Очільник Мукачівської єпархії УПЦ МП особисто підтримав парафіян в Ірляві у невиконанні судового рішення про повернення церкви (ФОТО)

9 липня архієпископ Мукачівський і Ужгородський УПЦ Московського патріархату Феодор відвідав релігійну громаду села Ірлява, що на закарпатській Ужгородщині. Про це повідомляє сайт єпархії.

Очільник Мукачівської єпархії УПЦ МП особисто підтримав парафіян в Ірляві у невиконанні судового рішення про повернення церкви (ФОТО)

Парафіяни зустріли свого архієрея з квітами та віршами. 

Наприкінці візиту "архієпископ Феодор звернувся з подячним словом до настоятеля церкви села – протоієрея Андрія Пишки – і побажав йому подальшої стійкості й наснаги в несенні послуху настоятеля.  Всім парафіянам Свято-Іллінського храму владика побажав безстрашного сповідування православної віри".

Як раніше повідомяло Закарпаття онлайн, Свято-Іллінська релігійна громада УПЦ в Ірляві Ужгородського району Закарпатської області заявила судовому виконавцю, що не має наміру віддавати привласнену церкву греко-католицькій громаді, як мала би зробити відповідно до рішення суду.

11 липня 2017р.

Теги: Ірлява, Феодор, УПЦ МП

Коментарі

Нiк 2017-07-26 / 14:46:35
Цi москофiли зовсiм озвiрiли!

о. Євгеній Граділь до Івана 2017-07-17 / 23:04:28
Шановний пане Іване! Бачу Ви згадали і про мене. Спішу Вам повідомити, що не Вам судити про моє виховання. Я на відміну від Вашиш друзів нічого ні від кого не вкрав і не привласнив.- Це по-перше

я ніколи не приховуюсь під чужими іменами, на відміну від Вас. Говорю завжди відкрито. - Це по-друге.

Зверніть увагу, будь-ласка, на посилання яке Ви додали в одному із коментарів. Сам заголовок говорить про себе- АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД, а не Господарський, бо в цьому суді позивачі УПЦ МП, а Відповідачі ОДА і ГКЦ громада третя сторона, тому наказ Господарського Суду діє і Ви його виконаєте! - Це по-третє!

Про мої знання історії також не Вам судити. А про ваше вміння переписувати говорить той факт, що Ви навіть моє прізвище не можете без помилки переписати.

тай взагалі з Вами нема про що говорити!!! покайтесь!!

Вуву 2017-07-12 / 14:35:33
Видно що храм збудований грекокатоликами ... Але мож булоб із ними по божому домовитись про відправу служби в тому самому храмі і з православними ... Якщо ті належали кийівському патріархату (уапц кп)... Але ці себе співвідносять до православних московського патріархату ( пц мп) ... Тому греко католики на таку пропозицію не пристануть.
Ще важливий нюанс ...уапц кп ... Проводить служби украйінською мовою ... А в ... пц мп старо словянською ... Зрозуміти яку можуть одиниці.
Просто мешканці села не вникають в такі тонкощі а розтлумачити йім це все нема кому.

спостерігач 2017-07-12 / 09:20:50
Підписуюся під кожним словом. Засилля гундяєвської мерзоти відповідальність проводу гр католиків. Цей провід вже десятки веде гр католиків до руїни. Їм вигідно мати таких екземплярів про які Ви згадали по наших парафіях, доки люди не зрозуміють що нищать не тільки чужі але і "свої" різними експерементами такими як неони доти ми будемо перебувати в такому жалюгідному становищі.

до спостерігача 2017-07-12 / 02:14:09
Я лише навів факти , які вище згадані діячі, засвітили самі , публічно. Я не хочу переходити на персоналії, бо сам являюся греко-католиком і мені боляче дивитись на те, як нашу церкву героїв і мучеників топчуть в болото. я розумію, що не можна прибігати до методів мп-шної банди. не можна залучати тітушню, тобто відвертих бандитів до церковних розборок, не можна безоглядно прислуговувати владі як це роблять мп-шники.не можна намовляти ненормальних або пяних людей бити інших, або й священика. Але не можна це робити і для власною вигоди і плювати на інші громади. наприклад , о.сипко у виноградові злодію і сепаратисту бушку немало поміг і не дарма, мукачівські попи , на чолі з ловскою , давно в симбіозі із кланом балог. в сваляві - з блюком. в ужгороді єпископи і інші прекрасно себе почувають з любою владою. Чи може ви хоч ОДИН раз чули про критику януковича і його банди з боку єпископату??? а в 10-20 км від Ужгорода наші вірники не можуть добитися елементарного - ВИКОНАННЯ ЗАКОННОГО РІШЕННЯ СУДУ!!! не треба ні лізти під кулі, ані бути голодним, ані йти на страту - треба лише всюди, де це можливо говорити і вимагати від влади виконувати свої обовязки. і більше нічого. а ви кажете люди дивуються... єдиний плюс мп-шників у тому, що вони все роблять колективно - брешуть разом, крадуть разом, обманюють також разом. бачите , навіть , єпископ закликає до протиправних дій... а в греко-католиків - ситий голодного нерозуміє.
Повторюю, Слава Богу, є ще вийнятки чесних і жертовних священиків, не попів, і це дає надію, що не все ще втрачено. Але дивуватися засиллю мп-шної банди я б не став...

до спостерігача 2017-07-12 / 01:52:29
Ви поспілкуйтеся з освіченими людьми інших регіонів, які не мають синтементів до гр. католиків і вони дивуються як у найбільш західному регіоні ця проклята шайка так здебілізувала людей. В боротьбі з цією проблеми мають стати всі очвічені і чесні люди.

Шановний, а Ви поспілкуйтеся і придивіться до греко-католицьких попів. не простих, як той же о.Гряділь, що в Ірляві на морозі Службу служить, не наприклад о. Михайлеця, котрий у Лазах має не меншу біду. А придивіться до вищого керівництва... чим відризняється відношення до влади і колишньої , і теперішньої у московських православних і в закарпатських греко-католиків? чим те, що говорить напр. о. бендас, котрий убив 3 людей, від того , що говорить о. сідор???? чи не о.сипко брав участь у якійсь ідіотській програмі, де разом з московітами, закликав припинити "братовбивчу " війну???? чи не о. ловска недавно блиснув знаннями про шухевича і шептицького. а точніше сплясав під дудку мукачівській сміхраді... бо НАМ бачте (КОМУ НАМ????) ближче Шептицький ніж Шухевич!!! от так взяв і рішив за всіх, а точніше виставив себе посміховиськом, бо якшо їм ближче Шептицький, то чому вони як чорт ладану уникають єдності всіх греко-католиків України??? і це все т.зв. "еліта" греко-католицької церкви...(((( і від цього стає все сумніше. Бо з православними і так все ясно - їм Бог і совість і розум давно відібрав...
п.с. чому , напр. шашік не їздить до ірляви??? чому не ходить до можновладців?? бо то не пити 50 гр і цілуватися зі всякими ледидами, ковачами, балогами, горватами і т.д.

Степан Крук 2017-07-12 / 00:08:58
АДМІН! Видаліть того московіта з сайту! Загримав вже! А світ РАТ вже скоро невизнаватиме не тільки Путіна й Кіріла, "руський мір", але й руське православіє. Доколядувались ви вже!

рат 2017-07-12 / 00:03:51


Видалено кілька коментарів одного автора. Адмін


Степан Крук - рат 2017-07-12 / 00:00:22
Не происхождения, а походження! Нормальні люди в Україні так кажуть, а за русизми зараз в морду бють!

Степан Крук -рат 2017-07-11 / 23:57:50
До адміна мені далеко - ростом не вийшов!

рат 2017-07-11 / 23:56:49


Флуд і перехід на особистості. Коментар видалено. Адмін


Степан Крук 2017-07-11 / 23:56:27
Та чхати народ тут хотів на цитати та корективи твого владики! Спитай свого владику, чи відспіває він загиблого бійця АТО, чи відмовить в цьому, так як роблять десятки попів православної церкви Московського патріархату!

рат 2017-07-11 / 23:55:55
Може ти і є адмін?

Степан Крук - РАТ 2017-07-11 / 23:51:50
Якого паріархату православіє пропонуєш? Гундяївське чи людське? Московському Кірілу на "Мерседес" я пожертвування давати не буду!!! А тобі покаятися треба за убієнних наших бійців на Донбасі, котрих вбили зброєю освяченою підгузниковими попами Кіріла! Поки готував відповідь запроданцю РАТ, адмін видалив коментар цього РАТ, за що АДМІНУ щиро вдячний.

Степан Крук 2017-07-11 / 23:43:20
Наваляємо пакі пакі! (пакі пакі по їхньому старословянському православному промосковському означає знову і знову)

рат 2017-07-11 / 23:42:35
А може покаєтесь і самі в православя перейдете га?

спостерігач 2017-07-11 / 23:30:01
а давайте зберемось і підемо і наваляємо тим попам в наступний раз коли прийде виконавча і поліція. га?

рат 2017-07-11 / 22:59:44
Це стосується і унії Закарпаття!

рат 2017-07-11 / 22:54:39
Вірш ТГ Шевченка


Ще як були ми козаками,
А Унії не чуть було,
От-там-то весело жилось:
Братались з вольними Ляхами;
Пишались вольними [1] степами;
В садах кохалися, цвіли,
Неначе лілії, дівчата;
Пишалася синами мати,
Синами вольними. Росли,
Росли сини і веселили
Стариї скорбниї літа, —
Аж поки именем Христа [2]
Прийшли ксёндзи і запалили
Наш тихий рай, і розлили
Широке море сліз і крови; [3]
А сиріт именем Христовим
Замордували-розпьяли.

Поникли голови козачі,
Неначе стоптана трава;
Украйна плаче, стогне-плаче;
За головою голова
До-долу пада. Кат лютує,
А ксёндз скаженим язиком
Кричить: „Te Deum! Allelujah!“

От-так-то, Ляше, друже-брате!
Неситиї ксёндзи, магнати
Нас порізнили, розвели,
А ми б і досі так жили!
Подай же руку козакові,
І серце чистеє [4] подай,
І знову именем Христовим
Возобновим наш тихий рай!
1858.

Данило 2017-07-11 / 19:51:21
що взагалі робить московський патріархат в Україні? про їхню українофобську діяльність всі знають.

НОВИНИ: Політика

03:41
/ 1
Російська агентура в Угорщині підриває єдність Європи та намагається дестабілізувати Закарпаття
17:56
/ 8
У четвер голова Хустської райради розкаже про протистояння та чиновницький саботаж через будівництво міні-ГЕС
04:08
/ 5
Замовник провокаційних "угорських" стел на Закарпатті переховується в Росії - СБУ
02:06
/ 7
Угорський паспорт. Питання подвійного громадянства в Україні досі не врегульовано
05:18
/ 9
"Карпатська Січ" провела благодійний страйкбольний турнір до дня солідарності з політв'язнями
05:15
/ 13
На закарпатській Тячівщині роздають листівки із закликом бойкотувати Київський патріархат з українською мовою в богослужіннях
05:14
/ 85
Влада Ужгорода вважає, що місто розташоване на "на угорських етнічних землях"
03:09
/ 4
Угорські паспорти отримав мільйон закордонних угорців - Шем’єн
16:07
/ 5
Попри гучні заяви екс-прем'єра Яценюка про звільнення всього штату закарпатської митниці, у відомстві цього доручення навіть не отримали
16:03
/ 29
Після привласнення "М-студіо" власник зруйнованої "Корони" і спаленої "України" Роберт Бровді придбав три закарпатських радіо
17:45
/ 40
Власником закарпатського телеканалу "М-студіо" став власник зруйнованої "Корони" і спаленої "України" Роберт Бровді
14:08
/ 3
Прем'єр Угорщини листом закликав закарпатців із подвійним громадянством голосувати на прийдешніх виборах
03:59
/ 13
Москаль взяв участь в урочистостях під символом угорських військової потуги та імперськості
16:51
/ 6
Серед нардепів, які хотіли взяти на поруки звинуваченого у корупції директора Львівського бронетанкового завода, був закарпатець В. Пацкан
04:09
/ 10
Ужгородські договірняки. Ч.2
15:43
/ 12
Порошенко наступного тижня навідається на Закарпаття
04:09
/ 2
Нардепи від Закарпаття "плавали" в голосуванні за зняття недоторканності з 5-и колег (РЕЗУЛЬТАТИ)
16:46
/ 6
Москаль судитиметься з Мукачівською міськрадою через тупик свого імені
10:34
/ 1
Консульство Угорщини в Берегові очолить чинний посол країни в Молдові Матяш Сіладі
13:09
/ 1
Москаль хоче відсудити у влади Мукачева вулиці Шухевича й Бандери
17:17
/ 24
Обласну дитячу лікарню в Мукачеві очолив головний медик часів Януковича, "відродженець" Роман Шніцер
04:02
/ 107
Як Угорщина через освіту створює на Закарпатті свій анклав
16:15
Через хакерську атаку ужгородці можуть отримати некоректні рахунки за водопостачання
08:05
/ 47
Москаль і шапка
15:38
/ 5
ФОТОФАКТ. Колишній нардеп-"регіонал" з Закарпаття взяв участь у так званому "Світовому конгресі русинів"
» Всі новини