Глава МЗС Угорщини у день виборів в Україні закликав підтримати одну з партій і чинного мера Берегова

Йдеться "про безпрецедентний акт зневаги до іноземної держави з боку члена Європейського Союзу"

Глава МЗС Угорщини у день виборів в Україні закликав підтримати одну з партій і чинного мера Берегова

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто у неділю закликав угорців Закарпаття підтримати на місцевих виборах політичну силу КМКС "Партія угорців України".

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Єдина угорська партія, КМКС, балотується на вступ до Закарпатської обласної ради, і було б погано, якби угорці не залишились без представництва на рівні області", - написав Сійярто.

Він також закликав підтримати на виборах мера Берегового чинного міського голову Золтана Бабяка. "Не випадково багато поглядів прикуто до Берегово, оскільки мер Золтан Бабяк зробив чудову роботу, було б добре, якби він міг продовжувати", - написав міністр.

Сійярто також повідомив, що жителі Закарпаття, які перебувають на території Угорщини, можуть перетнути кордон для голосування і повернутися назад без зобов'язання проходити 14-денний карантин.

Народний депутат із фракції "Європейська солідарність" Іванна Климпуш-Цинцадзе звернулася до МЗС України із закликом оперативно відреагувати на втручання Сійярто в українські вибори.

"Його заклик до угорців підтримати одну з політичних сил і мера на Закарпатті, та ще й у день виборів – безпрецедентний акт зневаги до іноземної держави з боку члена Європейського Союзу", - написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, 20 жовтня в МЗС України застерегли угорських посадовців від політичної агітації під час поїздок у Закарпатську область та звернулися до правоохоронних органів з проханням "дати оцінку" таким їхнім діям.

Перед цим до МЗС звернулася Громадянська мережа "ОПОРА" з проханням оцінити дії держсекретаря Угорщини з питань національної політики Яноша Арпада Потапі, який, за даними спостерігачів, під час візиту до Закарпатської області 9-10 жовтня агітував на користь КМКС "Партія угорців України".

25 жовтня 2020р.

Теги: Сійярто, Угорщина

Коментарі

бумеранг 2020-10-27 / 20:20:26
крадущого трикратно пенсії недо-президента слугу зе-бандита клоуна зеленського імпічмент і на нари!

пенсіонери 2020-10-27 / 20:11:25


Зловживання багатоніковістю з метою імітації дискусії. Визначіться, чи ви "бумеранг", чи "пенсіонери", чи ще хтось. Коментар видалено. Адмін


пенсіонери 2020-10-27 / 20:09:08


Зловживання багатоніковістю з метою імітації дискусії. Визначіться, чи ви "бумеранг", чи "пенсіонери", чи ще хтось. Коментар видалено. Адмін


Вуву 2020-10-27 / 08:31:02
У.Супрун має вищу медичну освіту в США і досвід роботи в онкоклініці/ках.
Ражу почитати йійі біографію а не писати всяку дурню
Діяла вона правильно.
Вакцина має бути сартифікованою.
А що давали нам хуни три знаки ???
В людей дуже коротка память , але перед цим здається в Дніпрі (до Супрун) був смертельний випадок коли від індійськойі вакцини помер хлопець 16 років і виявилось що на тих не сартифікованих вакцинах віджимали гроші .

Ужгородець 2020-10-26 / 10:42:50
Візмемо хоча б один тільки аспект. Відношення до своїх громадян в період епідемії корі.
Американська санітарка в.о. міністра охорони здоров"я Баба-Яга-Супрун з дипломом америцького коледжу (аналог нашого технікуму) місяцями нам розказувала, що на Закарпаття у терміновому порядку направлено вакцину від корі.
Вакцина уже в дорозі!!!
Ну, уже от-от надійде.
Ну, уже завтра точно надійде.
Ну, завтра от-от уже буде.
Ну, точно-точно.
Ну, от-от готуйтеся.
І так декілька місяців "от-от уже буде" !!!
У флегматика Москаля уже терпіння лопнуло. Звернувся по допомогу до Угорщини.
Памятаєте як було???
Три дні.....ТРИ ДНІ !!!!
Протягом трьох днів угорці зробили поставку вакцини в Закарпаття!!!
І не тільки для угорськомовного населення, а для всіх жителів Закарпаття без виключення !!!
А суть цієї байки такова.........поки одні тільки пи@дять "от-от уже завтра точно", інші загрузили в буса вакцину і відправили.
Так і зараз, ці клоуни борються з пандемією коронавірусу.

Видно, дуже повільно будують дороги з коронавірусного фонду, бо поширення коронавірусу з кожним днем починає бити рекорди.

Пане Президенте!
Активніше закатуйте в асфальт гроші, бо таким незадовільним темпом скоро всі повиздихаємо від корони!!!!

Х-man 2020-10-26 / 02:47:46
Мадярській правді,оце все що ти знаєш?

мадярській "правді" 2020-10-26 / 00:30:44
Хвали ня ротику, бо тя роздеру

правда 2020-10-25 / 23:56:09
На жаль, внесок Угорців в розвиток Закарпаття більший ніж української влади. Одним із прикладів є місто Beregszász:надають медикам та працівникам Берегівського інституту фінансову допомогу, оновлюють інфраструктуру міста, сприяють розвитку культурного життя міста. В той час як наша українська влада годує нас обіцянками.

Джонні до Катерини 2020-10-25 / 23:29:34
Бізунь....ез едь нодь бой...

Катерина до Джоні 2020-10-25 / 23:10:15
Проблема в тому, що і англійську теж так знають.
Тому й розказують нам про якісь гарантії по Будапештському меморандуму.
Саме по цій причині американці та англійці прямим текстом їм сказали , щоб читали оригінал на англійській мові, а не свою українську версію.
Ось так і живемо.

Машина часу 2020-10-25 / 22:23:08
Програй

Машина часу 2020-10-25 / 22:22:24


Пушкін, пи+дуй на дуель та програм...

Коментар, на який відповідаєте, видалено. Адмін


Майкл 2020-10-25 / 21:34:45
Увесь інтернет сьогодні повний був агітації, то нич...

Джонні 2020-10-25 / 21:28:30
Якщо вони так і англійську розуміють, то це біда....

Адмін 2020-10-25 / 21:27:07


https://zakarpattya.net.ua/News/206702-MZS-Ukrainy-nazvalo-priamu-ahitatsiiu-ochilnyka-MZS-Uhorshchyny-v-den-vyboriv-v-Ukraini-nakhabstvom-pidstupnym-udarom-i-priamym-vtruchanniam


Ужж 2020-10-25 / 21:24:53
Там тонко написано, агітації нема. Мабуть гуглом переводили, тому так і зрозуміли....

Катерина 2020-10-25 / 21:18:57
Біда, коли сигінь Климпуш-Цинцадзе береться коментувати угорського мініста МЗС, взагалі не знаючи угорської мови.
Повністю спотворене і ніяк не відповідає оригіналу подане. Дана заява депутатки орієнтована аж ніяк не на закарпатців, оскільки частина україномовних жителів Закарпаття володіють і угорською.
Краще б подивилася на неприховану агітацію своїми "5 запитаннями від Президента".
Люди розкусили цей банальний ХАЙП і тупо ігнорують.
Мало того.....Сіярто озвучив свою позицію , перебуваючи в Угорщині на угорському телеканалі в рамках закону своєї країни , що не має жодного відношення до українського законодавства. А цей ХАЙП твориться у день виборів на території нашої країни!!!
Коли в сусідніх країнах проходять вибори, наші вельможі зберігають режим тиші????
Ні!!!
Коментують по повній, особливо коли йдеться про Рашу-парашу, чи про Білорусь!!!

Х-man 2020-10-25 / 19:53:22
Переведіть нормально текст і побачете що то взагалі не агітація.Опять хе**ньов ся маєте

НОВИНИ: Політика

10:20
/ 8
Київський куратор закарпатських "слуг народу" "відхрестився" від співпраці з одіозним Волошином
21:45
/ 11
Експертиза підтвердила, що "ріднозакарпатський" заступник мера Ужгорода Пинзеник їздив за кермом п'яним – "Магнолія-ТВ"
16:44
/ 51
Департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА очолить київська мукачівка Марусинець
08:21
/ 33
Брати Андріїви "проштовхують" перейменування вулиці в Ужгороді іменем покійного предстоятеля церкви держави-агресора (ДОКУМЕНТ)
15:38
/ 3
Очільником департаменту культури Закарпатської ОДА стане головред Мукачівського драмтеатру Тищук
15:31
/ 2
Звільнений із посади голови Свалявської РДА Тарабій призначений заступником керівника Мукачівської РДА
14:34
/ 58
"Ріднозакарпатського" заступника мера Ужгорода Пинзеника затримали п'яним за кермом авто
23:59
/ 4
Коли ж, нарешті, посадовці в Україні стануть українськими
22:27
/ 8
Зеленський звільнив голову Свалявської РДА Тарабія і призначив головою Рахівської РДА Небилу
17:41
/ 3
12 років в’язниці за Путіна
12:20
/ 8
У колишніх співробітників фірм, що мали стосунок до виділення землі Медведчуку на Закарпатті, провели обшуки
14:18
/ 17
Єпископ Ніл вже називає МГКЄ "Церквою", а православний сепаратист Сидор агітує за її sui juris
19:56
/ 7
На проміжних виборах до ВР на Прикарпатті та Донеччині кандидати від Партії угорців України "технічно" набрали 35 голосів на двох
17:02
/ 10
Упійманим на хабарі головою ОТГ на Хустщині є представник ОПЗЖ Михайло Мушка з Керецьок
15:55
/ 21
Дорчі без маски: "скандальна" депутатка Берегівської ОТГ системно ігнорує обмеження карантину
12:14
/ 9
Зеленський призначив головою Мукачівської РДА Едгара Токаря
21:34
/ 3
У четвер в Ужгороді представлять нового прокурора міста
13:38
/ 18
Тищенко очолив обласний партійний осередок "Слуги народу" на Закарпатті
08:59
Кулеба розповів, як у Словаччині вибачалися за "жарт" прем'єра про "Закарпаття в обмін на "Спутник"
06:13
/ 12
У Києві відкрили пам’ятник Президентові Карпатської України А.Волошину
05:24
/ 3
НАБУ намагається отримати дозвіл Панами на притягнення до відповідальності депутата Закарпатської облради Каськіва – "Схеми"
14:24
/ 7
Міністерство освіти спростувало "угорську" заяву щодо можливого незабезпечення підручниками угорською мовою шкіл на Закарпатті
07:13
/ 136
На аудієнції в Папи Римського архієпископ Гайдудорозький просив Святійшого Отця не допустити єдності греко-католиків України