Бондаренко свою боротьбу з Гайдаєм продовжив зверненням депутатів облради

6 вересня 2019 року відбулося засідання погоджувальної ради депутатських фракцій обласної ради, на якій, з поміж іншого, було вирішено звернутися до Президента України. Інформацію про це поширили розсилкою для закарпатських ЗМІ з приватної електронної адреси з посиланням на сайт обласної ради.

Бондаренко свою боротьбу з Гайдаєм продовжив зверненням депутатів облради

Насправді, за інформацією Закарпаття онлайн з власних джерел у владі Закарпаття, вказане звернення є лише однією з ланок ланцюга протистояння голови Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка з "нав'язаним" йому лобістами з Києва першим заступником, котрий тимчасово перебував у статусі його радника. Його текст і підписи під ним напрацьовували в ОДА.

За інформацією Закарпаття онлайн, учора в Києві на погодженні перебували кандидати в заступники голови ОДА - Олексій Гетманенко та Ольга Травіна, а ввечері туди ж вирушив і сам Ігор Бондаренко. Поїздка останнього пов'язана саме з категоричним небажанням отримати в заступники С.Гайдая.

Як сьогодні інформувало Закарпаття онлайн, Гайдая звільнено з посади радника голови Закарпатської ОДА.

Текст звернення депутатів облради подаємо нижче.

 

 

Президенту України

Зеленському В. О.

 

Копія:

Главі Офісу Президента України

Богдану А. Й.

 

Вельмишановний пане Президенте!

Днями в одному із засобів масової інформації було розповсюджене інтерв’ю Сергія Гайдая, який, посилаючись на Вас, оголосив про попереднє рішення призначити його першим заступником голови Закарпатської обласної державної адміністрації (джерело htpps://www.facenews.ua/articles/2019/330126).

06 вересня 2019 року в Закарпатській обласній раді відбулося засідання погоджувальної ради депутатських фракцій, на якому, окрім іншого, було вирішено звернутися до Вас, Володимире Олександровичу, з проханням підібрати на посаду першого заступника голови Закарпатської ОДА людину з більш високими моральними та діловими якостями, оскільки рівень підготовки та життєві принципи Сергія Гайдая, який вже працював у Закарпатській області кілька років, не відповідають задекларованим Вами високим стандартам керівних кадрів державної служби.

Користуючись нагодою, висловлюємо готовність до співпраці з органами виконавчої влади в здійсненні необхідних реформ, реалізації державної політики в області та відстоюванні інтересів мешканців Закарпаття.


Як стверджують в облраді, "звернення підписане керівниками та уповноваженими представниками всіх наявних в обласній раді депутатських фракцій і груп".

Раніше уряд погодив Гайдая першим заступником голови Закарпатської ОДА.

10 вересня 2019р.

Теги: Гайдай, Бондаренко

Коментарі

Бондаренку 2019-09-11 / 23:42:26
З Гайдаєм бореться, а корупціонерку Травіна приймає у заступники?! З глузду з'їхав?!

Вуву 2019-09-11 / 16:19:51
Не теба нас так "ЗАСТЕРЕЖАТИ"
Такого злодія і проходимця як омельян ... На кожному кроці ...
І всі показують один на одного пальцем і застеражають і застережають .
А того застережателя варта ще раз перетрусити на майнову відповідність.
Бо вже був над ним суд.
Так відкупився.

Просто 2019-09-11 / 13:57:26
Читав iнтервью экс мiнiстра Омеляна,який пiдкреслив,що у новiй владI практично нема профI,та застережив вiд приводу до влади в регiонах проходимцiв та аферистiв,яких проштовхують бандити та корупцiОнегин.

Тодор 2019-09-11 / 12:08:57
Бондаренко працював у Київі при Ющенко у міністерстві юстиціі ! Але інші перевертні поміняли по декілька партій- усі пристосуванці . Гайда порядні ший за усіх них. Але кому потрібен заступник сильніший за голову, тим більше маючи свою думку . За претендентів від ЕЦ - Травіну та Гетманенко взагалі про що говоримо для них бабло ,майно та земля. НАБУ перевірить та розбереться звідки гроші на будинки , магазини, машини та інше. Усе на підставних осіб .

123 2019-09-11 / 11:48:24
А Гетманенко чим кращий? Мілкий жулик, колишній депутатик-хабарник при Погорелові? Політична карєра - ЕЦ, далі - Наш край (регіАнал) - це дійсно ,, нові, патріотичні,, обличчя)))

Степан Крук 2019-09-11 / 11:10:56
Якщо Бондаренко буде вести зважину регіональну економічну політику і не буде оглядатися на Банкову - з нього буде толк! А нагальних питань багато: це і протипаводкові заходи, розвиток підприємництва та створення робочих міст, розвиток місцевого самоврядування і ОТГ ( тут Бондаренко вже молодець!), ремонт доріг... Зможе - отримає потужну підтримку краян, зсучиться - піде взабуття! Але починати потрібно саме із формування потужної команди ДЕРЖАВНИКІВ. А тут проблеми- досі на посадах голови РДА і знову Зеленський буде навязувати на ці посади перукарів та кухарок. Треба вистояти! Розумні та конструктивні кроки люди зрозуміють та підтримають...

Мішо Мукачівський 2019-09-11 / 07:13:26
Та того афера Гайдая і пускати в область не мож було, як ся скоро перемалював, 3 роки Порошенка облизував, народ розводив, гроши по набирав а нич не робив, типир уже зелений? Ко продав один раз, завжди буде продавати, гнати сраним віником треба Іуду. А шо типирь кофе радив інакше робив, посади начав продавати, откати тоже його тєма, а Бордаренко як сесе увідів і правильно начав боротися. Гнати нероба і афера. ГНАТИ!!!!!!!

ош не так 2019-09-10 / 23:21:11
Просвітіть-адмінреформа-областний центр-львів2020

Вуву 2019-09-10 / 22:57:45
Мені сподобалось ... НЕ ЩО ...
А ЯК !
Як гарно "дипломатично" він це зробив.
Дуже вчасно і витончено.
Такі дійі висвітлюють якісь нові грані само Бондаренка як очільника області.
Пори все те ... Я думаю це правильно коли в команді є однодумці ... а не противники
... В прийняті важливих рішень.

... ЯКЩО ЦЕ НЕ КОМАНДА ЗЛОДІЙІВ І БАРИГ.

Степан Крук 2019-09-10 / 22:25:05
У чому бачу позитив? Бондаренко проявив характер і намагається відстояти свою позицію попри навязування йому кадрів Києвом. Вважаю це за ознаку сильної, самостійної особистості, що є важливим у відстоюванні інтересів краю. Бондаренко прекрасно розуміє, що перечити самозакоханному та мстивому Зелі може мати негативні наслідки для нього самого. Але за крісло не тримається... Респект! Далі побачимо...

Богдан 2019-09-10 / 21:02:35
А у решти,значить,моральні і ....якості відповідають високим стандартам?

njksr 2019-09-10 / 20:52:45
зеленське і не таке проковтне, бо воно вибране стадом баранів, яке файно стрижуть роками всякі ПЛЛ(

Закарпаття 2019-09-10 / 20:09:19
Не має часу Президент розбиратися в цій мишиній возні. Не вміють працювати в команді, геть обох. У ПЛЛ ще доста кандидатів на всі посади. А про депутатів облради все вибори місцеві покажуть.

Людина 2019-09-10 / 20:03:14
Як вже надоїли ці примітивні розборки між недолугими чиновниками. При чому ні один, ні другий не місцеві. Якщо Бондаренка підтримали депутати облради, значить Гайдай дійсно збирався щось міняти. Не дабть. Це ПЛЛ, як написано нижче, дограється. Всі виїдемо за кордон, а ці декілька крутих дкпутатів най газдують з лісами, з митницею, з землями. Най їм уже буде доста! Дістали, в такій маленькій області жруться, як павуки у банці.щоб їм....

Степан Крук 2019-09-10 / 18:53:39
Поки-що Бондаренко заслуговує на підтримку. Побачимо, як воно буде далі

Лєсной 2019-09-10 / 18:51:07
Того бобія давно треба і в хвіст і в гриву. Бо він сповідаєся (дуже смачно говорить) , а лівим оком все на хащу поглядає.

мельник 2019-09-10 / 18:19:55
і це пишуть високоморальні депутати це не депутатський корпус а клуб угорських інтересів