У Київ пішло подання на ще одного кандидата в заступники голови Закарпатської ОДА – Гетманенка

За власною інформацією з джерел у Закарпатській обласній владі, на затвердження в Київ пішло подання на ще одна кандидатуру на посаду заступника голови Закарпатської ОДА Ігоря.Бондаренка – Олексія Гетманенка.

У Київ пішло подання на ще одного кандидата в заступники голови Закарпатської ОДА – Гетманенка

Це підтверджує і офіційна декларація про доходи за минулий рік, подана кандидатом до Єдиного державного реєстру декларацій.

Сам факт оприлюднення О.Гетманенком декларації як кандидата на посаду заступника голови Закарпатської ОДА був відомий редакції Закарпаття онлайн ще вчора, про що було згадано у відповідній публікації, однак станом на середу не була підтверджена інформація про надсилання в Київ подання на його погодження.

Олексій Гетманенко – 1984 р., освіта вища, працює на посаді заступника керівника бізнесу Західного регіонального управління ПАТ Комерційний банк «ПриватБанк» з часу, коли ця банківська установа ще налажала Ігорю Коломойському.

Був депутатом Ужгородської міської ради VI скликання і кандидував її наступного скликання вже від політичної партії "Наш край".

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, учора уряд погодив Гайдая першим заступником голови Закарпатської ОДА, а на посаду заступника подано Травіну.

Натомість, за інформацією Закарпаття онлайн, завдяки реакції ЗМІ та громадськості, наразі нейтралізовано варіант призначення на посади заступників Володимира Приходька і Алена Панова, а також Василя Швардака.

22 серпня 2019р.

Теги: Гетманенко

Коментарі

Москаль 2019-08-30 / 11:12:43
Звичайно що Гетманенко агітував за Порошенка ну і що? Хто би думав що він не пройде президентом, я ж йому нормальну посаду пропонував за це, але бачите не все залежить від президента, я ще маю достатній вплив і він буде заступником і впливати я буду на область як і раніше.

Сонечко 2019-08-29 / 09:27:23
Одружений, сімейний лавілас.

А Банк 2019-08-25 / 10:09:41


Не переходьте межі. Коментуйте особу, про яку йдеться. Коментар видалено. Адмін


Приватбанк 2019-08-24 / 22:21:56
Это бонус от Коломойского за поддержку на выборах Порошенко, таким всегда везет

Люблю Україну 2019-08-24 / 21:03:28
Стає страшко, якщо вдуматись, що по всіх областях та на інших керівних посадах будуть такі призначення. Сум і розчарування.

Достало 2019-08-24 / 20:39:06
Кто с человеком пересекался лично, тот ничего позитивного не скажет. Гнилой и скользкий, которых еще поискать надо.

Тут люди в комментариях пишут про его профессионализм:
-люди которые умеют работать и думать не сидят в привате и не наебуют людей.
-во времена своего депутатства он тоже наделал немало гадости и махинаций. Данный факт всем давно известен.

А самое главное, посмотрите сколько грязи льется в комментариях на такого "молодого профессионала". Подобный факт явно указывает на "личность" данной персоны.
Весь позитив и лестные отзывы о Гетьманенко, написанные ниже, звучат очень не природно и как будто писал их недалекий и непрофессиональный ОДИН ЧЕЛОВЕК.

Во время президентских выборов он активно агитировал за Порошенко - этого мало?
Всякая такая грязь со всех сил пытается добраться до власти чтоб продолжать красть, ни о каких переменах он однозначно не думает.

Ужгородець 2019-08-24 / 16:49:02
Студенту , при чому ветеран вiйни ,що вiн буде краще та професiйнiше вирiшувати питання? У нас уже були ветерани починаючи з Москаля.

Беня 2019-08-23 / 19:52:12
ВідгадайТЕ з трьох раз, а чому з привата?:)

студент 2019-08-23 / 12:36:58
А де наші ветерани ,які воювали чи вони вже не заслужили бути керівниками,чи одні нехай воюють а інші нехай керують.

Микола 2019-08-23 / 12:06:45
Коменти приватовської шобли... а пацик має язик шершавий, в Приваті на мутняках калимив, в міськраді голосував за дерибани, не безплатно...

До чесно брехача 2019-08-23 / 12:04:30
Не гони пургу . Назови хоть один пункт решений о незаконном выделении "деребан" . И почему их не отменил суд ??? Алексей нормальный человек и достойный администратор. А ты -трепло !

Чесно 2019-08-23 / 10:20:38
Запросіть роздруківки голосувань - Гетьманенко голосував за всі дерибанні рішення Погорєлова

LvLv 2019-08-23 / 09:40:52
"Працівники привату застрочили коменти" - повірте, якщо у Приваті працівники позитивно відгукуються про керівника, то це дійсно чудова людина, дуже мало за кого можна це сказати

Модний 2019-08-23 / 09:35:40
Досить пізд.., хай працює, будемо дрюкати по результатам роботи......

Бігарі Роман 2019-08-23 / 09:28:38
Читаю хороший, чесний, дерибанив, головне інше- він насправді толковий менеджер, вихований серйозною структурою...

Ганич Микола 2019-08-23 / 09:21:12
Порядний чоловік, яких мало сьогодні

Дядя Вася 2019-08-23 / 09:20:46
Откати? Дерибанив? От пишуть люди лиш би когось обісрати. Можна факти?

Депутат 2019-08-23 / 08:14:15
Будучи депутатом дерибанив місто з Погорєловим і Чубіком.

Іван 2019-08-23 / 07:32:02
Не пишіть такі дурниці, відразу видно що не знаєте приватівської системи. У них там жорсткі правила , ще й тестування різні проводять.

Знаю 2019-08-23 / 03:43:15
Дуже огидна мажорна пика яка брала ввідкати будучи керівником філії Приватбан!!!2362

НОВИНИ: Політика

12:09
Не всі парламентські партії створили осередки на Закарпатті, окремі політсили знайти майже неможливо
10:58
/ 10
Першим заступником голови Закарпатської ОДА стане генерал СБУ Олег Коцюба
01:41
Із 5 червня – нові послаблення карантину: для ресторанів, храмів, літніх людей, літаків
08:21
/ 11
Суд в Ужгороді всупереч Б.Андріїву вп'яте (!) поновив Іштвана Цапа на посаді першого заступника міського голови (ДОКУМЕНТ)
03:47
/ 34
На Закарпатті передбачається створити 5 районів. Будапешт таки домігся від Києва створення Берегівського анклаву?
11:00
/ 2
Новим заступником голови Закарпатської ОДА стане "анонсований" Віталій Цвігун
00:07
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч.3
15:19
/ 5
Міністри закордонних справ України та Угорщини поговорили про модернізацію ПП Чоп-Загонь та новий пункту Дийда-Берегдароц
02:51
/ 17
Будапешт чекає, коли Київ піде на поступки у питаннях угорської меншини
00:39
/ 3
Колишній генпрокурор Рябошапка нагадав про незавершену кримінальну справу по "кнопкодавству" закарпатського нардепа Поляка
15:40
/ 2
Україна розраховує на відновлення повноцінної підтримки Угорщиною України в НАТО – Кулеба
20:39
/ 13
Новим головою Тячівської РДА призначений Тімур Аверін
14:14
/ 21
Межа поступок: що може пообіцяти Зеленський заради примирення з Угорщиною
02:05
/ 6
Президент України звільнив голову Міжгірської РДА
15:37
/ 16
Відновити Велику Угорщину вже неможливо: румуни Закарпаття виступили з різкою заявою (ДОКУМЕНТ)
14:24
/ 1
Зеленський у телефонній розмові з президенткою Словаччини розповів про необхідність відновлення роботи аеропорту "Ужгород"
11:22
/ 4
Угорщина позбавила громадянства ще 8 уродженців Закарпаття
22:19
/ 5
Акція протесту "Стоп реванш" відбулася в Ужгороді
21:30
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 2
03:22
/ 11
Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА: "Найближчим часом перестрілок у Мукачеві можна не чекати"
21:35
Ще одна членкиня ДВК з 69 виборчого округу визнала свою вину у незаконній видачі виборчих бюлетенів
03:46
/ 10
Погані українські президенти і добрий український охлос
15:25
/ 2
Голова Закарпатської ОДА зустрівся із генконсулом Угорщини в Ужгороді
02:37
/ 4
В Ужгороді "Нацкорпус" вимагав відставки керівника Офісу президента
01:16
Закарпатські нардепи з серпня по березень коштували платникам податків майже 4 млн грн
» Всі новини