Гайдая звільнено з посади радника голови Закарпатської ОДА

У понеділок, 9 вересня, Сергій Гайдай звільнений із посади радника патронатної служби апарату Закарпатської обласної державної адміністрації.

Гайдая звільнено з посади радника голови Закарпатської ОДА

Наказ про звільнення підписано з ініціативи голови ОДА Ігоря Бондаренка відповідно до пункту 3 статті 92 Закону України «Про державну службу» пункту 9 статті 36 Кодексу законів про працю України.

Згідно з Положенням про патронатну службу апарату Закарпатської облдержадміністрації працівники патронатної служби можуть бути достроково звільнені з посади за ініціативою голови облдержадміністрації, повідомили Закарпаття онлайн у прес-центрі Закарпатської ОДА.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, уряд погодив кандидатуру Сергія Гайдая на посаду першого заступника голови Закарпатської ОДА у серпні. С.Гайдай мав замінити на посаді Івана Дурана, який був першим заступником Геннадія Москаля і ще в липні подав новопризначеному голові Закарпатської ОДА Ігореві Бондаренку заяву про складання повноважень.

Раніше кандидатура С.Гайдая роглядалася на посаду голови Закарпатської ОДА.

10 вересня 2019р.

Теги: радник, посада, Гайдай

Коментарі

Корупционерка 2019-09-11 / 19:16:41
Добре би було з ним погнати в шию і його посіпак з Мукаачівської хижі. Там кажуть є уставшая от отношений осветянка

123 2019-09-11 / 15:33:47
Ой, почитайте смс Лунченка про Гайдая в раді. Точно віддали область знову йому? Коли вже цьому буде кінець? Хіба інопланетянина оберемо Президентом. Но і того куплять за брудні гроші.

456 2019-09-11 / 14:16:04
Гайдай відпочиває...

123 2019-09-11 / 14:15:08
Там в ОДА є набагато цікавіші радники. От наприклад радник з фінансових питань, така собі Сак Лариса Григорівна. При всіх губернаторах ця дама воротила бюджетними коштами. При Ледиді пішла на пенсію, але продовжувала працювати під чужим іменем і далі. Тільки вже Москаль офіційно по договору її оформив знову. І всі це знали, всі. І її начальники, і підоеглі. А вона реально контролювала кожну копійку і панам догоджала. Як Вам???

Вуву 2019-09-10 / 23:12:44
Подібний він до медведчука ...
Холодне і бридке ... "Зеркало його душі".
А якщо по справі ...
То який із нього радник ?
Яка в нього освіта ?
Що він зробив для області ?
Щоби тепер сидіти в шкіряному кріслі на жирну зарплату і радити
...
Що радити і кому ???
Ps.
Якщо зЭ напрвду хоче робити маштабні реорганізаційі в системі управління кадрами ... ТО
... То напевно потрібно познімати всіх до одного РАДНИКІВ ПРИ ОДА.
ОСКІЛЬКИ ЙІХНІ ФУНКЦІЙІ МОЖУТЬ І МАЮТЬ ВИКОНУВАТИ ДЕПУТАТИ ВСІХ РІВНІВ .
А ПРИЙМАТИ І ОБГОВОРЮВАТИ РІШЕННЯ НА СЕСІЯХ В ОДА.
В такий спосіб можна СКОРОТИТИ ДО 100а А ТО І БІЛЬШЕ ЧИНОВНИКІВ ЯКІ ФАКТИЧНО ОБХОДЯТЬСЯ В ЖИРНУ КОПІЙКУ ДЕРЖАВІ А ОСОБЛИВОГО ТОЛКУ ЧИТАЙ ВІДДАЧІ ЧИ КОРИСТІ ВІД НИХ ("йіхньойі роботи") НЕМА.
Якщо в АП читають Закарпаття онлайн ... Візьміть собі це до уваги.

Пітьо 2019-09-10 / 22:40:17
Кондитер взяв бабло у луні та петьовки за звільнення гайдая. Ці будуть далі смоктати Закарпаття та возити ціґари

Гад 2019-09-10 / 22:16:47
Фронтовику:Якщо цей парашутист так хоче рулити, та мош би му рекомендованим піти на його родєну і там порулити.Його рулило бистро остине.

Люд 2019-09-10 / 20:14:06
Москаля назад давайте! Хоч поржемо ще трохи, бо видно і з цих роботи не буде.Така доля у Закарпаття- годувати 2-3 сім'ї депутатські.

Мукачівка 2019-09-10 / 19:53:16
Рішення правильне. Гайдаю не місце у владі Він себе показав як "вмілий" організатор корупційних схем на Мукачівщині.

Фронтовик 2019-09-10 / 15:14:13
Но сийсь кондирер-горебогдан ручний Пітьовки і Лунтяя заведе Закарпаття у так димове та чорне майбутнє що Зеленський скоро буде глядати притулку у БАЛОГИ ,бо Зеленський ще не розуміє що даючи на откуп цим поцріотам область він її втрачає. Цим її чим гірше тим краще, вони вже неодноразово це довели.

Фронтовик 2019-09-10 / 15:06:38
Но сись .кондитер-юристбогдан ручний ПІТЬОВКИ та ЛУНТЯЯ заведе ЗАКАРПАТТЯ утаку димове та чорне майбутне що скоробуде глядати притулку у БАЛОГИ бо щи не розуміе що даючи на откуп цип поцріотам область він цю область втрачае

user 2019-09-10 / 11:09:03
Правильне рішення!!!

НОВИНИ: Політика

12:05
/ 13
Україна і жест Земана
00:46
/ 16
Чубирко, з яким "ненормативно" переписувався в ВР нардеп Лунченко, є соратником Медведчука на Закарпатті
17:04
/ 7
Суд призначив експертизу поширюваної на Закарпатті угорськомовної газети "Карпатойо" на предмет сепаратизму
14:47
/ 4
Закарпатські нардепи-"мажоритарники" не голосували за "касові" ускладнення для малого бізнесу, "за" лише "слуги народу"
13:51
/ 3
Хустський райсуд постановив конфіскувати 100 тис грн "допомоги" для "Радикальної партії Ляшка"
01:57
/ 13
Нардеп Лунченко в ВР у айфоні матюкається і читає "Закарпаття онлайн"
00:27
/ 3
МЗС викликало посла Чехії через зустріч Земана з русинами щодо "автономії" Закарпаття
23:33
/ 3
Єврокомісар Орбана: чим загрожує Україні новий керівник політики сусідства ЄС
22:53
/ 5
Кабмін погодив призначення заступників голови Закарпатської ОДА, яких "анонсувало" "Закарпаття онлайн"
02:14
/ 19
Прокремлівські русини обговорили з проросійським президентом Чехії "більшу автономію" українського Закарпаття
16:39
/ 18
Бондаренко свою боротьбу з Гайдаєм продовжив зверненням депутатів облради
00:12
/ 12
Бондаренку дуже не подобається, коли Брензович перед виборами порушує питання про Притисянський округ
09:01
/ 6
Бондаренко зустрівся з новообраними нардепами-"слугами" у ВР від Закарпаття – "налагодив тісну співпрацю"
14:11
/ 3
Меморіальний знак Малого Державного Герба України відкрили в Берегові
23:23
/ 8
Балога залишається нардепом. Верховний Суд відмовив Токарю
18:00
/ 4
Суд у Києві відмовив Токарю у позові до ЦВК щодо визнання Балоги нардепом, сьогодні апеляцію розглядає Верховний Суд
15:58
/ 6
Для звільнення "самовідновлюваних" закарпатських митників змінять закон про держслужбу – Нефьодов
23:30
/ 8
Верховний Суд відмовився розглядати скаргу Токаря щодо перемоги Балоги
20:46
/ 3
Балога і Поляк увійшли в "За майбутнє", Лаба став "Слугою народу", а Лунченко, Горват та Петьовка наразі позафракційні
03:13
/ 14
Оксюморон: Шуфрич очолить у новому парламенті Комітет по свободі слова
19:16
/ 5
ЛЕМ МИ: Ветерани Закарпатської 128-ї бригади взяли участь в "Марші захисників" у Києві
18:36
/ 14
Закарпатські ветерани та волонтери взяли участь у альтернативному "Марші захисників України" в Києві
10:54
/ 21
З Днем Незалежності України!
17:17
/ 21
Аваков офіційно звільнив начальника поліції Закарпаття Стефанишина
18:06
/ 46
У Київ пішло подання на ще одного кандидата в заступники голови Закарпатської ОДА – Гетманенка
» Всі новини