Особи з оточення Ратушняка грубо порушили закон в "день тиші" (ФОТО, ВІДЕО)

У «день тиші» перед виборами, коли будь-яка агітація , колона автомобілів курсувала Ужгородом та закликала не голосувати за одного із кандидатів. Серед тих, хто організував і анонсував цю акцію, був головний редактор «Трибуни», що належить Сергію Ратушняку, Павло Федака.

Особи з оточення Ратушняка грубо порушили закон в "день тиші" (ФОТО, ВІДЕО)

Він, очевидно, не вбачає в своїх діях порушення чинного законодавства, оскільки повідомив, що «сьогодні в Ужгороді близько 30 активістів громадських організацій «ЗАВТРА», «Громада Закарпаття», «Спеціальний контроль», «Просвіта» та інших організували символічний автопробіг Ужгородом під гаслом «Не продавай свій голос!».

Розпочали з майданчика перед стадіоном «Авангард». Далі більше години курсували майже всіма найбільшими вулицями міста – Проспект Свободи, Минайська, Легоцького, Льва Толстого, Собранецька, Берчені, Об’їздна, Другетів, Гагаріна, Заньковецька, Грушевського…».

Учасник акції, щоправда, упустив той факт, що, крім прохання не продавати голоси, активісти закликали не голосувати за опонента Сергія Ратушняка Богдана Андріїва – і тим самим підтримати роботодавця П.Федаки, повідомляє інтернет-видання 7 днів.

Правооохоронні органи не вжили заходів щодо припинення відвертого порушення закону.

14 листопада 2015р.

Теги: день тиші, Павло Федака, Сергій Ратушняк, Богдан Андрїв

Коментарі

О.Д. 2015-11-15 / 00:01:19
Стаття 54. Строки, форми і умови проведення передвиборної агітації

1. Передвиборна агітація - це здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за кандидатів.

Передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем голосування. Ведення передвиборної агітації до початку і після закінчення встановлених у цій статті строків забороняється.

Стаття 60. Обмеження щодо ведення передвиборної агітації

9. Забороняється:

3) проводити передвиборну агітацію з порушенням строків, установлених частиною другою статті 54 цього Закону, у будь-якій формі (в тому числі розповсюдження друкованих агітаційних матеріалів, проведення масових заходів, використання засобів масової інформації);
Подобається · Відповісти · Щойно · Відредагований
Олег
Олег 5. Забороняється розповсюдження завідомо недостовірних відомостей про кандидата, політичну партію або її місцеву організацію - суб’єкта виборчого процесу, а також розповсюдження завідомо недостовірної інформації про підтримку певного кандидата або місцевої організації партії іншими кандидатами, політичними партіями або їх місцевими організаціями.

Віка 2015-11-14 / 22:35:11
Сергій Миколайович, так і ваші по городу скуповують людей за 30 срібляників. А як ви вмієте через вибори перетворити їх у землю та нерухомість, ми вже знаємо з минулих ваших мерських каденцій

Сергій Миколайович 2015-11-14 / 22:21:45
Думаю, що люди з часом усвідомлять, що продалися за менше ніж 30 срібняків. Андріїв скупив всіх кого міг, щоб потім обібрати. Для нього ті кошти які він має просто папірці, а через вибори він перетворить його у землю та нерухомість!

О.Д. 2015-11-14 / 21:32:31
Це при тому, що люди Ратушняка так само скуповують голоси

О.Д. 2015-11-14 / 21:31:12
Порушення в

1. використанні чорного піару проти одного з кандидатів.
2. агітації проти кандидата в "день тиші"

Читайте Закон України "Про місцеві вибори"

прикол 2015-11-14 / 21:29:37
Було пять, стало 36. І кого з тих 36-и ви повели у міліцію? Розслабтесь, пацани. Та половина, хто не брав - тим цей цирк вже в печінках. Вони нічого не роблять (не беруть, не кричать, не ловлять нікого), тільки вже чекають коли це все закінчиться. Друга половина "активних" - одночасно і брала, і ловить. Тому ніхто нікого до сих пір і не зловив.

Пріколу 2015-11-14 / 21:21:53
Емейл дай скину фотки, 36 кандидатів від відродження!!!

прикол 2015-11-14 / 21:19:33
Хоча як на мене, ситуація дуже проста і сумна, насправді. В Ужгороді в першому турі прийшло голосувати десь 45 тис виборців. Якщо до "куплених" Андріївим 12 тис додати декілька тисяч Чурила, Волошина, Чубірка - назбирається майже половина! Цілком імовірно, що дехто навіть в тих машинах автопробігу взяв гроші. Пояснення дуже просте. Люди вже не вірять НІКОМУ!. Влада на всіх рівнях за два десятиліття повністю дискредитувала себе. не вірять ужгородці і вашому Ратушняку, який так само як вся влад лише збагачувався цинічно. Тому ніхто нікого і не може зловити.)))

прикол 2015-11-14 / 21:13:34
Ссилочку, будь ласка. Реально цікво подивитись.

Пріколу 2015-11-14 / 21:11:59
Виставляли!!!

прикол 2015-11-14 / 21:05:55
Так виставте в нет фото цих скупщиків, відео, як вели їх в міліцію. в чому проблема?

Пріколу 2015-11-14 / 21:02:56
Зловили пятьох і відвели у міліцію, заяви подали, а справи не порушують!!!

прикол 2015-11-14 / 20:59:59
Я вже тижнями чую про масовий підкуп. Кричали активісти, зараз кричать ратушняківці. Ніби купують тисячі виборців. Та зловіть вже хоча б одного "скупщика"! А то якось дуже це все схоже на "бла, бла бла".

А*****в 2015-11-14 / 20:56:13


Заборонено використовувати в коментуванні прізвища інших людей. А якщо  увас є докази порушень закону, то звертайтеся в міліцію. Коментар видалено. Адмін


Цензор 2015-11-14 / 20:55:08
В чому порушення??? В закликах громадянам не ПРОДАВАЙ СВІЙ ГОЛОС???

Чубік 2015-11-14 / 20:53:55
Адмін не видаляй правдиві коментарі про підкуп!!!

цензор 2015-11-14 / 20:51:47
Відкрите порушення закону під державними прапорами. І всім пофіг. Це ратушняк нібито сили добра очолюе?

Чуб 2015-11-14 / 20:48:21
Ніхто не закликав не голосувати за Андріїва, а лише не брати криваві гроші від Андріїва!!! І де тут порушення? А роздавати в день тиші по 350 гр за голос це для Вас не порушення більш вагоме??? Всі знають про підкуп!!!

??? 2015-11-14 / 20:13:39
Ну і де реагування міліції? Чи вона, за наказом Москаля, працює на Рату, як працювала на Блюка?

Суть 2015-11-14 / 19:57:56
Все, що робить Рата - незаконне. Вибори не вийняток.

НОВИНИ: Політика

20:41
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ