У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму

Новий "слуга", що відомий на Закарпатті цілою низкою скандалів, останнім часом доклав чимало зусиль для своїх реабілітації та легітимізації.

У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму

Сьогодні, 21 березня, під час 14-ї сесії Закарпатської обласної ради, депутатську присягу прийняв Роланд Цебер. Як повідомляє пресслужба Закарпатської облради, її голова Роман Сарай вручив новообраному депутату картку для голосування та депутатський нагрудний знак.

Р.Цебер замінив  у вищому представницькому органі влади Закарпаття обраного від Закарпатської обласної організації політичної партії "Слуга народу" депутата Олексія Іванчо, який склав депутатські повноваження під час сесії облради 21 грудня 2023 року.

До відставки О.Іванча спричинився скандал з неграмотною і антидержавною заявою, оприлюдненою за наслідком візиту до комплексу "Термальні води Косино" представників Закарпатського ОТЦК і СП, а також наступним публікуванням нашим ресурсом інформації про наявність в цьому закладі імперських символів так званої "Великої Угорщини".

У зазначеному контексті особа нового "слуги" в складі Закарпатської облради є не менш проблемною.

Вперше Роланд Цебер став відомий ширшій громадськості, коли у жовтні 2018 року на Закарпатті розгорівся резонансний скандал через оприлюднення на сайті «Миротворець» понад трьох сотень прізвищ закарпатських держслужбовців, які володіють одночасно українським та угорським паспортом. Йшлося про посадовців, які випадково чи цілеспрямовано "засвітили" свій угорський паспорт десь на кордоні або інших державних установах. Серед сотень людей у списку був депутат Ужгородської райради, головний спеціаліст Ужгородського районного відділу Державної виконавчої служби Роланд Цебер.

Фрагмент списку власників угорських паспортів із числа жителів Закарпаття,
де фігурує Роланд Цебер

Далі, наприкінці січня 2019 року, закарпатськими ЗМІ було оприлюднено інформацію про те, що з сейфу ужгородського офісу Роланда Цебера невідомі злочинці викрали значну суму в валюті.

Згодом, у жовтні 2019 року, за інформацією СБУ та Держприкордонслужби України телеканал "Сіріус" оприлюднив докладну інформацію про наявність у Р.Цебера паспорта Угорщини, з яким той ввіз на територію України автомобіль марки Mercedes-Benz чеської реєстрації, неодноразово перетинав кордон, а також щонаймене двічі протягом 2015 року відвідав окупований росією Крим.

За оприлюдненою тоді ж членами політичної команди "Альтернатива (Тарас Деяк та інші) інформацією, DJ Ceber розважав там окупантів під час заходів у нічних клубах, зокрема, що показово, до "Дня защітніка Отєчества" (Дня Радянської армії і Військово-морського флоту) 23 лютого 2015 року. При чому, фігурував там як діджей з Угорщини, в чому можна переконатися з відповідного постеру.

Як свідчать відкриті джерела, Р.Цебер в ті часи справді працював диск-жокеєм як DJ Ceber, зокрема в "проблемному" Eila White Club.

Особливий цинізм полягав також в тому, що в той самий час, коли вн їздив розважати окупантів в Криму, за даними сайту "Чесно",  Р.Цебер був помічником на платній основі депутата ВР 8-го скликання від "Блоку Петра Порошенка" Юлія Мамчура – легендарного командира 204-ї Севастопольської бригади тактичної авіації, який разом з підлеглими, що не зрадили українській присязі, з оркестром, що грав гімн України, та прапорами маршем пройшли крізь кордони росіян, що блокували територію гарнізону, і вивів свою частину з Криму до Миколаєва.

Ще тоді АТОвці назвали Р.Цебера "негідником" і "особою, якій не те що не місце в українській політиці та органах місцевого самоврядування, а місце за ґратами за державну зраду України".

Скріншоти з афіш виступу DJ Ceber в окупованому росією Криму,
зокрема на "День защітніка Отєчества"

На цій підставі Р.Цебера було внесено до бази сайту "Миротворець", куди потрапляють особи, які "засвітилися" в діях антидержавного характеру.

У відповідь на заяву ветеранів АТО з цього приводу, тодішній очільник обласної організації політичної партії "Слуга народу" і голова Закарпатської ОДА Олексій Петров "мав тривалу розмову" з кандидатом в депутати облради від цієї політичної сили і, на той час, неафішовано, своїм офіційним радником Р.Цебером та повідомив громадськість, що "Служба безпеки України  розпочала відповідну перевірку, за результатами якої будуть підтверджені або спростовані дані факти".

У будь-якому разі офіційного заперечення вказаних фактів Службою безпеки України не відбулося. І, судячи з об'єктивності наведених матеріалів, вже не відбудеться.

Оскільки, виходячи з місця в партійному списку кандидатів в депутати від "Слуги народу" до Закарпатської облради Р.Цебер тоді потрапити не зміг, він вжив ряд заходів для своїх реабілітації та легітимізації. Зокрема, як повідомляло Закарпаття онлайн, досить несподівано цей закарпатський "клієнт" "Миротворця" з угорським паспортом "випірнув" на посаді радника Уповноваженого Верховної Ради з прав людини. З цього трампліну, за інформацією Закарпаття онлайн, він навіть намагався працевлаштуватися на посаді представника Уповноваженого Верховної Ради з прав людини у Закарпатській області, але, з огляду на проблемний шлейф в біографії, безуспішно.

Однак, паралельно у цьому статусі Р.Цебер розгорнув бурну "міжнародну" діяльність – здійснював якісь зустрічі з високопосадовцями різних держав, зокрема, що показово,  Угорщини. Як свідчать джерела Закарпаття онлайн в правоохоронних органах, ці зустрічі є самовільними і не узгодженими з міністерством закордонних справ України. Однак вони спрямовані виключно на формування особистого іміджу Р.Цебера і якоїсь помітної шкоди державі не завдають.

Особливою фішкою Р.Цебера є тісне і близьке знайомство з молодим представником комітету оборони Бундестагу Маркусом Фабером, яке відкриває перед ним чимало зачинених дверей. Для того, аби скористатися своїм несподіваним шансом стати депутатом Закарпатської облради від президентської політичної партії, 8 січня поточного року Р.Цебер навіть привіз його до Ужгорода для зустрічі з головою Закарпатської ОВА, очільником облорганізації "Слуги народу" Віктором Микитою. Паралельно, у цьому контексті, в медійній сфері Р.Цебер заручився підтримкою наближеного до влади псевдоактивіста Павла Федаки.

Однак, за інформацією джерел Закарпаття, справжньою причиною успіху амбітного. але не надто принципового закарпатця є тіньове покровительство іншої особи, раніше впливової в українському політикумі.

21 березня 2024р.

Теги: Цебер, паспорт, угорщина, Крим, депутат, присяга, облрада, Закарпаття

Коментарі

7320 2024-03-30 / 17:37:00


Флуд. Коментар видалено. Коментуйте по темі публікації. Адмін


Ну і де СБУ 2024-03-26 / 18:22:46
СБУ в нас є чи так для галочки? Чому цей любітель розважати окупантів ще не сидить??
Ну а Микита як керівник обласних Слуг і екс-сбушник наче страус, напевно добре занесли щоб цей колаборант зайшов в депутати. Хоча що ми хочемо якщо губернатор же сам казав перед початком великої війни, що населення рашки "нам брати". То постає питання - вони Слуги народу якого?

форестер 2024-03-26 / 11:36:10
То хто все ж таки кришує і штовхає цього кіндерсюрприза?

форестер 2024-03-26 / 11:34:52
І це команда Фарбованого Лиса

Маняк 2024-03-25 / 20:29:36
Ролі помниш як ти мені дороги стелив з наркоти і донбхуаав за мною???

капець (( 2024-03-25 / 17:55:26
І оце покидченя тепер обласний депутат?

до Круто 2024-03-25 / 17:26:48
Коміки, клоуни, тамади. Тепер - діджей з наркоклубу. Хіба не логічний, не послідовний розвиток подій?

Круто 2024-03-25 / 15:57:35
Об довбаного ді-джея наріка з дискоклубу ЕЙЛА, який належав Маняку Василю обирають депутатом. Ви там з розуму всі посходили ?

пенсіонер 2024-03-25 / 08:34:15
Катерина, це скоріш за все агент прокремлівський. На жаль атких у Закарпатті тисячі. У нас більше агентури промедвечуковської ніж у всіх областях заходу України.

Катерині 2024-03-23 / 10:26:45
Ну і, отримуючи паспорт, він присягав на вірність Угорщині. Країні, яка є союзником росії

Катерині 2024-03-23 / 10:25:18
Дуро, він під час війни їздив в окупований Крим розважати окупантів на Дєнь защітніка Отєчества.
ну і за законом держслужбовцям ЗАБОРОНЕНО мати друге громадянство

До нижче написаного 2024-03-23 / 05:57:09
Дикiсть! Депутат другоi держави? Ви зовсiм з глузду зiiхали?

Катерина 2024-03-23 / 01:40:19
Все як у тій поговірці: Собаки гавкають, а караван іде далі.
І яка проблема, що цей депутат має подвійне громадянство?
Який закон він порушив? Можете назвати конкретну статтю та якого саме закону???
Для державних службовців законом "Про державну службу" є заборона в частині подвійного громадянства, а для депутатів місцевих рад так само як і для звичайних громадян України такого обмеження не існує. Не потрібно маніпулювати навколо цього питання.
Навіть Конституція України не передбачає обмеження в частині подвійного чи множинного громадянства. Назвіть мені конкретну статтю основного закону України, яка обмежує громадян України в частині набуття додаткового громадянства.
Що стосується "Миротворця" ...... це що офіційний сайт держави???
Інфа на ньому є істиною в останній інстанції???
Засновник сайту приватна особа. І що тепер?
Якщо ця приватна особа розмістила на своєму сайті якусь інфу, то зараз уся країна має танцювати???
Якщо цей сайт такий принциповий, то чому на його сторінках не з'явилися імена цілої купи міністрів часів президентства Порошенка, топчиновникіа ключових державних установ, організацій та підприємств???? Чому ми не бачили там ім'я заступниці міністра охорони здоров'я пані Супрун???? Чи американське громадянство не рахується подвійним????
Грузинське, польське, естонське, французьке, ізраільське та англійське громадянство також не є подвійним???
Я правильно розумію????
Для кого ця клоунада навколо угорського громадянства?
З румунським громадянством на Тячівщині та у Чернівецькій області немає ніяких проблем??? Там усе гаразд???
А з картою поляка на Галичині усе добре???
Очі не муляє???
Ні-і ???????
А як бути з картою закордонного словака????
Кожен українець при нагоді правдами і неправдами намагається отримати додаткове громадянство. Кожен, у кого є бодай якась можливість. Кожен!!!!!!!
І що?????? Це хіба злочин?????
Це право кожного влаштовувати своє життя на свій розсуд і не засновнику Миротворця вказувати кому і як правильно жити.

злий 2024-03-22 / 13:23:10
То капець!
Кончена влада

Козел 2024-03-22 / 12:35:25
Правда

тарас 2024-03-22 / 12:10:05
Переважна більшість депутатів берегівського району та всіх ОТГ мають мадярськи паспорти.У Великих Берегах депутати Цильо,Бурса,Товт,Турані,Боднари,Сабо,Надь рената вже давно мають.про них знають й органи,але нікому то не цікаво.

Читач 2024-03-22 / 10:27:05
Перерахуйте мені усіх порядних депутатів облради або міськради - вони є в природі? Замість цього покидька обрали нормальну людину? Ні, це зі сфери фантастики!

трактор прозор 2024-03-22 / 08:50:06
Яскраве підтвердження вислову про чужих вошей і своїх гнида. З такими челядниками не скоро переможемо. Гойра орбан ?

ЛОХОТРОН-73 2024-03-22 / 05:58:36
НО ЩО СКАЖЕТЕ ПЕТРОВ,МИКИТА,САРАЙ I ДРУГI ура-слуги?

Ген....ни 2024-03-22 / 03:59:11
I таких пiвоблради! Який нахер прогресс!?

НОВИНИ: Політика

22:38
Понад 40 дітей із соціально вразливих родин мандрували з "УжТуром" в обласному центрі Закарпаття
20:06
/ 2
Фінансові порушення на майже 39 млн грн за перші півроку 2024-го виявили закарпатські аудитори
11:15
/ 5
Головний опонент орбана Мадяр відвідає Закарпаття і зустрінеться з угорською меншиною
16:34
/ 4
Посадовців Ужгородського райуправління ДСНС викрили на систематичному хабарництві
19:02
Колишню начальницю відділення Ужанського нацпарку судитимуть за допущення незаконної вирубки лісфонду на понад пів мільйона гривень
13:41
У Гукливому Мукачівського району мікроавтобус Mercedes-Benz травмував 10-річну дівчинку, що перебігала дорогу
20:54
/ 8
Закарпаття: ментальна війна
20:25
/ 1
Захищаючи Україну від московських ординців поліг 23-річний Іван Чорій з Лецовиці Чинадіївської громади
19:10
/ 1
Міст через Тересву, завалений автівкою ПП "Стік", демонтують
16:45
/ 1
"Гаряча лінія" Закарпатського ОТЦК та СП поповнилася ще одним номером
21:04
Сержант ЗСУ із Закарпаття півроку не з’являвся на службі і отримав 5 років тюрми
11:17
/ 3
На Закарпатті СБУ повідомила про підозру адміністратору Viber-каналу, який допомагав "ухилянтам" уникати мобілізації
16:27
/ 24
Ужгородський депутат-хабарник Мирослав Горват при річній зарплаті в 326 тис. грн задекларував нові будинок і два авто
11:32
/ 2
Священника УПЦ МП з Тячівщини засудили умовно за виправдовування дій росії
11:24
/ 1
В Ужгороді до 15 років тюрми заочно засудили агента фсб з Херсонщини, який збирав розвіддані про військові об’єкти на Закарпатті
11:40
/ 4
Ужгородський депутат-утікач Риба задекларував $100 тис. готівкою, а також нову роботу та оренду будинка в Канаді
14:15
/ 24
Голова Закарпатської ОВА Микита стане заступником керівника Офісу президента − нардеп
16:37
/ 2
Судитимуть прихильника "русского міра" зі Сваляви, який виправдовував збройну агресію рф проти України
11:07
Мешканці Берегова, яка публічно поширювала російську пропаганду, повідомлено про підозру
04:43
/ 5
Шуфрич сховав родину в Угорщині та переписав активи на підставну особу – розслідування
21:45
/ 3
Скандальні відео за участі президента Федерації легкої атлетики Закарпаття Коноваленка відзняті давно, а сам він з грудня минулого року – у розшуку за бійку
11:41
На Тячівщині місцеву колаборантку на 12 років відлучили від влади
21:45
/ 2
У Хусті біля школи досі стоїть погруддя поету-русофілу Вакарову – "Деколонізація.Україна"
16:20
/ 41
Звільнений екс"воєнком" Музиченко стане заступником голови Закарпатської ОДА
12:43
Закарпатська асоціація футболу закликає спортсменів не брати участь у турнірі "сепаратистської" CONIFA
» Всі новини