Данацко, Павлов, Пересоляк, Федака: вибори засвідчили крах закарпатського псевдоактивізму

Вибори до українського парламенту, що відбулися 21 липня, на Закарпатті засвідчили реальний рейтинг місцевих псевдоактивістів. Всі вони набрали мізерний відсоток голосів, власноруч продемонструвавши, що існують в публічній площині виключно завдяки вмінню вдало позиціонуватися в соціальних мережах і попиту в середовищі можновладців на їх специфічні послуги.

Данацко, Павлов, Пересоляк, Федака: вибори засвідчили крах закарпатського псевдоактивізму

У виборчому окрузі №68 з центром в Ужгороді спробу потрапити до Верховної Ради у новому, більш вагомому статусі зробили аж троє осіб, що заробляють на життя псевдоактивістською і псевдоправозахисною діяльністю.

Що показово, всі вони вимушені були реєструватися на вибори як самовисуванці, оскільки псувати свій імідж їх підтримкою не захотіла жодна політична партія.

На найбільший, але, в підсумку, також мізерний результат спромігся самовисуванець Олександр Пересоляк, за якого віддали свої голоси заледве 2,59% голосів тих, хто взяв участь у голосуванні на територї обласного центру Закарпаття і всього Ужгородського району. Вони дозволили йому стати аутсайдером ТОП-10 кандидатів по округу.

Майже вдвічі менше за нього, всього 1,83%, отримав псевдоактивіст-самовисуванець  з оточення екс-мера Ужгорода Сергія Ратушняка Павло Федака, котрий разом з шефом брав участь в ужгородському Антимайдані 2014 року, але продовжує спекулювати на патріотичній тематиці. За результатом виборів П.Федака фінішував аж 14-м.

Найпромовистішим є результат неосвіченого, але наполегливого заробітчанина на темі псевдоактивізму Івана Данацка - 0,53%. Тобто, в Ужгороді, Чопі та районі, зокрема і в його рідному селі Анталовці на Ужгородщині, за І.Данацка проголосував всього 381 виборець. Тому, у підсумку "Іван-кувалда" став абсолютним аутсайдером виборчих перегонів в цьому окрузі.

Ще один з відомих учасників псевдоактивістського руху - очільник ГО "Доста" Павло Павлов кандидував у самовисуванцем на скандальному одномандатному виборчому окрузі №70 з центром у Сваляві, де процес опрацювання протоколів з дільничних виборчих комісій не завершився досі.

Утім, результат П.Павлова зовсім не впливає на ситуацію у верхній частині списку кандидатів по цьому округу. Адже станом на цю годину, коли опрацьовано вже 93,39 відсотка протоколів, П.Павлов спромігся заледве на 2,49% голосів.

Не допомогло і те, що до вказаного округу цілком входила рідна П.Павлову Великоберезнянщина.

Для цього псевдоактивіста, відомого виконанням "особливих доручень" керівництва поліції Закарпаття, починаючи від ексначальника ГУ МВС України в Закарпатській області Сергія Шаранича і до відставленого напередодні виборів начальника ГУНПУ в Закарпатській області Романа Сефанишина, ця поразка може трансформуватися в справжню життєву драму. Адже цей хамовитий "активіст" Фейсбуку є фіґурантном резонансної кримінальної справи щодо смертельної ДТП на об'їзній автодорозі Ужгорода. І, за інформацією Закарпаття онлайн, слідство вже отримало результати експертизи, яка повністю підтвердила причетність П.Павлова до скоєння цього злочину.

Власне, уникнути відповідальності за це вбивство і намагався вказаний "активіст у законі", зробивши спробу сховатися за мандатом народного депутата.

Найбільш адекватною відповідно до ситуації виявилася ще одна очільниця псевдоактивістського руху - Лариса Ступак (Приходько), котра, попри маштабні амбіції, все ж утримала себе від участі у виборах і їх логічного результату - самоприниження та остаточної делегітимізації.

Тобто, вибори чітко продемонтрували, що реального впливу жодна із вказаних осіб не має і всі вони існують в публічній площині виключно завдяки вмінню вдало позиціонуватися в соціальних мережах.

А також, певна річ, завдяки попиту в середовищі можновладців на їх специфічні послуги.

24 липня 2019р.

Теги: псевдоактивіст, Данацко, Павлов, Пересоляк, Федака

Коментарі

Іван Спащук 2019-09-15 / 00:42:07
Та які то активісти? То ЛОХИ.
Хто кине 2 копійки та бігають гавкають.
У кожного середня освіта і то на тройки.
Ніхто на них не ведеся

до -нік 2019-08-08 / 13:46:49
То не Охлобистін..то Цьома Ростислав..він якийсьжурналюга,вчився на журнал.у Львові...живе десь на Занковецкій

Коко Шанель 2019-08-01 / 20:00:17
3,14здо-журналістка Тупачка не пішла на вибори бо хвора (на голову понятно шо хвора, маю на увазі фізично) та лічится.

Слава 2019-07-28 / 10:31:41
Лору з Поляни недавно люди гнали як пса:) дивився то відео і там люди молодці..допекла їх.Прийшла без черги в приймальню і каже я журналіст:)Винесли цю брехливу до машини під крики Ганьба ну і назвали її там реальне імя люди:))

1937 2019-07-28 / 09:47:31
Степану Круку. Степан! А может этот вопрос с ПСЕВДОактивистами и ПСЕВДО журналистами( кстати, как только шуганули с должности Стефанишина так сТупачка срочно ночью подорвалась в Финляндию, на отдых) нужно рассматривать шире и глубже. В разрезе организованного бандформирования, которое терроризировало на протяжении длительного времени ВСЁ ЗАКАРПАТЬЕ? И организаторами этого бандформирования , которым чётко и жёстко руководила сТупачка, являются эксгубернатор Москаль,эксначальник УВД Закарпатья Стейфанишин и пока ещё прокурор Закарпатья Гаврилюк, ну опосредствовано Нардеп В. Лунченко, он же Валера Очко. Ведь посмотрите:откровеннейший криминал им всем сходил с рук. Как вы думаете, Степан, нужно ли привлекать к уголовной ответственности вместе с этими бандитствующими сТупачками, ДАУНацками и прочей швалью типа павловых,пересоляков, федаках. и Москаля, и Стефанишина,и Гаврилюка?

Лена Чайка 2019-07-28 / 09:36:02
Эта тварь брехливпая, Ступачка меня уволила имз коммунхозу чопского за фальшивый диплом, но у меня хоть фальшивый да есть, а унеё даже и фальшивого нет. Вон как её Батурина разделала на суде за её так звану " журналистскую" деятельность. Стояла на суде бекала мекала и заикалась вместе с придурком чопским Голичем. Это ж только подумайте: на вопрос судьи, мол, на каком основании вы её признали журналисткой, тот ответил. мол, со слов Ларисы Викторовны я её признал журналисткой.

.юра 2019-07-26 / 19:59:56
пух атас біжи бо гуьернатора каменцових і поправкових чорних їмили на маюрні а ти настучиш шо то кірикови та може го вужене або тебе каменца бось фішку просвистав

нік 2019-07-26 / 18:18:29
Охлобистін?????!!)))))))
Це ще один « журналіст»,який не вміє читати і писати

zzz 2019-07-26 / 15:27:40
Вибори в нашій країні виграють награбовані гроші. Ці вибори показали що слуга народу, (тільки якого?) з баблом і після виборів, як і завжди, почнеться відбивання грошей, но вже у п р о с т о г о народу.

А що робить Охлобистін на останьому фото?

Степан Крук 2019-07-26 / 09:55:38
Щодо Федаки, то це рудимент політичного покійника Ратушняка!

Степан Крук -.юра 2019-07-26 / 09:11:52
Якщо ці факти підтвердяться - це повний криндець!

.юра 2019-07-26 / 06:37:03
повлов з пугінським кличка пух були дуже великі борці за розтаможку і їм повезло бо пушли на губченка начальника виконавчої нагойкали тай мавуть машини на шару розтаможка 12000 гривень і роказувуть які вни патріоти машини треба заправляти обспужувати а вони сироти безробітні правда вже нову тему придумали на атовців ніби оформлявуть машини але ті машини дають в аренду за грош думаю в понеділок вже в управлінні захисту економіки проти губченка вже буде порушена кримінальна справа відповідні документи подані за одно і подивимося як псевдоактивістам попали машини

Степан Крук 2019-07-26 / 00:28:28
Гут бай! Скисни Недосоляку, ступай Уходько до ЛОРа, Даунацко -до психіатра, Європашабляхер - нахер! Їжаки ви, блін, в тумані!

Тібі бачій 2019-07-25 / 22:21:34
Павлов має відповісти не лише за аварію,а за перекриті кордони,перекриті траси,нанесені збитки людям.Лора молодець,вчасно хвіст піджала!))Так само як і Желізняк.Пропав ,вичікує)))

Степан Крук - Атовець 2019-07-25 / 22:07:26
Твої слова б, друже, та прокурору в уха!!!

Атовець 2019-07-25 / 21:41:07
Який в бога Павлов, це чудо необразоване в 90-ті роки людям руки ноги ламав, чорноту возив, а тепер великий патріот став, він тупий як валянок, не знаю як ше за ним молодьож іде, майже тоже не дуже розумні, а Данацко так то вобще сєпар з мордою алкаша, йому десь в генделику сидіти обсиканим, а не в політику іти, перед виборами ходив по селах свої газетки роздавав, повезло му шо я пізно узнав, довго його глєдав по селові, я би му скоро всьо об'яснив казлові, а остальні то просто шушера, а не депутати, но Павлова отморозка посадити треба за аварію коло Кілікії дебіла недоразвитого.

Степан Крук -юра 2019-07-25 / 21:26:54
То шиза, але якщо тичкою по башці, то може й пройти... Він ще скоро і білочку впіймає

.юра 2019-07-25 / 20:33:49
павлов посліній час таку зірку впіймав шо тичков немож достати

Степан Крук -Факер 2019-07-25 / 20:32:03
Ті богачі крім грошей мали ще й розум і вищу освіту. Навіть на цих виборах проголосували за дурнів одиниці таких самих.

Факер 2019-07-25 / 20:17:55
Так понятне дєло що програють, тому що ті багачі підкупами і виграли.

НОВИНИ: Політика

18:33
/ 11
На Закарпатті погоджено підозру чоловіку, що розпалював міжнаціональну ворожнечу
12:29
/ 7
В МЗС України закликають Будапешт припинити необґрунтовані звинувачення в порушеннях прав угорців Закарпаття
22:29
/ 1
У Великій Бийгані на Закарпатті очікують позитивного висновку від ОДА для створення спроможної ОТГ
00:39
"Зелене світло": Фірма екс-директора "Буковеля" Коломойського отримала 480 млн на ремонт доріг на Закарпатті
00:04
/ 5
Нардеп Петьовка прокоментував ухвалення в першому читанні законопроєкту про відкриття ринку землі
02:13
/ 14
Зеленський звільнив і знову призначив "турчинівського" і "порошенківського" голову Берегівської РДА Петрушку
04:41
/ 7
Четверо закарпатських нардепів отримали компенсації за житло
04:06
/ 9
Ще 1700 закарпатців отримали сертифікати про закінчення угорських курсів угорської мови
09:24
/ 29
Бондаренко таки звільнив колишнього прессекретаря і заступника Москаля Галаса (ДОКУМЕНТ)
02:57
/ 9
Заступник Москаля Галас подав декларацію на звільнення
21:07
/ 16
На Закарпатті зроблено спробу просування політичного проєкту окремого угорського району під виглядом децентралізації (ЗАЯВА)
15:13
/ 7
CNN: Трампа, Путіна й Орбана об’єднує зневага до України, і це лякає
13:56
/ 15
Зеленський звільнив з посади начальника ГСУ СБУ закарпатця, що активно боровся з сепаратизмом та екстремізмом
12:08
/ 3
Закарпатський нардеп просить голову ОДА зберегти Тячівський та Рахівський райони
11:03
Закарпатський нардеп звернувся до Міністра фінансів через штучне блокування коштів
17:09
/ 20
Із скандалом депутати Хустської райради все ж "проголосували" проти призначення очільником РДА Гнатківського
16:20
/ 13
У Берегові депутати відмовилися висловлювати недовіру меру Бабяку
19:04
/ 22
У понеділок депутати Хустської райради планують закликати Київ не призначати очільником РДА Гнатківського
03:59
/ 27
Влада розглядає декілька концепцій подвійного громадянства
17:04
/ 11
Окупаційна влада Криму затримала мешканця Закарпаття під час в'їзду на півострів
00:48
Закарпатський нардеп Горват став співголовою депутатської групи з міжпарламентських зв'язків із Чехією
17:36
/ 39
Будапешт зняв вето із заяви комісії Україна-НАТО: Україна врахує пропозиції щодо угорської громади Закарпаття
10:21
У Мукачеві склала присягу нову депутатка від "Відродження" – Діана Лучкова
15:55
/ 20
На тлі візиту Путіна Угорщина заблокувала заяву НАТО щодо України через начебто угорців Закарпаття
15:58
/ 22
Кабмін погодив заступником голови Закарпатської ОДА Шинкарюка, а Гетманенка погодив на першого
» Всі новини