Керівником Ужгородської РДА призначено "слугу" Юрія Гузинця

Президент Володимир Зеленський призначив керівника Ужгородської районної державної адміністрації Закарпатської області.

Керівником Ужгородської РДА призначено "слугу" Юрія Гузинця

Відповідне розпорядження №302/2022-рд опубліковане сьогодні, 17 листопада, на сайті глави держави.

"Призначити Гузинця Юрія Івановича головою Ужгородської районної державної адміністрації Закарпатської області", - йдеться в документі.

Юрій Гузинець народився 8 листопада 1982 року у Берегові. Раніше обіймав посаду керівника виконавчого апарату Закарпатської облради, після чого короткий час перебував на посаді керівника одного із підрозділів ОВ. Також Юрій Гузинець є членом "Слуги Народу".

 

17 листопада 2022р.

Теги: Гузинець, Ужгорподська РДА

Коментарі

до генерал-губернатора 2022-11-26 / 08:25:06
вожату Коваль-Мазюту ще забули

генерал-губернатор 2022-11-25 / 05:36:39
Ще одне токсичне призначення хамелеона - потенційного колаборанта. Проте ця посада бачила і Чорняка з Ледідою при Ледиді, і Синишина при Москалі. Бидло-еліта рулює.

Фунт 2022-11-22 / 22:11:08
Людину оцінюють по справам. Подивимось, що ця людина зробить на посаді. За минуле - все свідоме життя на держслужбі, чимось видатним чи прогресивним закарпатцям він не відомий. Тобто з минулого - дійсних, реальних справ 0. Але бюрократичну школу пройшов добру, фору з процедурних питань дасть молодим реформаторам легко.
Кажуть з юних років має амбіції до влади, кажуть спадкове. Квиток у доросле життя отримав в Берегові від колишнього мера міста, а це була людина, яка тупих на верх не тягнула.
Висновок: хто ж ти такий Юрій Гузинець? Сподіваємось порядна людина.

777 2022-11-20 / 21:43:05
Коли була правлячою партія регіонів то люди мали залишитися всі безробітні і не утримувати свої сім’ї, поки долбодятла Януковича не винесуть з Банковоі? Кожен працював на своєму місці і робив свій вклад в розвиток держави, так на мою думку робив і Гузинець плюс викладацька робота. А перезагрузка в машину іди і випивки не містить корупційної складової в порівнянні з крадіжкою гумдопомоги, а у військовий час це розцінюється як мародерство власного народу.

гузинець бувший регіонал 2022-11-20 / 13:33:23
всі голосували за Зе щоб нарешті зламати систему корупції і бюрократії. петров та лаба та кривошнєв продали списки партії на виборах . а зараз кого признчають регіонала ,якого бушко притяг в ода , а потім облараду спеціалістом , потім був запеклим порошенківцем був керуючим справами у рівіса . а зараз він від слуги народу представник президента . гузинець був повязаний у корупційному скандалі , коли голова виноградіської рда перегружав в машину гузинця їду та випивку . достойний представник президента )))

777 2022-11-18 / 22:53:07
По крайній мірі кращий за попередника і з досвідом роботи і складом розуму, тільки, що буде робити зі старою командою? Бо вони точно не вписуються в його рівень.

Вася 2022-11-18 / 21:10:51
Нічого-нічого! Подивимось, що з цим покидьком Піпашом буде після зміни керівництва! Хотя… Нічого! Він так знає вилизати-в дупу ціліком залізти, херні на колег наговорити, що можливо і не накажуть смердяка! Але якщо хтось з колективу стане керівником то що Ігорьок? Знову шнирьок? Колектив тобі твою лисячу блатоту і підстави не пробачить!!! До речі, нову БМВ вже вибрав?)))

правда 2022-11-18 / 17:04:08
Михайлишина вже 6 голів пережила, всім говорить що вона дружина Ігоря Михайлишина і це правда. Але не того...

Вася 2022-11-18 / 14:53:28
А шнирьок-Ігорьок ПІПАШ коли в кайданках буде? Касир прокуратури! То ще та КРИСА! Якщо вже за крис взялись то хапайте і його!!!

Сергій 2022-11-18 / 12:48:02
Знаюча людина. Успіхів йому в цей нелегкий час

=+====?$ ??? 2022-11-18 / 10:00:41
Шо Ви?-та ТАКЕ Ж ПРОДАЖНЕ-як І пан Волод Вол ЧУБІРКА-з облРади!-А шо не Так?

123 2022-11-18 / 09:52:02
от продажне гі.... уже слуга...де лиш воно небуло

закарпатець 2022-11-18 / 09:46:56
уже слуга де лиш воно небуло в яку партію неставало воно прощався чорту

Василь 2022-11-18 / 07:50:31
Одно в гузицьов більше,однов менше....

ПРСДПУ 2022-11-18 / 06:56:00
Щоб не було як в Херсоні з призначеннями

правда 2022-11-18 / 06:55:47
Михайлишину з відділу освіти без відділу поміняйте ,вже засиділася.

Вubu 2022-11-18 / 02:26:43
Все по накатаній схемі .
Клоун призначає , всі калап долу , таможня , податкова , пораничники , короче ще одного свого .
Значить є що красти .
І Баблога чогось коментарі відкчив .

njksr 2022-11-18 / 00:20:37
зато не бариги!)))))
слуги урода - найчесніша партія у світі! професіонал на професіоналі! і ніхто ніколи нич не крав!

Родіону 2022-11-17 / 22:04:46
Поцццццц верни бабло яке взяв а обовязки не виконав….дорозпилявся гуманітарки

Іванович 2022-11-17 / 21:55:59
Успіху на відповідальній посаді в нелегкі часи! Все вдасться!

НОВИНИ: Політика

23:53
/ 22
В Ужгороді представники ПЦУ відмовилися від участі в молитовному сніданку, на який влада запросила УПЦ Московського патріархату
03:04
/ 2
Що показав перепис у Румунії?
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая