Закарпатська міліція, що сьогодні присягала на вірність народові, передала на Майдан 5 безперспективних бронежилетів

Бронежилети – полегшені, пластинкові, які фактично не захищають від прицільної кулі снайпера. Разом з тим, тільки сьогодні на столичний Майдан рушають близько 200 закарпатців, які потребують реального захисту.

Закарпатська міліція, що сьогодні присягала на вірність народові, передала на Майдан 5 безперспективних бронежилетів

Інформацію про передачу на Київ 5 комплектів бронежилетів з касками Закарпаття онлайн підтвердили в Самообороні Закарпатської ОДА. Кажуть: бронежилети полегшені, з пластин, які при влучанні кулі не здатні врятувати. Очевидно, комплекти або старті, або їх просто віддали майданівцям як непотрібні для міліції для «галочки». У той же час, тільки сьогодні у Київ вирушають дві сотні активістів, які потребують справжнього, а не фіктивного захисту.

Для контрастного порівняння: в Івано-Франківську, де бійці внутрішніх військ також перейшли на бік народу, свою підтримку і вірність присязі міліціонери підтвердили передачею для захисту життя демонстрантів у Києві близько 100 комплектів амуніції – бронежилетів, касок та щитів. Тих, які самі використовували для захисту в роботі. 

20 лютого 2014р.

Теги: бронежилети, міліція, вірність

Коментарі

Юрий 2014-02-20 / 23:26:51
Да,спочатку в Київ їздили били людей,а теперь ми такі білі пухнасті,Тварі.

Петро 2014-02-20 / 22:49:06
2 Оля, "понеслось" після каральної акції Беркута. Парадокс, але першим камінчиком в лавині, що змете Януковича і ПР, був якраз Беркут... Хай тепер подякує.

Мусорок 2014-02-20 / 22:36:18
Ця паскуда Варцаба бреше і бреше тому що наших закарпатських 25 Даішників і зараз на вулицях в Києві і просять забрати їх назад!!! А старий мусор на якого є карна справа незакрита в Генпрокуратурі про подіі 2004 року буде і далі людиною Медведчука

sstyopa 2014-02-20 / 22:31:57
Молодці!!! " Лучше поздно чем никогда "

Зашедший 2014-02-20 / 22:31:44
И давайте также о буднях тех же гаишников, тех же милиционеров - которым начальство не выдаёт оружия, когда это действительно нужно. Или когда гаишникам тем же - алкотестера не выдают. И т.д.

Да, есть мусора! Но, извините, не все!

Зашедший 2014-02-20 / 22:28:56
Стьопа 2014-02-20 / 19:41:54
А солдаты ВВ? У них такие же бронежилеты! Даже спецщитки - не защищают совсем! Как один из рядовых-срочников ВВ показывал поврежденную спецамуницию свою.

vasja 2014-02-20 / 21:49:42
Тепер почнеться відстріл всіх пернатих та мусорів, як вони стріляли у беззбройних!!!

для ОЛИ 2014-02-20 / 21:48:06
1.треба Вам на ворожій для Вас українській мові у Москві спробувати хліба у магазині попросити , тоді б Ви почули про себе! А тут Вас терплять з Вашим "русским" акцентом.
2.Невже не розумієте, що мова вже давно про Євросоюз не йде.

2 "Оля" 2014-02-20 / 21:00:03
Бидло є бидлом. зазомбоване провладними або москальськими каналами з ностальгією по ссср-у, з мрією про СНГ - і запахом нафталіну. Ненависть до України пре з усіх дій таких "оль", то ніхто тебе тут не тримає: чемодан-вокзал-митний союз (тайожний)Там буде стабільность і мірна жізня в ярмі і восторженного упісювання від бєркутят. І главноє:нікакіх нєнавісних бандер!

Olena1 2014-02-20 / 20:42:48
партійці розбігаються як щурі з тонучого корабля,якого х-я вони всупали в партію-відповідь,щоб обкрадати народ, то хай перепишуть свої вілли на дитячі будинки.Хустські вилупки добралися до халяви і зараз здають свого татка як обісрані ходять по місту.Їм пох-й що за них думають люди вони як курва на яку плюють,а вона говорить,що йде дощ

Оля 2014-02-20 / 20:13:55
Еще полгода назад никому бы в Киеве не пришло в голову взять камень и проломить кому-либо череп, тем более никто никого не отстреливал. Все занимались своими делами, спокойно ходили на работу, жили мирно, никто не боялся каких-то титушек, вориженьок, беркута, милиции, бандер. Потом людям внушили что евросоюз и майдан "це наше усе" и понеслось...

третя з права 2014-02-20 / 19:54:55
=) тренувальні напевно... ну та хоч від вітру захистять...їй Богу, актьори погорілого театру...

Olena1 2014-02-20 / 19:45:46
Ot skoty!

Стьопа 2014-02-20 / 19:41:54
Менти, ви лишитеся навсіда мусорами. Мечте геть і форму та биріть лопати

НОВИНИ: Політика

03:04
/ 1
Що показав перепис у Румунії?
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая