У Київ пішло подання на ще одного кандидата в заступники голови Закарпатської ОДА – Гетманенка

За власною інформацією з джерел у Закарпатській обласній владі, на затвердження в Київ пішло подання на ще одна кандидатуру на посаду заступника голови Закарпатської ОДА Ігоря.Бондаренка – Олексія Гетманенка.

У Київ пішло подання на ще одного кандидата в заступники голови Закарпатської ОДА – Гетманенка

Це підтверджує і офіційна декларація про доходи за минулий рік, подана кандидатом до Єдиного державного реєстру декларацій.

Сам факт оприлюднення О.Гетманенком декларації як кандидата на посаду заступника голови Закарпатської ОДА був відомий редакції Закарпаття онлайн ще вчора, про що було згадано у відповідній публікації, однак станом на середу не була підтверджена інформація про надсилання в Київ подання на його погодження.

Олексій Гетманенко – 1984 р., освіта вища, працює на посаді заступника керівника бізнесу Західного регіонального управління ПАТ Комерційний банк «ПриватБанк» з часу, коли ця банківська установа ще налажала Ігорю Коломойському.

Був депутатом Ужгородської міської ради VI скликання і кандидував її наступного скликання вже від політичної партії "Наш край".

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, учора уряд погодив Гайдая першим заступником голови Закарпатської ОДА, а на посаду заступника подано Травіну.

Натомість, за інформацією Закарпаття онлайн, завдяки реакції ЗМІ та громадськості, наразі нейтралізовано варіант призначення на посади заступників Володимира Приходька і Алена Панова, а також Василя Швардака.

22 серпня 2019р.

Теги: Гетманенко

Коментарі

Москаль 2019-08-30 / 11:12:43
Звичайно що Гетманенко агітував за Порошенка ну і що? Хто би думав що він не пройде президентом, я ж йому нормальну посаду пропонував за це, але бачите не все залежить від президента, я ще маю достатній вплив і він буде заступником і впливати я буду на область як і раніше.

Сонечко 2019-08-29 / 09:27:23
Одружений, сімейний лавілас.

А Банк 2019-08-25 / 10:09:41


Не переходьте межі. Коментуйте особу, про яку йдеться. Коментар видалено. Адмін


Приватбанк 2019-08-24 / 22:21:56
Это бонус от Коломойского за поддержку на выборах Порошенко, таким всегда везет

Люблю Україну 2019-08-24 / 21:03:28
Стає страшко, якщо вдуматись, що по всіх областях та на інших керівних посадах будуть такі призначення. Сум і розчарування.

Достало 2019-08-24 / 20:39:06
Кто с человеком пересекался лично, тот ничего позитивного не скажет. Гнилой и скользкий, которых еще поискать надо.

Тут люди в комментариях пишут про его профессионализм:
-люди которые умеют работать и думать не сидят в привате и не наебуют людей.
-во времена своего депутатства он тоже наделал немало гадости и махинаций. Данный факт всем давно известен.

А самое главное, посмотрите сколько грязи льется в комментариях на такого "молодого профессионала". Подобный факт явно указывает на "личность" данной персоны.
Весь позитив и лестные отзывы о Гетьманенко, написанные ниже, звучат очень не природно и как будто писал их недалекий и непрофессиональный ОДИН ЧЕЛОВЕК.

Во время президентских выборов он активно агитировал за Порошенко - этого мало?
Всякая такая грязь со всех сил пытается добраться до власти чтоб продолжать красть, ни о каких переменах он однозначно не думает.

Ужгородець 2019-08-24 / 16:49:02
Студенту , при чому ветеран вiйни ,що вiн буде краще та професiйнiше вирiшувати питання? У нас уже були ветерани починаючи з Москаля.

Беня 2019-08-23 / 19:52:12
ВідгадайТЕ з трьох раз, а чому з привата?:)

студент 2019-08-23 / 12:36:58
А де наші ветерани ,які воювали чи вони вже не заслужили бути керівниками,чи одні нехай воюють а інші нехай керують.

Микола 2019-08-23 / 12:06:45
Коменти приватовської шобли... а пацик має язик шершавий, в Приваті на мутняках калимив, в міськраді голосував за дерибани, не безплатно...

До чесно брехача 2019-08-23 / 12:04:30
Не гони пургу . Назови хоть один пункт решений о незаконном выделении "деребан" . И почему их не отменил суд ??? Алексей нормальный человек и достойный администратор. А ты -трепло !

Чесно 2019-08-23 / 10:20:38
Запросіть роздруківки голосувань - Гетьманенко голосував за всі дерибанні рішення Погорєлова

LvLv 2019-08-23 / 09:40:52
"Працівники привату застрочили коменти" - повірте, якщо у Приваті працівники позитивно відгукуються про керівника, то це дійсно чудова людина, дуже мало за кого можна це сказати

Модний 2019-08-23 / 09:35:40
Досить пізд.., хай працює, будемо дрюкати по результатам роботи......

Бігарі Роман 2019-08-23 / 09:28:38
Читаю хороший, чесний, дерибанив, головне інше- він насправді толковий менеджер, вихований серйозною структурою...

Ганич Микола 2019-08-23 / 09:21:12
Порядний чоловік, яких мало сьогодні

Дядя Вася 2019-08-23 / 09:20:46
Откати? Дерибанив? От пишуть люди лиш би когось обісрати. Можна факти?

Депутат 2019-08-23 / 08:14:15
Будучи депутатом дерибанив місто з Погорєловим і Чубіком.

Іван 2019-08-23 / 07:32:02
Не пишіть такі дурниці, відразу видно що не знаєте приватівської системи. У них там жорсткі правила , ще й тестування різні проводять.

Знаю 2019-08-23 / 03:43:15
Дуже огидна мажорна пика яка брала ввідкати будучи керівником філії Приватбан!!!2362

НОВИНИ: Політика

00:19
/ 1
Наступного тижня на черговій сесії Тячівської райради оберуть нового голову
16:04
/ 22
Поки Сійярто летів до Києва, Росія погодилася захищати угорську меншину Закарпаття
18:03
/ 31
Продюсер "Суспільного" на Закарпатті збирається пропагувати "русинство" всупереч фахівцям і Україні
09:09
/ 15
В Ужгороді за "круглим столом" говорили про подвійне громадянство
17:52
/ 7
Дворський іде з посади керівника Ужгородської РДА
13:59
/ 10
Зеленський звільнив Віктора Товстого з посади голови Іршавської РДА
19:45
/ 30
Будапешту вкотре доводиться "замирювати" розсварених лідерів угорців Закарпаття
23:32
/ 19
Шуфрич розповів російським пропагандистам, як воює в Раді за право росіян купувати українську землю
01:59
/ 9
"Да патаму, что украінскій язик нєуґоден Богу!"
23:42
/ 11
З ініціативи депутатів Закарпатської облради голова скликає позачергову сесію щодо криміногенної ситуації в області
23:35
/ 6
У Міносвіти по суті відкинули "мовні" пропозиції Сійярто щодо освіти угорців Закарпаття
15:17
/ 4
Угорщина передала МОН України свої пропозиції щодо навчання угорців на Закарпатті української мови
04:17
/ 5
Вікіпедія вже вказує Михайлюка чинним головою Закарпатської ОДА з січня 2020 року
02:13
/ 53
30 років тому угорські дипломати та спецслужби вже "працювали" на Закарпатті (ДОКУМЕНТИ)
23:40
/ 9
Відставлений Москаль прилаштувався захищати в суді інтереси мільярдера Ровта
22:27
/ 16
Валерія Мургу звільнено з посади начальника Закарпатського управління лісового та мисливського господарства (ДОКУМЕНТ)
22:18
/ 12
За новою декларацією, зарплата мера Хуста Кащука – майже як у президентів України та Польщі взятих разом
16:17
/ 57
На посаду керівника Закарпаття претендує власник "Камелота" Роман Мегела
13:52
/ 15
Впійманий на брехні ексзаступник мера Ужгорода Білак, якого вигнав Андріїв, став радником Рівіса
22:30
/ 7
А потрібно танки замість королівського палацу
14:00
/ 106
Скандал у Гечі: урочисте відкриття фестивалю гентешів довірили угорцям, а не керівнику Закарпаття
14:53
/ 17
Угорщина все-таки просила Росію захистити її меншину на Закарпатті (ФОТО, ДОКУМЕНТ)
13:38
/ 42
Кабмін погодив на посаду голови Закарпатської ОДА уродженця Полтави Микиту Михайлюка – журналіст
03:00
/ 11
Новий освітній закон, яким невдоволені угорці та росіяни, наразі заблоковано у парламенті
22:09
/ 15
Очільник КМКС Брензович "підписував" звернення до Зеленського щодо освіти угорців із курорту Балі – джерело