Сума хабара, за який арештували декана ФРГФ УжНУ - 800 доларів

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, 8 вересня за отримання хабара працівники УБОЗ МВС України затримали декана факультету романо-германської філології Ужгородського національного університету Мирославу Фабіан.

Сума хабара, за який арештували декана ФРГФ УжНУ - 800 доларів

За міліцейськими зведеннями, проти Мирослави Фабіан порушено кримінальну справу за ч.2, а відповідно джерел в УБОЗі -  частиною 3 ст. 368 Кримінального кодексу України "Одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище". Наразі затримана перебуває в Ужгородському СІЗО.

За неофіційними, але достовірними джерелами, сума хабара становить 800 доларів. Затримували М.Фабіан в робочому кабінеті. Якщо вину декана факультету буде доведено в суді, їй загрожує від 8 до 12 років позбавлення волі. 

09 вересня 2011р.

Теги: хабар, Фабіан, УБОЗ

Коментарі

Sundeep 2011-09-15 / 22:49:00
Лолшто? Заявив, зловив?

Заявляйте в милицию про взятки хоть круглосуточно. Ментам пойух.

Если бы менты хотели - выловили бы давно уже всех взяточников.

несправделива 2011-09-13 / 16:20:00
Я захоплююся паном Аморальним. Завдяки таким людям Україна житиме! Хочу вибрати Вас у депутати!

Моральний 2011-09-13 / 08:52:00
Я вже на пенсії. Дякую за пораду.

Аморальный 2011-09-12 / 22:19:00
Совестному. Спасибо за поздравления. Я действительно не давал и не брал взяток...Этому есть причина. И к сожалению не потому, что мне их никто не предлагал или никто у меня их не просил. А тот кто виноват понесет ответ: и тот кто берет, и тот кто дает (если до возбуждения относительно него уголовного дела он не заявит в правоохранительные органы согласно Уголовного Кодекса)...рано или поздно;-)
Моральному, Так, я б заявив і, думаю, все б вийшло. А Вам раджу не боятись і я розумію про що я. Нажаль Ви цього не розумієте. Поки є такі люди які задають, начебто іншим, але, в першу чергу, самому собі такі запитання - до того часу у нас буде корумповане суспільство. Цитата: "Ви би заявили про хабар? І що би з цього вийшло? Хто б Вам повірив???" - а Ви спробуйте, а не ховайтеся і "вийде" і "повірять". Можливо не з першого разу, але все вийде, якщо КОЖЕН повірить в себе.

Моральний 2011-09-12 / 20:58:00
Аморальному. Вельмиповажний пане Аморальний, а Ви би заявили про хабар? І що би з цього вийшло? Хто б Вам повірив???Ви якийсь надто наївний або не розумієте, про що говорите!!!!

Совестный 2011-09-12 / 19:20:00
Аморальному. Никто не защищает преподавателей. Вы ошиблись, уважаемый.Речь идет о тех моральных уродах, которые и дают, и берут взятки. Виновати все, не так ли? А вы никогда и никде не давали взяток? Тогда вы живете при коммунизме. С чем вас и поздравляю!!!

Читатель 2011-09-12 / 18:03:00
Уважаемый господин Аноним. Насколько я знаю латинский язык учат студенты еще на первом курсе. Так что Вы наверное еще не знаете что такое коррупция перед государственным экзаменом, когда деньги требуют даже от тех студентов, которые учат и сдают все сами! «В нас все прозоро та чисто»... Ну да, так Вам прямым текстом «прозоро» и объяснят что если знаешь все билеты, то чтобы не валили — 500 дол., если ничего не знаешь — 800. А вот с пересдачей дело обстоит намного серьезней... Там только минимальная ставка 800. Есть повод задуматься не только преподавателям с РГФ, все таки не кассирами работаете в супермаркетах!!!

анонім 2011-09-12 / 16:46:00

А на ******* гнати не треба!!!Вона вчила у нас латинську мову і ні разу не натякнула на хабар!!!!!


навіть якшо студент не знав на 5,4, ту нещасну трійку вона ставила якшо було за шо!

__((Я))__ 2011-09-11 / 21:38:00
Якщо зараз, викладачі організуються і перестануть вчити тупих студентів, які не валовшні здобути знання своїм розумом, а тільки через гроші, то більшість студентів просто не довчаться, і зганьблять всіх, хто покладав на них надії.

Бандитам - тюрми! 2011-09-11 / 20:32:00
Всі від кого отримувала гроші Фабіан Мирослава - гайда в УБОЗ із заявою!!!!!

Аморальний 2011-09-11 / 20:27:00
Народ, почитав я тут коментарі, і бачу деякі захищають "бідних" викладачів, яким насильно пхають гроші. А скжать мені будь ласка, ХОЧ ОДИН ВИКЛАДАЧ заявив у відповідні органи про дачу хабара????
....Такшо не треба ля-ля, ГОСПОДА "СОВІСНІ" та "МОРАЛЬНІ"!!!!!!

2011-09-11 / 16:34:00
це точно)) слава найкращій, найпоряднішій, найоб"єетивнішій і найсправедливішій адміністрації! Слава!!! Ура!!! Аллах акбар!!!

Fred 2011-09-11 / 16:31:00
Ти звичайно правий, але тут не можна висловлювати претензій до адміністрації сайту!

2011-09-11 / 16:03:00
то замалюйте червоними зірочками УСІ прізвища в УСІХ коментарях, якщо ви так "дружите із законом, честю і совістю"... А то вибіркова дружба якась вимальовується.

Fred 2011-09-11 / 15:56:00
Та тут не можна прізвищ ніяких називати! Ти що не читав правил коментування?

батько першокласника 2011-09-11 / 15:28:00
так-так, у школах, в саме з кабінетів директорів, де розраховуються за прийом чад у перший клас, а потім "для виду" проводиться "тестування", але приймаються не ті діти, що є кращими, а чиї батьки забашляли... Тарифи за це щороку зростають, всі про це шушукаються (від батьків до самих вчителів, які потім з тими діточками мордуються), а еічого не вдієш - бабло побєждаєт усьо...

2011-09-11 / 15:22:00

тут явно з ********* дружать)) Прізвища інших викладачів так оперативно не видаляються))))) Чому б це?


Тут дружать із законом і совістю. Якщо у вас є претензії до конкретних осіб - озвучуйте їх в правоохоронних органах, а не під анонімним нікнеймом. Тут не помийна яма і не місце для зведення особистих рахунків. Адмін

розумний 2011-09-11 / 15:21:00
Хабарництво процвітає ще в школі. Там багаті й недалекі папіки і маміки які вважають своє чадо наймудрішим дають на лапу вчителям. а воно тупеньке звикло, що всюди перше, то думає так і в універі буде. а тут йому показують його справжні здібності. от зі шкури пнеться.

2011-09-11 / 14:27:00

а ********* і справді із тих, для кого знання - не показник. Тут платити треба. Або зробити маски-шоу... Інакше не вилікується...

Журналіст 2011-09-11 / 14:09:00

Моя донька вчиться там. Ні разу не платила. Один раз доколупався ************, ну я з ним розібрався. Все. Проблем більше не було. Отже, думаю, що там хабарництво є, але несистемне.

НОВИНИ: Кримінал

11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 1
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"