Вищий спецiалiзований суд підтвердив вирок сепаратистові Сидору

Сьогодні в м. Києві Вищий спецiалiзований суд України з розгляду цивiльних i кримiнальних справ залишив вирок, винесений Димитрію Сидору, без змін.

Вищий спецiалiзований суд підтвердив вирок сепаратистові Сидору

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, 19 березня в Ужгороді відбулося завершальне судове засідання у кримінальній справі №499 за ч. 1 ст. 110 КК України "посягання на територіальну цілісність і недоторканість України", порушеній проти протоієрея УПЦ Московського патріархату о. Димитрія Сидора слідчим відділ УСБУ в Закарпатській області ще 5 грудня 2008 року. 

Суддя Закарпатського апеляційного суду Іван Стан оголосив вирок – три роки позбавлення волі з відтермінуванням виконання вироку на 2 роки. Саме стільки, скільки вимагав прокурор. Також Димитрія Сидора зобов’язано сплатити штраф у сумі 1840 гривень. Додатково покарання обмежувало засудженого у закордонних поїздках і зобов’язувало повідомляти про зміну місця проживання.

Д.Сидора судили за те, що він як представник Сойму підкарпатських русинів звертався до Росії з проханням визнати незалежність так званої Підкарпатської Русі від України.

 

18 жовтня 2012р.

Теги: Сидор, сепаратист, вирок

Коментарі

ангел 2012-12-03 / 17:13:01
Він походу знак СВОБОДИ показує

лупіч 2012-10-22 / 21:49:09
гляньте йому в очі. бігме цей пописько не сповна розуму.шизик. або прикидається, щоб руські за свого принимали й гроші платили.

105 2012-10-22 / 12:36:29
Дорога до Європейського суду відкрита...

Bohdana 2012-10-21 / 12:25:22
Погоджуюся з коментарем Города: у матушке-Расєє попові кістки би світилися на уранових шахтах.
За два роки він щось собі намолить і в тюрму не сяде.
Рішення суду -комедія.
Особливо - 1800 гривень штрафу!!!
Це стільки варта єдність і мир у багатомільйонній державі?!
Пригадую радянську класику: " Советский суд-самий гуманний суд в мире!"...

József 2012-10-19 / 21:14:01
Я незнаю хто Ви . Як Вам треба Пукинськои мацкальщини . Тоди збирайте бунчи та до пукина до сибиру з Нашои Украини. Вроди говорили що Ви ще й священник то правда чи ни . Як йо то думати треба про паству

miscevij 2012-10-19 / 19:00:39
kosma idi vci istoriju.avstro-uhorscsini z 1918 roku vzse nemaje.je tilki uhorske korolivstvo do 1945 roku regentom jakoji buv vitéz nagybányai HORTHY MIKLÓS.

Косма 2012-10-19 / 18:32:34
Як ви знаєте шановний громадянине України з Ужгорода, який не зміг за 20-ть років незалежності вивчити державної мови (в то время как мы знаем и украинский и русский на довольно неплохом уровне) Августин Волошин проживав тоді, коли Закарпаття входило до Австро-Угорщини і не міг стати громадянином України. А героями повинні ставати ті люди, які зробили якісний вклад у культурний та економічний розвиток народу. Думаю, що А. Волошин зробив не менше за того ж В. Януковича, В. Литвина, які зараз правлять нами або В. Ющенка, Л. Кучму,Л. Кравчука, які правили раніше!

Город 2012-10-19 / 16:06:29
Чому лише три роки і чому з відтермінуванням? А чи знає піп Сидор скільки років за схожою статтею отримав би в ссср, чи в його любимій Росії?

из Ужгорода 2012-10-19 / 15:18:39
"А. Волошин не є і не був громадянином України"

А как же он тогда стал Героем Украины?
Вот интересно.

Косма 2012-10-19 / 15:18:06
Русинів як народу нема. Є змадяризовані, румунізовані, зсловачені і сполячені білі хорвати по обидва боки Карпат. Хотя і чистих українців у нас кіт наплакав. Но зато ми по ментальності більш європейці, чим донецькі!

Косма для Оксани 2012-10-19 / 15:15:08
А. Волошин не є і не був громадянином України

местный 2012-10-19 / 14:49:27
особо страшен гигантский штраф. дедушко на паперти побираться будет :(

из Ужгорода 2012-10-19 / 14:29:25
"журік 2012-10-19 / 13:57:12
Що значить "обережніше"? Сидора ж судили не за те, що священник, а саме за те, що сепаратист. Досить було бути обережними. Лупити треба цю мацкальську агентуру"

Журик, а может не стоит "косить" под ЖУРИКА.

Волошин был не священником, а Законно назначенным федеральным Соймом Премьер-министром Республики Подкарпатская Русь.

А кем "закончил" ???

/понимаю, админ скажет "украиносрач" и поготив/

Іван 2012-10-19 / 14:10:33
Видно по морді, що дебіл

журік 2012-10-19 / 13:57:12
Що значить "обережніше"? Сидора ж судили не за те, що священник, а саме за те, що сепаратист. Досить було бути обережними. Лупити треба цю мацкальську агентуру

Оксана 2012-10-19 / 13:47:07
Шановні журналісти, може обережніше з словами, як то "сепаратист", а інакше треба прибирати з набережної Ужгорода пам`ятник сепаратисту А.Волошину, який також ніби був священником.

ВАся 2012-10-19 / 10:31:54


Флуд. Коментар видалено. Адмін


euro union 2012-10-19 / 10:22:35
но то ГЛІГ жорстокий. до росії Закарпаття не треба нияк, але до євросоюзу то би було ліпше.

ТЕРЕН 2012-10-19 / 09:36:39
Як би структури держбеспеки працювали належним чином а не займались бізнесом то таких як сепаратист Сідор небуло би ні в Закарпатті ні в Криму.

гліг 2012-10-19 / 09:25:32
Для московського попа Сидора це занатто мякий вирок.За посягання на цілісність УКРАЇНИ потрібно давати смертну кару.

завантаження...

НОВИНИ: Політика

17:48
/ 4
Балога звернеться до НАБУ стосовно "регіонального" мільярда "від Москаля"
16:49
/ 6
Громадські діячі, волонтери та правозахисники стали на підтримку лідера ПС Закарпаття і звернулися до керівництва держави (ДОКУМЕНТ)
14:45
/ 5
Нардепи Лунченко і Ланьо не підтримали законопроект про зниження акцизного збору на вживані авто
04:19
/ 2
Якщо Сачко буде ув'язнений, я сприйму це як демонстративну фізичну загрозу існуванню моїм побратимам, моїй родині - Стемпіцький
02:17
/ 1
Порошенко призначив послом України в Угорщині жінку
00:52
"Карпатська Січ" "моніторитиме" ревізіоністський захід угорських націоналістів на Верецькому перевалі
00:09
/ 6
Шабунін відмовився від пропозиції Луценка стати прокурором Закарпаття
18:19
/ 20
Керівнику "Правого Сектора" Закарпаття оголосили підозру у скоєнні 15 особливо тяжких злочинів (ДОКУМЕНТИ)
11:15
/ 7
Війна за митницю: Москаль шантажує Київ "дровами"
10:46
/ 72
Угорський націоналістичний "Йоббік" готує чергову провокацію на Верецькому перевалі
10:03
В Ужгороді презентували мапу, де шукати партії
01:10
/ 2
На Закарпаття хочуть "запустити" кремлівського "ЗУБРа"
14:39
/ 67
Угорський сепаратизм в кремлівській упаковці
10:43
/ 1
Від поцілунків Януковича до "кришування" контрабанди: історія одного посла України
03:56
/ 8
У фейсбуківській спільноті Рагу.лі постібалися з "європейського" балу Москаля
02:15
/ 3
На Закарпатті триває "митна війна": Москаль скаржиться на тотальну перевірку контрольованої ним Закарпатської митниці
17:22
/ 7
Закарпатський "губернатор" від БПП Москаль у компанії з політиками з "Відродження" вирішували питання "підтримки економіки області"
01:33
/ 3
У Великих Ком'ятах влада на засипаному піском майданчику поспіхом піарилася на чужих справах
16:01
/ 1
Депутати міськради в Ужгороді просять "всебічного розслідування" стрілянини Волошиним по Рахімову і звіту правоохоронців на сесії
14:09
З нагоди річниці перепоховання Т. Шевченка у рідній землі в Ужгороді відбудеться віче
02:58
/ 8
"Податковий" брат нардепа Пацкана отримав від його нинішнього радника елітну землю біля столичного Пирогова
14:46
/ 2
Москаль планує пропіаритися на школі у Великих Ком'ятах, до оновлення якої не долучився жодним чином
23:27
/ 1
До кривавого інциденту в "Короні" депутат Богуславський написав заяви щодо руйнування пам'ятки (ДОКУМЕНТИ)
17:54
/ 4
Чергові оббріхування від Москаля оперативно "зачистили" на сайті керівника Закарпаття