Закарпатська поліція оголосила очільника "Карпатської Січі" Тараса Деяка у розшук

Головне управління Національної оліції в Закарпатській області оголосило оголосила лідера націоналістичної організації "Карпатська Січ" Тараса Деяка у розшук

Закарпатська поліція оголосила очільника "Карпатської Січі" Тараса Деяка у розшук

Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства внутрішніх справ України у розділі «Особи, які переховуються від органів влади».

Згідно з офіційними даними, Тараса Деяка оголосили у розшук 18 травня на прохання Ужгородського відділу поліції ГУ НП в Закарпатській області як особу, яка переховується від органів досудового розслідування.

Поліція розшукує Т.Деяка в контексті справи, порушеної щодо нього за частиною 2 статті 296 Кримінального кодексу України - хуліганство, вчинене групою осіб.

Днями "Карпатська Січ" вирішила в Ужгороді боротися з розповсюдженням наркотиків.

Як уже інформувало Закарпаття онлайн, точно так, через, начебто, переховування від органів досудового розслідування, поліція Закарпаття оголосила в розшук керівника підприємства "Ужгородський турбогаз" Михайла Качура.

23 травня 2019р.

Теги: Деяк, розшук, Карпатська Січ

Коментарі

Пацанчик з Іршави 2019-05-29 / 19:57:38
Деяк, відповідатимеш за всі злочини! Я на тебе злию всю інформацію. І на твоїх дружків теж.

СІЧ 2019-05-28 / 11:38:01
Деяк на фронті протягом останніх місяців. виїхав додому. Політичний незаконний хід мусорів.

Кум 2019-05-25 / 12:18:00
#деяказаграти У мене є "флешка" на Деяка!
Ця гнида, інакше не можу назвати, - має сидіти!

Краянин 2019-05-25 / 08:39:51
Деяк заслуговує на повагу за те що поставив на місце дурепу Ступак Лора і її пса Данацка з їм подібними друзями. Молодець!!!!

Краянин 2019-05-25 / 08:20:26

Знавець 2019-05-24 / 23:12:38
1. Деяк завжди зневажав Мукачівських повстанців і називав їх лохами. 2. Ніколи деяк і січовики не дадуть бій бо вони тєрпіли і лохи. 3. Мукачівські повстанці ( справжні а не ті терпіли пс тіпу бурчі і часка) вже домовилися про амністію з ЗЕ. 4. Деяк завжди був під кришою гени москаля тому і страждає тепер. 5. Чому січовики не на фронті?

ungvar 2019-05-24 / 21:49:23
Давно пора всю тоту сечу закривати.

клоун 2019-05-24 / 18:51:27
Цирк. безпридєл мусорів. буде інтєресно.
Деяк - порядний чел.

перехожий 2019-05-24 / 18:04:36
Тарасик набуянив у 2016 році, розгромив дещо у барі з товаришом. А тепер чогось не спішить дослідчого зявитися

Олена Олійник 2019-05-24 / 14:50:20
Чим більше любиш Україну тим більше тебе будуть убивати та тиснути. Задумайтеся

Друг Отаман 2019-05-24 / 14:49:17
Якщо зачеплять січовиків - начувайтеся. Буде бій!!!!!!!!

Нікон 2019-05-24 / 14:48:47
Репресії такі як за Януковичааа
Ганьба поліції!

Костя Перегінський 2019-05-24 / 14:48:18
Лише хлопці почали боротися з наркотиками, як тут їх почали тиснути менти...
притому, що хлопці - ветерани війни і мають бойові заслуги

Вокзальний 2019-05-24 / 13:19:47
Деяк - бандюган! Минула влада його фінансувала. (прикривав його канали наркотиків, торгівлі зброєю, підпал "Угорського центру в Ужгороді"! Його місце за гратами! І його другу Богдану. І всім цим "шакалам", які строять із себе "народних героїв"...
"Карпатська Січ" - фейкові патріоти, злочинне угрупування. #деяказаграти

Цімбор 2019-05-24 / 13:03:02
Зеленський вже збирається віддати Закарпаття? Зачищає тих хто буде проти

Законопослушний Громадянин 2019-05-24 / 12:01:51
Карпатська Січ і її лідер зробили більше для охорони порядку і знизення сепаратизму на Закарпатті ніж неадекватні поліцейські з законними повноваженнями.

Вуйко 2019-05-24 / 11:53:46
Дуже порядна і чесна людина.Поліція як завжди показує свій дибіліз і ідіотизмн і приналежність до кримінальних і сепаратиських сил на Закарпатті.Поліція в теперішньому вигляді це організоване злочинне угрупування яке потрібно знищити Українцям.

Святослав 2019-05-24 / 11:49:26
Нічого дивного, наркомафія процвітає, бандитизм навколо, а підозру вручати кому?! людині яка зробила для Ужгорода більше ніж хто небудь інший. Ганьба поліції!

Андрій 2019-05-24 / 11:07:43
Зеленський фиркнув поліція побігла

Гуцул 2019-05-24 / 10:55:04
Мусора під*раси!

НОВИНИ: Політика

23:53
/ 4
В Ужгороді представники ПЦУ відмовилися від участі в молитовному сніданку, на який влада запросила УПЦ Московського патріархату
03:04
/ 2
Що показав перепис у Румунії?
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ