Гайдая звільнено з посади радника голови Закарпатської ОДА

У понеділок, 9 вересня, Сергій Гайдай звільнений із посади радника патронатної служби апарату Закарпатської обласної державної адміністрації.

Гайдая звільнено з посади радника голови Закарпатської ОДА

Наказ про звільнення підписано з ініціативи голови ОДА Ігоря Бондаренка відповідно до пункту 3 статті 92 Закону України «Про державну службу» пункту 9 статті 36 Кодексу законів про працю України.

Згідно з Положенням про патронатну службу апарату Закарпатської облдержадміністрації працівники патронатної служби можуть бути достроково звільнені з посади за ініціативою голови облдержадміністрації, повідомили Закарпаття онлайн у прес-центрі Закарпатської ОДА.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, уряд погодив кандидатуру Сергія Гайдая на посаду першого заступника голови Закарпатської ОДА у серпні. С.Гайдай мав замінити на посаді Івана Дурана, який був першим заступником Геннадія Москаля і ще в липні подав новопризначеному голові Закарпатської ОДА Ігореві Бондаренку заяву про складання повноважень.

Раніше кандидатура С.Гайдая роглядалася на посаду голови Закарпатської ОДА.

10 вересня 2019р.

Теги: радник, посада, Гайдай

Коментарі

Корупционерка 2019-09-11 / 19:16:41
Добре би було з ним погнати в шию і його посіпак з Мукаачівської хижі. Там кажуть є уставшая от отношений осветянка

123 2019-09-11 / 15:33:47
Ой, почитайте смс Лунченка про Гайдая в раді. Точно віддали область знову йому? Коли вже цьому буде кінець? Хіба інопланетянина оберемо Президентом. Но і того куплять за брудні гроші.

456 2019-09-11 / 14:16:04
Гайдай відпочиває...

123 2019-09-11 / 14:15:08
Там в ОДА є набагато цікавіші радники. От наприклад радник з фінансових питань, така собі Сак Лариса Григорівна. При всіх губернаторах ця дама воротила бюджетними коштами. При Ледиді пішла на пенсію, але продовжувала працювати під чужим іменем і далі. Тільки вже Москаль офіційно по договору її оформив знову. І всі це знали, всі. І її начальники, і підоеглі. А вона реально контролювала кожну копійку і панам догоджала. Як Вам???

Вуву 2019-09-10 / 23:12:44
Подібний він до медведчука ...
Холодне і бридке ... "Зеркало його душі".
А якщо по справі ...
То який із нього радник ?
Яка в нього освіта ?
Що він зробив для області ?
Щоби тепер сидіти в шкіряному кріслі на жирну зарплату і радити
...
Що радити і кому ???
Ps.
Якщо зЭ напрвду хоче робити маштабні реорганізаційі в системі управління кадрами ... ТО
... То напевно потрібно познімати всіх до одного РАДНИКІВ ПРИ ОДА.
ОСКІЛЬКИ ЙІХНІ ФУНКЦІЙІ МОЖУТЬ І МАЮТЬ ВИКОНУВАТИ ДЕПУТАТИ ВСІХ РІВНІВ .
А ПРИЙМАТИ І ОБГОВОРЮВАТИ РІШЕННЯ НА СЕСІЯХ В ОДА.
В такий спосіб можна СКОРОТИТИ ДО 100а А ТО І БІЛЬШЕ ЧИНОВНИКІВ ЯКІ ФАКТИЧНО ОБХОДЯТЬСЯ В ЖИРНУ КОПІЙКУ ДЕРЖАВІ А ОСОБЛИВОГО ТОЛКУ ЧИТАЙ ВІДДАЧІ ЧИ КОРИСТІ ВІД НИХ ("йіхньойі роботи") НЕМА.
Якщо в АП читають Закарпаття онлайн ... Візьміть собі це до уваги.

Пітьо 2019-09-10 / 22:40:17
Кондитер взяв бабло у луні та петьовки за звільнення гайдая. Ці будуть далі смоктати Закарпаття та возити ціґари

Гад 2019-09-10 / 22:16:47
Фронтовику:Якщо цей парашутист так хоче рулити, та мош би му рекомендованим піти на його родєну і там порулити.Його рулило бистро остине.

Люд 2019-09-10 / 20:14:06
Москаля назад давайте! Хоч поржемо ще трохи, бо видно і з цих роботи не буде.Така доля у Закарпаття- годувати 2-3 сім'ї депутатські.

Мукачівка 2019-09-10 / 19:53:16
Рішення правильне. Гайдаю не місце у владі Він себе показав як "вмілий" організатор корупційних схем на Мукачівщині.

Фронтовик 2019-09-10 / 15:14:13
Но сийсь кондирер-горебогдан ручний Пітьовки і Лунтяя заведе Закарпаття у так димове та чорне майбутнє що Зеленський скоро буде глядати притулку у БАЛОГИ ,бо Зеленський ще не розуміє що даючи на откуп цим поцріотам область він її втрачає. Цим її чим гірше тим краще, вони вже неодноразово це довели.

Фронтовик 2019-09-10 / 15:06:38
Но сись .кондитер-юристбогдан ручний ПІТЬОВКИ та ЛУНТЯЯ заведе ЗАКАРПАТТЯ утаку димове та чорне майбутне що скоробуде глядати притулку у БАЛОГИ бо щи не розуміе що даючи на откуп цип поцріотам область він цю область втрачае

user 2019-09-10 / 11:09:03
Правильне рішення!!!

НОВИНИ: Політика

09:33
/ 4
В Ужгороді родина лікарів Пантьо публічно попросила політичного притулку – у зв'язку із загрозою життю та бездіяльністю правоохоронців
14:54
У Берегові "п'яна" автівка вилетіла в кювет
23:16
/ 22
Зеленський звільнив Басарабу з посади голови Рахівської РДА і призначив на його місце Медвідя
17:59
/ 15
Старий скандальний "антимайданівський" експрокурор Мукачева пройшов переатестацію у новий Офіс Генпрокурора
18:02
/ 1
Двоє членів "мукачівської" ДВК визнали свою вину у незаконній видачі бюлетенів для голосування
14:01
/ 37
Керівником Міжгірської РДА погоджено Олега Лесіва
11:19
/ 2
На Виноградівщині офіційно представили нового керівника району
05:50
/ 36
Фінансові афери, фіктивні дипломи та педофілія: найгучніші скандали за участі лідерів Товариства угорської культури Закарпаття
12:17
/ 22
Голова Закарпатської ОДА Бондаренко опинився на останньому місці у рейтингу "губернаторів"
16:54
/ 6
В Ужгороді також окреслили #ЧервоніЛінії для Зеленського
05:57
/ 18
Бондаренко офіційно представив нового голову Ужгородської РДА
15:47
/ 34
Міністерка освіти зустрілася з представниками угорської громади Закарпаття
12:41
/ 5
Закарпатські нардепи увійшли до новоствореної парламентської групи "Довіра"
03:50
/ 8
Посольство України в Угорщині відреагувало на інформацію про "російський" Крим на державному телеканалі країни
03:07
/ 20
Зеленський призначив головою Виноградівської РДА Василя Кіша, а Ужгородської – Вячеслава Дворського
14:51
/ 4
Головою Свалявської РДА призначено Романа Тарабія
10:23
/ 5
Новим очільником Іршавщини став Віктор Товстий
03:43
/ 13
Один з центральних телеканалів Угорщини називає Крим російським
03:19
/ 11
Глава МЗС Угорщини звинуватив українські спецслужби в, начебто, тиску на угорців Закарпаття
11:47
/ 3
Угорщина не просила в РФ допомоги у захисті меншин в Україні
11:23
У Києві призначено нових керівників митних постів і структурних підрозділів на митниці Закарпаття – журналіст
15:20
/ 17
Росія заявила про прохання Угорщини допомогти "захистити права" нацменшин в Україні
22:01
/ 10
МЗС вручило ноту протесту послу Угорщини за слова про автономію угорців Закарпаття
01:52
/ 18
Депутати Берегова просять створення на Закарпатті окремого "угорського" повіту
21:26
/ 14
Псевдоактивіста Данацка "зарядили" копати кримінал проти "постмайданного" Щадея
» Всі новини