«Ми отримали інформацію, її треба переварити, обдумати. За кілька днів зберемося за круглим столом і вирішимо: або ми уже визріли і серйозно за це беремося, або цю модель краще не чіпати. По суті, щось нове для себе я не відкрив», — зазначив Володимир Феськов. Він вважає, що нова схема молодіжної політики не ідеальна, але найбільш практична.
«Ми говоримо про кардинально нову молодіжну політику в Україні, яка будується знизу вверх, а не навпаки, як було до цього часу. І перше, що потрібно зробити для впровадження цієї моделі може бути не під силу навіть дуже серйозним лідерам, бо мова йде про прийняття певних нормотворчих документів на сесії міської ради. Це дасть серйозні повноваження для молоді міста», — наголосив під час презентації координатор ініціативної групи Дмитро Козонак (м. Херсон).
Окрім Ужгорода, з Моделлю муніципальної молодіжної політики ознайомилися ще в 11 містах України, зокрема в Житомирі, Тернополі, Харкові, Хмельницьку тощо.
Модель розроблено в Одесі на основі 5-річного досвіду роботи молодіжного виконкому та молодіжної ради міста. Її автором є громадський діяч з 16-річним стажем Вадим Георгієнко (м. Одеса). Модель в повному обсязі діє в Одесі і впроваджується у Херсоні.
ЗІК
09 лютого 2007р.
Теги: