Росія планувала провокації із сутичками та протистоянням на темі автономії на Закарпатті, затримано проплаченого "відеооператора" (ВІДЕО)

Чергову російську провокацію, направлену на розпалювання міжнаціональної ворожнечі у Закарпатській області, зірвала Служба безпеки України.

Росія планувала провокації із сутичками та протистоянням на темі автономії на Закарпатті, затримано проплаченого "відеооператора" (ВІДЕО)

Структури країни-агресора планували використати конференцію представників нацменшин, що мала відбутися в Ужгороді, для оголошення закликів про надання області автономного статусу. Ці гасла мали зіштовхнути патріотичні сили із представниками національних меншин краю.

Російська сторона також планувала залучити проплачених псевдоактивістів для інспірування сутичок і протистояння з правоохоронними органами. Крім цього, у рамках російської провокації у трьох районах області вночі несанкціоновано розміщено агітаційні конструкції з написами угорською мовою. У зв’язку з тим, що ці банери встановлювалися без дозволів органів виконавчої влади, вони були демонтовані комунальними службами.

Встановлено, що демонтовані агітаційні матеріали були виготовлені поліграфічним підприємством Києва на замовлення осіб, які підтримують контакти з російськими інформаційними центрами. Жодні місцеві організації до виготовлення й розміщення цих матеріалів відношення не мають.

Також 18 травня співробітники СБУ затримала чоловіка, який мав забезпечити відеозйомку провокацій в Закарпатті. Під час бесіди з оперативниками спецслужби він повідомив, що за 10 тисяч гривень отримав замовлення на підготовку тенденційних матеріалів від особи, яка користується телефоном російського оператора стільникового зв’язку. За його словами, він неодноразово виконував замовлення з РФ, зокрема щодо висвітлення подій 2 травня в Одесі. Обов’язковою умовою співпраці російський замовник завжди висував дотримання класичних для спеціальних служб вимог конспірації. Громадянин був допитаний у якості свідка в рамках відкритого раніше кримінального провадження за ст. 110 Кримінального кодексу України. Опитаному оголошено офіційне застереження. Слідчі дії тривають, повідомляє прес-служба СБУ.

20 травня 2017р.

Теги: сутички, провокації, автономія, відеооператор

Коментарі

ЧИТАЧ 2017-05-25 / 09:13:17
Учаснику! А чому б не назвати тих, хто провокуе міжетнічний спокій на Закарпатті!

Мигаль 2017-05-21 / 18:51:20
Слыш, ISTVAN? Кить так дуже лйубиш московитську пропоганду, то вали на хрен за Урал, вудкы твойи прапредки прийшли на нашу зимлю. Тай йеден твуй сородич (Бийло Кун) там комунизмы стройив, та казав, ош дуже" му добре там было. Чого туй постоянно свойу вонь роспространйайеш?

Вуву 2017-05-21 / 10:28:51
Але маскаля сюди призначив порошенко як наглядача ... А не медведчук.

Учасник 2017-05-21 / 09:42:03
Хтось в Краї дуже хоче зрушити між етнічний спокій .І провокує .А хто , ми навіть добре знаємо ...

Москаль 2017-05-21 / 08:49:55
Складається таке враження, що гена луганський приїхав до нас, щоб знищити Закарпаття а потім звалити в Австрію до жінки та доньки. Життя там дороге, так він у нас заробляє. Медведчуковський смотрящий. СБУ ви є??? Що робите?

Гентеш 2017-05-21 / 06:50:48
Хтось мені скаже що такі бетонні знаки можна виготовити і встановити і влада їх непобачить ? Ви що здуріли ? Всі в долі і в темі цій чинуші предателі

Вуву 2017-05-21 / 01:44:30
Щось порошенко не спішить медведчука позбавляти украйінського громадянства ... Неспішить !?

сорри 2017-05-20 / 22:49:48
Шовгор Медведчука Чубирко є соратником Москаля по широкій коаліції в облраді, тому головним дестабілізатором Закарпаття є Москаль

gobi baci 2017-05-20 / 22:26:55
коли шовгора Ведмедчука Іванка Чубрка за дупу візьмете хлопці з СБУ і його Тайожний Вибор ?

Коля 2017-05-20 / 22:13:00
Купка бовдурів з отаманом Москальом виішила знищити Закарпаття. Як вже задовбали ці Данацки, Ступачки, Павлови! Хтось важко працює, платить податки, а ця бидлятина від нє фіг робити цирки влаштовує! Печально то , що правоохоронці, які би мали цю клоунаду приструнити і самі такі ж скомпроментовані! В тій же Росії сиділа би ця шваль вже, ще і майно би конфіскували, що на нелегалам ця канторка призаробила!

Кара 2017-05-20 / 22:06:35
Ступак та Данацко явно дестабілізують своєю ніби. Т громадчькою активністюсмтуацію в області. Коли вже СБУ покладе край цьому безпрєдєлу!

сорри 2017-05-20 / 22:04:05
Кажеш "провокаційний фейк", István? Та ну...Це ж просто милий жарт ваших політичних друзів з Росії.

Андриана 2017-05-20 / 21:59:44
Пока СБУ не прикроет Ступачку, будут провакации. Лорка решила кинуть своих прихвостней безработных с уголовным прошлым. Теперь она взялась за АТОвцев, Гена ею не доволен. Капусты дают ей море за провокации, а результат, все ржут над ними. Бегают, как стая бездомных собак. Хозяева лоркины их сейчас стерелизуют, а ей дадут новых кабельков.

István 2017-05-20 / 21:25:02
Лкрук, ви спочатку прочитайте дату статті, що ви згадаєте. Звістки про затримання Шина та Ваша теж були частиною провокаційного фейка.

Степан Крук 2017-05-20 / 18:35:49
В ЗМІ зявилися перші прізвища затриманих СБУ учасників шабашу: голова районної ради Йосеф Шин і депутат райради Отто Ваш.

Степан Крук 2017-05-20 / 18:05:58
Організували зборище так званих "представників нацменьшин". Для мене завжди було загадкою, хто в Закарпатті, котре представляє більше сотні національностей є нацменьшиною?! Думаю, цього не до кінця розуміють і в сепарбанді. Бо виходить, що нацменами є всі без виключення. І ше... Безумовно, що СБУ грамотно підійшла до питання недопущення чергового шабашу. Хотілося б знати призвіща тих запроданців, котрі приймали в цьому участь. А то не приведи Господь зустрінеш такого на вулиці і поручкаєшся з ним....

тать бандерлог 2017-05-20 / 16:24:21
Можвже пора ступачці ,павлову , рахіку та іншим активістам вломити їхній бізняк прикрили то тепер ті курви перепродались

Олегу 2017-05-20 / 16:05:29


Чому "краще"? Важливо і те, і інше.


Вуйко 2017-05-20 / 15:54:06
Мацкальський патриархат захплюэ область

Олег 2017-05-20 / 14:30:28
ви краще заерніть увагу скільки на Закарпатті храмів московського патріархату стоїть і далі будується

НОВИНИ: Політика

17:52
/ 1
Ізраїль не надав НАЗК інформацію про нерухомість нардепа Третьякова
05:15
/ 128
"Операція "Паспорт"
02:37
/ 3
У "Мукачівській справі" апеляції подали як адвокати бійців ПС, так і ГПУ (ДОКУМЕНТ)
09:15
/ 10
На противагу мовчанці під час протистояння на Хустщині, Москаль зутрівся з "новообраним керівництвом" райради
18:19
/ 10
Обласний Блок Петра Порошенка обурений владним переворотом в Хустській райраді, представник Порошенка в області Москаль – мовчить
15:03
Екс-депутати, чиї картки незаконно голосували на дерибанній "замінованій" сесії Ужгородської міськради, ухиляються від слідства
15:47
/ 25
Новим "головою" Хустської райради став представник "Єдиного Центру", а "заступником" – "радикал"
03:58
/ 3
Одного з підозрюваних у державній зраді суд на Закарпатті звільнив від відповідальності
02:17
/ 3
Суд за позовом Москаля "забезпечив" Мукачеву вулиці Бандери і Шухевича
13:18
/ 21
На незаконній сесії в Хусті голову райради та його заступника позбавили повноважень
03:41
/ 2
Російська агентура в Угорщині підриває єдність Європи та намагається дестабілізувати Закарпаття
17:56
/ 9
У четвер голова Хустської райради розкаже про протистояння та чиновницький саботаж через будівництво міні-ГЕС
04:08
/ 5
Замовник провокаційних "угорських" стел на Закарпатті переховується в Росії - СБУ
02:06
/ 8
Угорський паспорт. Питання подвійного громадянства в Україні досі не врегульовано
05:18
/ 9
"Карпатська Січ" провела благодійний страйкбольний турнір до дня солідарності з політв'язнями
05:15
/ 13
На закарпатській Тячівщині роздають листівки із закликом бойкотувати Київський патріархат з українською мовою в богослужіннях
05:14
/ 86
Влада Ужгорода вважає, що місто розташоване на "на угорських етнічних землях"
03:09
/ 5
Угорські паспорти отримав мільйон закордонних угорців - Шем’єн
16:07
/ 5
Попри гучні заяви екс-прем'єра Яценюка про звільнення всього штату закарпатської митниці, у відомстві цього доручення навіть не отримали
16:03
/ 29
Після привласнення "М-студіо" власник зруйнованої "Корони" і спаленої "України" Роберт Бровді придбав три закарпатських радіо
17:45
/ 41
Власником закарпатського телеканалу "М-студіо" став власник зруйнованої "Корони" і спаленої "України" Роберт Бровді
14:08
/ 3
Прем'єр Угорщини листом закликав закарпатців із подвійним громадянством голосувати на прийдешніх виборах
03:59
/ 13
Москаль взяв участь в урочистостях під символом угорських військової потуги та імперськості