Аграріїв, представників підприємств харчової та переробної промисловості Закарпаття, Харківщини, Львівщини, а також господарників з Австрії, Угорщини, Словаччини спонукала на традиційну зустріч не тільки активна підготовка до весняно-польових робіт. Вони зібралися, аби висловити підтримку одне одному, заявити про свої наміри на подальшу співпрацю, заключити взаємовигідні контракти щодо продажу власної продукції, організації спільного виробництва, пошуку нових споживачів і сировинних ресурсів.
І хоча непроста ситуація в державі завадила приїхати до Ужгорода представникам аграрного сектору з деяких регіонів України, а також зарубіжних країн, що зазвичай беруть участь у наших бізнес-заходах, чисельність та ділова активність учасників цьогорічної зустрічі майже не знизилася. А напрацьований роками сценарій, що включав офіційне представлення гостей, серед яких були працівники іноземних дипломатичних установ, Угорсько-української торгової палати, Австрійського торгового офісу у Львові, а також безпосередньо самих учасників, слугував платформою для плідної ділової комунікації.
Віце-президент ТПП України, голова Ради ТПП Карпатського регіону, президент Закарпатської ТПП Отто Ковчар подякував учасникам за те, що вони, незважаючи на соціально-політичну ситуацію в Україні, усвідомлюють ефективність участі у міжнародному палатівському заході задля розбудови довгострокової стратегії своїх бізнес-процесів.
Підтримку учасникам зустрічі висловили консул Генконсульства Угорщини в Ужгороді Тріеб Гергель та перший секретар Генконсульства Словаччини в Ужгороді Александер Шкурла, запевнивши присутніх у тому, що їхні держави незмінно виступають за активізацію взаємовигідної співпраці з сусідами-українцями у промисловій та аграрній сферах і виявляють готовність до подальшого конструктивного діалогу.
У ході бізнес-форуму тривав обмін інформацією та думками, що стосуються реального стану і стратегії розвитку аграрної, переробної та харчової галузей, проходили індивідуальні переговори з конкретних перспективних напрямів спільної, в тому числі – інноваційно-інвестиційної діяльності суб'єктів господарювання, що становлять взаємний інтерес для сторін.
Окрім представників фермерських господарств, у заході брали участь виробники сільгосптехніки, переробного обладнання, пакувальної продукції, бджолярі. Аграрії зокрема демонстрували ефективні засоби захисту рослин, багатий насіннєвий матеріал, новітні технології вирощування різноманітних сільгоспкультур. Ішлося і про тваринництво, організацію співпраці з розвитку селекційної та племінної роботи.
Організатори "Міжнародних контактних днів" подбали й про те, аби вітчизняні та іноземні учасники, задля досягнення максимального презентаційного ефекту, мали змогу розмістити ілюстровану рекламу підприємства, товарів і послуг на сторінках офіційного каталогу бізнес-зустрічі, а також облаштувати індивідуальну виставкову експозицію.