Про це "Закарпаття online" повідомили у прес-службі Єдиного Центру.
Політик наголосив, що на дебати покладена дуже важлива функція – оцінка виборцями здатності кандидата не лише висловлювати свої пропозиції, а й довести, що вони є найефективнішими. "Варто загадати, як у 1960 році в Сполучених Штатах Америки проведення дискусії між кандидатами у прямому ефірі кардинально змінило результат виборчих перегонів. Кандидат від республіканців Річард Ніксон, який до проведення теледебатів вважався фаворитом перегонів, програв демократу Джону Кеннеді", - нагадав лідер Єдиного Центру.
Віктор Балога пропонує кандидатам, яких не влаштовує існуючий формат дебатів, запропонувати власний формат їх проведення. "Головне, щоб виборці змогли оцінити кандидата у живій, а не зрежисованій штабом дискусії – його вміння формувати думки, висловлювати та обґрунтовувати свою позицію, обізнаність з положеннями своєї програми та готовність захищати в ній кожну кому. Тому незрозумілою є позиція кандидатів, які спочатку заявляють, що їх не пускають у прямий ефір, а потім відмовляються від участі в теледебатах", - наголосив політик.
Лідер Єдиного Центру закликає кандидатів, які відмовилися від участі у дебатах на Першому національному каналі, все-таки домовитися між собою про проведення двосторонніх дискусій у прямому ефірі. "Будь-який телевізійний канал із радістю виділить найкращий ефірний час для такої політичної дуелі. Всі кандидати в президенти повинні довести, що вони не бояться вступати в дискусію і відкрито відстоювати свою думку", - вважає Віктор Балога.