Очільник МГКЄ єпископ Ніл (Лущак) є співвласником "бензинового" бізнесу з часткою у 800 тис. грн

Апостольський Адміністратор вакантного осідку Мукачівської греко-католицької єпархії ad nutum Sanctae Sedis (до відкликання Апостольською Столицею) єпископ Ніл (Юрій Лущак) є співзасновником Товариства з обмеженою відповідальністю «ТЕОДОР ПЛЮС», основним видом діяльності якої є роздрібна торгівля пальним.

Очільник МГКЄ єпископ Ніл (Лущак) є співвласником "бензинового" бізнесу з часткою у 800 тис. грн

Про це свідчить база даних аналітичної онлайн-системи YouControl, а також Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Товариство створено 27 жовтня 2015 року, тобто через майже два роки після єпископської хіротонії Ніла Лущака.

Юридичною адресою вказаної компанії зазначено будинок 2А на вулиці Патруса-Карпатського в приужгородському селі Минай. За цією ж адресою розташована Ужгородська греко-католицька богословська академія і́мені блаженного Теодора Ромжі.

Статутний капітал вказаного ТОВ становить 1 000 000 (один мільйон) гривень.

Частка Юрія Лущака у вказаному підприємстві сягає 80%. Тобто, в статутному капіталі «ТЕОДОР ПЛЮС» чинному очільнику МГКЄ належать 800 тисяч гривень.

Ще двом співзасновникам товариства, Роману Багнію та Петрові Чубірку, належать 10-відсоткові частки в статутному фонді ТОВ «ТЕОДОР ПЛЮС». Тобто, їх фінансові внески в підприємство зазначені в розмірі по 100 тисяч грн.

Судячи з даних YouControl, підприємство працює.

Певні джерела пов’язують цю діяльність, зокрема, і з функціонуванням АЗС на території академії.

Участь тимчасового очільника Мукачівської греко-католицької єпархії Ніла (Лущака) в цій бізнесовій оборудці вже є сама по собі цікава. Адже ще у 2009 році Юрій Лущак вступив у тернопільський новіціят Чину Братів Менших (францисканців), прийнявши чернече ім’я Ніл.

Як інформує Вікіпедія, францисканці – це члени католицького жебракуючого чернечого ордену, заснованого  1209 року італійським святим Франциском Ассізьким, котрий привселюдно зрікся майна і розпочав життя пустельника. Орден сповідує бідність, безкорисність, цноту. Тому майже мільйон гривень у власності ченця Ніла – це абсолютне заперечення його чернечої суті.

Але не менш показовими в цьому плані є і персони тих, з ким він створив свій «бензиновий» бізнес.

Прізвище П.Чубірка поверхнево асоціюється з прізвищем Володимира Чубірка – особи, тісно притуленої до керівництва МГКЄ, яка свого часу в якості гендиректора ТОВ "Калина-Закарпаття" заробляла саме роздрібною торгівлею пальним. В актуальному часі саме В.Чубірко аініціював і активно опікувався збором підписів під листом до Папи Римського за збереження в МГКЄ статусу sui juris, якого, як виявилося, в неї не було. У багатьох випадках священників змушували підписувати чистий бланк, а в інших – змушували ставити підпис під психологічним тиском. Чи поєднані ці два Чубірки в якийсь спосіб у цій конкретній ситуації, з'ясується вже незабаром.

Ще більш цікавим є інший бізнес-партнер монаха Ніла – Роман Багній. YouControl чітко ідентифікує його як кінцевого бенефіціарного власника ТОВ "ПРОЕКТ ГОТЕЛЬ КОНСАЛТИНГ ЛТД" – фірми, яка на неконкурентному «аукціоні» викрала в громади Ужгорода за заниженою на мільйони вартістю у власність одіозного Івана Волошина, а потім зруйнувала пам’ятку архітектури «Корона».

На прямий зв’язок Р.Багнія з особою, донедавна розшукуваною «Інтерполом» в контексті порушеної щодо нього кримінальної справи, вказують і інші його бізнесові зв’язки. Скажімо, за даними YouControl, Р.Багній є 100-відсотковим власником ТОВ «ГОТЕЛЬ «СЕРВІС», уповноваженою особою якого є Василь Давід – прораб Івана Волошина у процесі руйнування «Корони» та один з основних фігурантів резонансного побиття зі стріляниною на території «Корони», за наслідками якого І.Волошина якраз і було оголошено в міжнародний розшук.

Аби вигородити кримінальника Волошина із цієї проблеми, Закарпатська обласна прокуратура під керівництвом Дмитра Казака та Головне управління Національної поліції в Закарпатській області під керівництвом Ярослава Колесника нині прискорено «шиють» кримінальну справу проти постраждалих у тій кривавій бійні ексдепутата Ужгородської міськради Романа Богуславського та активіста Євгена Рахімова.

В будь-якому разі, факти беззаперечно свідчать, що бізнесові зв’язки монаха-францисканця Ніла, що волею обставин став керівником МГКЄ, ведуть у абсолютно злочинне середовище.


ДО ТЕМИ:

Єпископ Ніл вже називає МГКЄ "Церквою", а православний сепаратист Сидор агітує за її sui juris (ВІДЕО)

ФОТОФАКТ. У мережі опублікували світлини маєтку та пташника очільника Мукачівської єпархії РПЦ монаха Феодора


25 червня 2021р.

Теги: владика Ніл, Лущак

Коментарі

коля 2021-07-27 / 09:06:14
люди яких вигнали з семінарії такі як Курах дуже впевнено говорять і повчають других, це комплекс?

Коля 2021-07-25 / 23:15:36
вигнали з семінарії МГКЄ, а дальше пусто

Семінаристу 2000-них 2021-07-24 / 18:10:53
Зрадники

Семінарист 2000-них 2021-07-24 / 17:54:54
Половина деканів МГКЄ вчилися в семінаріях УГКЦ.

коля 2021-07-24 / 12:23:40
Курах в семінарії УГКЦ?смішно,повірю в семінарію мадярів, УПЦ МП,бо не може людина бути таким дворушником...

Андрій до ечі 2021-07-23 / 22:42:25
Таж у той час, як жив покійний вл. Іван Маргітич, світла людина, можна було прийти поплакати, який Семедій мадярон і переслідує з Верешами українців і тоді владика Маргітич допомагав їм влаштуватись в семінаріях УГКЦ. Потім закінчивши самінарію і дочекавшись змін, залізли Шашіку без мила в...., та стали кричати, що вони за sui juris та неокатезуменат; він же Курах і т. п.
P. S. Не хочеться писати прізвища тих священиків, вони знають і іже со ними іния)). Просто обзивати вірників бидлом та споживачами фастфудів, зараз Кураху проще, при Верешах бив чолом об престол.

ечі 2021-07-23 / 19:17:38
а шо так можно било?

Семінарист 2000-них 2021-07-22 / 22:43:22
Кураха не виганяли він сам пішов в іншу семінарію.

Холмок 2021-07-19 / 23:01:17
за що Кураха вигнали з семінарії?

вариш 2021-07-18 / 23:24:15
о.Роман Курах точно має СВОЄ бачення, бо даже семінарію не закінчив МГКЄ,вигнали за своє бачення єгоїстичне

гебльс 2021-07-18 / 18:02:18
Борман кличка майже бо дуже людей любить

до Zed 2021-07-17 / 22:09:17
Однозначно, вони бізнесмени і бачать далі свого носа, як робити гроші. І для цього їм потрібна своя приватна, кишенькова церква.
Але який стосунок все це має до Бога?

Zed 2021-07-17 / 20:17:47
Невдахи язичницькі псевдопатріоти змішали до купи гівно із медом.

Церква свого права була і буде.

Брати Роман Курах, Ніл Лущак, Пптро Береш, миррслав Русин - це люди, які бачать далі свого носа. Бо Бог дав ім такий дар.

дужар 2021-07-17 / 18:27:19
ще напишіть за агента кгб Шашіка, бо пропала унія, пропав суй юріс, лишилися лиш гроші мадярів і українофоби Баники, Береші, з заправками рекетирів Багнія (кличка Борман) і Чубірки з контрабандним росіцським паливом, і егоїстом брехливим Курахом, українофобом.спитайте в них чи вони українці і чи Закарпаття це Україна, це не українофоби, це сепаратисти

Добрий 2021-07-16 / 21:39:54
Всім доброго вечора.
Дуже цікаві коментарі... Спеціально деякий час не читав, щоб потім побачити тенденцію, куди буде рух...
Дуже жаль, що такі висновки, по деяких коментарях, мають місце...без належної освіти, або навіть елементарного дослідженя..
- з приводу семінаристів - потрібно мати необхідні знання, щоб ставити "діагноз" семінаристам будь-яких років випуску..
- з приводу Русина і ПДР - вже є цівілізація - страхування - це може допомогти із клмпенсацією, в принципі...По "синіх коробках" - аудит може допомогти питань нема ...
- з приводу владики Ніла - якщо є конкретні факти провадження бізнесу або чомусь іншому, як було вказано, то треба дати результати/звіти/скріни/факти, а не "гавкати"...
- з приводу церковнословянської - деякі слова мають унікальне значення, котрого нема в українській мові, але воно відчувається, просто потрібно докласти зусилль.. мови, в принципі, потрібно вчити, допомагає кровообігу в головному мозку...Я абсолютно не проти украінської мови...
- з приводу унії - для мирянина, це нічого не значить, він молиться Богу, незалежно хто править Літургію священик/єпископ/апостольський адміністратор, відповідно ця дискуція не має ніякого сенсу...Більше того, щоб робити висновки, потрібно зробити незалежні історичні дослідження...
- В загальному всім - хотів би нагадати, як прожила МГКЄ минуле століття...і тому, хто має деякі сумніви, почитати незалежні історичні джерела, щоб робити деякі висновки ...А про фінансове функціонування і із ким ... - навіть "митарі" мали пробачення..., ніхто із Вас не знає як воно є і для чого, і які це все має результати для тих, хто потребує допомогу...хвора дитина не "перебирає"(це з приводу співзасновників)
... але нажаль, на мою думку, це, для Вас, залишається "за дужками", бо "думка дивиться у іншу сторону"...
П.С. Кожний буде давати відповіть по своїм вчинкам...думайТЕ

коля 2021-07-12 / 10:05:01
МГКЄ буде в єдності і обєднана з УГКЦ,бо в єдності сила, а ми українці повинні бути одно, незважаючи на спротив брехливих українофобів Баників і Берешів, Курахів і іже з ними, прикормлених мадярськими грошима.
і наші парафії будуть живі без їх незрозумілої церковнословянської мови, без брехливого суй юріса, брехливої унії

Семінарист 2000-них до Соррі. 2021-07-11 / 16:32:42
Ви думаєте що всі вчилися в Ужгороді в семінарії? багато їх вчилися в семінаріях УГКЦ і тепер не хочуть «єдності», і стали деканами і т.д., а чому? знайдіть відповідь.

сорри 2021-07-10 / 18:28:32
Семінарист 2000-них, дійсно не ганьбіться. Ви елементарно неграмотний. Тому світогляд і розуміння ситуації у вас відповідні.

Не хочу вас образити, просто ви самі продемонстрували тут всім свою агресивну неошколованість

Veritas до семінариста 2000 2021-07-10 / 16:26:28
Друже, краще тут не коментуєй бо своїми висловлюваннями показуєш, яких обмежених священиків випускає Ваша семінарія)).

Семінарист 2000-них 2021-07-10 / 12:44:17
У Ніла Лущака ? Жодних проблем в нашого Боголюбивого в тих проблеми хто проти нього, а в нас все Ок.

НОВИНИ: Соціо

01:18
На Закарпатті більше жінок, але народжується більше хлопчиків
00:41
У Мукачеві можна буде привернути увагу влади до проблеми через електронну петицію
23:12
Рятувальники завершили розчищання русла Боржави від сміттєвих заторів
06:07
/ 4
Голова Закарпатської облради Петров підминає під себе заклади культури області через зміну статутів (ДОКУМЕНТИ)
15:54
/ 7
Закарпатські нацпарки та заповідник отримали безкоштовні "Тойоти" від Німеччини
15:20
Ужгородці можуть зробити швидкі тести на гепатит – послуга входить у гарантований пакет первинної меддопомоги
14:05
130 ужгородців стануть чарівниками для передчасно народжених дітей
10:36
/ 11
Депутати Ужгорода "хором" приступили до "дерибану" заплави річки Уж
23:00
/ 4
Закарпатську митницю "конкурсно" очолив Микола Румянцев
20:55
/ 2
Депутати Ужгорода планують скасувати дозволи на "мерські" кіоски (ДОКУМЕНТ)
14:55
На Ужгородщині після аварії вантажівки та легковика водія "вирізали" з авто
13:18
/ 2
У Мукачеві та двох селах громади встановлять камери фіксації швидкості
04:29
/ 20
ФОТОФАКТ. В Ужгороді на вулиці знайшли мертвого удава
11:46
Ужгородська півфіналістка Дитячого Євробачення Аліна Гирич підкорює сцени України
10:42
26 команд взяли участь в "Ужгородській регаті-2021"
09:55
У мукачівському "Паланку" у вівторок відбудеться етно-гастрономічний форум (ПРОГРАМА)
09:47
Сьогодні в Ужгороді на ремонт перекриють вулицю Собранецьку
20:08
У 128-й бригаді освятили мотиваційний прапор 2-го батальйону
18:29
/ 1
Найбільший живий замкнений ланцюг: в Ужгороді встановили доброчинний рекорд України
21:56
/ 1
На Закарпатті "запізніло" достигає інжир
17:20
/ 1
На Закарпатті медики розробляють план заходів масової профілактики йододефіциту
16:49
Ужгород і румунський Тиргу-Муреш підписали угоду про співпрацю
15:32
За пів року закарпатців поменшало на 2781 особу – менше народжувалось і більше помирало
15:03
За рік ціни на продукти харчування на Закарпатті виросли на 8,2%, на комунальні послуги - на 7,6%
14:51
З 1 серпня відкривається пішохідний КПП Малі Селменці - Велке Слеменце
» Всі новини