В Ужгороді діють акціонерні товариства «Закарпатгаз», «Закарпатобленерго». Міська влада вважає, що вони повинні сплачувати громаді за користування її прибудинковими і будинковими газовими мережами. А це близько 200 км труб. «Чому ми маємо безкоштовно якомусь акціонерному товариству віддавати кошти, які вони вклали у транспортування за газ?» – прокоментував Бобков.
Він також повідомив, що одночасно із рішенням сесії буде подано заяву до суду, щоб зобов’язати акціонерне товариство «Закарпатгаз» заключити угоду з міським господарством на оренду майна, тобто згаданих труб.
Так само планують вчинити і з «Закарпатобленерго». «У зоні відчуження цієї організації знаходиться не один і не два метри міської землі, а за оренду її не платять. Подивіться, скільки високовольтних ліній йде по місту. Вліво – вправо на 50 метрів нічого будувати не можна, це зони відчуження. Вони в тариф вкладають ціну за все. А чому ми тоді за землю, яку через них ми не можемо експлуатувати (здати в оренду чи продати), не можемо зняти кошти», – зауважив Володимир Бобков.
При цьому, зі слів посадовця, населення не постраждає. Ціна ж за електроенергію залишається незмінною по всій Україні. «Нехай поділяться, я думаю, це буде справедливо», – сказав заступник міського голови. На запитання чи застосовувалась така практика в інших містах, Володимир Бобков відповів: «Ми завжди маємо десь вискочити: то з великими тарифами, то з дурними ідеями».
Ярік 2007-11-18 / 12:31:00
Благими намірами викладена дорога до пекла!!! Якщо, пане В. Бобков сесія прийме таке рішення, то фінанси за сплату по транзиту газу та електроєнергії енергопостачальники неодмінно віднесуть в собівартість своїх послуг. І знову крайнім опиниться споживач. Ви цього хочете!??