Наразі в АП розглядають дві кандидатури на посаду голови Закарпатської ОДА

Станом на нині в адміністрації президента Володимира Зеленського розглядають дві кандидатури на посаду голови Закарпатської обласної державної адміністрації.

Наразі в АП розглядають дві кандидатури на посаду голови Закарпатської ОДА

Про це Закарпаття онлайн повідомили джерела в Закарпатській ОДА.

Йдеться про раніше вже озвучену кандидатуру Анатолія Полоскова, котрий з 2011 року працює директором виноробної компанії "Чизай".

Іншим кандидатом є колишній голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай. Останній був звільнений екс-головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем, звинуватив його у брехні і позивався в суді до СБУ.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнМоскаль подав заяву про звільнення з посади голови Закарпатської ОДА і пішов у відпустку до серпня.

Учора в АП анонсували, що на Закарпатті незабаром з’явиться новий голова ОДА.

Анатолій Полосков

Сергій Гайдай

29 травня 2019р.

Теги: Полосков, Гайдай

Коментарі

беца 2019-06-08 / 12:40:54
чизай це російсько - мадярський проект

Народ 2019-05-31 / 07:30:05
Просить звільнити Олексієнко Н начальник відділу освіти, головний агітатор за пороха, примушувала вчителів агітувати, за посади бере 7000 доларів, проводить геноцид діточок, угля зимою в повній кількості недоставляла на школи за яке було заплачено, примушувала директорів підписувати що вони одержували, прийшла в район з петельками та робочим ротом, тепер будинок, джіп.

Міжгірщина 2019-05-30 / 17:33:17
Просить злодія Щуря В голову райради притягнути до юридичної відповідальності за розкрадання грошей. Даний злодюга ходив і агітував за порох з Олексвєнко нач. Освіти яка за посади бере по 7000 тис. дол,особисто всіх переконувала за пороха агітувати,хочут щоби бив керівником району Іванина бувши воєнком, хай. Автоперегонів, розкладає з бюджету кошти по пільгових перевезенях, така ситуація по кожному підрозділу, типи миються що купили людей наркомана і дальше будуть красти.

*** 2019-05-30 / 15:50:29
Дуже глибоко помиляється,той хто думає ніби, закарпатці слабі у:політиці,економіці,культурі! Дуже сильні і дуже все розуміють!Сильніше за київських. А наші є усюди, у Києві теж! просто, система,обставини,сильніші за людину!Без,глибокого розуміння закапатської землі і людей,тобто знання археології,історії,економіки ,культури: діла не буде!Біблія. Конституції.Кодекси(суспільства,природи,технічні). Хліб,молоко,транспотр і т.д.!Де доктори,професори? І взагалі по Україні: де доктори,професори-практично у дії,роботі,на яву???

Іван 2019-05-30 / 14:17:52
Ви що народ. то Порох жодного закарпатця не призначав, вас за бидло рахують, а Ви радуютесь вам луганських чи донецьких мало було пять років останніх і знову туди вас тяне. Що ці прийшлі люди знають чи розуміють менталітет закарпатця?

петрГерич 2019-05-29 / 23:07:43
файні обидві кандидатури.Головне,щоб міг комнікувати з людьми,ьув приємлимив в політичних колах і вболівав за ровиток краю.Губернатор має бути няньм усіх Закарпатців.

Озз 2019-05-29 / 21:48:01
Лисого з кварталу-для повного щастя.

Читач 2019-05-29 / 20:09:29
Обьективно-ОБІ НОРАМАЛЬНІ КАНДИДАТУРИ-особо ГАЙДАЙ-бо має досвід управління в органах місцевї влади тим більш-Мукеач.р-н голРДА-ЦЕ СЕРЬЙОЗНО..А то шо результати десь,помилки..помилки у всіх бувають,а ще ДОПОМАГАЮТЬ "ДОБРОЗИЧЛИВЦІ"там у Мукачеві-ЇХ Є БАГАТО-РВУТЬСЯ ДО ПОРТФЕЛЯ!!!!Ці кандидати ОБА-НОРМАЛЬНІ!

МДУ 2019-05-29 / 18:22:47
МДУ може повернути в ОДА Василя Васильовича Паппа. Така пропозиція приймається від вищого навчального закладу? Але... Чи буде результат, і який?

Богдан 2019-05-29 / 17:38:11
Харута місцевий, розбираеться у галузях Закарпаття. Виважений та аполітичний .

Варга 2019-05-29 / 17:34:01
А давайте Петра Магу!!!

*** 2019-05-29 / 15:55:36
Справді,вищий навчальний заклад не може запропонувати людину Закарпаття. Запропонуйте,закарпатського чоловіка. Що, каже Петро Мага? Скільки можна! Різна, ментальність у керівників і людей . Різна!

До речі 2019-05-29 / 13:04:12
І Андріїв не місцевий...

сорри 2019-05-29 / 12:40:45
RUSYN- не сепар!, Москаль також був не місцевим. А крав ліпше, як "свої"

RUSYN- не сепар! 2019-05-29 / 12:05:19
ДУЖЕ ФАЙНІ КАНДИДАТУРИ!!Головне-НЕ МІСЦЕВІ І ЦЕ ДОБРЕ!Шоб не КУМ-СВАТ, Пі.добрат-і пішло-поїхало-КОРУПЦІЯ МІСЦЕВА!Дай їм БОГ!

НОВИНИ: Політика

12:28
На Тячівщині водійка "Тойоти", виїхавши на зустрічну, збила мотоцикліста. Чоловік у важкому стані – в реанімації
14:34
/ 2
"Кремлівськорусинські" "друзі" Земана незаконно навідалися в окупований Росією Крим
12:05
/ 16
Україна і жест Земана
00:46
/ 16
Чубирко, з яким "ненормативно" переписувався в ВР нардеп Лунченко, є соратником Медведчука на Закарпатті
17:04
/ 8
Суд призначив експертизу поширюваної на Закарпатті угорськомовної газети "Карпатойо" на предмет сепаратизму
14:47
/ 4
Закарпатські нардепи-"мажоритарники" не голосували за "касові" ускладнення для малого бізнесу, "за" лише "слуги народу"
13:51
/ 3
Хустський райсуд постановив конфіскувати 100 тис грн "допомоги" для "Радикальної партії Ляшка"
01:57
/ 13
Нардеп Лунченко в ВР у айфоні матюкається і читає "Закарпаття онлайн"
00:27
/ 3
МЗС викликало посла Чехії через зустріч Земана з русинами щодо "автономії" Закарпаття
23:33
/ 3
Єврокомісар Орбана: чим загрожує Україні новий керівник політики сусідства ЄС
22:53
/ 5
Кабмін погодив призначення заступників голови Закарпатської ОДА, яких "анонсувало" "Закарпаття онлайн"
02:14
/ 19
Прокремлівські русини обговорили з проросійським президентом Чехії "більшу автономію" українського Закарпаття
16:39
/ 18
Бондаренко свою боротьбу з Гайдаєм продовжив зверненням депутатів облради
09:16
/ 12
Гайдая звільнено з посади радника голови Закарпатської ОДА
00:12
/ 12
Бондаренку дуже не подобається, коли Брензович перед виборами порушує питання про Притисянський округ
09:01
/ 6
Бондаренко зустрівся з новообраними нардепами-"слугами" у ВР від Закарпаття – "налагодив тісну співпрацю"
14:11
/ 3
Меморіальний знак Малого Державного Герба України відкрили в Берегові
23:23
/ 8
Балога залишається нардепом. Верховний Суд відмовив Токарю
18:00
/ 4
Суд у Києві відмовив Токарю у позові до ЦВК щодо визнання Балоги нардепом, сьогодні апеляцію розглядає Верховний Суд
15:58
/ 6
Для звільнення "самовідновлюваних" закарпатських митників змінять закон про держслужбу – Нефьодов
23:30
/ 8
Верховний Суд відмовився розглядати скаргу Токаря щодо перемоги Балоги
20:46
/ 3
Балога і Поляк увійшли в "За майбутнє", Лаба став "Слугою народу", а Лунченко, Горват та Петьовка наразі позафракційні
03:13
/ 14
Оксюморон: Шуфрич очолить у новому парламенті Комітет по свободі слова
19:16
/ 5
ЛЕМ МИ: Ветерани Закарпатської 128-ї бригади взяли участь в "Марші захисників" у Києві