Москаль подав заяву про звільнення з посади голови Закарпатської ОДА

Геннадій Москаль подав Президенту України Петру Порошенку заяву про звільнення з посади голови Закарпатської ОДА за власним бажанням.

Москаль подав заяву про звільнення з посади голови Закарпатської ОДА

«Відповідно до абзацу 2 статті 8 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», голови місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України на строк повноважень Президента України, – йдеться в заяві. – Відповідно до статті 9 Закону повноваження голів місцевих державних адміністрацій припиняються Президентом України.

Згідно з пунктом 9 частини 1-ї статті 9 Закону та на підставі статті 38 Кодексу законів про працю України прошу припинити моє перебування у відпустці та звільнити мене з посади голови Закарпатської обласної державної адміністрації за власним бажанням».

23 квітня 2019р.

Теги: Москаль, заява, звільнення

Коментарі

Справедливість 2019-05-03 / 08:09:55
Вже вирішено наступника пана Москаля, це пан М.Петришинець прямий відповідальний і спраедливий,що думає то прямо говорить в очі кожному, той всяких шарлатанів які неможуть дві слова до купи звязати поставить на свої місця і кожному покаже Його місце.То відповідальний справедливий, за Москаля в тисячі разів іще будуть за Москальом шкодуватишарлатани аферисти які при пану Москалю жили,бардак робили ходили адмін будівля захоплюючи, в М Петришинця такі варіанти проходити небудуть той кожному знайде своє місце і роботу ходити поясненя в поліцію і прокуратуру писати ,щоб мали роботу чим займатись. і щоб всяких шарлатанів влада і посади нецікавили, а свій патріотизм щоб доказували в судах , які вони законники і чесні павтріоти.

Вуву 2019-05-01 / 09:15:52
(Показує руками)
От такий в мене розмір зарплати в місяць.

Міжгірщина 2019-04-27 / 23:16:54
Народ просить Зеленського посадити Щуря голову райради який деребанит районний бюджет на рвзні програми,бере кошти за посади в.тч освіта Олексієнкання за посаду 7 тимяч доларів,угля зимою на школи гевозила деректорів лякала і вони все підписували.Міжгірщина просить Зеленського за якого проголосувала в червні направити ревізорів .

вуву 2019-04-24 / 06:25:25
Дуже дурний "коментар" знизу ...
В китайі за такі злочини СЬОГОДНІ судять як колись в 1937 при сталіні...
За 48 годин ... З повною конфіскацією всього (майна ... Грошей) з його родичів.
А після розстрілу ... Ще й рахунок вишлють за кулю і роботу розстрільника .
А хто молодий ... З того забирають всі можливі на трансплантацію органи ...
Щоб в такий спосіб компенсувати крайіні збитки заподіяні злодієм - баригою.
І без всякойі жалості чи шмаркойідження .
І йіхнє суспільство до таких "тварюк" по китайськи безжальне.

А тепер подивіться в гору на фото і спитайте себе ...
Чи мала ця жирна морда коли крала контрабандою ешелонами ліс ... до нашойі природи і нашого багатства .
Чи мала ця морда жалість до тих стареньких і немічних ... До інвалідів ... До багатодітних ... До одиноких і беспомічних людей коли призначив сам собі таку дику зарплату.
В якій крайіні на вкрадені у нас з вами мільйони жирують його діти і внуки.
Йіздять на дорогих машинах і живуть в дорогих будинках.

І по всьому цьому його треба прощати ?

крук 2019-04-23 / 23:39:10
падла мацкальська.пувісити го на сухів ялиці за знищенні наші ліси...

коментар 2019-04-23 / 23:05:58
Мудрий чоловік - знає,що робить.А коли всі навкруги від цього бісяться,то це лише на користь його іміджу.І інколи його коротка нецензурщина краще доходить до тупаків за любі дипломатичні "аргументи".

До савчина 2019-04-23 / 22:52:36
Чи не були ті 10 млн $ як хабар від хунів маскалюзі ...
Щоб він мовчав і закривав очі на йіх відкриття памятників ... Дошок і всякойі нечесті на фасадах і будинках цілойі нашойі області.
На йіхні потуги і акційі щодо підриву нашойі державності і нашого суверенітету.
"Лисого бормана" ...
За грати ! На нари.!

Вуву 2019-04-23 / 22:45:58
Маскаль скільки вкрав ?
А відйівся як хомяк.

Зік 2019-04-23 / 22:21:22
Рогова.в. мае відповісти перид. законом.і вона буде відповідати

Человечище 2019-04-23 / 21:17:59
А цімборку ларису ступак забере? бо туй її згноять за всі її діяння у Закарпатті під час головування діда Гени. Вже готують всьо досьє на сепаратистку і псевдоактивістку Ступак. Почнуть із квартири комунальної в якій живе!!!

савчин 2019-04-23 / 19:41:13
а де так розрекламована реставрація невицького замку а куди пан маскаль розпорошив з дураном понад 10 мільйонів доларів виділених з бюджету угорщини на мукачівську дитячу футбольну академію так звичайно можно воювати і проти своєї держави і народу а потім втекти

пенсіонер 2019-04-23 / 19:15:19
Аудит би провести на всі посади держслужбовців та місцевого самоврядування, бо жеруть вони з бюджетного корита.
В людей пенсію по півтора тисячі, а ця марга собі зарплату встановлювати в десятки та сотні тисяч гривень у місяць.
Звідки їм знати як живуть українці.

Шоумен 2019-04-23 / 17:29:01
спочатку провести аудит! за що отримувалася зарплата у 240 000 гривен щомісяця. Доцільність такоі зарплати та повернення у разі у бюджет ( за весь період перебування на посаді). Заборонити балотуватися до ВР. У кайданки і на зону. Рівса туди ж, слідом. От порахуйте, - це порядка 10 000 000 гривен тільки сам москаль ( офіційна зарплата за період перебування на посаді і 30 000 000 зарплата рівіса. А ще зами, і зами замів. А ще скільки тіньових грошей від контрабанди.....Жуть.

Поляк горожанину 2019-04-23 / 16:25:56
Кубів то старий пер@ун який ні на що не впливає. Просто є питання як освоїти ті грошенята шо впали на область. Вкрасти 30% чи всі 60% (цифри не абсолютні а радше доя поопорцій). Всі крадуть (така вже сумна правда). Але є ті шо лиш крадуть і всімїм погані (супрун,митники,узе) а є ті шо робоять а попри то шось до рук і прилипне.

Вуву 2019-04-23 / 16:20:34
Ну шо маскалюга сука ... Вже нажерся бабла.?
А як "носатий конюх"... Вже "віджатий"... чи вижатий ?
А "НАШІ ГРОШІ" тебе ще не досліджували де ти ховаєш награбовані в області гроші ... І суми тих збитків які зробив з рівісом і мургою і (м)нікуліним і решта подєльніками.?

ВУВУ 2019-04-23 / 16:03:18
Серед поляків теж є йо&н*т!
Ja pierdole .
Якщо порахувати скільки ці бандити накрали і вивели бабла ...
І скільки на то бабло можна булоб всього зробити і набудувати ...
то це що написав поляк є капля сечі в сухих трусах.

Йоооой 2019-04-23 / 15:55:04
А фестивалі??

Горожанин 2019-04-23 / 15:45:37
А нічого що від Львівської області в Раді 27 депутатів .Серед них ПЕРШИЙ ВІЦЕ- ПРЕМЄР СТЕПАН КУБІВ і ГОЛОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ АНДРІЙ ПАРУБІЙ .
Це якщо коротко . Привіт Поляку .

Поляк 2019-04-23 / 15:15:14
Коротко
Чому Львівщина підтримала Порошенка
Або
Що зробив Синютка і його команда для області
Запрацювали 242 нові підприємства та створено майже 25 тисяч робочих місць.
Відремонтували 1 744 кілометри доріг.
Відкрили 21 новозбудовану школу та 23 дитячі садочки, створили 26
інклюзивно-ресурсних центрів. Бібліотечні фонди поповнено більш, ніж дев’ятьма
тисячами книг, комп’ютеризовано 30 бібліотек, 40 бібліотек підключено до інтернету.
Облаштували 269 освітлених пішохідних переходів, 13 світлофорних об’єктів та 100
камер відеонагляду.
На Львівщині закупили унікальне медичне обладнання для обстеження онкопатологій на
загальну суму 10 мільйонів доларів.
Відновлено 2 блоки обласного перинатального центру на 70 ліжок. 43 нові амбулаторії
забезпечені автомобілями підвищеної прохідності.
Збудували 94 спортивні майданчики, облаштовано 18 футбольних полів зі штучним
покриттям.
Проведено 718 зустрічей з учасниками АТО/ООС та членами їхніх сімей, розбудовано
сучасне військове містечко у селі Старичі на Яворівщині – 16 нових гуртожитків на
2000 місць, збудували п’ять таборів для реабілітації учасників АТО (ООС).
10 тисяч учасників бойових дій оформили право власності на земельні ділянки.
На Львівщині створено 24 об’єкти природно-заповідного фонду.
збудували та реконструювали 207 км мереж зовнішнього освітлення. Ефективно
реалізовується газифікація населених пунктів. Уже вдалося газифікувати 13 населених
пунктів та забезпечити природнім газом 12 тисяч мешканців області.
Це якщо коротко.
ПРИВІТ ЛИСОМУ ФЕСТИВАЛЬЄРУ

стерчо 2019-04-23 / 15:04:52
чоловік гарно попрацював щоб перетворити закарпаття на другий крим і змився дивно що цього ніхто не помітив

НОВИНИ: Політика

13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14