Ужгородський депутат Волошин справді готував провокацію з угорською імперською короною на "Короні" (ФОТО)

Одіозний депутат Ужгородської міської ради Іван Волошин, що нині переховується від українського правосуддя і обкрадених інвесторів у Маямі (штат Флорида, США), замовив і виготовив символ угорського імперіалізму - корону Св. Іштвана, яку планував розмістити на споруді, збудованій на місці вкраденої в громади Ужгорода і зруйнованої пам'ятки "Корона".

Ужгородський депутат Волошин справді готував провокацію з угорською імперською короною на "Короні" (ФОТО)

Про це свідчить фото, що його свого часу опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук один із соратників І.Волошина Тарас Рум'янцев.

Судячи з усього, вказану світлину було зроблено в офісі І.Волошина у будівлі за адресою Набережна Незалежності, 1 в обласному центрі Закарпаття, де також розміщено паб "Апріорі".

У ході масштабних обшуків на цілому ряді об'єктів, що мають стосунок до І.Волошина, за участі співробітників Головного слідчого управління МВС України (Киїів), слідчі дії проводилися і в цій споруді.

Розміщення репліки святостефанської корони на ужгородській "Короні" мало стати ідеологічною провокацією, яка б вкотре збурила громадськість і внесла додаткове напруження в стосунки між українською та угорською громадами Закарпаття.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, 24 вересня 2017 року, під час святкування Дня Ужгорода, на площі Театральній ужгородець висловив одиничний протест проти встановлення державного символу Угорщини на фасаді комплексу «Корона» в центрі міста.

Кандидат фізико-математиних наук Андрій Заяць вийшов із плакатом та роздавав  власноруч роздруковані листівки із роз’ясненням символів, які хочуть розмістити на реставрованій «Короні».

«Я – українець, корінний закарпатець – виражаю свою громадську позицію як громадянин. Я проти експансії мадярського шовінізму у нас. Вважаю, що символу угорської державності не місце в центрі Ужгорода. Ми ж не ставимо тризуб у центрі Будапешта. Воно має поганий підтекст.

Тому що, як кажуть англійці, step by step (крок за кроком) з’являються їх символи, а потім може бути, не дай Бог, так, як у Криму. Такий же шлях. Я не проти цієї реставрації, хоч це вже фасадизація. Не треба переходити межу. Маймо свою гідність», –  коментував свій вчинок протестувальник.

Інформація про той персональний пікет проти імперської корони на зруйнованій "Короні" в Ужгороді збурила громадськість і стала рекордною за кількістю вподобань з соціальної мережі Фейсбук.

Утім, то був не перший випадок протесту проти встановлення угорського символу в центрі міста. Зокрема, про ідеологічну провокацію писало й Закарпаття онлайн, а також висловлювалися проти центральні ЗМІ.

Слід так розуміти, що ідеологічна провокація І.Волошина з встановленням символу так званої Великої Угорщини, що є мрією угорських ревізіоністів, не була випадковою. 22 грудня 2012 року, тобто всього через чотири місяці після так званого приватизаційного "конкурсу" по "Короні", громадська організація «Антикорупція», яку в часі «розквіту» режиму Януковича І.Волошин створив і очолив з метою тиску на чиновників, правоохоронців та активістів, які намагалися стати на перешкоді його злочинній діяльності, уклала угоду про співпрацю з Всеукраїнським громадським рухом «Український вибір» Віктора Медведчука. Як повідомив тоді приватний інтернет-ресурс І.Волошина, «керівництво та активісти ГО «Антикорупція» повністю розділяють переконання ініціаторів та учасників громадського руху, а його завдання близькі до завдань, які з самого початку ставила перед собою наша громадська організація». 

27 лютого 2019р.

Теги: Корона, Іван Волошин, провокція

Коментарі

Закарпаття Україна 2019-06-11 / 10:12:44
СБУ куди дивиться?

Pistának 2019-03-01 / 16:14:06
Erős Pista!)))

Пишта бачи 2019-02-28 / 11:01:49
Корона повинна бути там де вона була. Усіх остальних на сміття.

Вуву 2019-02-27 / 21:27:46
Вообщем всі при ділах.
Нико не сидить склавши руки :-|

патріот 2019-02-27 / 20:37:13
А де СБУ? Зайнята виборами Порошенка?

Штефанюк 2019-02-27 / 18:53:30
Ой не сяде. Щей як Петруня з Волошиним сиділи, в Угварському в чанах, з дівчатками та ділили бізнес. Це для ужгородських лохів вони ніби воювали, а на самім ділі ліпші друзі.
За базар відповідаю, сам там був не раз.

Саша Броді 2019-02-27 / 17:55:47
Іван Іванович, то ця угода ще діє? То ми з вами майже куми Володимира Володимировича Путіна?

прокуратор 2019-02-27 / 17:52:09
Волошиновська, ти кого тут за ідіотів маєш. Який Петруня? Який компаньйон ушастого? Та Петруня після травлі, яку йому покидьок ушастий влаштував, на одному гектарі з ним срати не сяде. А ти про кидалово.
Кинув ушастий, і по-крупному, але точно не Петруню.

Вуву 2019-02-27 / 15:03:38
... "І дано вам буде по ділах ваших".

Волошиновська 2019-02-27 / 14:55:39
Привіт як бути Петруні, такі гроші вклав чоловік в Корону.
Тепер ушастий і Маямі,а Леонідовичу залишився лише сад під Чопом та басейн в Чопі. І то на кума Румуна оформлено.
Так тяжко збирав Петруня гроші, недоїдав і так його підло кинув компаньйон ушастий.

ужгородець 2019-02-27 / 12:14:49

У Тячеві вже нове ОТГ із селами є. Мукачеву, Перечину - Москаль не підписує.
Різниця з Ужгородом одна. Там серед виборців цигани та люмпен не мають більшості, як в Ужгороді. Тому мери і депутати там, хоч і не святі, але для своїх міст багато роблять.
Селян не задуриш. Просто так вони свою землю під голі понти, як в Ужгороді, не віддадуть.
А від Тячева я взагалі у захваті. Населення - 9 тисяч (деякі села Закарпаття більше жителів мають!).
Але мають аквапарк, каток, критий спорткомплекс ("Юність" відпочиває!).
Охайне, привітне і дуже симпатичне містечко.

Вуву 2019-02-27 / 11:01:40
Добре що хоч в мукачеві хочуть зняти качкотурула.
І якщо це зроблять то скажу спасибі балозі ... Хоча всіх трьох злодійів і бариг баблог презираю.

Вуву 2019-02-27 / 10:57:57
Сільскі отг не хочуть з містом поєднуватись ... Бо проблеми скрізь ... А як поєднаються з містом то може бути в рази гірше ... бо тоді треба буде підпорядковуватись тим що поритвали вздовж і в поперек облцентр ... Ліфти аварійні ... То проблеми з каналізацією то з водопостачанням то зі світлом то іще іще і іще .....
Та кому тоді таке отг треба.???
Але все від фестивальщика лисого сімпсона якого кришує педрас потрошенко.
В той час як "болван" кришує "носатого конюха" (з братом) і "бородатого дровосєка" і решта кабінетних мволочів.
А от в берегові теж ліплять черговий памятник ференцовію ракоці з метою хунськойі експансійі і шовінізму.
Так що то нем лиш в ужгороді.
Но так як украйінці пасино дивляться і не відстоюють свойі інтереси... То тоді інші будуть робити це ще активніше.
Бо кить всі кругом мовчать ... Депутати ода мовчать ... Значить можна.
Значить зеленоє світло

Степан Крук 2019-02-27 / 10:51:56
Мене в цій історії хвилює не сама корона та "короновані" мразі! Вчитався в так звану угоду І.Волошина та В. Медведчука і жахнувся! Це за своєю суттю декларація про державний переворот!!! І все це під пильним ( з ознаками катаракти) оком СБУ??!

ужгородець 2019-02-27 / 10:32:00

Так вже зрозуміло, що мадярської корона жулика Волошина не буде встановлено завдяки... ні, ні, не ужгородцям. А завдяки "нескладушкам" у "бізнесі" з Волошиним іншого афериста Р.Бровдія!
Так що тепер "дайош" видатного "китайського інвестора" Робіка у мери Ужгорода???
Віджиматись на "збитому льотчику" Волошині сьогодні можна скільки завгодно, але проблема, як на мене, в іншому.
При владі в Ужгороді на сьогодні відвертий кримінал та "зброд". Міське господарство повністю занедбано.
І справа "Корони" - це тільки вершина айсбергу "бєспрєдєлу" та хаосу, у якому потерпає Ужгород, особливо на його околицях.

На підтвердження моїм словам є те, що жодна сільська громада довкола Ужгорода не бажає (і це ще дуже м'яко сказано!) з ним об'єднуватись в ОТГ.
Що далі, ужгородці? Поплювали на Волошина, потерли руки від задоволення (від Бровдія!), і всі проблеми в Ужгороді вже вирішились?

Hemoroy 2019-02-27 / 10:14:25
Живу на вулканi! П....ц кругом однi волошини!

сорри 2019-02-27 / 09:52:11
Сіті, я так і не зрозумів. То у вас все ОК, тільки мадярської імперської корони від Волошина вам хибить до повного щастя?

Гнатків 2019-02-27 / 09:51:33
Румянцев - це ще той падлюка. Накрався при Погорєлові. Лизав весь час дупу Волошину. Він теж за копійку і дупою своєю на ту короеу сяде!

Якубик 2019-02-27 / 09:49:34
Аве мадярія! Волошин за гроші і мати свою продасть. Нещодавно обзвонював своїх товаришів, просив дати в борг 30000 $)))

О.Д. 2019-02-27 / 09:45:13
Покидьків довкола багато. Але цей по свохй падлючості унікальний

НОВИНИ: Політика

18:17
Підтверджено загибель у жовтні 2022 року Михайла Зейкана з Виноградова
22:20
/ 4
Зеленський призначив Сергія Кононенка начальником УСБУ в Закарпатській області
20:08
/ 2
Зеленський звільнив Гузинця з посади голови Ужгородської РДА
23:53
/ 38
В Ужгороді представники ПЦУ відмовилися від участі в молитовному сніданку, на який влада запросила УПЦ Московського патріархату
03:04
/ 3
Що показав перепис у Румунії?
15:00
/ 15
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 13
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку