Суд відправив псевдоактивіста Павлова під цілодобовий домашній арешт, відмовивши у взятті на поруки

Водій Павло Павлов, внаслідок ДТП, повинен був зупинитися, увімкнути аварійний сигнал на своїй автівці та викликати поліцію та швидку допомогу.

Суд відправив псевдоактивіста Павлова під цілодобовий домашній арешт, відмовивши у взятті на поруки

Сьогодні Ужгородський міськрайонний суд обрав запобіжний захід псевдоактивісту Павлу Павлову, звинуваченому скоєнні смертельної ДТП біля Ужгорода. Як повідомляло Закарпаття онлайн, 5 грудня 2017 року, близько 18:00, мешкaнець селa Оноківці повідомив у поліцію про те, що нa об’їзній дорозі в Ужгороді, на пішохідному переході поблизу ресторaну "Кілікія" стaлaся дорожньо-трaнспортнa пригодa. Автомобіль Skoda нa іноземній реєстрaції збив 59-річного ужгородця. Внaслідок отримaних трaвм чоловік помер. Винувaтець aвaрії зник з місця aвтопригоди. Тaким сaмим aвтомобілем користувaвся aктивіст Пaвло Пaвлов, a вже вночі 6 грудня о 01:19 ночі прaвоохоронці отримaли інформaцію про пожежу в aвтомобілі Skoda Oktavia польської реєстрaції нa подвір’ї бaтьків керівникa ГО "Достa"П.Павлова у селищі Великий Березний нa вулиці Верховинській.

Підозру в скоєнні смертельної ДТП біля Ужгорода Павлу Павлову оголосили 11 лютого, а вчора, 12 лютого, підозрюваний на судове засідання у справі просто не з'явився.

Нині ж засідання врешті відбулося, і за його підсумком суд постановив взяти Павла Павлова під цілодобовий домашній арешт. Позаяк підсудний покинув місце аварії і залишив людину з тілесними ушкодженнями в небезпеці, після чого на неї наїхав водій іншого авто і потерпілий загинув, головуючий суддя обрав запобіжний захід у вигляді – цілодобового домашнього арешту із застосуванням електронного браслету на 2 місяці, до 12 квітня 2019 року.

У взятті Павла Павлова на поруки – відмовлено.

13 лютого 2019р.

Теги: арешт, Павло Павлов

Коментарі

**** - посрані гаті!!! 2019-02-14 / 20:32:01


Хамство і перехід на особистості коментаторів. Видалено два коментарі одного автора. Адмін


ужгородець 2019-02-14 / 20:23:41
Завершенням флешмобу мав бути підсрачник Гаврилюку

адвокат 2019-02-14 / 19:59:03
Павлов скоро започаткує флешмоб "Дай судді від....и"

суддя 2019-02-14 / 19:38:44
Павлов започаткував новий флешмоб "дай копанця прокурору в сраку"

.юра 2019-02-14 / 19:28:47
ви подивітся хто хотів брати пашку на поруки кончений алкаш пугінський який себе називає Головою Спілки АТО в яку він сам і входить тому що всі члени спілки зрозуміли що їм з пухом не по дорозі тому тільки брехливі слова ради своєї користі цілу ніч грає карти а в день іде підробляти псевдопатріотом або фішку каменцові рубати коло заправки вог коли тот чорних везе

пенсіонер 2019-02-14 / 19:15:44
Та я би йому зубами горло перегриз, навіть ціною посади.
Справа не в прокурорстві, треба мати честь і гідність.
Обісрали один раз, тепер обсиратимуть постійно.
А поліцаям насрати на прокурорів.

луціфер 2019-02-14 / 16:08:25
після виборів багато кого в прокуратурі будуть в гузицю копати

Степан Крук -Анні 2019-02-14 / 14:42:25
Пустословів, гавкачів??? Називайте все своїми словами -БИДЛО!

Анна до Степана Крук 2019-02-14 / 14:12:42
хвала такій прокуратурі та прокурору ,що витримав тупу провокацію псевдоактивістів. Розуму на копняк не треба.Але ганьба тим хто ведеться і підтримує таких як Павлов пустословів гавкачів

123 2019-02-14 / 13:22:59
Прокурору Павлов дав одну гривню, як компенсацію за копняка. Ганьба такій прокуратурі

СМЕ 2019-02-14 / 13:14:26
Прокурор Ісак про зняття побоїв не звертався.

,,,,, 2019-02-14 / 13:12:26
Якщо чесно , то вже давно пора робити засідання закритими від таких типів смітяників як псевдоактивісти. Це питання до судоустрою

Анна до Степана Крук 2019-02-14 / 13:09:24
Існує кримінальна відповідальність і на питання ЧОМУ ???? -проста відповідь з прислів"я , якою і користуються розумні і виважені люди : Краще з розумним загубити чим з дурнем знайти.

Степан Крук -коп 2019-02-14 / 13:05:33
Сам випадок говорить про недостатнє та непрофесійне забезпечення правопорядку копами під час проведення судових засідань. А це вже повна ЖО !!!

коп 2019-02-14 / 13:00:26
То не Павлов копнув до сраки прокурора Ісака, а хтось із його гупи підтримки

Степан Крук -майк 2019-02-14 / 12:14:46
Майк! Ти американський Джексон чи українець! Злий інформацію, обгрунтуй свої притензії до того Ляховця, дай привід за нього взятися! Мене бісить, коли ніби небайдужі люди волають: "Куди дивиться поліція, куди дивиться громадськість?!!". Ніби вони із Марсу на цю грішну землю прилетіли в гості. Туристи,блін!

майк 2019-02-14 / 11:43:18
за Ляховця Івана візьміться де провоохороні органи дивляться??

Степан Крук -анні 2019-02-14 / 11:12:59
Мова не про силову реакцію прокурора на вибрики неадеквата. Був вчинений напад на представника влади, правоохоронця. Були там і поліціянти, котрі повинні були запобігати таким проявам, а у разі нападу застосувати спецзасоби. З іншого боку існує кримінальна відповідальність за напад на працівника поліції, прокуратури та суду. Але мягкотілий прокурор, схоже, не скористався своїм правом. Питання: ЧОМУ??? Чи порушена карна справа стосовно Павлова за напад? Чому Павлов не затриманий на 72 години до вирішення питання по-суті, як це передбачено законом?

Ваня 2019-02-14 / 10:42:00
Поліція і сбу могли би вже занятися і бандою Каменци івана який переправляє сотні нелегалів в європу.

анна до степана Крука та пенсіонера 2019-02-14 / 10:38:34
На мою думку прокурор Ісак міг себе захистити і дати зворотнього копанця , але це не те місце і не з тим де можна себе захищати.Бо ця тварюка Павлов ломаного мізянця прокурорів ,(які би вони не були) не вартує. Ісак показав свою толерантність та стриманість ,яка дана не кожному.Молодець , поводить себе ,як належно поводитись у залі суду посадовій особі. Уявіть собі на ,що би перетворилася зала суду ,якщо би вертали копанці судді та прокурори.Ганьба нашій системі за те, що в присутності журналістів ,які б мали правдиво висвітлювати засідання суду , чмурі -псевдоативістів дозволяють собі недозволене нікому.

НОВИНИ: Кримінал

18:06
На Великоберезнянщині передали до суду справу чоловіка, що облив односельця паливом і підпалив
16:41
На Перечинщині погоджено підозру молодику, через якого вигоріло близько пів гектара лісу
13:26
У пасажира VW в Іршаві вилучили зіп-пакети з метамфетаміном та марихуаною
00:25
Убивцю, що застрелив 18-річного юнака з Мукачівщини, досі не знайшли
19:30
/ 5
На Закарпатті в ProZorro тендери на держзакупівлі вигравали наперед визначені фірми
16:24
/ 2
На КПП "Тиса" на Закарпатті затримали водія, котрий під час конфлікту з водієм вантажівки стріляв у повітря
13:32
/ 1
На Виноградівщині виявили 3 га насаджень конопель
10:58
На Міжгірщині знешкодили групу крадіїв, до якої входив неповнолітній
07:42
/ 32
Пересоляк, Лунченко, Богаш. Блогер розповів, хто і що стоїть за недавнім "бунтом контрабандистів" на КПП "Тиса" (ДОКУМЕНТИ)
01:16
На Закарпатті затримали причетного до смерті рахівця, який намагався втекти за кордон
23:28
На Мукачівщині Skoda влетіла в дерево
18:47
На Виноградівщині затверджено обвинувальний акт чоловіку, що погрожував, а потім і стріляв із рушниці у бік двох хлопців
15:27
/ 1
На Закарпатті біля кордону затримали підозрюваного у вбивстві, котрий із їжею, пивом і сигаретами "йшов на побачення"
13:46
На Воловеччині виявили незаконні рубки: поліція відкрила провадження, а причетна особа досі не відсторонена – правозахисник
13:38
У Мукачево на подвір’ї чоловіка знайшли кущі конопель, а в коробці з-під взуття – марихуану
12:02
В Ужгороді патрульні розшукали неповнолітніх, що викрали самокати й каталися містом
18:13
Дві автівки, котрі намагалися із порушеннями імпортувати з Великобританії, залишилися на митниці на Закарпатті
18:08
/ 1
На Закарпатті затверджено обвинувальний акт ліснику, який вимагав хабар за відпуск деревини дуба
17:59
/ 3
У Берегові серед білого дня ніде непрацююча мукачівка вирвала з рук 74-річної жінки сумку і втекла