Августин Волошин проживав тоді, коли Закарпаття входило до Австро-Угорщини і не міг стати громадянином України. А героями повинні ставати ті люди, які зробили якісний вклад у культурний та економічний розвиток народу. Думаю, що А. Волошин зробив не менше за того ж В. Януковича, В. Литвина, які зараз правлять нами або В. Ющенка, Л. Кучму,Л. Кравчука, які правили раніше!

Город 2012-10-19 / 16:06:29
Чому лише три роки і чому з відтермінуванням? А чи знає піп Сидор скільки років за схожою статтею отримав би в ссср, чи в його любимій Росії?

из Ужгорода 2012-10-19 / 15:18:39
"А. Волошин не є і не був громадянином України"

А как же он тогда стал Героем Украины?
Вот интересно.

Косма 2012-10-19 / 15:18:06
Русинів як народу нема. Є змадяризовані, румунізовані, зсловачені і сполячені білі хорвати по обидва боки Карпат. Хотя і чистих українців у нас кіт наплакав. Но зато ми по ментальності більш європейці, чим донецькі!

Косма для Оксани 2012-10-19 / 15:15:08
А. Волошин не є і не був громадянином України

местный 2012-10-19 / 14:49:27
особо страшен гигантский штраф. дедушко на паперти побираться будет :(

из Ужгорода 2012-10-19 / 14:29:25
"журік 2012-10-19 / 13:57:12
Що значить "обережніше"? Сидора ж судили не за те, що священник, а саме за те, що сепаратист. Досить було бути обережними. Лупити треба цю мацкальську агентуру"

Журик, а может не стоит "косить" под ЖУРИКА.

Волошин был не священником, а Законно назначенным федеральным Соймом Премьер-министром Республики Подкарпатская Русь.

А кем "закончил" ???

/понимаю, админ скажет "украиносрач" и поготив/

Іван 2012-10-19 / 14:10:33
Видно по морді, що дебіл

журік 2012-10-19 / 13:57:12
Що значить "обережніше"? Сидора ж судили не за те, що священник, а саме за те, що сепаратист. Досить було бути обережними. Лупити треба цю мацкальську агентуру

Оксана 2012-10-19 / 13:47:07
Шановні журналісти, може обережніше з словами, як то "сепаратист", а інакше треба прибирати з набережної Ужгорода пам`ятник сепаратисту А.Волошину, який також ніби був священником.

ВАся 2012-10-19 / 10:31:54


Флуд. Коментар видалено. Адмін


euro union 2012-10-19 / 10:22:35
но то ГЛІГ жорстокий. до росії Закарпаття не треба нияк, але до євросоюзу то би було ліпше.

ТЕРЕН 2012-10-19 / 09:36:39
Як би структури держбеспеки працювали належним чином а не займались бізнесом то таких як сепаратист Сідор небуло би ні в Закарпатті ні в Криму.

гліг 2012-10-19 / 09:25:32
Для московського попа Сидора це занатто мякий вирок.За посягання на цілісність УКРАЇНИ потрібно давати смертну кару.

завантаження...

НОВИНИ: ПОЛІТИКА

21:36
Кафедральний собор і історична резиденція єпископів МГКЄ знову відкрили свої двері для відвідувачів
02:36
/ 3
Ситуація в Україні критична, але вихід існує – політолог
12:34
/ 10
Поліція Хуста фальсифікує розкриття резонансних антиукраїнських злочинів – правозахисник
01:56
/ 21
Угорщина розглядає варіант приєднання Закарпаття – Маломуж
16:49
/ 61
Чи може відвертий українофоб очолювати історичний факультет УжНУ?
11:54
/ 18
На Закарпатті, прикриваючись миром і злагодою, за участю "русинів" збираються пропагувати "русскій мір" – ОДА
12:52
/ 3
Закарпатська ОДА надумано і протизаконно саботує децентралізаційну реформу в області – експерт
22:41
/ 1
У Берегові на адвокатському семінарі професор з Будапешта знов піднімав тему "широкої автономії" для угорців Закарпаття
14:34
/ 3
Дипломат, яка "засвітилась" у контрабандних схемах на Закарпатті, з МЗС не звільнена, ще й погрожувала судом
13:52
/ 5
Обвинувальний акт стосовно звинувачених по "мукачівській справі" бійців "Правого сектора" суд повернув прокуратурі
11:17
Відводу суддів у "мукачівській справі" не буде
10:04
У Мукачеві почався судовий процес у "мукачівській справі"
02:36
У середу суд продовжить розгляд справи щодо стрілянини у Мукачеві
22:26
/ 4
Із 9-ти нардепів від Закарпаття до робочої групи по підготовці закону про СЕЗ "Закарпаття" увійшов лише один
23:23
В АП мають претензії до Саакашвілі та Москаля – політолог
22:40
/ 8
Путін дійде навіть до Закарпаття, якщо його не спинити, — Олександр Гаврош
13:47
/ 7
Попередник Москаля поскаржився Гройсману, що той саботує об'єднання громад на Закарпатті
15:09
/ 1
Прокуратура після подій у Мукачівському міськрайонному суді готує затримання очільника ПС Закарпаття – адвокат
00:46
/ 4
Москаль матюками "посилає" тих, хто бажає об'єднатися в територіальні громади - на рік і в прокуратуру
00:39
/ 44
Сільради зі Свалявщині також поскаржилися на блокування децентралізації Закарпатською ОДА
14:02
Події в останньому засіданні по "мукачівській справі" – провокація системи з метою зробити процес закритим – адвокат
23:25
/ 2
"Правий сектор" оприлюднив свої вимоги у "мукачівській справі"
17:22