СБУ розпочала перевірку щодо відвідин Криму кандидатом від партії "Слуга народу" в Закарпатську облраду за угорським паспортом

Йдеться про кандидата до Закарпатської обласної ради від партії "Слуга народу" Роланда Цебера.

СБУ розпочала перевірку щодо відвідин Криму кандидатом від партії "Слуга народу" в Закарпатську облраду за угорським паспортом

Як повідомляло Закарпаття онлайн, Роланд Цебер, будучи депутатом Ужгородської районної ради, не тільки має два паспорти, що заборонено законодавством України, але й активно використовує угорський документ для ввезення автомобілів іноземної реєстрації та, навіть, побував в окупованому Криму, не звітуючи громаді про такого роду поїздки.

Наразі Роланд Цебер балотується до Закарпатської обласної ради від партії "Слуга народу", що викликало обурення у ветеранів.

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров, котрий очолює список партії "Слуга народу" до Закарпатської обласної ради, повідомив, що відреагував на заяву ветеранів АТО щодо можливого відвідування кандидатом від партії "Слуга Народу" в Закарпатську обласну раду Роландом Цебером окупованого Криму у 2014-2015 роках. 

"Ця тема важлива, і я мав тривалу розмову із Роландом. Вислухав його пояснення та аргументацію. Аби розставити усі крапки над "і", Служба безпеки України  розпочала відповідну перевірку, за результатами якої будуть підтверджені або спростовані дані факти", - повідомив Олексій Петров.

21 жовтня 2020р.

Теги: паспорт, Крим, Слуга народу, Цебер

Коментарі

Василь 2020-10-22 / 20:48:50
Катя ти права на всі 100

Катерина 2020-10-22 / 20:42:39
А автор міг би зробити посилання на статтю закону, якою заборонено подвійне громадянство? Де чітко і ясно прописана заборона. Щоб нам читачам було все чітко і ясно.
Бо якось незрозуміло.....чому Беня із своїми трьома громадянствами міг бути головою Дніпропетровської ОДА .....Абромавічус - міністром економіки, Квіташвілі - міністром охорони здоров'я, америцька санітарка Супрун в.о.міністра охорони здоров'я, Яресько - міністром фінансів, депутати Верховної зради з двома, а то і з трьома громадянствами, члени та членкині наглядових рад в стратегічних державних підприємствах..... навіть режимних!!! А наші ветерани чомусь мовчать.
Чи панамське, кіпрське, ізраїльське, литовське, грузинське, канадське, америцьке та інші громадянства рахуються наполовину українським і тільки угорське уже повноцінно подвійним???

Патріот 2020-10-22 / 20:19:46
Петров каже що мав тривалу розмову з Цебером. Но і ... ??? Так що-ж йому сказав Цебер ? Він був в Криму ? Він має паспорт Угорщини ? Про це Петров нічого не каже . Робить зі всіх дурнів, як і Цебер який нічого не опублікував так і Петров який написав повну дурню . Шапіто тай годі (((

Яка 2020-10-22 / 17:50:15
Херня! Нема iнших проблем? Тiльки повернулся з ковiдноi хiрургii ОКЛ! Ви не маете уяви про реальнi проблеми а займаетесь полiтичним анонiзмом! Доброго стояка ВАМ придуркам!

босс 2020-10-22 / 16:53:21
Хлопці (ті, що писали перед мене), проаналізуйте ситуацію. Сам факт розголосу заслуговує на повагу. Респект губернатору і успіхів.

безпекаш 2020-10-22 / 14:53:19
Побачимо, яким буде результат: розслідують і представлять громадськості 100-відсотковий факт, чи спробують зам'яти

Нік 2020-10-22 / 13:22:33
Смішно, коли бачу на бігбордах Петрова губернатора з лозунгом "генеральне прибирання старлї влади 25.10",коли Петров все життя в державних органах, нехай прибере себе

Абрек 2020-10-21 / 17:22:21
поясніть мені смисл заїзду в крим на угорському паспорті коли для мешканців євросоюзу треба візу для вїізду в російську федерацію мало того віза в срану росію коштуе 80 доларів для подорожуючих з евросоюзу не проще вїіхати на українському паспорті без проблем а самое главное безкоштовно.Може мені хтось пояснить цю цікаву ситуацію

Ужгородець 2020-10-21 / 15:54:33
Чого ж ви чекали від Шапіто95

Віталій Грегор 2020-10-21 / 15:25:40
Нарешті побачили очевидні порушення, як правоохоронці, так і Олексій Петров. Пораджу "губернатору" перед тим як фоткатись з такими сумнівними особами перевіряти з ким позуєте на фото. Оскільки це дискредитує не лише політичну силу, від якої балатуєтесь, а й орган державної влади, яку очолює і Президента, якого представляєте.

НОВИНИ: Політика

18:17
Підтверджено загибель у жовтні 2022 року Михайла Зейкана з Виноградова
22:20
/ 4
Зеленський призначив Сергія Кононенка начальником УСБУ в Закарпатській області
20:08
/ 2
Зеленський звільнив Гузинця з посади голови Ужгородської РДА
23:53
/ 38
В Ужгороді представники ПЦУ відмовилися від участі в молитовному сніданку, на який влада запросила УПЦ Московського патріархату
03:04
/ 3
Що показав перепис у Румунії?
15:00
/ 15
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 13
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль