Глава МЗС Угорщини у день виборів в Україні закликав підтримати одну з партій і чинного мера Берегова

Йдеться "про безпрецедентний акт зневаги до іноземної держави з боку члена Європейського Союзу"

Глава МЗС Угорщини у день виборів в Україні закликав підтримати одну з партій і чинного мера Берегова

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто у неділю закликав угорців Закарпаття підтримати на місцевих виборах політичну силу КМКС "Партія угорців України".

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Єдина угорська партія, КМКС, балотується на вступ до Закарпатської обласної ради, і було б погано, якби угорці не залишились без представництва на рівні області", - написав Сійярто.

Він також закликав підтримати на виборах мера Берегового чинного міського голову Золтана Бабяка. "Не випадково багато поглядів прикуто до Берегово, оскільки мер Золтан Бабяк зробив чудову роботу, було б добре, якби він міг продовжувати", - написав міністр.

Сійярто також повідомив, що жителі Закарпаття, які перебувають на території Угорщини, можуть перетнути кордон для голосування і повернутися назад без зобов'язання проходити 14-денний карантин.

Народний депутат із фракції "Європейська солідарність" Іванна Климпуш-Цинцадзе звернулася до МЗС України із закликом оперативно відреагувати на втручання Сійярто в українські вибори.

"Його заклик до угорців підтримати одну з політичних сил і мера на Закарпатті, та ще й у день виборів – безпрецедентний акт зневаги до іноземної держави з боку члена Європейського Союзу", - написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, 20 жовтня в МЗС України застерегли угорських посадовців від політичної агітації під час поїздок у Закарпатську область та звернулися до правоохоронних органів з проханням "дати оцінку" таким їхнім діям.

Перед цим до МЗС звернулася Громадянська мережа "ОПОРА" з проханням оцінити дії держсекретаря Угорщини з питань національної політики Яноша Арпада Потапі, який, за даними спостерігачів, під час візиту до Закарпатської області 9-10 жовтня агітував на користь КМКС "Партія угорців України".

25 жовтня 2020р.

Теги: Сійярто, Угорщина

Коментарі

бумеранг 2020-10-27 / 20:20:26
крадущого трикратно пенсії недо-президента слугу зе-бандита клоуна зеленського імпічмент і на нари!

пенсіонери 2020-10-27 / 20:11:25


Зловживання багатоніковістю з метою імітації дискусії. Визначіться, чи ви "бумеранг", чи "пенсіонери", чи ще хтось. Коментар видалено. Адмін


пенсіонери 2020-10-27 / 20:09:08


Зловживання багатоніковістю з метою імітації дискусії. Визначіться, чи ви "бумеранг", чи "пенсіонери", чи ще хтось. Коментар видалено. Адмін


Вуву 2020-10-27 / 08:31:02
У.Супрун має вищу медичну освіту в США і досвід роботи в онкоклініці/ках.
Ражу почитати йійі біографію а не писати всяку дурню
Діяла вона правильно.
Вакцина має бути сартифікованою.
А що давали нам хуни три знаки ???
В людей дуже коротка память , але перед цим здається в Дніпрі (до Супрун) був смертельний випадок коли від індійськойі вакцини помер хлопець 16 років і виявилось що на тих не сартифікованих вакцинах віджимали гроші .

Ужгородець 2020-10-26 / 10:42:50
Візмемо хоча б один тільки аспект. Відношення до своїх громадян в період епідемії корі.
Американська санітарка в.о. міністра охорони здоров"я Баба-Яга-Супрун з дипломом америцького коледжу (аналог нашого технікуму) місяцями нам розказувала, що на Закарпаття у терміновому порядку направлено вакцину від корі.
Вакцина уже в дорозі!!!
Ну, уже от-от надійде.
Ну, уже завтра точно надійде.
Ну, завтра от-от уже буде.
Ну, точно-точно.
Ну, от-от готуйтеся.
І так декілька місяців "от-от уже буде" !!!
У флегматика Москаля уже терпіння лопнуло. Звернувся по допомогу до Угорщини.
Памятаєте як було???
Три дні.....ТРИ ДНІ !!!!
Протягом трьох днів угорці зробили поставку вакцини в Закарпаття!!!
І не тільки для угорськомовного населення, а для всіх жителів Закарпаття без виключення !!!
А суть цієї байки такова.........поки одні тільки пи@дять "от-от уже завтра точно", інші загрузили в буса вакцину і відправили.
Так і зараз, ці клоуни борються з пандемією коронавірусу.

Видно, дуже повільно будують дороги з коронавірусного фонду, бо поширення коронавірусу з кожним днем починає бити рекорди.

Пане Президенте!
Активніше закатуйте в асфальт гроші, бо таким незадовільним темпом скоро всі повиздихаємо від корони!!!!

Х-man 2020-10-26 / 02:47:46
Мадярській правді,оце все що ти знаєш?

мадярській "правді" 2020-10-26 / 00:30:44
Хвали ня ротику, бо тя роздеру

правда 2020-10-25 / 23:56:09
На жаль, внесок Угорців в розвиток Закарпаття більший ніж української влади. Одним із прикладів є місто Beregszász:надають медикам та працівникам Берегівського інституту фінансову допомогу, оновлюють інфраструктуру міста, сприяють розвитку культурного життя міста. В той час як наша українська влада годує нас обіцянками.

Джонні до Катерини 2020-10-25 / 23:29:34
Бізунь....ез едь нодь бой...

Катерина до Джоні 2020-10-25 / 23:10:15
Проблема в тому, що і англійську теж так знають.
Тому й розказують нам про якісь гарантії по Будапештському меморандуму.
Саме по цій причині американці та англійці прямим текстом їм сказали , щоб читали оригінал на англійській мові, а не свою українську версію.
Ось так і живемо.

Машина часу 2020-10-25 / 22:23:08
Програй

Машина часу 2020-10-25 / 22:22:24


Пушкін, пи+дуй на дуель та програм...

Коментар, на який відповідаєте, видалено. Адмін


Майкл 2020-10-25 / 21:34:45
Увесь інтернет сьогодні повний був агітації, то нич...

Джонні 2020-10-25 / 21:28:30
Якщо вони так і англійську розуміють, то це біда....

Адмін 2020-10-25 / 21:27:07


https://zakarpattya.net.ua/News/206702-MZS-Ukrainy-nazvalo-priamu-ahitatsiiu-ochilnyka-MZS-Uhorshchyny-v-den-vyboriv-v-Ukraini-nakhabstvom-pidstupnym-udarom-i-priamym-vtruchanniam


Ужж 2020-10-25 / 21:24:53
Там тонко написано, агітації нема. Мабуть гуглом переводили, тому так і зрозуміли....

Катерина 2020-10-25 / 21:18:57
Біда, коли сигінь Климпуш-Цинцадзе береться коментувати угорського мініста МЗС, взагалі не знаючи угорської мови.
Повністю спотворене і ніяк не відповідає оригіналу подане. Дана заява депутатки орієнтована аж ніяк не на закарпатців, оскільки частина україномовних жителів Закарпаття володіють і угорською.
Краще б подивилася на неприховану агітацію своїми "5 запитаннями від Президента".
Люди розкусили цей банальний ХАЙП і тупо ігнорують.
Мало того.....Сіярто озвучив свою позицію , перебуваючи в Угорщині на угорському телеканалі в рамках закону своєї країни , що не має жодного відношення до українського законодавства. А цей ХАЙП твориться у день виборів на території нашої країни!!!
Коли в сусідніх країнах проходять вибори, наші вельможі зберігають режим тиші????
Ні!!!
Коментують по повній, особливо коли йдеться про Рашу-парашу, чи про Білорусь!!!

Х-man 2020-10-25 / 19:53:22
Переведіть нормально текст і побачете що то взагалі не агітація.Опять хе**ньов ся маєте

НОВИНИ: Політика

04:19
/ 1
Опубліковано відео жорстокого побиття в Парижі 15-річного уродженця Ужгорода
01:31
/ 8
Московське православ'я на Закарпатті втрачає монополію
05:17
/ 2
Полосков каже, що нарешті відбудеться сесія Мукачівської райради, де Петров не може "протиснути" "Блюка"
17:55
/ 5
Звільнений з посади голови Берегівської РДА Іштван Петрушка став заступником керівника ОДА
14:57
/ 4
Зеленський звільнив Петрушку з посади очільника Берегівської РДА
14:31
/ 9
Рішення місцевих рад щодо регіональних мов на Закарпатті скасовано — Кремінь
00:02
/ 12
Кому війна з Росією, а їм – премії від Росії
02:00
/ 2
Кулеба розповів, чого чекає від візиту угорського колеги до Києва
21:50
/ 8
Позачергова "тарифна" сесія Закарпатської облради відбудеться 19 січня
13:45
/ 5
Угорський міністр їде до Кулеби, щоб владнати кризу у відносинах
13:29
/ 17
Віряни московського патріархату на Закарпатті провокують конфлікти
04:45
/ 19
Петров знову не зміг "пропхати" на голову Мукачівської райради "Блюка" - сесія не відбулася
04:25
/ 6
Кулеба хоче знайти збалансоване рішення по подвійному громадянству
04:18
/ 124
Україна не змінюватиме закон про освіту і жорстко "виштовхуватиме" Угорщину, коли та заступить за "червоні лінії" на Закарпатті
04:03
Україна отримала позитивний сигнал від Угорщини — Кулеба
17:25
/ 11
Голова Закарпатської ОДА бачить своїми заступниками Петрушку і Шинкарюка
04:12
/ 54
Генерал Петров і холодний душ для Будапешта
17:00
/ 4
Карпатське інформаційне агентство назвало найвпливовішою людиною Закарпаття Петьовку
15:48
/ 7
Закарпатський апеляційний суд наклав арешт на майно, вилучене під час обшуку у Брензовича
03:49
/ 48
Кулеба: Коли Будапешт на Закарпатті заступає за "червоні лінії", ми б’ємо їх по руках
11:01
/ 4
Суд оголосив перерву у розгляді апеляційної скарги відносно накладення арешту на майно та про повернення майна Брензовичу
02:38
/ 3
Голову та заступників Тячівської райради обрали коаліцією "Рідного Закарпаття", "Європейської Солідарності" та "Слуги народу"
04:39
/ 28
Брензовича та Бочкор внесли до списків сайту "Миротворець"
04:46
/ 1
Російський слід проблем на Закарпатті: хто роздмухує конфлікт між Україною та Угорщиною
14:00
/ 8
Поліція відкрила справу через антиугорське графіті на стіні сільради на Закарпатті
» Всі новини