Гайдая звільнено з посади радника голови Закарпатської ОДА

У понеділок, 9 вересня, Сергій Гайдай звільнений із посади радника патронатної служби апарату Закарпатської обласної державної адміністрації.

Гайдая звільнено з посади радника голови Закарпатської ОДА

Наказ про звільнення підписано з ініціативи голови ОДА Ігоря Бондаренка відповідно до пункту 3 статті 92 Закону України «Про державну службу» пункту 9 статті 36 Кодексу законів про працю України.

Згідно з Положенням про патронатну службу апарату Закарпатської облдержадміністрації працівники патронатної служби можуть бути достроково звільнені з посади за ініціативою голови облдержадміністрації, повідомили Закарпаття онлайн у прес-центрі Закарпатської ОДА.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, уряд погодив кандидатуру Сергія Гайдая на посаду першого заступника голови Закарпатської ОДА у серпні. С.Гайдай мав замінити на посаді Івана Дурана, який був першим заступником Геннадія Москаля і ще в липні подав новопризначеному голові Закарпатської ОДА Ігореві Бондаренку заяву про складання повноважень.

Раніше кандидатура С.Гайдая роглядалася на посаду голови Закарпатської ОДА.

10 вересня 2019р.

Теги: радник, посада, Гайдай

Коментарі

Корупционерка 2019-09-11 / 19:16:41
Добре би було з ним погнати в шию і його посіпак з Мукаачівської хижі. Там кажуть є уставшая от отношений осветянка

123 2019-09-11 / 15:33:47
Ой, почитайте смс Лунченка про Гайдая в раді. Точно віддали область знову йому? Коли вже цьому буде кінець? Хіба інопланетянина оберемо Президентом. Но і того куплять за брудні гроші.

456 2019-09-11 / 14:16:04
Гайдай відпочиває...

123 2019-09-11 / 14:15:08
Там в ОДА є набагато цікавіші радники. От наприклад радник з фінансових питань, така собі Сак Лариса Григорівна. При всіх губернаторах ця дама воротила бюджетними коштами. При Ледиді пішла на пенсію, але продовжувала працювати під чужим іменем і далі. Тільки вже Москаль офіційно по договору її оформив знову. І всі це знали, всі. І її начальники, і підоеглі. А вона реально контролювала кожну копійку і панам догоджала. Як Вам???

Вуву 2019-09-10 / 23:12:44
Подібний він до медведчука ...
Холодне і бридке ... "Зеркало його душі".
А якщо по справі ...
То який із нього радник ?
Яка в нього освіта ?
Що він зробив для області ?
Щоби тепер сидіти в шкіряному кріслі на жирну зарплату і радити
...
Що радити і кому ???
Ps.
Якщо зЭ напрвду хоче робити маштабні реорганізаційі в системі управління кадрами ... ТО
... То напевно потрібно познімати всіх до одного РАДНИКІВ ПРИ ОДА.
ОСКІЛЬКИ ЙІХНІ ФУНКЦІЙІ МОЖУТЬ І МАЮТЬ ВИКОНУВАТИ ДЕПУТАТИ ВСІХ РІВНІВ .
А ПРИЙМАТИ І ОБГОВОРЮВАТИ РІШЕННЯ НА СЕСІЯХ В ОДА.
В такий спосіб можна СКОРОТИТИ ДО 100а А ТО І БІЛЬШЕ ЧИНОВНИКІВ ЯКІ ФАКТИЧНО ОБХОДЯТЬСЯ В ЖИРНУ КОПІЙКУ ДЕРЖАВІ А ОСОБЛИВОГО ТОЛКУ ЧИТАЙ ВІДДАЧІ ЧИ КОРИСТІ ВІД НИХ ("йіхньойі роботи") НЕМА.
Якщо в АП читають Закарпаття онлайн ... Візьміть собі це до уваги.

Пітьо 2019-09-10 / 22:40:17
Кондитер взяв бабло у луні та петьовки за звільнення гайдая. Ці будуть далі смоктати Закарпаття та возити ціґари

Гад 2019-09-10 / 22:16:47
Фронтовику:Якщо цей парашутист так хоче рулити, та мош би му рекомендованим піти на його родєну і там порулити.Його рулило бистро остине.

Люд 2019-09-10 / 20:14:06
Москаля назад давайте! Хоч поржемо ще трохи, бо видно і з цих роботи не буде.Така доля у Закарпаття- годувати 2-3 сім'ї депутатські.

Мукачівка 2019-09-10 / 19:53:16
Рішення правильне. Гайдаю не місце у владі Він себе показав як "вмілий" організатор корупційних схем на Мукачівщині.

Фронтовик 2019-09-10 / 15:14:13
Но сийсь кондирер-горебогдан ручний Пітьовки і Лунтяя заведе Закарпаття у так димове та чорне майбутнє що Зеленський скоро буде глядати притулку у БАЛОГИ ,бо Зеленський ще не розуміє що даючи на откуп цим поцріотам область він її втрачає. Цим її чим гірше тим краще, вони вже неодноразово це довели.

Фронтовик 2019-09-10 / 15:06:38
Но сись .кондитер-юристбогдан ручний ПІТЬОВКИ та ЛУНТЯЯ заведе ЗАКАРПАТТЯ утаку димове та чорне майбутне що скоробуде глядати притулку у БАЛОГИ бо щи не розуміе що даючи на откуп цип поцріотам область він цю область втрачае

user 2019-09-10 / 11:09:03
Правильне рішення!!!

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК