Суд в Ужгороді присудив псевдоактивісту Павлову 6 років тюрми за смертельну ДТП, той втік із зали суду (ВІДЕО)

Щойно суд прийняв рішення щодо смертельної ДТП, яку спричинив Павло Павлов, який повинен був зупинитися, викликати поліцію та швидку допомогу, однак зник з місця події.

Суд в Ужгороді присудив  псевдоактивісту Павлову  6 років тюрми за  смертельну ДТП, той втік із зали суду (ВІДЕО)

Сьогодні Ужгородський міськрайонний суд оголосив вирок в кримінальній справі щодо псевдоактивіста і голови ГО "Доста" Павла Павлова, якого обвинувачують в скоєнні смертельної ДТП біля Ужгорода та залишення в небезпеці збитої ним за кермом свого автомобіля особи.

Як повідомляють джерела в суді, суддя Т. Деметрадзе оголосив вирок Павлу Павлову - 6 років позбавлення волі із забороною керувати транспортними засобами на 3 роки. Також засуджений, згідно з вироком, мав бути затриманий в залі суду.

Обвинувачений був на початку судового засідання, де сказав своє останнє слово, опісля чого  покинув залу суду, не дочекавшись оголошення вироку. 

Оскільки Павлов залишив залу суду до вироку, він автоматично оголошується в розшук.

Останнім часом Павлов організовував так звані антитарифні мітинги в Ужгороді та інших містах регіону.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, 5 грудня 2017 року, близько 18:00, мешкaнець селa Оноківці повідомив у поліцію про те, що нa об’їзній дорозі в Ужгороді, на пішохідному переході поблизу ресторaну "Кілікія" стaлaся дорожньо-трaнспортнa пригодa. Автомобіль Skoda нa іноземній реєстрaції збив 59-річного ужгородця. Внaслідок отримaних трaвм чоловік помер. Винувaтець aвaрії зник з місця aвтопригоди.

Тaким сaмим aвтомобілем користувaвся aктивіст Пaвло Пaвлов, a вже вночі 6 грудня о 01:19 ночі прaвоохоронці отримaли інформaцію про пожежу в aвтомобілі Skoda Oktavia польської реєстрaції нa подвір’ї бaтьків керівникa ГО "Достa" П.Павлова у селищі Великий Березний нa вулиці Верховинській.

Підозру в скоєнні смертельної ДТП біля Ужгорода Павлу Павлову оголосили 11 лютого 2019 року, а вже наступного дня підозрюваний на судове засідання у справі просто не з'явився.

13 лютого суд обрав йому запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, відмовивши у взятті на поруки.

П.Павлов намагався уникнути відповідальності, сховавшись за депутатським мандатом під час місцевих виборів минулого року, однак набрав всього кілька відсотків голосів виборців.

09 березня 2021р.

Теги: Павлов, тюрма, ДТП

Коментарі

Щур 2021-03-16 / 16:09:44
Міжгіря прівет терпіло,голубоглазий.

Паша 2021-03-16 / 01:54:21
Якісьте всі туй герої. Чого ні один чорт шо пише туй про мене всякой болото не повів мені то напряму в очі. Я вийду з тої ситуації а ви як були чортами так і зогниєте ними. Не шепчіть позаочі як гниди пишіть одкрито хто є хтоі які має претензії до каждого прийду та поговориме.

Реаліст 2021-03-14 / 16:46:09
Инись таий світ живеме што сісі ушиткі активісти фальшиві. Піаряться по любому поводу за ради своїх інтересів.Уже многі люди прозріли , та знавуть шо ісі режисьори сяк на хліб зароблявуть. А самі ся смівуть ош дако іще вірить їм. Но світ тяжкий , ко як може так зараблят....

До Усіх 2021-03-14 / 09:39:08
ЛЮде!ДОКЛАДІТЬ в правоохороннні органи-Як Взнаєжте Де Цей ПАСКУДА- Ховається.Ото цей ПАВЛОВ мерзота-ЗАКЛАДІТЬ ЙОГО ментам-ДЕ ховається-ЩЕ Й ГРОШІ ВАМ дадуть може ДАКІ..ВАрТА закласти його-ТОЧНО-БО МЕРЗОТА

пенсіонер 2021-03-13 / 13:16:36
Сашко Білий воював у Чечні, брав активну участь на Майдані, збирав добровольців для війни на Донбасі, а Павлов лише відстоював інтереси євробляхерів та контрабандистів, і ніколи не був на війні. Сашко бив писок прокурору-хабарнику, а Павлов зробив ДТП, вбив при цьому людину та втік із місця пригоди. Тому не путай святе із праведним.

Vlad 2021-03-13 / 12:19:43
Така сама ситуація як із сашком білим,(коли пса вже нетреба його прибирають).

Лоці бачі 2021-03-12 / 17:48:00
Шавка аваковська ,скотина, що чоловіка збила і лишила вмирати - це активіст?- то паскудь, як і всі , хто його захищає

Ужгородець 2021-03-12 / 10:02:05
Активіст?!
Та це бидло двох слів до купи зв’язати не може, а лише бикує.
Напевно, таку гопоту пригріли для того,щоб гавкати тоді, коли треба господарю пса

Ваня 2021-03-12 / 01:26:47
А што там по ще одному березнянському вбивцеві судді Амаровичу. Ніби то суддівська система закрила очі та не засудила виродка. Він і надалі працював суддею.

Робін 2021-03-11 / 21:28:49
По класифікаціі —це бик звичайний березнянський, котрий використав розгубленність місцевих казнокрадів і подоів іх на гроші .

Wolf 2021-03-11 / 20:46:31
БЕГИ ФОРЕСТ! БЕГИ!!

правда 2021-03-11 / 19:17:40
Павлов може і заслужив срок ,але де гучні справи по закарпатських коррупціонерах,де боротьба органів з підвищеними тарифами ,злодіями від влади,що з контробандою уже у нас порядок..!!??Якось однобоко діє наша прокуратура ,а головне несправедливо..!!??

Березнянський фатюв 2021-03-11 / 18:30:54
Так му треба псові тупому, ше і мало дали, а ті ко сильно гойкать за павлова, то просто ше малі молокососи і не знають чим тот тупий Павлов промишляв в 90-ті, і як тот чорт з отбидов головов в 90-ті у людей машини забирав за якісь видумані борги, так і у мого вітця покійного забрали машину, бо тот їм не платив за то шо таксував, най го там у тюрмі і опустять ублюдка

Федор 2021-03-11 / 14:49:22
Нехай Павлов розкаже своє минуле.
І як зараз по заказу наїзжав на підприємців активіст великий.В тюрьму гниду березнянську.

федор 2021-03-11 / 14:46:51
Злодію тюрьма

Ужгородець 2021-03-11 / 12:53:32
Дивно, що так довго давали "активісту" можливість гавкати та відробляти чиїсь(ЖОПЕЖЕ) гроші. Після того як прижучили зелебоби Мертвечука то настала черга паші :)

==+===+==+=$ 2021-03-11 / 12:11:39
ДОБРЕ шо Цього НЕЧЕСНОГО ЗАСУДИЛИ!!!Це ПРАВИЛЬНО! -НО ОТ ДЕ Наша ДОБЛІСНА ПАЛІЦІЯ..Де ПАЛІЦАЇ Шо ОХОРОНЯЛИ=ЯК ВТІК??(Домовилися Шоб ВТІК..Може і ТАК?)

Міжгіря 2021-03-11 / 10:12:20


Тут не помийна яма. Коментар видалено. Адмін


Свої 5 коп. 2021-03-10 / 23:16:06
Тепер всі сили і надії майже підуть на апеляцію. Тов. Павлов поки заляже на ґрунт та дистанційно промоніторить, як там воно все ся розрулить (чи не розрулить?!)

до закарратець 2021-03-10 / 21:13:42
Чорт тобі добре дасть, по сраці і по голові твоїй дурній

НОВИНИ: Кримінал

15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 2
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 12
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 5
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої