Україна заборонила в'їзд двом угорським високопосадовцям через агітацію на Закарпатті

Україна заборонила в'їзд двом високопоставленим особам з Угорщини через агітацію в Закарпатській області під час виборчого процесу на минулих у країні місцевих виборах, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Україна заборонила в'їзд двом угорським високопосадовцям через агітацію на Закарпатті

"Уже заборонено в'їзд в Україну двом угорським високопоставленим особам, які під час цієї виборчої кампанії вдавалися до прямої агітації в Закарпатській області. Один із них - це державний секретар канцелярії прем'єр-міністра Угорщини", - сказав Кулеба в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Міністр додав, що також ініційовано впровадження заборони на в'їзд в Україну ще декільком угорцям, які активно втручалися у внутрішні справи України під час виборчої кампанії.

"Наші партнери будуть найближчим часом детально поінформовані про факт втручання у вибори з боку Угорщини, і ми вже поінформували про це наглядову місію ОБСЄ", - наголосив Кулеба.

За словами глави МЗС, у цій ситуації не може бути різних прочитань, це було конкретне втручання у внутрішні справи України.

"Не треба все зводити виключно до одного повідомлення у Facebook мого колеги (глави МЗС Угорщини - ІФ) Петера Сіярто. Йдеться про угорську політику загалом. Наша позиція дуже проста, ми вчора дали оцінку цим діям. Те, як поводилася угорська влада напередодні виборів і в день голосування, є втручанням у внутрішні справи України", - зазначив міністр.

Кулеба заявив, що Україна налаштована на конструктив у відносинах з Угорщиною, однак робитиме жорсткі й чіткі кроки, якщо Будапешт нехтуватиме інтересами та законодавством України.

"З минулого року ми дуже багато зробили, щоб відновлювати довіру у відносинах і йти на вирішення проблем. Але якщо хтось думає, що оскільки всі "в позитиві", можна робити, що завгодно, він глибоко помиляється. Ми готові до конструктивної і відвертої розмови з угорцями, але якщо вони нехтуватимуть нашими інтересами і нашим законодавством, ми робитимемо жорсткі й чіткі кроки. Тому що мій принцип дуже простий: якщо тебе вдарили, треба вдарити у відповідь", - резюмував глава МЗС України.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнв МЗС України вручили ноту протесту послу Угорщини через "агітаційне" втручання в українські вибори.

Днем раніше МЗС України назвало пряму агітацію очільника МЗС Угорщини в день виборів в Україні "нахабством", "підступним ударом" і "прямим втручанням".

Це стало відповіддю на те, що глава МЗС Угорщини у день виборів в Україні закликав підтримати одну з партій і чинного мера Берегова.

А напередодні вмиборів на Закарпатті Держсекретар Угорщини агітував за одну з партій – ОПОРА звернулась до МЗС щодо порушення.

26 жовтня 2020р.

Теги: агітація, вибори, Угорщина

Коментарі

Вуву 2020-10-30 / 12:32:10
Всі мойі доводи базуються на нформаційі яка мені і всім нм подається в різних ЗМІ і каналах.
Звичайно що я не сприймаю все як там хтось щось сказав чи зачитавтав , а пробую знайти щось те , що є між рядками.
Щодо закупівель скрапленого газу з США , то ця тема якщо памятаєте піднімалась під час візиту зЄ до америки. І сам д.Трамп запевнив в тому що нам газ будуть постачати.
Про це також говорилось і з президентом Польщі щодо отриування амер. скрапленого газу через Гданьський термінал .
МОЖЛИВО (пишу це як припущення, ) що це могла бути як одноразова акція допомоги чи підтримки .
А можливо і був підписаний договір на постачання газу .
Для того щоб довести це по справжньому і аргументовано , то треба переглянути інф.матеріали за минулий рік.
Там дійсно про це повідомлялось оскільки питання енергетичнойі незалежності для нас є стратегічним. Як аргумент в цьому напрямку останні новини про проблеми які "раптом" виникли у Коболєва яких чомусь в нього не було ще від часу його призначення.
Щодо переобладнання нашойі ГТС щоб можна було отримувати газ в реверсному напрямку теж повідомлялося не один раз .

Ужгородець до Вуву 2020-10-29 / 18:54:55
Капець!
У балансі Нафтогазу скраплений газ відсутній, а ти нам втираєш про американський газ через Польщу.
Де ти наслухався цих казочок?
У тебе яка освіта?
Це треба бути повним дебілом, щоб купувати те чого немає. А нас Соросятня з Байденятньою спільно з нашою підерасньою за таких мають!
Нам втюхують той самий руцкій газ тільки на 150 долларів дорожче....газ, який заходить до нас на Сумщині і йде через територію України неначе транзитом. А по суті, фактично споживається нами. У газовій трубі немає двух стороннього руху. Газ у трубі може рухатися тільки в одну сторону.
Наша газотранспортна система побудована таким чином, що працює, в основному, в режимі транзиту газу по магістральних газопроводах до якого додається наш газ з родовищ та по всьому маршруту відбирається нами на внутрішні потреби. А щоб на виході з України показники лічильника співпадали з показниками на вході в країну, із Словакії до нас наші ж хлопаки побудували 5км перемичку і по кругу ганяють газ аби накрутити показники на виході.
От тобі і весь реверс!
Як думаєш? Для чого в Словакії сидить Лукіта?....колишній керівник Закарпатської газокомпресорної станції.
І вся ця лапша про енергетичну незалежність розрахована на ідіотів, яких стрижуть як баранів!
Весь реверс тільки на папері!!!
Європа купує руцкій газ не на кордонах Росії, а на своєму кордоні.
Саме тому лічильників газу на нашій території немає. По маршруту один стоїть на виході на російській стороні, а другий на європейській на вході. А ми тільки транзитна сторона!
І наша система може функціонувати тільки в такому режимі. Не буде транзиту і вся українська газотранспортна система накриється жіночим половим органом.
Саме тому стільки шуму навколо "Північного потоку-2".
Саме тому наші аж стрибали, коли москалики підписали з нами угоду на транзит.
Саме тому, що без транзиту вся ця підерасня не зможе нас стригти на 150$ за так званий "європейський газ".
Саме тому, ті хто нас стриже, так воюють з обходними газогонами, бо не буде транзиту , не буде бізнесу.
Німці це дуже добре розуміють, тому і не сприймають американських аргументів.
Вони бачать, що це банальний спекулятивний бізнес..... величезний бізнес!!!
Заради цього варто і Революцію Гідності підтримувати та фінансувати в країні, яка є ключовою на газовому маршруті з Росії до всієї Європи. Петля на газовій шиї як Росії , так і Європи.
Це дуже добре розуміють усі гравці ринку. Турція також почала з цього отримувати зиск.
Усі хто прямим текстом говорить про те, що нас банально грабують під виглядом так званого ринку газу, називаються п'ятою колоною, або рукою, ногою чи ще чимось кремля.
Головне, аби не заважали косити бабло!
Це так.....коротко і по суті.
Якщо є аргументовані заперечення, а не банальні ярлики чи звинувачення...... можемо предметно подискутувати.

Ужгородець до адмін 2020-10-29 / 18:51:11
Ой!
Вибачайте!
Ви праві. В Україні неможна речі називати своїми іменами. Тільки кодовими словами.
Звісно не державний переворот 2014-го, а Революція Гідності.
Тільки резутат чомусь один і той самий.
Біля корита одна свиня змінила іншу!!!

Ужгородець до адмін 2020-10-29 / 12:38:46


В чому полягає пропаганда? Що нам казки про реверс на вуха вішають? Чи про скраплений газ? Чи не правда про заробіток на руцкому газі? В чому пропаганда?



Тезу про державний переворот в Україні ще з 2014-го року невтомно просуває Москва. Антиукраїнської риторики, нехай навіть побіжно і в загалом конструктивному коментарі, на ЗО не буде. Диявол криється в деталях. Розмову завершено. Адмін


Ужгородець до Вуву 2020-10-29 / 11:37:44


От не послуговувалися би пропагандистькими штампами, то й коментар залишився б на місці. Коментар видалено. Адмін


До X-man 2020-10-28 / 23:20:15
ко убив перших сорок січовику,а ще не напомнила 19-тий гуд про так звану забуту війну
То іх убив? Чехи? Мадяри? Поляки? Своі ж?
А шо там по забутому 19-му?
Я серйозно - маленько поясніть, будьте добрі.

Х-man 2020-10-28 / 20:37:55
Но послухайте вуву но як ми фосо живем3

Вуву 2020-10-28 / 18:37:48
Не вигадуйте.
Скраплений газ в США для внутрішнього споживача в цьому році низький , бо і ціни впали на нафту. Експортний може бути дорожим якщо врахувати транспортування.
А може бути і по договірній ціні в залежності від обсягу поставки.
Поставляється він під Гдансь , там є термінал , і далі перекачують до нас по реверсному маршруту.
Тбт. Качали і качають газ з Рашки в Європу через нашу ГТС , а тепер качають частину в зворотньому напрямку .
Вам це довго розяснювати .
Відносно ціни на Горючо Мастильні Матеріали , то вона в нас не ринкова це 1. а по 2 визначається і регулюється нашим міністерством і нафтогазом.
Звідси і маєм таку ціну бо і віджим і відкат і податки і ПДС і транспортування і + ціна за сам газ. І все входить в ціну
для наших споживачів. Ясно !?
Ще частково ми "відкуповуємо" газ і в Німеччини . тбт. Німці газ купують в рашки а ми берем за транзит по нашій ГТС не грошима а на цю суму газ. В такий спосіб наповнюються наші газосховища.
А офіційно газ в рашки ми не купляємо вже років 5.
Так що не дуже слухайте катю , вона вам понарозказує.

До Вуву 2020-10-27 / 21:34:39
А про який скраплений газ йде мова???
І по якому гозопроводу постачають нам поляки???
Цей газ тільки на папері!
Нафтогаз тільки меморандум підписав із лівою америцькою фірмою про наміри та ще й по космічній ціні, через що у американського міністра , який мав стосунок до цього, виникли проблеми із законом через корупцію.
А після розборок, америкоси відмовилися від меморандуму.
От і весь скраплений газ.
Хоча українці багаті, можуть собі дозволити і не таку ціну.
Була ціна Дюсельдорф+ , буде Техас+.
А що? Буде обгрунтованою космічна ціна.
А газопровід від польського терміналу до нашого кордону ще навіть і не побудований!
Може літаками нам постачають? Мрією!?
Катерина все правильно написала.
Гадаю, що рано чи пізно будуть відкриті архіви агентури і тоді побачимо усю КГБішну підерасню.

пенсіонери 2020-10-27 / 20:12:28


Зловживання багатоніковістю з метою імітації дискусії. Визначіться, чи ви "бумеранг", чи "пенсіонери", чи ще хтось. Коментар видалено. Адмін


Вуву 2020-10-27 / 19:48:03
Ну Катюха тут "накатала" і правду і неправду в переміжку але під таким кутом що все наче правда а насправді ?
Якщо офіцно парламент голосує і визнає лукашеску не легітимним , значит для цього були певні підстави .
Якщо зЄ злив із Єрмаком спецоперацію , прийде час з нього спитають.
А дивитись на те як печеньки хуни роздають в нас ти не хочеш .
І транзитом пускають і інші крайіни , тільки через хунів ближче і простіше.
Відносно ремонтують садки і школи нам , але не зовсім нам а лишень хунським селам.
Ну це так тонко нам і всетаки не нам.
Щодо газу.
1. Ти забула що ми більше купляємо газ в Польщі і американський скраплений з польського терміналу.
Від хунів ми берем невелику частку але мінусуєм за транзит.
І що , як хунія зробила , офіційно заявила що буде відбирати з південного газогону , тільки щоб не в нас і через нас.
Але Ердоган вентіль перекрив і там щось проганяють символічну кількість.
Бо Ердоган дядько розумний і хоче помагати свойім , Азербайджану , що й робить і газ в ціні кращий .
А заодно і путіна валить економічно.
І останнє. Що після виборів в США буде багато змін після Нового Року і в нас також.

Х-man 2020-10-27 / 18:41:05
До івана,а бабця не казала ош ко убив перших сорок січовику,а ще не напомнила 19-тий гуд про так звану забуту війну

Х-man 2020-10-27 / 18:21:32
До останього, а що украіна зробила для того щоб я та інші дивились украінське тв "нічого" коли угорці перейшли на цифрове то за тюнер мені повернули повну вартість а наші все закодували люди накупували тарілки а тепер це металобрухт а у берегові взагалі укр.тв не показує

до Катерини 2020-10-27 / 17:37:28
Цей набір слів, 'аля зеленський',важко читати,а не те що зрозуміти.І зразу видно,що пропаганда кацапів, а мадяри, крім російського і мадярського телебачення нічого іншого не дивляться,бо переважна частина не розуміє державної мови.Ще можливо брехунець 1+1 переглядають.Бо тільки ,вибачте,дебіл може звинувачувати Турчинова в тому,що не дав відсіч у Криму кацапам!Воювати з підготовленою до зубів армією,яка готувалась до нападу заздалегідь,армією,яка була розграбована,гола,боса,без техніки? Чи Ви забули,хто і як одягав,озброював перших добровольців? А щодо угорщини,то якби не російськи гроші,які дає пуйло на дестабілізацію в Закарпатті,і відмивка цих грошей шавками із кмкс і умдс,то на хер їм би були потрібні такі ,як Ви Катерино!Сепар він і у Африці сепар!

БатаниК 2020-10-27 / 17:35:15
Министру у Києві при його зарплаті й так живеться класно. А тут на границі відіграються на простих людях. Черга в 300 машин ,це буде щастя.Тим більше кордон обладнаний....для українців

Іван 2020-10-27 / 17:22:11
Срайло та орбі давно уже захлинауться слинами никаучи на Закарпаття.Як би їм-ся хотіло протягти туй кримський сценарій...А кедь брати до уваги,ош орбі-пуцька два братанки,то не треба мати семи п"ядей у лобі,ош аби здогадатися про мрії орбіка-бачія.Айбо,курва,має доста курту пам"ять.Забув,сука,39 рік? А ми пам"ятаєме кедь не свойов,то дідувськов-прадідувськов пам"ятю коли,як казала моя ,прощуна-би,бабаця Тиса повна трупом січувиків плила,та што лиш вті мад"яре із ними,сарачатами не чинили,сволота паскудна.А типир вни што,стали дуже добрими?Нигда-шуга!Як-ся не кутуат вовк в овечу шкуру,айбо зуби му добре видко!

Ужгородець 2020-10-27 / 15:45:03
Та нахер відправити мадяроту. Уже забули березень 39-го року. Підспівуни вови пукіна

Ede 2020-10-27 / 15:12:16
Міністр зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини прокоментував ситуацію щодо України у відеозверненні перед вильотом до Алжиру. За словами політика, таке рішення свідчить про те, що Україна відмовляється від підтримки Угорщини в її прагненнях до європейської та євроатлантичної інтеграції.

«Результати місцевих виборів ще раз підтвердили, що з думкою угорців про майбутнє Закарпаття доведеться рахуватися. Водночас напередодні Міністерство закордонних справ України зробило щодо нас кілька недружелюбних кроків. Адже до МЗС викликали нашого посла, крім того, заявили про заборону в’їзду наших посадовців (імовірно, урядовців, адже офіційну інформацію ми ще не отримали), обґрунтовуючи це тим, що ми втрутились у внутрішні справи України. Це рішення ми вважаємо жалюгідним та нонсенсом. А спосіб інформування, безумовно, некультурний», – сказав Сійярто.

Як зазначив міністр, йому не зовсім зрозуміло, що саме Україна вважає втручанням у її внутрішні справи. Можливо, передачу 50 апаратів ШВЛ за кілька тижнів до місцевих виборів, які особисто приймали Дмитро Кулеба та голова ОДА. Чи, може, те, що Угорщина – єдина країна, котра дозволяє громадянам України транзит у напрямку країн Західної Європи. Або те, що кілька днів тому було прийнято рішення про фінансування з угорського бюджету розчищення одного із найбрудніших закарпатських каналів.

«Нонсенсом є і посилання на те, що підтримка контактів з угорською меншиною – це втручання у внутрішні справи України, оскільки міжнародне та європейське законодавство чітко визначає, що справи меншини жодним чином не є внутрішньою справою», – зазначив Сійярто.

«Цим кроком українське МЗС заявляє, що Україна хоче відмовитися від зусиль щодо європейської та євроатлантичної інтеграції, які докладала досі. Адже українцям добре відомо, що як у ЄС, так і в НАТО необхідні підтримка, згода та одностайне рішення всіх держав-членів для більш тісного співробітництва з новими країнами», – сказав політик.

Наприкінці відеозвернення Петер Сійярто запевнив закарпатських угорців у подальшій всебічній підтримці та співпраці.

Пушкін 2020-10-27 / 11:58:15


Ви відпочиваєте ) Коментар видалено. Адмін


Катерина до сорри 2020-10-27 / 11:11:42
Я корінна Закарпатка як мінімум до десятого покоління. Вільно володію не тільки угорською, словацькою, русинською чи українською але й мовою своїх ворогів….російською. Ворогів тому, що вважаю їх окупантами ще з жовтня 1945-го.
Ворогів тому, що з їхнім приходом сюди, Сибір було устлано кісками моїх близьких родичів!
Таке не можна забувати!!!!!!!!!
Ворогів можна ненавидіти і поважати одночасно. Недооцінка ворога виходить боком!
І ворог не завжди відкрито себе демонструє. Уміння маскуватися – запорука успіху.
Це аксіома!!!.
Інколи ворог маскується під патріотичними гаслами, одягнувши національний одяг свого противника і так далі.
Це так, аби було зрозуміло стартові позиції.
У дискусіях завжди намагаюся дотримуватися коректності по відношенню до співрозмовників.
Дивлюся на навколишні події прагматично без рожевих окулярів. Віддаю перевагу аргументам , а не емоціям.
Але якщо з боку «сорри» задано такий «лаконічний» тон, то маю право перейти на зрозумілу мову……
Для початку розглянемо звинувачення у «мантрах кремлівської пропаганди»

Питання: Чи могла в радянські часи людина зайняти керівну посаду на стратегічному номерному підприємстві, в Компартії чи Комсомолі без згоди співпрацювати з КГБ???
Голі факти і нічого зайвого.
Кравчук у Компартії України яку посаду в Радянські часи займав?
Кучма яку посаду в Радянські часи займав?
Є відповіді?
По туалетному паперу під назвою «Будапештський меморандум» все зрозуміло?
Йдемо далі?
Турчинов в Комсомолі яку в посаду Радянські часи займав?
Є відповідь?
Історичні свідчення: Сталін, коли хотів протягнути якесь питання, але вийти сухим із води, завжди утримувався при голосуванні.
Тепер ідемо далі.
Крим 2014-го. Засідання РНБО. Розгляд питання реакції української влади на «зелених чоловічків».
Як голосував Турчинов?????
Ще є питання???
Як на мене, то Турчинов може одягнути на себе не лише сорочку вишиванку, співати гімн України і кричати «Слава Україні та смерть ворогам», але й витатуювати собі на лобі тризуб……. Для мене він ворог України , який здав Крим!!!
Він, в.о.Президента України, особисто призначив командувача Чорноморським Флотом, який наступного ж дня після призначення дав команду підлеглим перейти на сторону окупанта.
Він особисто призначив Тенюха, який соплі жував замість того аби дати команду «До зброї!» .
У Криму були найбільш боєздатні частини!!!!
Жодного пострілу…….жод-но-го!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
І нічого розказувати нам про зека. Зек, якщо вважав себе лєгітімним, мав сидіти зі своїм електоратом в Лугандонії і очолювати супротив перевороту під гарною назвою «Революція гідності».