Товариство угорців Закарпаття вслід за Будапештом хоче постійної місії ОБСЄ на Закарпатті та не задоволене рішенням Конституційного Суду України

На адресу Закарпаття онлайн надійшли дві офіційні заяви Громадської організації «Товариство угорської культури Закарпаття» (ГО «ТУКЗ-КМКС»)

Товариство угорців Закарпаття вслід за Будапештом хоче постійної місії ОБСЄ на Закарпатті та не задоволене рішенням Конституційного Суду України

У першій ГО «ТУКЗ-КМКС» «висловлює подяку українським правоохоронним органам за їхню оперативну працю, завдяки якій вдалося затримати злочинців, якi 27 лютого підірвали офіс ГО «ТУКЗ-КМКС», а також просить «встановити найсуворіші покарання за вчинений злочин».

У цьому ж зверненні ГО «ТУКЗ-КМКС» «вітає пропозицію ОБСЄ щодо створення на Закарпатті спеціальної моніторингової місії, оскільки з огляду на події, які трапилися в області останнім часом, це є вкрай необхідною ініціативою».

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн"угорський" перший заступник голови Закарпатської облради продовжує мусувати тему постійної місії ОБСЄ на Закарпатті.

При цьому, як відомо, обидва рази напад на офіс ТУКЗ в Ужгороді здійснили особи, керовані з Росії.

Постійна місія ОБСЄ призначається для моніторингу політично нестабільних регіонів Європи. Офіційний Будапешт неодноразово вдавався до спроб надати такий статус, співвідносний з ситуацією на Донбасі, політично стабільному Закарпаттю.

У іншій заяві ГО «ТУКЗ-КМКС» «висловлює обурення з приводу рішення Конституційного Суду України», який, на його думку, «посилаючись на формальні, а не на змістові причини, скасував закон №9073 "Про засади державної мовної політики" від 3 липня 2012 року.»

«Скасування цього, сприятливого для національних меншин закону викликає занепокоєння, оскільки наразі немає діючого спеціального закону, який регулював би практичне застосування мов, а нормативно-правові акти використовуються тільки в тих сферах, які передбачені в галузевому законодавстві. Ми вважаємо, що рішення Конституційного Суду призвело до суттєвого обмеження прав використання мов нацменшин. Ми також стурбовані тим, що до Верховної Ради подані такі законопроекти про мову, які можуть призвести до подальших правових обмежень. Сподіваємось, що парламент в подальшому буде приймати такі закони, які відповідають європейським стандартам, враховують міжнародні зобов'язання та в процесі розробки законів будуть брати участь представники національних меншин, включаючи угорців», - йдеться у заяві, підписаній президією ГО «ТУКЗ-КМКС»

Товариство горської культури Закарпаття по суті є провідником політики уряду Угорщини в Закарпатській області України.

06 березня 2018р.

Теги: ТУКЗ, КМКС

Коментарі

Михайло 2018-07-11 / 13:26:01
Я міркую так. Подвійне громадянство на Україні не допускається. Або громадянин Угорщини , або громадянин України з усіма законодавчими наслідками. Не хочуть вчити українську мову до владних структур і виборів таких не підпускати. Офіційна державна мова одна українська і вся пепреписка йде на державні мові. Перекладачів нехай наймають ті. що не знають державної мови. Вивіски на державні мові, а ті які хочуть на мові нацменшинств прошу за свій рахунок вішайте скільки завгодно. Якщо угорці проживають на Україні. то і підпорядковуються законам України і податки сплачують на Україні. Я б хотів побачити як ті самі угорці віднеслибися до українця колиб він маючи їхнне громадянство не розмовляв угорською мовою.

Вуву 2018-03-08 / 22:58:51
А ще "кмкс" можна прочитати як абревіатуру ... Комуніст модьйор костаршагок. Де мойд мікур нем.

Вуву до ******* 2018-03-07 / 21:26:12
Те що ти пишеш ... Нажаль має місце в нашому житті ... Але на має відповідності то написаного матеріалу.
( Якщо це спроба в такий спосіб відволікти від головнойі теми).

***** 2018-03-07 / 21:13:25
Як хтось казав - треба дивитися ще під другим кутом.Я,звичайно,не вбачаю необхідності у присутності ОБСЄ,але з другого боку може нашим стане трохи ганьба перед спостерігачами,і почнуться робитися нормальні дороги,перестануть викидати мусор де попало,почнуть "олені" паркуватися відповідально,стануть вчасно пропускати "швидкі" та пожарки,щезне бардак з розкопаними ямами та насипаними кучами і т.д.І,саме головне,може з наркоманією щось вже буде робитися?

Вуву 2018-03-07 / 20:33:42
Кмкс повинно бути трансформованим і реформованим і відповідати свойій назві.
Тбт. Таке товариство повинно займатись підтрикою і розвитком культури і культурних проектів у міждержавних відносинах ... А НЕ ЗАЙМАТИСЬ ПОЛІТИКОЮ ТАК ЯК ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ.
Для цього потрібно перевибрати всіх очільників кмкс на людей які дійсно щиро прагнуть займатись тим чим називається ця організація.
А украйінська влада нехай закцентує свою увагу на такій невідповідності яка вже є між назвою кмкс і його реальною діяльністю. Дякую.

закарпатець до Дьердя 2018-03-07 / 15:37:53
у кожного свій бізнес:

Білий - хтось працює в сільському господарстві, хтось у промисловості, хтось в освіті,, медицині

і Чорний - хтось за гроші будапештських авантюристів з московськими вухами, так званих орбанів-сіярт "накручує" ситуацію в Закарпатті до "необоснованной и безпричинной ненависти", "истерия" про ОБСЄ...

Я, особисто, не можу зрозуміти, яка в пана Бога, може бути ненавість чи істерія до мого сусіда, якого знаю з дитинства, разом виросли, дітей хрестили, молимося до одного Бога, працюємо в поті лиця(щоб звести кінці з кінцями) і це точно не залежить, хто мій сусід чи українець, чи угорець, румун, німець...
Поки на Закарпатті не почали "колотити" різномасті "культурні товариства" ніхто не придавав значення хто якої національності, та й тепер так само. Тільки "культурні центри" наполягають на відмінності одних закарпатців від інших і це виглядає МЕРЗОПАКОСНО!!!!

іван 2018-03-07 / 15:33:43
запросіть ще миротворців.

Дьердь 2018-03-07 / 13:23:57
Люди добрые - " схаменіться" !!!! Зачем такая необоснованая и безпричинная ненависть ? Истинные ЗАКАРПАТЦЫ толерантны и уважают
друг друга .Не подавйтесь не свойственный НАМ истериию

***** 2018-03-07 / 12:41:52
краще хай би якусь нормальну поліцію сюди прислали та кількох нормальних членів суду

вася 2018-03-07 / 11:17:31


Коментар видалено. Адмін


олег 2018-03-07 / 09:30:38
Вся верхівка з угорськими паспортами,половина ще і члени йоббіку,а 10% агенти ФСБ от і все товариство "культури".

Вуву 2018-03-07 / 05:35:21
Це товариство ... Не що інше як "упаковка" ... Вміст якойі є досить небезпечним ...
Де хунска агентура прикривається простими людьми ,які є всього лиш засобом , і самі по собі зовсім далекі від внутрішньо політичного курсу правлячойі верхівки.
Те саме мож спостерігати і в румунійі і словаччині.

Сергій 2018-03-06 / 23:02:33
А МОЖЕ ДЕШЕВШЕ ТА ПРОСТІШЕ ОТО ВСЕ ТОВАРИСТВО ВІДПРАВИТИ В УГОРЩИНУ? ПРИ ЧОМУ ТЕЖ НА ПОСТІЙНО!

Влад 2018-03-06 / 22:27:23
Чому це "товариство" досі не заборонено?

НОВИНИ: Політика

13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"