Наразі в АП розглядають дві кандидатури на посаду голови Закарпатської ОДА

Станом на нині в адміністрації президента Володимира Зеленського розглядають дві кандидатури на посаду голови Закарпатської обласної державної адміністрації.

Наразі в АП розглядають дві кандидатури на посаду голови Закарпатської ОДА

Про це Закарпаття онлайн повідомили джерела в Закарпатській ОДА.

Йдеться про раніше вже озвучену кандидатуру Анатолія Полоскова, котрий з 2011 року працює директором виноробної компанії "Чизай".

Іншим кандидатом є колишній голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай. Останній був звільнений екс-головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем, звинуватив його у брехні і позивався в суді до СБУ.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнМоскаль подав заяву про звільнення з посади голови Закарпатської ОДА і пішов у відпустку до серпня.

Учора в АП анонсували, що на Закарпатті незабаром з’явиться новий голова ОДА.

Анатолій Полосков

Сергій Гайдай

29 травня 2019р.

Теги: Полосков, Гайдай

Коментарі

беца 2019-06-08 / 12:40:54
чизай це російсько - мадярський проект

Народ 2019-05-31 / 07:30:05
Просить звільнити Олексієнко Н начальник відділу освіти, головний агітатор за пороха, примушувала вчителів агітувати, за посади бере 7000 доларів, проводить геноцид діточок, угля зимою в повній кількості недоставляла на школи за яке було заплачено, примушувала директорів підписувати що вони одержували, прийшла в район з петельками та робочим ротом, тепер будинок, джіп.

Міжгірщина 2019-05-30 / 17:33:17
Просить злодія Щуря В голову райради притягнути до юридичної відповідальності за розкрадання грошей. Даний злодюга ходив і агітував за порох з Олексвєнко нач. Освіти яка за посади бере по 7000 тис. дол,особисто всіх переконувала за пороха агітувати,хочут щоби бив керівником району Іванина бувши воєнком, хай. Автоперегонів, розкладає з бюджету кошти по пільгових перевезенях, така ситуація по кожному підрозділу, типи миються що купили людей наркомана і дальше будуть красти.

*** 2019-05-30 / 15:50:29
Дуже глибоко помиляється,той хто думає ніби, закарпатці слабі у:політиці,економіці,культурі! Дуже сильні і дуже все розуміють!Сильніше за київських. А наші є усюди, у Києві теж! просто, система,обставини,сильніші за людину!Без,глибокого розуміння закапатської землі і людей,тобто знання археології,історії,економіки ,культури: діла не буде!Біблія. Конституції.Кодекси(суспільства,природи,технічні). Хліб,молоко,транспотр і т.д.!Де доктори,професори? І взагалі по Україні: де доктори,професори-практично у дії,роботі,на яву???

Іван 2019-05-30 / 14:17:52
Ви що народ. то Порох жодного закарпатця не призначав, вас за бидло рахують, а Ви радуютесь вам луганських чи донецьких мало було пять років останніх і знову туди вас тяне. Що ці прийшлі люди знають чи розуміють менталітет закарпатця?

петрГерич 2019-05-29 / 23:07:43
файні обидві кандидатури.Головне,щоб міг комнікувати з людьми,ьув приємлимив в політичних колах і вболівав за ровиток краю.Губернатор має бути няньм усіх Закарпатців.

Озз 2019-05-29 / 21:48:01
Лисого з кварталу-для повного щастя.

Читач 2019-05-29 / 20:09:29
Обьективно-ОБІ НОРАМАЛЬНІ КАНДИДАТУРИ-особо ГАЙДАЙ-бо має досвід управління в органах місцевї влади тим більш-Мукеач.р-н голРДА-ЦЕ СЕРЬЙОЗНО..А то шо результати десь,помилки..помилки у всіх бувають,а ще ДОПОМАГАЮТЬ "ДОБРОЗИЧЛИВЦІ"там у Мукачеві-ЇХ Є БАГАТО-РВУТЬСЯ ДО ПОРТФЕЛЯ!!!!Ці кандидати ОБА-НОРМАЛЬНІ!

МДУ 2019-05-29 / 18:22:47
МДУ може повернути в ОДА Василя Васильовича Паппа. Така пропозиція приймається від вищого навчального закладу? Але... Чи буде результат, і який?

Богдан 2019-05-29 / 17:38:11
Харута місцевий, розбираеться у галузях Закарпаття. Виважений та аполітичний .

Варга 2019-05-29 / 17:34:01
А давайте Петра Магу!!!

*** 2019-05-29 / 15:55:36
Справді,вищий навчальний заклад не може запропонувати людину Закарпаття. Запропонуйте,закарпатського чоловіка. Що, каже Петро Мага? Скільки можна! Різна, ментальність у керівників і людей . Різна!

До речі 2019-05-29 / 13:04:12
І Андріїв не місцевий...

сорри 2019-05-29 / 12:40:45
RUSYN- не сепар!, Москаль також був не місцевим. А крав ліпше, як "свої"

RUSYN- не сепар! 2019-05-29 / 12:05:19
ДУЖЕ ФАЙНІ КАНДИДАТУРИ!!Головне-НЕ МІСЦЕВІ І ЦЕ ДОБРЕ!Шоб не КУМ-СВАТ, Пі.добрат-і пішло-поїхало-КОРУПЦІЯ МІСЦЕВА!Дай їм БОГ!

НОВИНИ: Політика

20:39
/ 13
Новим головою Тячівської РДА призначений Тімур Аверін
14:14
/ 16
Межа поступок: що може пообіцяти Зеленський заради примирення з Угорщиною
02:05
/ 5
Президент України звільнив голову Міжгірської РДА
22:53
/ 1
В Ужгороді на прийом до адміністратора ЦНАП можна записатися онлайн
15:37
/ 16
Відновити Велику Угорщину вже неможливо: румуни Закарпаття виступили з різкою заявою (ДОКУМЕНТ)
14:24
/ 1
Зеленський у телефонній розмові з президенткою Словаччини розповів про необхідність відновлення роботи аеропорту "Ужгород"
11:22
/ 4
Угорщина позбавила громадянства ще 8 уродженців Закарпаття
22:19
/ 5
Акція протесту "Стоп реванш" відбулася в Ужгороді
21:30
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 2
03:22
/ 11
Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА: "Найближчим часом перестрілок у Мукачеві можна не чекати"
21:35
Ще одна членкиня ДВК з 69 виборчого округу визнала свою вину у незаконній видачі виборчих бюлетенів
03:46
/ 8
Погані українські президенти і добрий український охлос
15:25
/ 2
Голова Закарпатської ОДА зустрівся із генконсулом Угорщини в Ужгороді
02:37
/ 4
В Ужгороді "Нацкорпус" вимагав відставки керівника Офісу президента
01:16
Закарпатські нардепи з серпня по березень коштували платникам податків майже 4 млн грн
03:01
/ 21
Закарпаття: яким є втручання з боку Угорщини та Росії
17:05
/ 23
Політичні трансформації Закарпаття
03:22
/ 7
Прийнятий урядом перспективний план Закарпаття розшматовує Хустщину під інтереси місцевих кланів
06:16
/ 27
Крісло і гроші: Про справжню ціну слів очільників угорського вишу в Берегові
03:26
Багатолика російська гібридна війна
00:21
/ 19
"Засвітилася" перша декларація претендента в заступники нового голови Закарпатської ОДА – Віталія Цвігуна
18:46
Закарпатський телеканал "М-Студіо" перейшов у власність 4-х нардепів
13:41
/ 33
ВІДЕОФАКТ. ОПЗЖ Медведчука-Рабиновича влаштувала на Закарпатті партійний автопробіг "побєдобєсія"
10:29
/ 4
Президент Зеленський прибув з робочою поїздкою на Закарпаття
03:36
/ 21