Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".
"Україна як демократична держава не боїться ніяких моніторингів, але, відверто вам скажу, жодних підстав для введення якогось особливого режиму в Україні, зокрема в мовному питанні, я особисто не бачу", – сказав Розенко.
"Я не бачу ніяких загроз мовам національних меншин ні зі сторони українського законодавства, ні зі сторони державних або місцевих органів влади", – зазначив віце-прем’єр.
Він також висловив переконання, що всі заяви сусідніх країн, зокрема Угорщини, пов'язані з їх внутрішньополітичною боротьбою, а також із гібридною війною Росії.
Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, у контексті вказаних подій довкола офісу Товариства угорської культури Закарпаття в Ужгороді заступник голови Закарпатської облради, заступник голови ТУКЗ Йсип Борто вслід за міністром закордонних справ Угорщини Петером Сійярто озвучив потребу в постійній місії ОБСЄ на Закарпатті та навіть вів перемовини на цю тему, хоча не був вповноважений на це владою України.
Учора П.Сійярто вже безпідставно розповів про місію ОБСЄ на Закарпатті як про доконаний факт.
Згодом в ОБСЄ заявили, що немає окремої місії на Закарпатті, вони моніторять ситуацію в з Івано-Франківська.
Постійна місія ОБСЄ призначається для моніторингу політично нестабільних регіонів Європи. Офіційний Будапешт неодноразово вдавався до спроб надати такий статус, співвідносний з ситуацією на Донбасі, політично стабільному Закарпаттю.
Крім того, як з'ясувало Закарпаття онлайн, два будинки під новий офіс угорського товариства в Ужгороді були придбані в 2017-му, ще до підпалу та вибуху.
ТТТ 2018-03-13 / 11:56:15
Антиукраїнська риторика. З таким - на інші, маргінальні ресурси. Коментар видалено. Адмін