Голова Закарпатської ОДА Бондаренко опинився на останньому місці у рейтингу "губернаторів"

Видання "Ділова столиця" підбиває підсумки соціально-економічного розвитку регіонів за три квартали.

Голова Закарпатської ОДА Бондаренко опинився на останньому місці у рейтингу "губернаторів"

Під часаналізу журналісти порівнювали показники 23 мирних регіонів (без окупованих АРК і Севастополя та наполовину окупованих Донеччини та Луганщини) по 20 суспільно значущим критеріям. Всі цифри беруться з відомостей Держстату та його територіальних органів.

У рейтингу, складеному ДС, голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко опинився наостанньому місці.

Як пише видання, Ігор Бондаренко, який із 5 липня очолює Закарпатську ОДА, опустився на останній рядок рейтингу: - 68 балів. Журналісти видання констатують, що Закарпаття накопичує все більше проблем: "За підсумками трьох кварталів Закарпатті допустило найбільше падіння капітальних інвестицій - на 15,3% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року (тоді як в середньому по Україні спостерігалося зростання на 12,4%), а за обсягом капінвестицій на одного жителя виявилося на передостанньому місці . Також на Закарпатті зафіксовано найбільше скорочення середньооблікової чисельності штатних працівників - на 6,2% (в середньому по Україні - на 2,5%). До того ж Закарпаття розділило з Одещиною останнє місце по динаміці реальної зарплати (зростання лише на 6,3%, тоді як в середньому по Україні - на 9,5%)".

Хоча Закарпаття увійшло до п'ятірки кращих по динаміці будівельної продукції, але за обсягом будівельної продукції на душу населення воно не змогло піднятися вище передостаннього місця. Також область на передостанньому місці за динамікою промисловості (падіння на 9%), сільського господарства (падіння на 3,2%) і експорту товарів і послуг (падіння на 8,5%). Крім того, область у трійці аутсайдерів за динамікою роздрібної торгівлі. А найбільший успіх Закарпаття - це третє місце області серед регіонів з найменшою заборгованістю по зарплаті на одного працівника, йдеться у матеріалі ДС.

Що стосується ситуації по Україні загалом, то, починаючи з літа у країні спостерігається падіння промислового виробництва: у червні - на 2,3% в порівнянні з тим же місяцем минулого року, в липні - на 0,2%, в серпні - на 1,7%, у вересні - на 1 , 1%, в жовтні - на 5%. Цим знівельовано весь приріст, досягнутий в січні-травні. За підсумками десяти місяців вийшло скорочення промпродукції на 0,6%. Негативна динаміка зафіксована вже в 13 з 23 мирних регіонів.

Крім того, в 11 мирних областях зменшився обсяг реалізованих нефінансових послуг, в восьми - скоротився обсяг освоєних капітальних інвестицій, в п'яти - впало сільгоспвиробництво і обвалився експорт товарів і послуг, в трьох - допущений відтік прямих іноземних інвестицій і впало будівництво.

Середньооблікова чисельність штатних працівників в Україні скоротилася в січні-вересні на 2,5%, а за підсумками десяти місяців - вже на 2,7%. Кількість працівників зменшилася у всіх регіонах, крім Києва.

З весни відновилося зростання заборгованості із зарплати. Протягом березня-вересня сума боргу зросла з 2,45 до 3,14 млрд грн, а на 1 листопада досягла 3,44 млрд грн. Це на 40% більше, ніж на 1 березня. Заборгованість перед працівниками збільшилася в усіх регіонах, крім чотирьох.

"Все йде до того, що проблеми в економіці будуть наростати. І це спільна відповідальність всієї Зе-команди, включаючи президента, парламентську більшість, уряд і голів ОДА", - пише "Ділова столиця".

10 грудня 2019р.

Теги: рейтинг, Бондаренко

Коментарі

Соколиному глазу 2019-12-15 / 22:17:28
При чому тут Панов В. , Харута?

Справедливість 2019-12-13 / 00:05:01
Бондаренку,Бондаренку а де Ви був під час виборчого процесу трьох турів. Так я в кооперативі "Бондаренко" фанки пік у духовці.

ГЛУБОКЕ 2019-12-11 / 12:59:01
ЯКИЙ РЕЙТИНГИГ У ПОДАТКОВІЙ У КЕРІВНИЦТВА ЗАКАРПАТТЯ

Вуву 2019-12-11 / 00:42:06
Тема сміттєпереробних заводів десь "замерзла" ...
Зима однако.
А там до весни не далеко і рікминув.
А потім знову ... "Будуть обговорювати " ... - ситуацію - навколо самойі ситуаційі - щодо ситуаційі .........
Але якщо жирну зарплату платять а ніхто нічого "з гори" не вимагає ...
То можна і далі штани на сраці протирати і обговорювати .
А ГОЛОВНЕ НІЯКОЙІ ВЗАГАЛІ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ НІ ЗА ШО.

Соколиный глаз 2019-12-10 / 23:49:00
Бондаренко не руководит областью. Областью руководят его старые друзья маразматики Харута, Приходько, Панов и Киндрат. Именно они расставляют своих людей на все ключевые посты. И имеют с этого свой гэшефт. Причём каждый день копеечка капает в их карман. Бондаренко и не знает про это. Не те мозги. Бондаренко только носит галстук и надувает щёки. Но именно Бондаренко будет отвечать за всё...

Volodymyr Krasnoholovets 2019-12-10 / 23:17:06
Закарпатська обласна рада не повинна стояти осторонь. Треба запропонувати кандидатуру говернора. Ви ж є представники народу, вас обрали аби ви сприяли розвиткові краю. В Києві сидить недопрезидент, тому все переходить на місцеві рівні. Не можна щороку йди назад коли в той же час весь цивілізований світ робить декілька стрімких кроків вперед.
Закарпатська обласна радо, дійте!!! Місцевий народ вам допоможе (і навіть я з Києва).

Патріот 2019-12-10 / 23:08:04
Бондаренко слабий навіть для районної адміністрації,а його поставили областю керувати!Майже шість місяців на посаді,а жодного питання для області не вирішив!!!

Вуву 2019-12-10 / 21:28:01
Кращеб ви написали так ...
Губернатор Закарпаття Бондаренко
у рейтингу губернаторів ...
На першому місці з самого кінця
І не брехня.
І звучить огого як.

Пукшин 2019-12-10 / 20:37:27
Бондаренко на пряму співпрацює з кримінальним авторитетом на прізвисько Білорус. Це той,що вбив Гєшу! Білорус в свою чергу представляє в Закрпатті донецького рейдера Маштепу! Ось вам і звязочка. А ви кажете інвестиції,.. Який інвестор сюди прийде,якщо губернатор у нас є маріонеткою у бандитів

Кукер 2019-12-10 / 20:14:09
Об'єктивність результату сумнівна, але останнє місце, це сигнал.

Степан Крук -ха-ха 2019-12-10 / 19:21:05
Буде! Якщо це Вуву...

ха ха 2019-12-10 / 19:18:50
троє диванних писак думають що хтось буде розвивати край)

Вуву 2019-12-10 / 18:59:49
Володя ... Хороша пропозиція.
Але зЄля на таке не піде ...
Бо він мусить мати " АДМІНІСТРАТИВНІ ВАЖЕЛІ ВЛИВУ".
Хоча більшість людей так і не розуміють ... шо це за фігня.
А за місце губернатора для вуву
... Мені цей жарт сподобався хоча сьогодні не 1 квітня.
Дякую вам за довіру.

Степан Крук 2019-12-10 / 17:17:57
Вову на царство!

Volodymyr Krasnoholovets 2019-12-10 / 16:50:28
Закарпатська обл. рада може обрати говернора на внутрішніх виборах і переслати цю кандидатуру на затвердження президентові . То вже буде крок вперед до усунення феодалізму в Закарпатті
Хоча можна підтримати і кандидатури Вуву або Степана Круках

яна 2019-12-10 / 16:25:46
Говорять,що визивали в офіс президента попереднього кандидата в губернатора Полозкова,але той відмовився влізати в таку систему.

Степан Крук-Вуву 2019-12-10 / 14:45:24
Ти будеш губернатором, оскільки відповідаєш всім сучасним вимогам! За мене не забувай, коли що....

Вуву 2019-12-10 / 14:32:14
Сказав зеленськтй хто не буде справлятись будуть змінювати після нового року.
Та що там говорити.
Часу на розгойдування нема.
Точно що призначить когось із заступників.

Богдан 2019-12-10 / 13:37:58
То тобі не кавіль пятов колотити.

Вольф 2019-12-10 / 13:06:18
Як казав Бондаренко ,піся побудови аеропорту в Мукачеві,інвестиції хлинуть рікою!☺

НОВИНИ: Політика

03:04
Що показав перепис у Румунії?
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая