Виробництво промислової продукції в Ужгородському районі займає третє місце серед адміністративно-територіальних одиниць області, поступаючись лише В. Березнянському та Свалявському районам.
Ці показники досягнуто за всіма видами діяльності, крім оброблення деревини, меблів та виробництва виробів з деревини. Значний приріст досягнуто за рахунок підприємств машинобудування, добувної промисловості, легкої промисловості, виробництва харчових продуктів та напоїв.
У переробній промисловості обсяг виробленої продукції збільшено проти відповідного періоду минулого року на 32,1%. Зокрема, досягнуто приріст на 13,1% у виробництві харчових продуктів та напоїв. Збільшено випуск продуктів дитячого харчу-вання-на6,3%, коньяку-13,0%, борошна - 6,9%, автомобілів - на 39,1% відповідно.
За січень-серпень п.р. реалізовано промислової продукції (робіт, послуг) на суму 1787,9 млн.грн., що на 41,1% більше відповідного періоду минулого року. Питома вага району в обласному обсязі реалізованої продукції складає більше половини. Це перше місце серед інших районів області.
Суттєво поліпшився стан аграрного сектору району. Так, у рослинництві, станом на 1 жовтня 2007 року, завершено збір урожаю зернових та зернобобових культур (без кукурудзи) на площі 11,6 тис. га, з яких 54,4 % припадає на сільськогосподарські підприємства. Це найкращий показник в області.
У тваринництві за всіма категоріями господарств зросло поголів'я свиней, що на 1,5% більше, ніж за відповідний період минулого року. Це найкращий показник серед районів області. Господарствами району усіх категорій вироблено 3050 тонн м'яса
(у живій вазі). Це на 2,3% більше,-порівняно з аналогічним періодом минулого року, яєць - на 2,0%. Але виробництво молока сільськогосподарськими підприємствами району зменшилось на 4,9%. Однак, район продовжує залишатися на першому місці серед інших районів області.
За січень-вересень 2007 року Ужгородщина займає перше рей-тингове місце в Закарпатті по реалізації сільськогосподарської продукції сільськогосподарськими підприємствами району, порівняно з аналогічним періодом минулого року. Зокрема, худоби та птиці реалізовано 790 тонн (136,4%), молока та молочної продукції - 1355 тонн (89,0%), зернових та зернобобових культур - 9221 тонна (118,0%).
У будівельній галузі району виконано робіт на суму 35379 тис.грн., що на 27,5% менше, ніж за відповідний період минулого року та становить 11,5% від загального показника по області. Це найкращий показник серед інших районів Закарпаття. Автотранспортними підприємствами району перевезено 161,3 тис. тонн вантажів, що на 14,1% більше проти аналогічного періоду минулого року. За січень-вересень поточного року ванта-жооборот склав 77,3 млн. ткм., що більше відповідного показника минулого року на 31,7 відсотка.
По району значно збільшено обсяг пасажирських перевезень. Перевезено 1712,7 тис. пасажирів, що на 26,0% більше, ніж за відповідний період минулого року. Пасажирообіг складає 42,3 млн. пас. км, що на 25,9% більше, ніж за січень - вересень 2006 року.
За цими показниками Ужгородський район займає третє рейтингове місце, поступаючись лише Мукачівському та Іршавсь-кому районам.
Зовнішньоторговельний обіг експорту та імпорту товарів, у порівнянні з відповідним періодом минулого року, зріс у 3,3 раза. Експортовано й імпортовано продукції відповідно на 221,0 та 499,0 млн. дол. США, що є близько третьої частини зовнішньоторговельного обороту в цілому по області. Із загальної кількості підприємств, діяльність яких обліковується щомісячно, 68,3% отримали 156,4 млн. грн. прибутків, решта допустили збитки на суму 9,5 млн. гривень. В результаті сальдовий фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування підприємств та організацій району за січень-серпень п. р. становив 147,0 млн. грн. прибутку, що у 1,9 раза більше, порівняно з відповідним періодом минулого року. Це найкращий показник серед усіх районів області.
У серпні п.р. номінальна заробітна плата склала 1313 грн., що на 28,4% більше, ніжу серпні минулого року та в 2,3 раза перевищує рівень прожиткового . мінімуму для працездатної особи. Це третє місце серед адміністративно-територіальних одиниць області.
В районі, порівняно з січнем-серпнем минулого року, на 2,8 в.п. погіршено розрахунки населення за комунальні послуги. Так, за вісім місяців поточного року, рівень сплати населення за житлово-комунальні послуги склав 105,0% , що менше зазначеного показника в цілому по області на 2,2% (12 рейтингове місце серед інших районів і міст області). Щодо демографічної ситуації на Ужгородщині, то в районі зберігається негативна тенденція відтворення населення. Природне зменшення за січень - серпень поточного року становило -150 осіб, за аналогічний період минулого року - 142 особи. Кількість померлих у січні-серпні 2007 року становила 721 особу, що на 41 особу більше, ніж за аналогічний період минулого року.