Закарпатський "клієнт" "Миротворця" з угорським паспортом "випірнув" на посаді радника Уповноваженого Верховної Ради з прав людини

І самочинно веде "переговори" в Угорщині та Німеччині

Закарпатський "клієнт" "Миротворця" з угорським паспортом "випірнув" на посаді радника Уповноваженого Верховної Ради з прав людини

Одіозний ексдепутат Ужгородської районної ради, згодом – кандидат в депутати Закарпатської обласної ради, а тепер просто "політик" Роланд Цебер несподівано вигулькнув у публічній сфері в статусі радника Уповноваженого Верховної Ради з прав людини. Про це, з-поміж іншого, свідчать його акаунти в соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм.

У цьому статусі Р.Цебер навіть здійснює якісь зустрічі з високопосадовцями Угорщини та Німеччини. Як свідчать джерела Закарпаття онлайн в правоохоронних органах, ці зустрічі є самовільними і не узгодженими з міністерством закордонних справ України.

Закарпатський радник омбудсмана Роланд Цебер є фігурантом щонайменше кількох скандалів.

Так в січні 2019 року в Ужгороді з сейфу в офісі тодішнього депутата Ужгородської райради було викрадено значну суму в валюті.

А вже в жовтні того ж року з'явилася резонансна інформація, що Р.Цебер є власником паспорта громадянина Угорщини, за яким не тільки пільгово ввозив в Україну авто, але й відвідував окупований Крим. У зв'язку з чим потрапив до бази даних сайту "Миротворець".

Оскільки Р.Цебер намагався потрапити до Закарпатської обласної ради від політичної партії "Слуга народу", це викликало обурення ветеранів АТО, які звернулися з цього приводу до тодішнього голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова, котрий очолював список партії "Слуга народу" до Закарпатської обласної ради. За підсумком цього звернення з'явилася інформація, що СБУ розпочала перевірку щодо відвідин Криму кандидатом від партії "Слуга народу" в Закарпатську облраду за угорським паспортом.

Офіційного заперечення оприлюдненої ЗМІ інформації про угорське громадянство державного службовця і кандидата в депутати обласної ради Р.Цебера за підсумками тієї перевірки оприлюднено не було. Однак до вищого представницького органу влади Закарпаття Р.Цебер не потрапив.

Роланд Цебер на зустрічі з заступником міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Левенте Модьором

09 листопада 2022р.

Теги: Цебер, Угорщина, омбудсман

Коментарі

Коля 2022-11-10 / 16:11:22
А потім будуть,як з Херсоном-як здав керівник обласного СБУ область оркам, ми ж за нього бабло получили

Баблоги переобулися на ходу 2022-11-10 / 13:24:36


Флуд. Коментар видалено. Адмін


сорри 2022-11-10 / 03:35:27
Офіційні особи з Києва уникають зараз несанкціонованих зустрічей з представниками прокремлівської влади у Будапешті, а цей переговорить во всю. При чому, йому для цього у владі Угорщини створюються всі умови.
Питання, ким він є насправді і якою ціною обійдуться Україні движі цього цинічного молодика, що, отримуючи паспорт сусідньої країни, присягав їй на вірність

Патріот 2022-11-09 / 20:03:00
Іван питає де є Лаба. Так він разом з Грициком копають котлован під майбутній будинок культури в Мокрій. Готують шедевр культури до здачі.

пенсіонер 2022-11-09 / 17:11:53
Ну а куди дивиться наше обласне СБУ. В Киеві можуть не знати послужний список цього гаврика. Але ж на місці повинні зреагувати.
Бо якщо це правда, то це позорисько нашій владі, у тому числі київській.
Кому війна, а кому кар"єра до небес.

До останнього 2022-11-09 / 13:25:21
Дякую що прояснив, не все так буде в цій державі, бо поки що бал правят бандюки і аферісти та злодії, уви...

Вася 2022-11-09 / 12:51:35
Це зять корупціонера номер 1 області начальника Іршавського МРЕО Хили!!!!

форестер 2022-11-09 / 11:05:28
Кажуть, то "піджак" старого Стрижака, син якого - теж серед злочинців?

Коля 2022-11-09 / 10:15:51
В нас в облдержадміністрації агентури дохрена маскалської Травіна аферістка з чоловіком громадянином Росії, Бондаренко губер з військового училища російського, Полозков громадянин Росії з Фсб, Іванчо з мадярським паспортом

Іван 2022-11-09 / 08:06:22
А де є єдиний Закарпатський слуга народу Лаба, бо нич його не чути. Наверноє останній раз обіцяв завезти всім сім'ям військових дрова на зиму та трудиться разом із синком, ріже дрова чи вже тема пущена на тормоза... Ко знає ???

Маск 2022-11-09 / 07:31:46
Автори статті помиляються,дуже помиляються)))

до "Як так" 2022-11-09 / 07:26:09
А можна детальніше, по прізвищах, з фактами? Бо ці кремлівські мантри вже дістали.
Намсправді - https://zakarpattya.net.ua/News/223991-VR-pozbavyla-mandativ-Rabinovycha-i-Vasylkovskoho-ranishe-pozbavlenykh-hromadianstva-Ukrainy

Васісуалій 2022-11-09 / 07:21:50
Мадярська розвідка вже пробралася в апарат українського омбудсмана? О_О
То капець!

Як так 2022-11-09 / 07:20:44
Так 80% верховної оади мае 2 пашпорта що в цому такого?

ужгородка 2022-11-09 / 07:15:09
Так, молодий, здоровий, має багато енергіїі і не знає, де її діти, тому автомат в руки і захищати Україну

Знахарь 2022-11-09 / 06:48:46
Думаю що скоро пiде на войну, покаже який патриот!

злий 2022-11-09 / 06:45:06
Просто так потрапити потрапити простому челяднику на переговори до левенте Модьора? Ау-у, СБУ!!!

njksr 2022-11-09 / 06:44:18
що від зеленої нечисті можна чекати???
то саме, що і від зажопної!(((

Не є правди 2022-11-09 / 06:11:58
А хоч на пару місяців на фронт піти цей великий політик разом з сотнями собі подібними депутатішками різних рівнів в Закарпатті не хоче спробувати свою вдачу та віддячитись державі, яка зробила його мільйонером і йому подібних !!!!????
Якщо після війни не зметуть це шобло, то гріх ціна всім жертвам...

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая